Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Kampánia

Kampánia

Juhozápadná časť talianskej pevniny s bohato členitým pobrežím bola vďaka mimoriadnej úrodnosti a miernemu podnebiu odjakživa najhustejšie osídleným územím Talianska. Živá sopečná činnosť Vezuvu dodala kraju charakteristický ráz. Podmanivé prírodné scenérie pozdĺž Tyrhénskeho pobrežia (Gaetský, Neapolský, Salernský záliv, záliv Policastro, národný park Cilento) sú tu kombinované s významnými historickými pamiatkami (Herkulánum, Pompeje, Paestum). Najdôležitejšie centrá Kampánie sú Neapol a Salerno. Turisticky významné a vyhľadávané je pobrežie v blízkosti miest Paestum, Agropoli, Marina di Camerota a Palinuro. Ideálne klimatické podmienky umožňujú prežitie príjemnej dovolenky od mája do októbra.Sorrento

Sorrento

Známe rekreačné stredisko pri morskom zálive Neapol. Neporovnateľne krásne, ležiace na rozsiahlej skalnej terase, ponúka fantastický panoramatický výhľad na more, Neapol, Vesuv a Capri. Pobrežie je z veľkej časti skalnaté a len sem tam prerušené malými piesočnatými plážami. Na farby bohaté citrónové a pomarančové záhrady, bujné parky, útulné reštaurácie a kaviarne, príjemná klíma - to všetko prispieva k obľube Sorrenta ako rekreačného miesta na jednom z najkrajších pobreží sveta.prejsť na stránku: [1] 2
1. Hotel Gran Paradiso****

1. Hotel Gran Paradiso****

POLOHA: hotel sa nachádza na panoramatickom mieste obkolesenom olivovníkmi, pomarančovníkmi a citrónovníkmi, v strede Neaplského zálivu. Z hotela je nádherný výhľad na sopku Vezuv, ostrovy Ischia a Procida. Vo vzdialenosti 2 km sa nachádza piesočnatá pláž so skalnatými útesmi.

VYBAVENIE: bazén s terasou, reštaurácia, bar, parkovisko, mikrobus zdarma do centra mesta Sorrento (každú hodinu).

UBYTOVANIE: 2-4 lôžkové izby s klimatizáciou, TV sat, trezor, telefón, fén, balkón s výhľadom na more.

STRAVOVANIE: možnosť polpenzie alebo plnej penzie (raňajky kontinentálne formou bufetu, obed / večera servírovaná, 2 chody, prílohy formou bufetu, bez nápojov).

 

2. Rezidencia Tasso

2. Rezidencia Tasso

Poloha: rezidencia sa nachádza v kompletne rekonštruovanej budove situovanej na známom námestí Torquato Tasso Square, v srdci kultúrneho a folklórneho diania.

Vybavenie: recepcia, spoločná práčka, výťah, SAT TV, klíma, verejné parkovisko (vzdialené 300 m, za poplatok). Obchody, bar, reštaurácie, minimarket a nočné kluby sa nachádzajú v blízkosti. Železničná stanica je vzdialená 350 m.

Ubytovanie:
Typ A pre 2 osoby: rozloha 25 m2, pozostávajúci z obývačky s pohovkou pre 2 osoby, jedálenskej časti, kuchynky, kúpeľne so sprchou a malej terasy.
Typ B pre 4 osoby: rozloha 40 m2, pozostáva z obývacej miestnosti s pohovkou pre 2 osoby, kuchynský kút, dvojposteľová izba, kúpeľňa so sprchou a malá terasa.
Typ C pre 6 osôb: rozloha 55 m2, obývacia miestnosť s gaučom pre 2 osoby, kuchynský kút, 2 spálne s 2 oddelenými lôžkami, 2 kúpelne so sprchou, malá terasa.
Typ D pre 8 osôb: rozloha 75 m2, obývacia miestnosť s kuchynským kútom, gauč pre 2 osoby, malá spálňa s 2 samostatnými lôžkami, 2 spálne s manželskou posteľou, 2 kúpelne so sprchou, balkón.

 

3. Imperial Hotel Tramontano****

3. Imperial Hotel Tramontano****

Poloha: Imperial Hotel Tramontano sa nachádza v prekrásnom Benátskom zálive na vrchole útesuv mestečku Sorrento. Bol vybudovaný spojením dvoch aristokratických viliek a jeho architektonický dizajn reprezentuje slávnu architektúru Sorrenta.

Vybavenie: veľká elegantná hala vyzdobená freskami, sochami, orientálnymi kobercami, bar, bazén, reštaurácia, kaplnka Stella Maris zo 16. stor, záhrada s exotickými rastlinami, súkromná pláž, na ktorú vedie výťah z každého poschodia hotela (alebo sa tam dostanete krátkou prechádzkou po útese)

Ubytovanie:  izby sú vybavené klimatizáciou, plazmou SAT/TV, minibarom, trezorom, telelefónom

KOD: KAMF

4. Del Corso House

4. Del Corso House

Poloha: Apartmán sa nachádza na 2.poschodí historickej, nedávno renovovanej budovy, s pekným nábytkom. V blízkosti je známe námestie Torquato Tasso Square, ktoré je považované za srdce spoločenského a kultúrneho diania. V blízkosti sa nachádzajú obchodíky, bary, reštaurácie, minimarket a nočné kluby. Železničná stanica je vzdialená 600 m.

Ubytovanie:
Typ B pre 4 osoby: 2- izbový apartmán má rozlohu 40 m2, obývacia izba s gaučom pre 2 osoby, kuchynský kút, spálňa s manželskou posteľou, kúpelňa so sprchou. Kúrenie, farebná TV, rúra, práčka, klíma (za poplatok), verejné parkovisko.

 

5. Hotel Londra***

5. Hotel Londra***

POLOHA: tento zrenovovaný hotel v modernom štýle sa nachádza asi 1 km od Sorrenta v časti St. Agnello. Je to hotel s privilegovanou pozíciou, s nádhernými výhľadmi na Neapolský záliv - ideálne miesto pre strávenie príjemnej dovolenky. Kamienková pláž sa nachdáza cca 400 m od hotela.

VYBAVENIE: bazén, terasa na slnenie, reštaurácia, parkovisko

UBYTOVANIE: štandardne vybavené izby s TV, telefónom, klimatizáciou (za poplatok)

6. Crawford House

6. Crawford House

Poloha: Apartmány s panoramatickým výhľadom na Vezuv a Neapolský záliv, nachádzajú sa blízko pláže turistického rezortu S. Agnello. V blízkosti sa nachádzajú obchody, bar, reštaurácie, mini market a nočné kluby.

Ubytovanie:
Typ C pre 4 osoby:
3-izbový apartmán má rozlohu 90 m2, je zariadený moderným a kvalitným nábytkom. Skladá sa z obývacej izby s panoramatickou terasou, kuchyne, spálne s manželskou posteľou, spálne s 2 lôžkami, 2 kúpelne so sprchou. Výťah, farebná TV, práčka, parkovanie na ulici, klíma (za poplatok, na vyžiadanie).

7. Correale House

7. Correale House

Popis: Renovované apartmány na najvyššom poschodí sú lokalizované pri pobreží. neďaleko sa nachádzajú bary, obchody, reštaurácie, mini market a nočné kluby.

Vybavenie: k dispozícii je TV, elektrická rúra, klimatizácia (za poplatok), verejné parkovisko (za poplatok).

Ubytovanie:
Typ B pre 4 osoby:
podkrovný apartmán na 3. poschodí pozostáva z jedálenskej časti s obývačkou a pohovkou pre 2 osoby, kuchynky, spálne s manželskou posteľou, kúpeľne so sprchou a panoramatickej terasy.

8. Hotel Regina***

8. Hotel Regina***

Poloha: hotel s výhľadom na Neapolský záliv sa nachádza v tichej časti Sorrenta

Vybavenie: reštaurácia s výhľadom na záliv, bar, záhrada na streche, solárium, garáž, parkovisko, bazén blízko hotela

Ubytovanie: všetky izby vybavené kúpeľňou (alebo sprchovacím kútom), telefón, klimatizácia, mini trezor, TV, balkón

9. Hotel Villa di Sorrento

9. Hotel Villa di Sorrento

Poloha: hotel sa nachádza v tichej, ale centrálnej pozícii blízko centra mesta

Vybavenie: výťah, práčovňa, verejné parkovisko pri hoteli

Ubytovanie: všetky izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou alebo sprchovacím kútom, telefónom, terasou alebo balkónom, klimatizáciou

12. Villa Giovanna***

12. Villa Giovanna***

POLOHA: Rodinná vila so záhradou sa nachádza na Sorrentskom poloostrove v lokalite Sant´Agnello priamo oproti hotela La Pace*****, 600 m od pláže a cca 1 km od centra Sorrenta.

UBYTOVANIE: K dispozícii vkusne zariadený apartmán pre 2-4 osoby na prízemí, ktorý pozostáva z veľkého salónu s krbom, divánom pre 2 osoby, kuchyňou (prakticky vybavenou), SAT TV (za poplatok) a záhradkou so záhradným nábytkom. Kúpeľňa je vybavená bidetom, umývadlom, vaňou a práčkou (za poplatok). Spálňa má manželskú posteľ alebo samostatné lôžka.

STRAVOVANIE: individuálne alebo možnosť stravovania v okolitých reštauráciách

VYBAVENIE: V areáli je parkovisko. Práčka a TV za poplatok (na vyžiadanie). Do centra mestečka Sant´Agnello je len 400 m, kde nájdete obchody, reštaurácie, bary, pizzérie, cukrárne, autobusovú zastávku, vlakovú stanicu (500 m) a prístav Marina Piccola (3 km). Existuje dobrá dostupnosť s mestskou dopravou. Z tohto miesta môžete vychádzať na výlety (Capri, Vezuv, Pompeje, Neapol, Amalfi, Ravello, Ischia, Caserta, Paestum a pod.).

prejsť na stránku: [1] 2

NAJ.sk
webdesign © bart.sk