Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ligúria

Ligúria

Jedna z najkrajších oblastí Talianska sa rozkladá na južných svahoch horského oblúka okolo Janovského zálivu. Hory, ktoré miestami siahajú až k pobrežiu, chránia oblasť pred chladnými severnými vetrami. Na pobreží sú roztrúsené prímorské letoviská a starobylé rybárske mestečká. Na svahoch pokrytých olivovníkmi a vinnou révou sú zas malé horské dedinky s neopakovateľnou atmosférou. Celá oblasť je známa pestovaním kvetov najmä na výrobu voňaviek.Loano

Loano

Loano je mestečko v provincii Savona, 60 km juhozápadne od Janova. Letovisko Loano je preslávené predovšetkým svojou plážou. Vďaka výhodnej polohe v zálive je charakteristická miernym, bezveterným podnebím, vyskytuje sa tu málo zrážok, more sa dá prirovnať k zrkadlu. Pláž je dlhá 2 km a tvorená je pieskom a malým štrkom. V centre Loana je možné uvidieť mnohé historické pamätihodnosti. Nezabudnite si pochutnať na povestných loanských špecialitách.prejsť na stránku: [1]
1. Apartmány Ai Pozzi Village Spa Resort

1. Apartmány Ai Pozzi Village Spa Resort

Apartmány Ai Pozzi Village Spa Resort sú úplne nové a boli otvorené len v marci 2013. Nachádzajú sa cca 900 m od centra a súkromnej pláže "Bagni Sirena", ktorá sa nachádza v centre krásnej promenády Loano.

Pláž:
900 m, súkromná piesočatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Od polovice apríla  do 14.6. a od 9.9.-10.11.2014 je v cene plážový servis (1 slnečník+2 ležadlá+ spoločná prezliekacia kabínka). V termíne 14.6.-9.9. je plážový servis za poplatok a v cene je len vstup na pláž, spoločná prezliekacia kabínka a sprcha. Rezort zabezpečuje kyvadlovú dopravu k centru Loana a neďaleko pláže.

Centrum:
900 m.

Ubytovanie: Všetky apartmány sú moderne zariadené s vlastným sociálnym zariadením, telefónom, chladničkou, mikrovlnkou, trezorom, TV SAT, klimatizáciou, bezplatným pripojenám na internet cez kábel (klient si musí priniesť vlastný z domu, albo si ho môže prenajať na recepcii s kauciou vo výške 10 €), balkón alebo lodžia so záhradným nábytkom.
Typ A1 pre max. 2 osoby (cca 20-22 m2):obývacia izba s kuchynským kútom a manželskou posteľou+ destká postieľka, v kuchyni 2 indukčné platničky, balkón alebo lodžia so záhradným nábytkom.
Typ A2 pre max. 3 osoby (cca 25 m2): obývacia izba s kuchynským kútom a manželskou posteľou+ prístelka, v kuchyni 2 indukčné platničky, balkón alebo lodžia so záhradným nábytkom.
Typ B1 pre max. 4 osoby (cca 38 m2): obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, izba s manželskou posteľou, v kuchyni 4 indukčné platničky, balkón alebo lodžia so záhradným nábytkom.
Typ B2 pre max. 5 osôb (cca 42 m2):  obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby+ prístelka, izba s manželskou posteľou, v kuchyni 4 indukčné platničky, balkón alebo lodžia so záhradným nábytkom.
Typ C1 pre max. 7 osôb (cca 55 m2):  obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby+ prístelka, izba s manželskou posteľou, izba s 2 samostatnými lôžkami, v kuchyni 4 indukčné platničky, balkón alebo lodžia so záhradným nábytkom.
Typ C2 pre max. 8 osôb (cca 60 m2):  obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby+ prístelka, izba s manželskou posteľou, izba s 2 samostatnými lôžkami, v kuchyni 4 indukčné platničky, balkón alebo lodžia so záhradným nábytkom. 8. lôžko sa nachádza v jednej zo spální.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
recepcia, bar s veľkou plochou na sedenie a TV kútik, reštaurácia s medzinárodnou a typickou ligúrskou kuchyňou, záhrada, slnečná terasa, centrálna klimatizácia, bezplatné Wi-Fi vo verejných priestoroch, detské ihrisko, detská herňa, stolný tenis zdarma, biliard (za poplatok), výťahy, práčovňa (za poplatok). Malé zvieratá sú povolené na vyžiadanie (za poplatok), nemajú povolený vstup do bazéna a wellness centra, musia byť na vodítku, pri príchode sa majiteľ musí preukázať zdravotnou kartou zvieraťa.

Šport a zábava:
vonkajšie bazény na ploche cca 850 m2 (veľký bazén +bazén+detský bazén so šmykľavkou), otvorené cca od polovice apríla do konca októbra ( v závisloti od počasia) s 2 lehátkami + slnečníkom/ apartmán v cene, wellness centrum s krytým vyhrievaným bazénom, jacuzzi, emocionálna sprcha, bio-sauna, turecký kúpeľ, sauna, relaxačná miestnosť, za príplatok sú možné masáže, kozmetické ošetrenie pleti. Neďaleko rezortu sa nachádza: požičovňa skútrov, jazda na koni, golfový areál, plachtenie a potápačské centrum.

Parkovisko:
verejné parkovisko zadarmo, garáž na vyžiadanie (za poplatok).

Nástupné dni:
sobota, príchod: 16:00-20:00 hod., odchod : do 09:30 hod.
CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, posteľná bielizeň, uteráky s týždennou výmenou, vstup do wellness.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: malé zvieratá 5 €/noc, postieľka 10 €/týždeň (možná v type A1, B1 a C1), detský balíček (detská postieľka s posteľnou bielizňou, ohrievač fliaš, detská stolička, umývadlo pre deti) 30 €/týždeň.
KAUCIA: 150 €
Pozn.: apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok pre typ A 30 €, pre typ B 40 €, pre typ C 50 €.
Pozn.: pobytovú taxu je nutné uhradiť na mieste.
2. Ai Pozzi Village Spa Resort

2. Ai Pozzi Village Spa Resort

Apartmány Ai Pozzi Village Spa Resort sú úplne nové a boli otvorené len v marci 2013. Nachádzajú sa cca 900 m od centra a súkromnej pláže "Bagni Sirena", ktorá sa nachádza v centre krásnej promenády Loano.

Pláž:
900 m, súkromná piesočatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Od polovice apríla  do 14.6. a od 9.9.-10.11.2014 je v cene plážový servis (1 slnečník+2 ležadlá+ spoločná prezliekacia kabínka). V termíne 14.6.-9.9. je plážový servis za poplatok a v cene je len vstup na pláž, spoločná prezliekacia kabínka a sprcha. Rezort zabezpečuje kyvadlovú dopravu k centru Loana a neďaleko pláže.

Centrum:
900 m.

Ubytovanie:
Izby sú veľmi vkusne a moderne zariadené, všetky so sprchou / WC, balkónom, telefónom, minibarom (prázdnym, plnené na vyžiadanie), TV SAT, trezorom, sušičom vlasov, centrálnou klimatizáciou, bezplatným prístupom na internet cez kábel (zákazník si musí priniesť vlastný, alebo si ho môže prenajať na recepcii za zálohu 10 €).

Stravovanie:
raňajky, alebo polpenzia; raňajky americké, večere s možnosťou výberu z 3 chodového menu + šalátový bufet.Vybavenie a služby:
recepcia, bar s veľkou plochou na sedenie a TV kútik, reštaurácia s medzinárodnou a typickou ligúrskou kuchyňou, záhrada, slnečná terasa, centrálna klimatizácia, bezplatné Wi-Fi vo verejných priestoroch, detské ihrisko, detská herňa, stolný tenis zdarma, biliard (za poplatok), výťahy, práčovňa (za poplatok). Malé zvieratá sú povolené na vyžiadanie (za poplatok), nemajú povolený vstup do bazéna a wellness centra, musia byť na vodítku, pri príchode sa majiteľ musí preukázať zdravotnou kartou zvieraťa.

Šport a zábava:
vonkajšie bazény na ploche cca 850 m2 (veľký bazén +bazén+detský bazén so šmykľavkou), otvorené cca od polovice apríla do konca októbra ( v závisloti od počasia) s 2 lehátkami + slnečníkom/ apartmán v cene, wellness centrum s krytým vyhrievaným bazénom, jacuzzi, emocionálna sprcha, bio-sauna, turecký kúpeľ, sauna, relaxačná miestnosť, za príplatok sú možné masáže, kozmetické ošetrenie pleti. Neďaleko rezortu sa nachádza: požičovňa skútrov, jazda na koni, golfový areál, plachtenie a potápačské centrum.

Parkovisko:
verejné parkovisko zadarmo, garáž na vyžiadanie (za poplatok).

Nástupné dni:
sobota, príchod: 16:00-20:00 hod., odchod : do 09:30 hod. 

M

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s raňajkami/polpenziou na osobu a 7 nocí, postieľka.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: parkovisko/garáž 5 €/noc, 10 €/noc od 05.07.-30.08. (do vyčerpania miest), malé zvieratá 5 €/noc, práčovňa 7 €/pranie. tenis 10 €/hod..
DETI DO 4 ROKOV: zdarma, v izbe s 2 dospelými.
Pozn.: pobytovú taxu je nutné uhradiť na mieste:

3. Aparthotel Ai Pozzi Village Spa Resort

3. Aparthotel Ai Pozzi Village Spa Resort

Apartmány Ai Pozzi Village Spa Resort sú úplne nové a boli otvorené len v marci 2013. Nachádzajú sa cca 900 m od centra a súkromnej pláže "Bagni Sirena", ktorá sa nachádza v centre krásnej promenády Loano.

Pláž:
900 m, súkromná piesočatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Od polovice apríla  do 14.6. a od 9.9.-10.11.2014 je v cene plážový servis (1 slnečník+2 ležadlá+ spoločná prezliekacia kabínka). V termíne 14.6.-9.9. je plážový servis za poplatok a v cene je len vstup na pláž, spoločná prezliekacia kabínka a sprcha. Rezort zabezpečuje kyvadlovú dopravu k centru Loana a neďaleko pláže.

Centrum:
900 m.

Ubytovanie:
Všetky apartmány sú moderne zariadené s vlastným sociálnym zariadením, telefónom, chladničkou, mikrovlnkou, trezorom, TV SAT, klimatizáciou, bezplatným pripojenám na internet cez kábel (klient si musí priniesť vlastný z domu, alebo si ho môže prenajať na recepcii s kauciou vo výške 10 €), balkón alebo lodžia so záhradným nábytkom.
Typ A pre 2+1 osoby: obývacia izba s kuchynským kútom a manželskou posteľou+ prístelka, v kuchyni 2 indukčné platničky, balkón alebo lodžia so záhradným nábytkom.
Typ B pre 3+1 osoby: obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, izba s manželskou posteľou, v kuchyni 4 indukčné platničky, balkón alebo lodžia so záhradným nábytkom.
Typ C pre 3+1 osoby: obývacia izba s kuchynským kútom, izba s manželskou posteľou, izba s 2 samostatnými lôžkami, v kuchyni 4 indukčné platničky, balkón alebo lodžia so záhradným nábytkom.

Stravovanie:
raňajky, alebo polpenzia; raňajky americké, večere s možnosťou výberu z 3 chodového menu + šalátový bufet.

Vybavenie a služby:
recepcia, bar s veľkou plochou na sedenie a TV kútik, reštaurácia s medzinárodnou a typickou ligúrskou kuchyňou, záhrada, slnečná terasa, centrálna klimatizácia, bezplatné Wi-Fi vo verejných priestoroch, detské ihrisko, detská herňa, stolný tenis zdarma, biliard (za poplatok), výťahy, práčovňa (za poplatok). Malé zvieratá sú povolené na vyžiadanie (za poplatok), nemajú povolený vstup do bazéna a wellness centra, musia byť na vodítku, pri príchode sa majiteľ musí preukázať zdravotnou kartou zvieraťa.

Šport a zábava:
vonkajšie bazény na ploche cca 850 m2 (veľký bazén +bazén+detský bazén so šmykľavkou), otvorené cca od polovice apríla do konca októbra ( v závisloti od počasia) s 2 lehátkami + slnečníkom/ apartmán v cene, wellness centrum s krytým vyhrievaným bazénom, jacuzzi, emocionálna sprcha, bio-sauna, turecký kúpeľ, sauna, relaxačná miestnosť, za príplatok sú možné masáže, kozmetické ošetrenie pleti. Neďaleko rezortu sa nachádza: požičovňa skútrov, jazda na koni, golfový areál, plachtenie a potápačské centrum.

Parkovisko:
verejné parkovisko zadarmo, garáž na vyžiadanie (za poplatok).

Nástupné dni:
sobota, príchod: 16:00-20:00 hod., odchod : do 09:30 hod

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou na osobu a 7 nocí, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), spotreba energií, posteľná bielizeň, uteráky s týždennou výmenou, vstup do wellness.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: malé zvieratá 5 €/noc, postieľka 10 €/deň.
KAUCIA: 150 €
Pozn.: pobytovú taxu je nutné uhradiť na mieste.

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk