Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2017 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2015 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2011 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2017 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2017 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Elba

Ostrov Elba

Ostrov Elba, tretí najväčší z talianskych ostrovov po Sicílii a Sardínii, patrí do Toskánského súostrovia, ktoré tvorí jeden z najväčších a najkrajších národných parkov v Európe. Nachádza sa len 10 km od pobrežia a prístavu Piombino, odkiaľ pravidelne premávajú trajekty.  Môže sa pochváliť výnimočne čistou vodou a krásnymi rôznorodými plážami, od piesočnatých s nádherným bielym pieskom, cez štrkové až po kamenisté s útesmi, veľmi vhodnými na potápanie, zalesnenými centrálnymi časťami, ktoré sú vhodné na turistiku a cyklystiku. V poslednom období v pobrežných oblastiach čoraz viac prekvitá cestovný ruch, centrálne uličky však zostávajú tiché aj na vrchole letnej sezóny. Hlavným mestom je Portoferraio, ktoré sa pýši pôsobivou starou štvrťou so schodovitými uličkami a starými kostolmi. Stále zelený ostrov, ktorý preslávil hlavne Napoleon, je bohatý na históriu, nádhernú prírodu a malebné mestečká.
prejsť na stránku: 1 [2] 3
12. Apartmány Acquabona***

12. Apartmány Acquabona***

POLOHA:apartmány sú situované na prízemí elegantnej vily, obklopenej krásnou zelenou záhradou, v tichej vilovej štvrti, medzi Porto Azzurro a Portoferraio, vzdialené sú asi 3 km od pieskových pláží Lacona, Norsi a Lido di Capoliveri.

VYBAVENIE: 2 dvojizbové apartmány, moderný nábytok, záhrada, súkromné parkovacie miesto.

UBYTOVANIE:
TYP B PRE 2-4 osoby: obývačka s kuchynským kútom a gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa.

13. Aparmány Viticcio***

13. Aparmány Viticcio***

POLOHA: Situované v zálive Viticcio, presláveného čistými vodami na tichom mieste ostrova, v meste Portoferraio.

VYBAVENIE: Dva apartmány sú umiestnené vo vilke na prvom poschodí. Hostia majú k dispozícii priestory pred vilkou vybavené stolom, stoličkami a barbecue. Každý z apartmánov má k dispozícii parkovacie miesto.

UBYTOVANIE:
TYP A PRE 2-3 OSOBY: monolokál (20 m²) s moderným a funkčným nábytkom, farebnou TV a parkovacím miestom: izba s kuchynským kútom a divánom pre dve osoby, samostatná posteľ pre 1 osobu, kúpeľňa so sprchou, malý balkón s výhľadom na more

TYP B PRE 2-4 OSOBY: bilokál (30 m²) s moderným a funkčným nábytkom, farebnou TV a parkovacím miestom: malá kuchyňa s jedálenským stolom a jednou posteľou, spálňa s manželskou posteľou a divánom pre 1 osobu, kúpeľňa so sprchou

14. Apartmány Lentisco***

14. Apartmány Lentisco***

POLOHA: situované iba 200 m od piesočnatej pláže Forno, v nedotknutej, tichej, exkluzívnej oblasti.

VYBAVENIE: vila pozostáva z dvoch dvojizbových apartmánov, má terasu s krásnym výhľadom na more a peknú záhradu. Zvieratá nie sú povolené.

UBYTOVANIE:
TYP B PRE 2-4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a gaučom pre dve osoby, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľna.


PARKOVISKO: súkromné.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod 16:00-19:30, odchod do 09:00, min. 7 nocí

15. Apartmány Olivo***

15. Apartmány Olivo***

POLOHA: situované asi 400 m od pieskovej a štrkovej pláže Bagnaia v Rio Elba, naproti zálivu Portoferraio, 12 km od centra. Apartmán je vo vnútornej časti elegantnej rezidencie pozostávajúcej z apartmánov v radových domčekoch. V blízkosti sa nacházdajú obchody, pizzérie a reštaurácie.


UBYTOVANIE:
TYP D PRE 6-8 OSÔB: 2 poschodia, obývačka s kuchynským kútom a gaučom pre 2 osoby, dve spálne s manželskými posteľami (jedna má terasu, druhá prístup na záhradu), spálňa s poschodovou posteľou, kúpeľna so sprchou, práčka. Záhrada je vybavená záhradným nábytkom.
16. Apartmány Seccheto Mare***

16. Apartmány Seccheto Mare***

POLOHA: apartmány sú situované v oblasti Campo nell´Elba v Seccheto, malej dedinke na divokom západnom pobreží ostrova Elba, neďaleko čistých vôd Cavoli a Fetovaia, najznámejších pláží ostrova a vzdialené iba 100 m od malej piesočnatej útulnej pláže Seccheto. V blízkosti sú obchody a reštaurácie.

VYBAVENIE: moderný a komfortný nábytok, súkromné parkovacie miesto.

UBYTOVANIE:
TYP B1 PRE 2-4 osoby: Via Della Costa - obývacia izba s kuchynským kútom, gaučom pre 2 osoby, spálňou s manželskou posteľou, kúpeľňou.

TYP B2 PRE 2-4 Osoby: Via Montecristo - obývacia časť s kuchynským kútom, gauč pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, malý vonkajší priestor s pekným výhľadom na more.

17. Apartmán Punta Marcone***

17. Apartmán Punta Marcone***

POLOHA: apartmán je situovaný na severovýchodnom pobreží ostrova Elba, vo vnútri rezidencie Dei Pini, 2 km od milej dedinky Capoliveri a 1 km od malej pláže Morcone.

VYBAVENIE: moderný a pekný nábytok, súkromné parkovacie miesto.

UBYTOVANIE:
TYP A PRE 2-4 osoby: kuchynský kút, manželská posteľ, gauč pre dve osoby, kúpeľňa. Veľká a komfortná terasa, vybavená stolom a stoličkami.

 

18. Vilka Elena***

18. Vilka Elena***

POLOHA: vilka je situovaná v Mola, medzi Porto Azzurro a Capoliveri, na juhozápadnom pobreží ostrova, vzdialená asi 2 km od piesočnatej pláže Naregno a neďaleko pláží Zuccale a Barabarca.

VYBAVENIE: moderná vilka s dvoma apartmánmi, hostia majú k dispozícii peknú záhradku, vybavenú krbom, stolom a stoličkami, kde môžu relaxovať,súkromné parkovacie miesto.

UBYTOVANIE:
TYP C PRE 4-5 osôb: obývačka s kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou, dalšia spálňa s troma posteľami, kúpeľňa.

19. Villa Oleandro**

19. Villa Oleandro**

POLOHA: Samostatná vila vo Felciaio, v Capoliveri, veľmi blízko piesočnatej pláže, neďaleko krásnej pláže Lido di Capoliveri, ideálne miesto pre ľudí, ktorý si chcú hlavne užiť more a relaxovať v kľudnom prostredí, ďaleko od hluku.

UBYTOVANIE: Apartmány s komfortným nábytkom a TV. Majú súkromné parkovacie miesto vo vnútri areálu. Klimatizácia za poplatok (na vyžiadanie). Posteľné prádlo, uteráky a osušky do kúpeľne nie sú zahrnuté v cene. Malé zvieratá povolené.
Typ D pre max. 8 osôb: 4-izbový apartmán: 1. poschodie: - obývacia miestnosť s kuchynským kútom a dvomi divánmi pre 1 osobu, veľká veranda situovaná oproti moru a vybavená stolom + stoličkami; prízemie: spálňa s manželskou posteľou a sprchou, ďalšia spálňa s manželskou posteľou, izba s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchou

20. Hotel Rezidencia Villa San Giovanni***-Portoferraio

20. Hotel Rezidencia Villa San Giovanni***-Portoferraio

POLOHA: Rezort sa skladá z hotelovej a rezidenčnej časti a nachádza sa v letovisku San Giovanni, len 3 km od prístavného mesta Portoferraio, do ktorého je možné dostať sa miestnou autobusovou dopravou. Villa San Giovanni je situovaný uprostred nádherného parku plného stredomorskej flóry, asi 500 m od malej pláže. K ďalším krásnym piesočnatým plážam je nutné použiť auto, resp. iný dopravný prostriedok.

UBYTOVANIE: K dispozícii apartmánové izby typu mono (20 m2) a bilo (32 m2), ktoré majú farebný TV, telefón, terasu alebo balkón.

STRAVOVANIE: Raňajky, resp. polpenzia.

ĎALŠIE INFORMÁCIE A VYBAVENIE: Recepcia, reštaurácia, bazén, solárium, bar, TV miestnosť, súkromné parkovisko pre autá a autobusy. V pešej blízkosti sa nachádza tenisový klub, potápačský klub a lodné výlety. Vo vzdialenosti 4 km je situovaná škola jazdenia na koňoch a 7 km golfový klub.

21. Hotel Tamerici****-Marciana Marina

21. Hotel Tamerici****-Marciana Marina

POLOHA: Hotel sa nachádza v príjemnom mestečku Marciana Marina, cca 800 m od mora.

UBYTOVANIE: Izby sú vkusne zariadené a majú klimatizáciu, telefón, trezor, TV SAT, pripojenie na internet, kúpeľňu so sprchou a balkón s výhľadom na more alebo hory. K dispozícii aj izby s bezbariérovým prístupom pre imobilných hostí.

STRAVOVANIE: raňajky alebo polpenzia. Kontinentálne raňajky podávané formou švédskych stolov, studená a teplá kuchyňa. Večere - výber z menu, zeleninový bufet. Možnosť objednať vegetariánsku stravu a jedlá pre deti.

VYBAVENIE: K dispozícii reštaurácia, záhrada, slnečná terasa, bazén, futbalové ihrisko, stolný tenis, bocce, požičovňa bicyklov, detský kútik, internet, bar a recepcia..

NÁSTUPNÉ DNI: nedeľa, príchod 17:00 - 24:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

KÓD: ELB...D

prejsť na stránku: 1 [2] 3

NAJ.sk
webdesign © bart.sk