Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2017 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2015 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2011 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2017 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2017 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Capri

Ostrov Capri

Ostrov Capri je pravdepodobne najfascinujúcejší a najznámejší ostrov z antickej doby. Obľúbil si ho už rímsky cisár Tibérius a strávil tu posledných dvanásť rokov svojho života. Výlet na Capri je jedinečná príležitosť prezrieť si to, čo mnohí považujú za jeden zo siedmych divov sveta. Ostrov má dve časti - Annacapri a Capri. V Annacapri stojí za povšimnutie Villa San Michelle s nádherným priľahlým parkom, v capri zasa Augustove záhrady. Známe je námestie Piazetta a skalní obrovia - Faraglioni. Zážitkom je aj návšteva slávnej belasej jaskyne Grotta Azzura.prejsť na stránku: 1 [2]
12. Hotel Biancamaria*** - Anacapri

12. Hotel Biancamaria*** - Anacapri

Poloha: hotel sa nachádza v srdci historického centra Anacapri a garantuje návštevníkom pokoj a realax. Ľahko dostupné sú všetky turistické atrakcie: legendárna Grotta Azzura, maják Punta Carena, múzeum, kostoly Sv. Sofie a Sv. Michala,  lanovka, ktorá vás vyvezie na vrchol Monte Solaro.

Vybavenie: bar, terasa

Ubytovanie: 25 izieb klimatizovaných izieb s balkónom, vybavených sat TV, telefónom, minibarom.

13. Hotel San Michele****

13. Hotel San Michele****

POLOHA: Hotel je situovaný vo veľkej premyslenej záhrade s dychvyrážajúcim výhľadom na ostrov, Neapolský záliv, polostrov Sorrento a pobrežie Amalfi. Nachádza sa blízko centra Anacapri a sedačkovej lanovky, ktorá umožňuje prevoz na najvyšší bod ostrova Monte Solaro. Hotel bol postavený v neoklasicistickom štýle v roku 1870 a otvorený v roku 1904 pod názvom „Hotel Molaro“. V krátkom čase sa stal navštevovaným umelcami, spisovateľmi a urodzenými rodinami. Elegantný salónik zariadený v štýle Louisa XVI. poskytuje prívetivú atmosféru, ktorá vás vráti do časov, kedy pravidelne navštevovali hotel švédska kráľovná, Kaiser a iní priatelia doktora Axela Muntheho.

VYBAVENIE: Hotel San Michele má najväčší a najslnečnejší bazén na celom ostrove. Je obklopený stromami, rastlinami a trávnikmi s lehátkami a stoličkami. Je miestom vhodným na relaxovanie od rána do večera. Na vyžiadanie je možné zabezpečiť kurzy plávania a cvičenie vo vode. Blízko bazéna sú tenisové kurty sprístupnené klubom „Capri Sporting Club“ za špeciálne ceny pre hotelových hostí.

UBYTOVANIE: 65 izieb je vybavených klimatizáciou, terasami, balkónmi a buď výhľadom na more alebo hory, ktorým dominuje známy zámok "Barbarossa". Izby sa rozlišujú podľa typu na 3 druhy suít: (Diamante, Vesuvio a Faraglioni). Každá izba má satelitný, farebný TV a telefón. Poloha 300 metrov nad morom zabezpečuje exkluzívny výhľad zo slnečných terás.

STRAVOVANIE: V priestrannej reštaurácii, z ktorej je panoramatický výhľad na Neapolský záliv. Tento veľký priestor môže slúžiť hosťom na všetky typy udalostí s ponukou typických regionálnych jedál a Capri špecialít. Veľká priľahlá miestnosť „Faraglioni“ je rezervovaná pre zájazdové skupiny. Je najlepším výberom na obed počas cesty po Capri. Rodina Coppola, ktorá riadi hotel je vám k dispozícii, aby vám odporučili menu, ktoré uspokojí rôzne chute. Pri bazéne je snack bar, kde si môžete užívať miestne občerstvenie a nápoje. Každý rok 14. augusta sa usporadúva pre hostí veľká spoločenská udalosť okolo bazéna so svetlami, miestnou hudbou, tancovaním, bufetom a nápojmi.

VYBAVENIE:

prejsť na stránku: 1 [2]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk