Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Kampánia

Kampánia

Juhozápadná časť talianskej pevniny s bohato členitým pobrežím bola vďaka mimoriadnej úrodnosti a miernemu podnebiu odjakživa najhustejšie osídleným územím Talianska. Živá sopečná činnosť Vezuvu dodala kraju charakteristický ráz. Podmanivé prírodné scenérie pozdĺž Tyrhénskeho pobrežia (Gaetský, Neapolský, Salernský záliv, záliv Policastro, národný park Cilento) sú tu kombinované s významnými historickými pamiatkami (Herkulánum, Pompeje, Paestum). Najdôležitejšie centrá Kampánie sú Neapol a Salerno. Turisticky významné a vyhľadávané je pobrežie v blízkosti miest Paestum, Agropoli, Marina di Camerota a Palinuro. Ideálne klimatické podmienky umožňujú prežitie príjemnej dovolenky od mája do októbra.Massa Lubrense/ Gocce di Capri

Massa Lubrense/ Gocce di Capri

 Massa Lubrense, mestečko v provincii Naples, je ideálnym miestom na skvelú dovolenku, svojou miernou klímou (počasie je ideálne takmer celý rok) a azúrovým morom fascinuje turistov z celého sveta, nachádza sa tam viac ako 100 km označených chodníčkov, je preslávená svojou kuchyňou (7 reštaurácií v top 20 Kampánie), takmer 20 míľ dlhé pobrežie sa nachádza uprostred chránenej morskej oblasti Punta Campanella. Pobrežie Massa Lubrense je iba 3 míle vzdialené od čarokrásneho ostrova Capri. Blízko sa nachádza aj Positano (13 míľ), Amalfi (25 míľ), Pompeje (21 míľ), Ercolano (28 míľ), Vezuv (30 míľ) a Sorrento (3 míle).prejsť na stránku: [1]
1. Rezidencia Freedom Holiday***

1. Rezidencia Freedom Holiday***

POLOHA: Krásna antická usadlosť vzdialená len 10 km od magického mesta Sorrento v súkromnom parku plnom zelene. Nachádza sa v Massa Lubrense, priamo oproti ostrovu Capri, s nádhernou panorámou na Neapolský záliv. Ideálna voľba pre všetkých, ktorý chcú prežiť dovolenku aktívne a spoznávať
krásy Sorrentskej a Amalfskej Riviéry.

PLÁŽ: 5 km krásne malé pláže z hrubého štrku obkolesené útesmi, nádherná farba mora, verejná pláž s možnosťou plážového servisu za poplatok, kyvadlová doprava na pláž možná (za poplatok)

CENTRUM: Massa Lubrense centrum cca 2 km, Sorrenta cca 10 km

UBYTOVANIE: Apartmány sú vybavené klimatizáciou (za poplatok), TV SAT, kuchynským kútom, terasou alebo záhradkou so záhradným nábytkom a slnečníkom, kúpeľňou s bidetom, vaňou alebo sprchovacím kútom. Spoločná práčka. Niektoré apartmány majú poschodie, kde sa nachádza spálňa a kúpeľňa alebo terasa s nádherným výhľadom na Capri.
Typ A1 pre max 2 osoby: na prízemí so záhradkou alebo na 1. poschodí s terasou, obývacia miestnosť s manželským lôžkom.
Typ A2 pre max 2 osoby: na prvom poschodí s terasou, obývacia miestnosť s manželským lôžkom, kúpeľňa s vaňou alebo so sprchovacím kútom.
Typ B1 pre max 3 osoby: prízemie so záhradkou, obývacia miestnosť s rozkladacím kreslom pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou.
Typ B2 pre max 4 osoby: na prízemí so záhradkou alebo na 1. poschodí s terasou, obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou alebo 2 samostatnými lôžkami.
Typ B3 pre max 5 osôb: na prízemí so záhradkou alebo na 1. alebo 2.poschodí s terasou, obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a prístelkou alebo s prístelkou v malej izbičke, kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom, v niektorých apartmánoch 2 kúpeľne so sprchou.
Typ C pre max 6 osôb: na prízemí so záhradkou alebo na 1. poschodí, obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, 2 spálne s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou alebo 2 kúpeľne (jedna so sprchou a jedna s vaňou).

STRAVOVANIE: individuálne, možnosť stravovania v okolí. VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia, snack bar, priestor na aerobik, minibus na pláž, transfer z letiska, obchod cca 400 m, zástavka autobusu 100 m.
Zvieratá povolené za poplatok.
ŠPORT A ZÁBAVA: bazén s lehátkami a slnečníkmi, diskotéky, aqua aerobik, požičovňa skútrov, áut, detské ihrisko, stolný tenis (za poplatok), biliard. Tenisové kurty cca 500 m za poplatok.

PARKOVISKO: za poplatok.
NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod 16:00 – 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí ( v období do 10/07 a od 21/08 ľubovoľný).

 

2. Casale Villarena

2. Casale Villarena

POLOHA: pohostinná villa z 19. storočia s nádhernými kamennými arkádami a záhradami Vám poskytne luxusné ubytovanie v 4 apartmánoch, 1 izbe hotelového typu alebo samostatnej vilke. História tejto usadlosti siaha až do 17. storočia, kedy patrila rodine Villarena.

VYBAVENIE: recepcia s možnosťou prípojky na internet, bazén s terasou na slnenie, detské ihrisko, práčovňa, parkovisko, nádherná záhrada (rozprestiera sa na 3 úrovniach, čo je typické pre oblasť Sorrenta a ponúka nádherné výhľady do okolia), oblázková pláž sa nachádza asi 900 m od vily.

UBYTOVANIE:
La Vetara - apartmán na 1. poschodí vybavený obývacou izbou so zariadeným kuchynským kútom, krbom, Sat TV, spálňou s dvoma lôžkami, sôálňou s manželskou posteľou, dvoma kúpeľňami so sprchou, peknou vybavenou terasou, klimatizáciou.
La Rotonda - apartmán na 1. poschodí, v obývacej časti sa nachádza vybavený kuchynský kút a rozkladací gauč, spálňa je s manželskou posteľou, Sat TV a CD prehrávačom, klimatizáciou, kúpeľňa so sprchou, terasa s výhľadom na more.
Il Brigante - apartmán na prízemí, s vybavenou kuchynkou, kúpeľňa so sprchou, spálňa s manželskou posteľou, spálňa so samostatnou posteľou a balkónom s výhľadom na more.
Il Galo Lungo - apartmán s vchodom z vnútornej terasy, plne vybavená kuchyňa, spálňa s manželskou posteľou a spálňa s dvoma samostatnými posteľami, kúpeľne so sprchou, vchod do súkromnej záhrady s vybavením a výhľadom na more.
L ´Isca - izba hotelového typu s manželskou posteľou, klimatizáciou, výhľadom na more, Sat TV, kúpeľňa so sprchou a sociálne zariadenie na chodbe.
Villa Garofanella - samostatná vilka, ktorá sa na nachádza si 300 m od Casale Villarena. Patrí k nej bazén s terasou so slnečníkmi a lehátkami a taktiež súkromná záhrada a vybavená terasa s výhľadom na more. V apartmáne sa nachádza plne vybavená kuchyňa, práčka, obývacia izba s rozkladacím gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 posteľami, klimatizácia.

3. Villaggio Nettuno

3. Villaggio Nettuno

Villaggio sa nadzádza na Amalfskom pobreží, presne uprostred medzi Capri a Positano, v zátoke marina del Cantone. Leží priamo v srdci rezervácie Punta Campanella, ktorá dostala v roku 2008 ocenenie bandiera blu za čistotu mora. Villaggio má svoj priamy vstup na pláž a je obklopené stredomorskou vegetáciou.

Pláž:
do 50 m, piesočnatá súkromná pláž

UBYTOVANIE:
v nových moderne zariadených mobilných domoch a bungalovoch. Všetky majú kuch. kút, sociálne zariadenie a vybavenú malú terasu:
Typ C1: Mobilný dom pre 2-4 osoby: dve spálne s dvomi lôžkami, obývacia miestnosť s plne vybaveným kuchynským kútom
Typ B1: Bungalow Standard pre 2 - 4 osoby: spálňa s manželskou posteľou, kuchynský kút s poschodovou posteľou.
Typ B2: Bungalow Superior pre 2 - 4 osoby: ako typ B1, ale s klimatizáciou, TV, a fénom na vlasy.
Typ C2 bungalow standard pre 3-5 osôb: spálňa s manželskou posteľou, izba s 2 samostatnými lôžkami, obývacia miestnosť s kuchynským kútom, možnosť prístelky pre 5 osobu
Tyú C3 bungalow superior pre 2-5 osôb: ako typ B1, ale s klimatizáciou, TV, a fénom na vlasy. 

Stravovanie:
individuálne, možnosť doobjednania stravy ranajok, polpenzie, plnej penzei

Parkovisko: áno

Nástupné dni:
sobota, min. 7 nocí, od 28.03. do 4.7. pobyt  možný aj na 5 nocí

5. Rezidencia Gocce di Capri

5. Rezidencia Gocce di Capri

Poloha: rezidencia sa nachádza v malebnej časti Amalfského a Sorrentského pobrežia s výhľadom na Capri a celý Neapolský záliv a Ischiu. Mestečko Sorrento je vzdialené asi 10 km.

Vybavenie: bazén, solárium, udržiavané záhrady, snack bar na terase, parkovisko

Ubytovanie: všetky apartmány sú klimatizované a majú trasu s výhľadom na Capri a na záliv, sat TV a telefón

Typ A pre 2 osoby: štúdio s kuchynským kútom, manželskou posteľou alebo 2 samostatnými posteľami, sprchovací kút
Typ B pre 4 osoby: obývačka s rozkladacím gaučom a kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou alebo 2 samostatnými posteľami , sprchovací kút
Typ C pre 6 osôb: obývačka s rozkladacím gaučom a kuchynským kútom, 2 spálne s manželskou posteľou alebo 2 samostatnými posteľami , kúpeľňa aleb sprchovací kút

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk