Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Capri

Ostrov Capri

Ostrov Capri je pravdepodobne najfascinujúcejší a najznámejší ostrov z antickej doby. Obľúbil si ho už rímsky cisár Tibérius a strávil tu posledných dvanásť rokov svojho života. Výlet na Capri je jedinečná príležitosť prezrieť si to, čo mnohí považujú za jeden zo siedmych divov sveta. Ostrov má dve časti - Annacapri a Capri. V Annacapri stojí za povšimnutie Villa San Michelle s nádherným priľahlým parkom, v capri zasa Augustove záhrady. Známe je námestie Piazetta a skalní obrovia - Faraglioni. Zážitkom je aj návšteva slávnej belasej jaskyne Grotta Azzura.prejsť na stránku: [1] 2
1. Hotel Il Girasole*** - Anacapri

1. Hotel Il Girasole*** - Anacapri

Hotel sa nachádza na pokojnom a panoramatickom mieste mestečka Anacapri medzi olivovníkmi a viničom, neďaleko historického centra.

Pláž: cca 4 km piesočná pláž pri prístave v Marina Grande s pozvoľným vstupom do mora. Časť pláže je voľná a časť za poplatok. Skalnatá pláž pri majáku Punta Carrena cca 2,5 km, vstup do vody je po rebríkoch. Na obe pláže je možné sa dostať MHD (za poplatok) alebo príjemnou pešou prechádzkou.

Centrum: priamo v centre mestečka Anacapri, 300 m od autobusovej zastávky.

Ubytovanie: všetky izby sú vybavené klimatizáciou, minibarom, trezorom, telefónom, TV SAT, kúpeľňou, sušičom na vlasy. Väčšina s výhľadom na more (za poplatok). Možnosť 4. lôžka na vyžiadanie (za poplatok). Hotel ponúka 3 typy izieb: Izby Standard 2/3 osoby, izby Superior - sú priestrannejšie s elegantnejším nábytkom, Suity - priestranné, s hydromasážnou sprchou/vírivkou a výhľadom na more.

Stravovanie: raňajky.

Vybavenie a služby: veľká panoramatická terasa s nádherným výhľadom na záliv a ostrovy Procida a Ischia, snack bar, internet point v hotelovej hale, práčovňa (za poplatok). V blízkosti hotela (cca 150 m) zastávka autobusu do centra Capri, prístavu, Modrej jaskyne a na pláž Marina Piccola. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok), okrem spoločenských priestorov.

Šport a zábava: vybavená terasa s malým bazénom (v prevádzke od 15.04. - 01.10.).

Parkovisko: bez parkoviska, auto je možné nechať na parkovisku v prístave v Neapole (za poplatok). Pri pobyte na min. 7 nocí možný pobyt aj s autom (za poplatok).

NÁSTUPNÉ DNI: ľubovoľné, príchod 15:00-19:00, odchod do 11:00, min. 3 noci.

KÓD: CAP003L

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s raňajkami na osobu a noc v príslušnej izbe, klimatizácia, TV SAT, minibar, trezor.

2. Hotel Relais Maresca****

2. Hotel Relais Maresca****

“Il Relais Maresca“ predstavuje časť histórie ostrova Capri. Budova hotela pochádza z roku 1876, vďaka čomu patrí medzi najstaršie hotely ostrova. Leží nad prístavom Marina Grande a nad rovnako nazývanou sa plážou v severnej časti ostrova.

Pláž: cca 50 m, pláž z hrubozrného piesku s okruhliakmi, pri prístave v Marina Grande s pozvoľným vstupom do mora. Časť pláže voľná, časť s plážovým servisom za poplatok.

Centrum: 50 m k lanovke, ktorá vedie priamo do centra Capri (cca 12 min).

Ubytovanie: hotel ponúka 27 hotelových izieb rôznych typov. Všetky sú vybavené vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom alebo vaňou a so sušičom na vlasy vrátane bohatého “courtesy kit“ (mydielka, šampón, telové mlieko, sprchovacia čiapka, vreckovky, obuvák), klimatizáciou, kúrením, minibarom, TV SAT, telefónom, trezorom. Možnosť detskej postieľky v každom type izby na vyžiadanie.
Izba Classic Economy pre max. 2 osoby (cca 17 m2) - umiestené v zadnej časti budovy alebo do malého dvora.
Izba Clasic pre max. 3 osoby (cca 25 m2) - izba s balkónom alebo terasou s výhľadom na Neapolský záliv.
Izba Deluxe pre max. 3 osoby - izba s balkónom alebo terasou s výhľadom na more, priestranná kúpeľňa.

Stravovanie: raňajky formou bufetu, možnosť doobjednania polpenzie.

Vybavenie a služby: reštaurácia, panoramatická terasa, bar, Wi-Fi v celom hoteli. Hneď pri hoteli je autobusová zastávka, stanovisko taxíkov, obchodíky a lanovka do centra mestečka Capri. Zvieratá nie sú povolené.

Parkovisko: bez parkoviska, auto je možné nechať na parkovisku v prístave v Neapole (za poplatok). Pri pobyte na min. 7 nocí možný pobyt aj s autom (za poplatok).

NÁSTUPNÉ DNI: ľubovoľné, príchod 14:00 - 22:00, odchod do 12:00, min. 2 noci (od 10.08.-20.08. min. 4 noci).

3. Best Western Hotel Syrene****

3. Best Western Hotel Syrene****

Trojposchodový hotel Best Western s ideálnou centrálnou polohou sa nachádza pri známej kolonáde “Via Camerelle”.

Pláž:
cca 200 m od hotela sa nachádza lanovka, ktorou sa za cca 12 min. dostanete k prístavu Marina Grande. Pláž s hrubozrným pieskom a okruhliakmi s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza cca 50 m od prístavu. Časť pláže je voľná a časť za poplatok. Druhá pláž Marina Piccola sa nachádza cca 30 min. pešo.

Centrum:
priamo v centre Capri.

Ubytovanie:
hotel ponúka 33 dvojlôžkových Standard izieb, ktoré sú komfortne vybavené, veľmi priestranné, presvetlené, s terasou alebo balkónom s výhľadom na historické centrum. Izby s výhľadom na more (za poplatok). Všetky sú vybavené klimatizáciou, minibarom, trezorom, rádiobudíkom.

Stravovanie:
raňajky formou bufetu.

Vybavenie a služby:
miestnosť na masáž, reštaurácia. Neďaleko hotela (cca 250 m) sa nachádza autobusová zastávka, stanovisko taxíkov. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie.

Šport a zábava:
vonkajší bazén s terasou, hydromasáž, tenisové kurty (v hoteli Bellavista).

Parkovisko:
bez parkoviska, auto je možné nechať na parkovisku v prístave v Neapole (za poplatok). Pri pobyte na min. 7 nocí možný pobyt aj s autom (za poplatok).

NÁSTUPNÉ DNI: ľubovoľné, príchod 14:00 - 22:00, odchod do 12:00, min. 3 noci (od 03.08.-02.09. min. 7 nocí).
4. Hotel Gatto Bianco**** - Capri

4. Hotel Gatto Bianco**** - Capri

Hotel sa nachádza v centre ostrova Capri, pozdĺž nákupnej zóny so svetovými, exkluzívnimi značkami talianskej a medzinárodnej módy a len niekoľko metrov od famózneho námestia La Piazzetta. Je prepojený pôvabom 50. rokov a moderného komfortu a je skutočnou oázou pokoja. Magická atmosféra sladkého života na Capri dýcha na každom kroku tohto hotela.

PLÁŽ: cca 1,5 km piesočná pláž pri prístave v Marina Grande s pozvoľným vstupom do mora. Plážový servis zdarma alebo za poplatok. Pláž Marina Piccola cca 1,5 km, nachádzajú sa tu móla a skalnaté pláže so sťaženým prístupom do mora. Plážový servis za poplatok. Na obe pláže je možné sa dostať MHD (za poplatok) alebo príjemnou pešou prechádzkou.
CENTRUM: priamo v centre.
UBYTOVANIE: izby sú priestranné a svetlé, rafinovane zariadené v typických caprijských pastelových farbách a štýle. Majoliková ručne maľovaná podlaha je v každej ine iná a dotvára nádherný dojem. Všetky izby sú rozlohovo, farebne aj usporiadaním nábytku iné. Vybavené sú klimatizáciou, minibarom, trezorom, telefónom, TV SAT, kúpeľňou so sprchou alebo vaňou a balkónom alebo terasou , odkiaľ je nádherný výhľad na typické klenbové strechy domov historického centra Capri a na upravenú záhradu hotela.
Izby Standard – izba bez terasy.
Izby Superior – izba s terasou.
Izby Comfort – izba s terasou a salónikom.
Izby De Luxe – novorekonštruované izby s terasou, salónikom, rozlohovo väčšie, priestrannejšie a modernejšie.
Na vyžiadanie možné aj izby Junior Suite a Senior Suite (info v CK).

STRAVOVANIE: raňajky v cene , večere možné v blízkej reštaurácii za poplatok. Nápoje nie sú zahrnuté v cene.
VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia, bar, výťah,Wi-Fi, elegantný salónik, raňajková miestnosť. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok). Zvieratá nemajú povolený vstup do spoločenských priestorov.
ŠPORT A ZÁBAVA: priestranná slnečná terasa.
PARKOVISKO: bez parkoviska, auto je možné nechať na parkovisku v prístave v Neapole (za poplatok). Pri pobyte na min. 7 nocí možný pobyt aj s autom (za poplatok).

NÁSTUPNÉ DNI: ľubovoľný, príchod 13:00-19:00, odchod do 9:00, min. 3 nocí.
KÓD: CAP001L
6. Hotel La Canasta ***  - Capri

6. Hotel La Canasta *** - Capri

Hotel sa nachádza v okúzľujúcej a kľudnej časti Capri, len 5 min. od presláveného námestíčka La Piazzetta v krásnej záhrade. Neďaleko hotela je hlavná nákupná zóna Via cammerelle, skalnatá pláž pri svetoznámych skalnatých útvaroch a symbolov ostrova Capri – Faraglioni. Hotel je otvorený celoročne.

PLÁŽ: cca 1,5 km piesočná pláž pri prístave v Marina Grande s pozvoľným vstupom do mora. Plážový servis zdarma alebo za poplatok. Pláž Marina Piccola cca 1,5 km, nachádzajú sa tu móla a skalnaté pláže so sťaženým prístupom do mora. Plážový servis za poplatok. Na obe pláže je možné sa dostať MHD (za poplatok) alebo príjemnou pešou prechádzkou.
CENTRUM: priamo v centre Capri.
UBYTOVANIE: 16 nedávno zrekonštruovaných izieb, všetky sú komfortne zariadené, vybavené klimatizáciou, kúrením, minibarom, trezorom, telefónom, TV SAT, rádiom, kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, sušičom na vlasy, balkónik alebo terasu..
Izby 1/1 Standard – izby sú priestorovo menšie s výhľadom na dvor alebo príjazdovú cestu.
Izby 1/2 Standard – izby sú priestorovo menšie s výhľadom na dvor alebo príjazdovú cestu.
Izby ½ Medium – izby sú priestrannejšie s výhľadom do záhrady.
Izby ½ Superior – izby majú výhľad na more.

STRAVOVANIE: raňajky, sú podávané až do 12:00 hod.
VYBAVENIE A SLUŽBY: elegantná spoločenská miestnosť, raňajková miestnosť. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok). Zvieratá nemajú povolený vstup do spoločenských priestorov.
ŠPORT A ZÁBAVA: bazén s vybavenou terasou.
PARKOVISKO: bez parkoviska, auto je možné nechať na parkovisku v prístave v Neapole (za poplatok). Pri pobyte na min. 7 nocí možný pobyt aj s autom (za poplatok).

NÁSTUPNÉ DNI: ľubovoľný, príchod 14:00-19:00, odchod do 12:00, min. 3 nocí.

KÓD: CAP002L 

7. Hotel Regina Cristina****

7. Hotel Regina Cristina****

Poloha: hotel je situovaný v nádhernej oblasti Capri len niekoľko krokov od slnečných páží. Neďaleko je aj slávne námestíčko La Piazzetta a Via Camerelle - kde sú sústredné značkové obchody a bohatý nočný život.

Vybavenie: bar, reštaurácia, záhrada, turistické informácie,v blízkosti sú 2 bazény (pre hotelových hostí zdarma)

Ubytovanie: hotel ponúka 55 nádherných 2 a 3-lôžkových izieb zariadených v typicky mediteránskom štýle. Všetky izby sú klimatizované, vybavené telefónom, prípojkou na internet, minibarom, zvukotesnými oknami, niektoré s balkónom s nádherným výhľadom na more.

8. Rezidencia Due Pini

8. Rezidencia Due Pini

Poloha: rezidencia Due Pini ponúka komfortnú dovolenku so službami, ktoré väčšinou nájdete iba v hoteloch. Nachádza sa na námestí Piazza Vittoria, blízko nákupnej zóny, autobusovej zastávky a lanovky, ktorá vedie na najvyšší bod ostrova - Monte Solaro. Majitelia sú príjemní a pohostinní.

Vybavenie: rezidencia je obklopená veľkou záhradou so slečnou terasou a jacuzzi, má reštauráciu s terasou. Zvieratá nie sú povolené.

Ubytovanie: apartmány pre 2-4 osoby, majú obývaciu miestnosť s vybaveným kuchynským kútom (okrem Tulipano, Margherita, Geranio), spálňu, kúpeľňu, balkón/terasu s panoramatickým výhľadom. Sú vybavené Sat/Tv, klimatizáciou, sušičom, trezorom.

Apartmány s kuchynským kútom:
Apartmány Mimosa pre 3+1 osoby (28 m2)
: priestranný apartmán s nezávislým vchodom sa nachádza na 1. poschodí, má spálňu s manželskou posteľou, obývaciu izbu s 1 lôžkom, vybavenú kuchyňu, kúpeľňu so sprchou a zariadenú terasu s panoramatickým výhľadom.
Apartmány Ginestra pre 2+1 osoby (24 m2): veľká miestnosť rozdelená na spálňovú časť s manželskou posteľou a dennú časť s gaučom, vybavená kuchyňa a kúpeľňa so sprchou, terasa so záhradným nábytkom.
Apartmány Penseé pre 2+1 osoby (25 m2): nachádza sa na prízemí, má spálňu s manželskou posteľou, obývaciu miestnosť s kuchynským kútom, kúpeľňu s vaňou a zariadenú terasu.
Apartmány Rosa pre 2 osoby (23 m2): nachádza sa na 1. poschodí, má kuchynský kút, spálňu s manželskou posteľou, kúpeľňu. Obývacia miestnosť vedie k malému balkónu so stolom a stoličkami, s nádherným výhľadom.

Apartmány bez kuchynského kúta:
Apartmány Tulipano pre 2 osoby (12 m2 + terasa 6 m2): apartmán s izbou s manželskou posteľou, kúpeľňou a malou teraskou so stolíkmi a stoličkami.  
Apartmány Margherita pre 2+1 osoby (24 m2 + terasa 18 m2): priestranný salónik, spálňa s manželskou posteľou s priamym výstupom na terasu, kúpeľňa so sprchou.
Apartmány Geranio pre 2 osoby (20 m2): v úplnom súkromí, pozostáva zo vstupnej časti s kuchynským kútom, spálne s manželskou posteľou a kúpeľne so sprchou.  

Stravovanie: raňajky

 

9. Hotel Al Mulino***

9. Hotel Al Mulino***

Poloha: hotel Mulino je obklopený krásnou zelenou vegetáciou, olivovým hájom, citrónovníkmi a kvetmi, ktoré vytvárajú ideálne prostredie pre tých, ktorí hľadajú relax a pokoj.

Vybavenie: veľká záhrada, parkovisko, minibus servis, internet, babysitting, požičiavanie člnov a skútrov. Hostia majú možnosť využívať služby v hoteli Nettuno (reštaurácia, snack bar, bazén pre deti a pre dospelých, slnečná terasa). Zvieratá nie sú povolené.

Ubytovanie: elegantný interiér je zariadený jednoducho a vkusne, izby majú vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy, telefón, klimatizáciu (za poplatok), rádio/alarm, mini-bar, SAT/TV, pripojenie na internet, trezor. Každá izba má balkón zaplnený kvetmi, ideálny na relaxovanie a opaľovanie.

Stravovanie: kontinentálne raňajky

10. Hotel Bellavista***

10. Hotel Bellavista***

Poloha: hotel Bellavista nie je najnovším hotelom, ale nachádza sa v tej najlepšej pozícii na ostrove, obkolesený krásnou záhradou s panoramatickým výhľadom na ostrov Ischia, záliv Pozzuoli, pobrežie Neapolu a Vezuv. Hlavnú štruktúru tohto hotela tvorí budova, ktorá pochádza zo 17. storočia. Počas niekoľkých rokov prešla sériou rekonštrukcií a renovácií, ale stále si zachovala svoj architektonický ráz antickej budovy. Hotel sa nachádza v blízkosti centra Anacapri s jeho typickými malými uličkami a budovami od slávneho Sv. Michele Villa. Sedačkovou lanovkou sa môžete vyviesť na výhľad Mount Solaro - najvyšší bod ostrova. Hotel je taktiež dobrým východiskovým bodom na dosiahnutie mnohých zaujímavých miest ostrova.

Vybavenie: veľká reštaurácia s panoramatickým výhľadom, bar, slnečná terasa, internet, parkovisko, športové centrum, bazén (vzdialený 50 m, v hoteli St.Michele, za špeciálnu cenu pre hostí), 3 osvetlené tenisové kurty s trénerom, futbal, stolný tenis. Možnosť transferu z/na letisko, aj na ostatné miesta Neapolského zálivu a Amalfskej riviéry, požičiavanie skútrov, motorových člnov, baby-sitting. Malé zvieratá sú povolené.

Ubytovanie: hotel má 15 slnečných a veľkých izieb s vysokým stropom a oblúkovou klenbou, veľkými oknami a majolickými podlahami. Izby sú 1, 2 a 3-lôžkové, 2 apartmány majú obývaciu miestnosť a spálňu na poschodí. Izby sú atraktívne zariadené, majú TV Sat, sušič na vlasy, telefón, trezor, minibar a balkón alebo terasu s výhľadom na more alebo záhradu.

Stravovanie: raňajky, polpenzia a plná penzia

 

11. Hotel Casa Caprile

11. Hotel Casa Caprile

Poloha: hotel je ideálnym miestom pre tých, ktorí túžia počas dovolenky relaxovať ďaleko od hluku, v príjemnom prostredí a v blízkej dostupnosti krásnych miest ako je napr. známe námestie "La Piazzetta".

Vybavenie: hotel má 22 izieb, 2 apartmány, veľkú terasu, kde sa podávajú raňajky. Možnosť transferu z letiska Neapol a Rím.

Ubytovanie: pekne zariadené izby, s vlastným sociálnym zariadením, telefónom, barom, TV (za poplatok), klimatizáciou (na vyžiadanie, bez poplatku). Niektoré izby majú balkón a terasu, z ktorej je výhľad na more a park s fikusmi, palmami, píniami a ostatnými exotickými rastlinami.

Stravovanie: raňajky

 

prejsť na stránku: [1] 2

NAJ.sk
webdesign © bart.sk