Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Toskánsko

Toskánsko

Toskánsko ( názov pochádza z lat. výrazu Tusci označujúci Etruskov) je prekrásny kraj v strednom Taliansku, ktoré na východe obmývajú vody Tyrrhenského mora. Nížinatý charakter má pobrežná oblasť v okolí Pisy a Livorna. Charakteristickým znakom Toskánskej vrchoviny sú cyprusy a vinice. Pýši sa bohatosťou historických pamiatok a v neposlednom rade aj vínom - najslávnejšie Chianti. K najvýznamnejším mestám tohto kraja patria: Florencia, Siena, Pisa, Lucca a Livorno. Nájdete tu aj známe termálne kúpele Montecatini Terme či Bagni di Lucca. Toskánsko jedným z najbohatších talianskych krajov s najvyššou životnou úrovňou.Florencia

Florencia

Od počiatku 19. storočia, je Florencia, hlavné mesto regiónu Toskánsko, ospevovaná ako najkrajšie mesto Talianska. Každá jej štvrť sa môže pýšiť kostolom či umeleckou zbierkou, ktorá stojí za dlhšiu návštevu. Mesto ležiace na rieke Arno neprestáva fascinovať neskutočnou koncentráciou historických pamiatok, umenia a kultúry, len málo miest na svete môže krásou, históriou a atmosférou konkurovať rodisku takých osobností ako Galileo Galilei, Dante Alighieri, Michelangelo, Leonardo da Vinci a mnohých iných. Mesto, ktoré vás nachvíľu opäť zavedie do obdobia renesancie ponúka aj rozličné možnosti spoločenského vyžitia ako sú divadlá, kiná, disco kluby, puby, reštaurácie, kaviarne atď. Veľmi zaujímavá je aj oblasť Chianti medzi Florenciou a Siennou, ktorá je jedným z najkrajších miest v Taliansku a slávnou vinárskou oblasťou.prejsť na stránku: [1]
1. Hotel Basilea***

1. Hotel Basilea***

Poloha: malý hotel v starobylom srdci Florencie, len niekoľko korkov od monumentov ako Galleria dell´Academia s Michelangelov sochou Davida, múzeum San Marco, katedrála

Vybavenie: kongresová sála, internet zdarma v lobby, ľahký prístup zo žel. stanice (asi 5 min. peši), z letiska 15 min (taxi)

Ubytovanie: 38 klimatizovaných izieb s vlastným príslušenstvom, minibarom, telefónom, fénom

2. Hotel Pendini***

2. Hotel Pendini***

Poloha: rodinný penzión vo veľmi dobrej lokalite v centre Florencie situovaný v arkádovej budove na 4. poschodí = ponúka panoramatický výhľad na ulicu Strozzi

Vybavenie: internet v lobby zdarma, bar, garáž, zmenáreň, turistické informácie

Ubytovanie: 42 izieb a rodinných suit zariadených v antickom štýle, s klimatizáciou, vlastným príslušenstvom, sat TV, telefónom

3. Hotel Ritz****

3. Hotel Ritz****

Poloha: hotel sa na chádza v príjemnej lokalite pri rieke v jednej z najluxusnejších častí Florencie, iba niekoľko minút od Santa Croce Church, Múzea Bargello, Uffizi Gallery a Ponte Vecchia

Vybavenie: parkovisko, taxi servis z/na hlavnú stanicu

Ubytovanie: 30 izieb a 2 family suity sú vybavené klimatizáciou, kúpeľňou, TV, minibarom fénom, väčšina izieb má panoramitický výhľad alebo balón

4. Derby**

4. Derby**

POLOHA: Hotel sa nachádza v srdci historického centra Florencie. Leží len niekoľko minút od hlavnej železničnej stanice „Santa Maria Novella“ a veľmi blízko najlepších atrakcií mesta. Je ideálnym východiskovým bodom na navštívenie múzeí a obchodov v najpríjemnejších uliciach centra mesta, alebo zúčastnenie sa konferencií a seminárov.

UBYTOVANIE: Všetky izby majú súkromnú kúpeľňu so sprchou a sušičom na vlasy, niektoré majú klimatizáciu, TV s ovládačom a priamu telefónnu linku.

STRAVOVANIE: Každé ráno sa podávajú bohaté raňajky, formou bufetových stolov.

EXTERIÉR: Hotel je situovaný v príjemnej 5-poschodovej budove.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Hotel ponúka maximálny komfort, ktorý môže 2-hviezdičkový hotel ponúknuť. Príchod do hotela je od 14:00. Kreditné karty „american express“ nie sú akceptované.
5. Centro**

5. Centro**

POLOHA: Hotel je situovaný v centre Florencie, v jednej z najznámejších oblastí mesta zvanej „San Lorenzo“. Je strategickým miestom , ktoré je blízko známych monumentov a múzeí Florencie.

UBYTOVANIE: Nové izby hotela sú zariadené vo florentínskom štýle a zdobené originálnymi maľbami. Vybavenie – privátna kúpeľňa, sprcha, sušič na vlasy, trezor, priama telefónna linka, satelitná TV.

STRAVOVANIE: Hotel nemá reštauráciu ale má miestnosť, kde sa podávajú raňajky.

EXTERIÉR: Hotel bol nedávno rekonštruovaný, čo vytvorilo prívetivejšie a príjemnejšie prostredie.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Hotel ponúka – 24-hodinovú recepciu, garáž, informácie pre turistov, mnohojazyčný personál, miestnosť na batožinu, prednáškovú miestnosť. Príchod je možný od 14:00. Domáce zvieratá sú dovolené.
6. B&B Dante E Beatrice

6. B&B Dante E Beatrice

POLOHA: Nachádza sa na jednej z najdôležitejších ulíc Florencie. Blízko sa nachádza kostol San Marco a múzeum San Marco.

UBYTOVANIE: Izby sú vybavené privátnou kúpeľňou, sušičom na vlasy, TV, klimatizáciou, centrálnym vykurovaním a všetkým komfortom, ktorý potrebujete pri strávení príjemného pobytu v jednom z najromantickejších miest Talianska.

STRAVOVANIE: Hotel nemá reštauráciu, ale ponúka miestnosť, kde sa servírujú tradičné talianske raňajky. Sú zahrnuté v cene a podávajú sa formou bufetových stolov, do 10:00.

EXTERIÉR: Hotel sa nachádza na druhom poschodí, kde sa dostanete výťahom a naskytne sa vám výhľad na súkromnú záhradu, starodávneho paláca z 18. storočia, ulice Cavour.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Hotel ponúka – výťah, garáž, skupiny sú vítané, informácie pre turistov, mnohojazyčný personál. Príchod do hotela od 9:00-13:00 a 17:00-19:00. Malé domáce zvieratá sú dovolené.
7. Hotel Malaspina***

7. Hotel Malaspina***

POLOHA: Nachádza sa blízko „Fortezza da Basso“ (5 minút chôdze), najdôležitejšieho obchodného výstavného centra mesta, kde sa konajú výstavy ako napríklad „Pitti Immagine Uomo Bimbo“, „BTC the Borsa del Turismo Congressuale“. Neďaleko sa nachádzajú taktiež známe múzeá (napr. „Museo di San Marco v Piazza San Marco“) a iné významné atrakcie.

UBYTOVANIE: Izby sú vybavené privátnou kúpeľňou s vaňou/sprchou, TV, telefónom, mini barom, trezorom, klimatizáciou, sušičom na vlasy.

STRAVOVANIE: Miestnosť kde sa podávajú raňajky ponúka bohaté bufetové stoly so sladkým aj slaným jedlom, typickými florencijskými sladkosťami, džúsmi a horúcimi nápojmi.

EXTERIÉR: V hoteli sa odzrkadľuje historická elegancia a florencijský vkus. Táto kúzelná rezidencia z 19. storočia je taktiež vybavená moderným komfortom, ktorý je zárukou príjemného pobytu.

LOBBY: Miestnosť s TV a lobby sú príjemnými miestami, ideálnymi na relaxovanie, pitie kávy alebo toskánskeho vína podávaného v bare pre hostí, ktorý je otvorený od 8:00-24:00.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Hotel ponúka – vybavenie pre imobilných, 24-hodinovú recepciu, garáž na vyžiadanie, bar, konferenčnú miestnosť (max. 20 osôb), informácie pre návštevníkov, výlety do okolia, špeciálne výlety so sprievodcom, miestnosť na batožinu a stráženie detí na vyžiadanie. Príchod do hotela od 14:00.
8. Real***

8. Real***

POLOHA: Hotel je situovaný v tichej obytnej časti. Je správnou voľbou pre obchodných cestujúcich ako aj pre ľudí, ktorí si chcú oddýchnuť vo Florencii.

UBYTOVANIE: Všetky izby sú vybavené privátnou kúpeľňou so sušičom na vlasy, klimatizáciou, TV, priamou telefónnou linkou a vykurovaním.

STRAVOVANIE: Hotel má reštauráciu, ktorej kapacita je 120 osôb a servíruje sa toskánska kuchyňa.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Hotel ponúka príjemnú a prívetivú atmosféru, charakteristickú vysokou kvalitou poskytovaných služieb. Príchod do hotela je od 14:00.
9. Santa Croce**

9. Santa Croce**

POLOHA: Hotel sa nachádza v srdci Florencie, niekoľko krokov od veľkolepej baziliky Santa Croce.

UBYTOVANIE: Všetky izby sú vybavené privátnou kúpeľňou, klimatizáciou, TV, trezorom a sušičom na vlasy na vyžiadanie.

STRAVOVANIE: V hotely je miestnosť, kde sa podávajú raňajky.

EXTERIÉR: Hotel je starodávnou budovou.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Ponúka možnosť rezervácie návštevy hlavného múzea vo Florencii, denných výletov do miest Siena, San Gimignano, svetoznámej oblasti Chianti, a taktiež oblastí známych značiek ako Gucci, Prada a Dolce & Gabana. Hotel má bar, kde môžu hostia oddychovať pri popíjaní koktailov. K dispozícii je parkovisko v garáži blízko hotela. Recepcia je otvorená 24 hodín denne. Príchod do hotela je od 13:00.
prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk