Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Sardínia

Ostrov Sardínia

Kúzelný ostrov v Stredozemnom mori s čarokrásnymi pieščitými plážami, azúrovým morom a nezničenou prírodou. Sardínia uspokojí požiadavky i tých najnáročnejších, ktorí hľadajú kľud, odpočinok v krásnej prírode, ale i komfort. Patrí k najmenej osídleným talianskym ostrovom. Tichá horská krajina a tisíce typických okrúhlych obytných veží z doby kamennej a bronzovej, okúzľujúce mestečká a rozprávkové pobrežie garantujú atraktívnu dovolenku.
Najlepšie sa na Sardíniu doplavíte z Janova, Livorna a Civitavecchia. Cesta trajektom trvá približne 10 hodín. Letisko sa nachádza v Cagliari, Olbia a Alghero.Baia Sardinia

prejsť na stránku: [1]
1. Rezidencia Ea Bianca

1. Rezidencia Ea Bianca

Novootvorený komplex sa skladá z 3 rôzne štrukturovaných rezidencií, vďaka čomu poskytuje väčšina apartmánov krásny výhľad priamo na more. Celý komplex je obklopený typickou sardínskou zeleňou, ktorú si môžete vychutnávať na krásnych terasách a užívať si pritom magický pohľad na súostrovie La Maddalena a Korzika. Iba 2,8 km od komplexu sa nachádza známa "Piazzetta" a jej biela piesočnatá pláž s kryštáľovo čistou vodou. Priaznivcov rušného nočného života poteší  "Porto Cervo", kde sa nachádza množstvo nočných klubov, diskoték a barov.

Pláž:
1,3 km biela piesočnatá pláž Cala dei ginepri, plážový servis za poplatok zahrnutý v klubovej karte (1 slnečník + 1 plážový uterák/apartmán pre osobu od 6 rokov).

Centrum:
2,8 km od Baja Sardinia, 7 km od Porto Cervo.

Ubytovanie: Apartmány sú priestranné a elegantne zariadené do posledného detailu. Všetky disponujú TV, rúrou, práčkou a fénom. Väčšina z nich má umývačku riadu. Všetky apartmány (okrem typu A) majú dve kúpelne (jednu so sprchovacím kútom), a zariadenú terasu. Niektoré apartmány majú terasu s výhľadom na more a tiež klimatizáciu (VIP apartmány).
Typ A pre max. 2 osoby: obývacia izba s kuchynským kútom, a rozkladacím gaučom, kúpelňa, terasa.
Typ B pre max. 4 osoby: obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, spálňa s manželskou posteľou.
Typ C pre max. 6 osôb: obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, spálňa s manželskou posteľou, izba s dvomi oddelenými lôžkami, alebo poschodovou posteľou.
Typ D pre max. 8 osôb: obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, spálňa s manželskou posteľou, dve izby s dvomi oddelenými lôžkami alebo s poschodovými posteľami.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
recepcia (9.00 - 13.00; 17.00 - 20.00), WiFi, detské ihrisko, luxusný bazén s vodopádom. Trhy, trafiky, reštaurácie a rôzne iné obchody sa nachádzajú neďaleko v blízkosti Baja Sardinia.

Klubová karta:
COMFORT CARD zahŕňa: plážový servis (1 slnečník + 1 plážový uterák/apartmán pre osobu od 6 rokov), uvítacie raňajky (džem, čokoláda, mlieko, čaj, káva, 1 fľaša minerálky, sušienky, koláčiky), bazén, WiFi zóna (recepcia, bazén), 1 batoh s plážovou taškou alebo nákupnou taškou s 2 čelenkami na apartmán,  "Courtesy kit" (balíček mini hygienických potrieb), možnosť rezervovania exkurzií, alebo prenájmu áut a motocyklov za poplatok.   

Parkovisko:
súkromné.

Nástupné dni:
príchod SO/NE/UT/STR od 17.00  do 20.00; odchod do 10.00, min. 7 nocí

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí.
POVINNÉ PRÍPLATKY – platba na mieste: 
spotreba energií + posteľná bielizeň + uteráky + vstup do bazéna 40 €/osoba/týždeň, deti 3-12 r. 20 €/osoba/týždeň. deti 0-3 r. bez poplatku, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) typ A 40 €, typ B 60 €, typ C 80 €, typ D 90 €, klubová karta (od 07.06.-13.09.) typ A 30 €/apartmán/pobyt, typ B 50 €/apartmán/pobyt, typ C 60 €/apartmán/pobyt, typ D 70 €/apartmán/pobyt.
NA VYŽIADANIE – platba na mieste:
denné upratovanie typ A 15 €, typ B 20 €, typ C 30 €, typ D pre 40 €, výmena posteľnej bielizne 10 €/osoba, výmena uterákov 10 €/osoba, prístelka 70 €/týždeň, postieľka 35 €/týždeň, malé zvieratá 30 €/pobyt, VIP apartmán (nie je možné v type A) 175 € od 09.08.-16.08., 140 € od 26.07.-09.08. a 16.08.-23.08., 105 € od 14.06.-26.07. a 23.08.-06.09., 70 € v ostatných termínoch.
KAUCIA: 200 €
Pozn.: klient musí odovzdať kuchynský kút kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 50 €.
Pozn.:
v prípade neohláseného neskorého príchodu poplatok 50 €.

2. Hotel Club Li Graniti

2. Hotel Club Li Graniti

Tento komplex je ponorený do aromaticky voňajúcej stredomorskej vegetácie v pokojnej oáze. Nachádza sa  len 2,5 km od známeho rekreačného strediska Baja Sardinia a iba 6 km od Porto Cervo. Hotel má široké a panoramatické terasy, z ktorých môžete obdivovať nádherný výhľad na more na pobreží Costa Smeralda.

Pláž:
2 km od hotela Cala dei Ginepri, kúsok od najkrajších pláží na Costa Smeralda a záliv Arzachena, kyvadlová doprava, plážový servis ( 1 slnečník + 1 lehátko).

Centrum:
2,5 km od známeho rekreačného strediska Baja Sardinia a 6 km od Porto Cervo.

Ubytovanie: Hotel je nádherne zariadený v tradičnom sardínskom štýle.
izba Comfort : príjemne zariadená, 2/3/4 lôžka  rozkladacia pohovka s poschodovou posteľo, so sprchou, klimatizáciou/kúrenie, telefónom, TV, fénom, minibarom, niektoré s balkónom alebo vybavenou terasou. V niektorých prípadoch je možné pridať detskú postieľku.
izba Junior Suite: priestranné izby, niektoré s balkónom alebo vybavenou terasou. V niektorých prípadoch je možné pridať detskú postieľku.

Stravovanie:
raňajky, polpenzia alebo plná penzia, reštaurácia s vnútornou klimatizáciou/kúrenie, výhľad na more, veranda, raňajky formou bufetu, obedy a večere s obsluhou, šaláty, zelenina, ovocie a dezerty formou bufetu. Tradičná sardínska večera (s rybami alebo mäsom) dvakrát týždenne. Vegetariánske a iné zvláštne diétne požiadavky na vyžiadanie.

Vybavenie a služby:
 sála, výťah, bar, maxi obrazovka, bazén, plochy na opaľovanie, salónik, čitateľský kútik, stolové hry, detské ihrisko, trezor na recepcii, posilňovňa. Zvieratá povolené (na vyžiadanie, za poplatok).

Šport a zábava:
bazén, panoramatické solárium, spoločenské hry, telocvičňa, detské ihrisko.

Klubová karta:
od 07. 06. do 13. 09. zahŕňa kyvadlovú dopravu na pláž  do/z Cala dei Ginepri na cca 2 km od hotela, (slnečník, lehátko neobmedzene), saunu alebo turecké kúpele, plážový uterák, wifi servis, piano bar, nočnú autobusovú dopravu na Baja Sardinia, asistent pre mini klub, informačný pult pre výlety.

Parkovisko:
áno

Nástupné dni:
 príchod od 14:00, odchod najneskôr do 10:00. Minimálna dĺžka pobytu 3 noci
CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou v príslušnej izbe na osobu a 7 nocí.
POVINNÉ PRÍPLATKY – platba na mieste: 
klubová karta (od 07.06.-13.09.) 35 €/osoba/týždeň, dieťa 6-12 r. 15 €/osoba/týždeň.
NA VYŽIADANIE -
 platba v CK: 
raňajky (zľava) 70 €/osoba/týždeň, plná penzia 186 €/osoba nad 12 r./týždeň, 140 €/dieťa 3-12 r./týždeň, výhľad na more 81 €/osoba/týždeň 14.6.-6.9., v ostatných termínoch grátis, 1 osoba v 1/2 izbe  viď cenník, platba na mieste: postieľka (0-3 r.) 5 €/deň, malé zvieratá 30 €/pobyt.
DETI DO 3 ROKOV: zdarma, v izbe s 2 dospelými, bez nároku na lôžko.
špeciálna ponuka: 1 dospelý + 1 dieťa 3-12 r. = 1 dospelý + 50% zľava na dieťa

 
4. Grand Hotel Smeraldo Beach ****

4. Grand Hotel Smeraldo Beach ****

Poloha: Grand Hotel Smeradlo Beach sa vypína v prekrásnom prírodnom parku. Štruktúra ubytovacích kapacít je rozmiestnená v rôznych úrovniach a v rôznych vzdialenostiach od pláže. Na pláži nájdete niekoľko prírodných zálivov obklopených červenými granitovými skalnými útvarmi.

Vybavenie: hala, záhrada, 2 reštaurácie – „Smeraldo“ – nachádza sa pri bazéne a „Pagoda“- nachádza sa pri pláži, 3 bary – „Patio Bar“, „Piano Bar“- sú v blízkosti haly a zimnej záhrady s obrovskou terasou, „Beach bar“ – nachádza sa na panoramatických terasách smerom k pláži, niekoľko bazénov, kde 2 z nich sú s hydro-masážnym kútom, terasa na slnenie, parkovisko, zvieratká nie sú povolené.
Aktivity: výlety loďou, autobusom alebo autom, prenájom motorových člnov, tenisové kurty (vo vzdialenosti 100m), diskotéky, supermarket.

Stravovanie: plná penzia, polpenzia

Ubytovanie: Izby sú komfortné, zariadené v štýle typickom pre oblasť Costa Smeralda. K dispozícií sú izby Standard s priamym alebo bočným výhľadom na more.

 

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk