Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Elba

Ostrov Elba

Ostrov Elba, tretí najväčší z talianskych ostrovov po Sicílii a Sardínii, patrí do Toskánského súostrovia, ktoré tvorí jeden z najväčších a najkrajších národných parkov v Európe. Nachádza sa len 10 km od pobrežia a prístavu Piombino, odkiaľ pravidelne premávajú trajekty.  Môže sa pochváliť výnimočne čistou vodou a krásnymi rôznorodými plážami, od piesočnatých s nádherným bielym pieskom, cez štrkové až po kamenisté s útesmi, veľmi vhodnými na potápanie, zalesnenými centrálnymi časťami, ktoré sú vhodné na turistiku a cyklystiku. V poslednom období v pobrežných oblastiach čoraz viac prekvitá cestovný ruch, centrálne uličky však zostávajú tiché aj na vrchole letnej sezóny. Hlavným mestom je Portoferraio, ktoré sa pýši pôsobivou starou štvrťou so schodovitými uličkami a starými kostolmi. Stále zelený ostrov, ktorý preslávil hlavne Napoleon, je bohatý na históriu, nádhernú prírodu a malebné mestečká.
prejsť na stránku: [1] 2 3
1. Rezidencia Al Pozzo

1. Rezidencia Al Pozzo

Rezidencia Al Pozzo má centrálne umiestnenie spolu s recepciou ako aj s apartmánmi. Niekoľko ďalších apartmánov je rozmiestnených vo vegetácii v okolí rezidencie. Vzhľadom na svoju polohu, iba niekoľko krokov od pláže Morcone,  rezidencia zaisťuje relaxačnú dovolenku.

Pláž:
80 m, piesočnatá pláž. Plážový servis na vyžiadanie za poplatok.

Centrum:
3 km Capoliveri, 16 km prístav Portoferraio

Ubytovanie: apartmány sú štýlovo zariadené s TV SAT, telefónom, trezorom, terasou, vybavenou verandou, balkónom s výhľadom na more.
Typ A pre max 2 osoby: obývacia miestnosť s divánom, malý kuchynský kút, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa.
Typ B pre 2 - 4 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím divánom pre dve osoby, kuchynský kút, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa.
Typ C pre 4 - 6 osôb:  obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2  oddelenými lôžkami, kúpeľňa, možnosť prístelky v obývacej izbe alebo v spálni,  ALEBO obývacia izba s kuchynským kútom a jedným lôžkom,dve  dvojlôžkové izby, jeden s prídavným lôžkom, kúpeľňa.

Stravovanie:
individuálne, možnosť stravovania vo vedľajšej reštaurácii po dohode.

Vybavenie a služby:
spoločný gril, záhrada s altánkom. V centre mesta Capoliveri všetky druhy služieb , ako sú trhy, bary , krčmy , pizzerie , reštaurácie , trafiky , krčmy, zdravotné stredisko. Malé zvieratá povolené

Šport a zábava:
požičiavanie malých lodí, kanoe (do vyčerpania), surfovanie, vodné bicykle.

Parkovisko:
súkromné, 1 parkovacie miesto/apartmán

Nástupné dni:
Nedeľa, odchod do 10:00, príchod od 13:00, min. 4 noci, v termíne (8.6.-14.9. min. 7 nocí)

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta).
POVINNÉ PRÍPLATKY -
 
platba na mieste: pobytová taxa.
KAUCIA:
100 €
Pozn.:
klient musí odovzdať kuchynský kút kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 30 €.

2. Villaggio Ortano Mare****

2. Villaggio Ortano Mare****

Moderný komplex vybudovaný priamo pri mori s priezračnou, krištáľovo čistou vodou je obklopený prekrásnou vegetáciou. Leží pri jednej z najkrajších zátok ostrova, cca 4 km od turistického mestečka Rio Marina a cca 12 km od najznámejšieho mestečka na ostrove, Porto Azzurro. 

Pláž:
komplex leží pri pláži, apartmány sú od pláže cca 350-600 m, hotelové izby cca 200 m, piesočnatá s jemným štrkopieskom a okruhliakmi, plážový servis v cene (1 slnečník, 1 plážové kreslo a 1 lehátko/apartmán, izba).

Centrum: cca 4 km Rio Marina, 12 km Porto Azzurro, 30 km Portoferraio.

Ubytovanie:
v hlavnej dvojposchodovej budove sa nachádzajú hotelové izby, apartmánové vilky sa rozprestierajú v zeleni.
Apartmány 3* - všetky apratmány sa rozprestierajú v zeleni, sú moderne zariadené a sú vybavené TV, telefónom, trezorom, kúpelňou so sprchou, terasou alebo verandou a kuchynským kútom v obývacej miestnosti.
Typ B1 pre 2 osoby: obývacia miestnosť, spálňa s manželskou posteľou. Možnosť prístelky alebo postieľky (za poplatok), vlastná zdarma.
Typ B2 pre 4 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre dve osoby, spálňa s manželskou posteľou. Možnosť postieľky (za poplatok), vlastná zdarma.
Typ C pre 6 osôb: obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou alebo 2 samostatnými lôžkami, spálňa s 2 samostatnými lôžkami. Možnosť postieľky (za poplatok), vlastná zdarma.
Hotelové ubytovanie 4* - 122 izieb, ktoré sa nachádzajú na prízemí, 1. a 2. poschodí. Vybavené sú telefónom, TV, sušičom na vlasy, minibarom na vyžiadanie (za poplatok), klimatizáciou (výnimka apartmány „Family“), kúpeľňou. Niektoré izby s malým balkónom. Izba Classic pre 2-4 osoby - 2 samostatné lôžka alebo manželská posteľ, možnosť max. 2 prísteliek resp. 1 prístelky a detskej postieľky. Izba Comfort - ako izba Classic , naviac LCD TV, balkón so záhradným nábytkom. Izba Seaside - ako izba Comfort , morská strana s bočným výhľadom na more. Aparthotelové izby Family - nachádzajú sa v depandancii, v rezidenčnej časti komplexu. Vybavené obývacou miestnosťou s kuchynským kútom a divánom pre 1 alebo 2 osoby, spálňou s manželskou posteľou, trezorom, balkónom alebo terasou so záhradným nábytkom. Možnosť detskej postieľky. Obsadenosť min. 2,5 plne platiacimi osobami. (Pozn. klimatizácia a upratanie kuchynského kúta nie je zahrnuté v cene).

Stravovanie: Apartmány - individuálne, resp. možnosť zakúpenia kupónovej knižky na stravovanie v hotelových reštauráciách. Hotel - polpenzia alebo plná penzia. Raňajky, obedy i večere - bufetová forma, typická stredozemná kuchyňa, nealkoholické nápoje, voda a regionálne víno. Počas týždňa sa organizujú tematické večere so špeciálne pripraveným menu.

Vybavenie a služby:
24 hod. recepcia s trezorom, internet point, Wi-Fi (za poplatok), spoločenská miestnosť, 2 reštaurácie, bar, plážový bar, minimarket, práčovňa na mince, výťahy, konferenčná miestnosť, TV miestnosť, záhrada, trafika, biberoneria. Blízko pri pláži sa nachádza reštaurácia, detský klub (3-6 rokov), mini klub (6-9 rokov), junior klub (9-14 rokov). Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava: 3 bazény (z nich 1 pre deti), 4 multifunkčné ihriská (tenisové, futbalové, volejbalové), plážový volejbal, stolný tenis, šípky, 2 ihriská na bocce, detský kútik, amfi teáter, celodenný zábavný a športový program, kanoe, vodné bicykle, windsurfing, animácie od 09.06. do 15.09. (latinsko- americké tance, turnaje, kolektívne kurzy tenisu, step, vodný aerobik, aerobik, gymnastika, hry na pláži, večerné kabaretné predstavenia, muzikály a diskotéky). Za poplatok: požičovňa člnov, skútrov, potápačské kurzy a výlety s možnosťou potápania na otvorenom mori. V blízkosti možnosť golfu s 18 jamkami.

Parkovisko:
súkromné, nestrážené parkovisko.

NÁSTUPNÉ DNI:
 ľubovoľný, príchod 17:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 3 noci.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, vstup do bazéna, detské ihrisko, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), plážový servis (1 slnečník + 1 plážová stolička + 1 lehátko/apartmán), posteľná bielizeň s týždennou výmenou, parkovanie.
povinné príplatky -
platba na mieste: klubová karta Birba (4-8 r.) 91 €/týždeň, klubová karta Junior (9-12 r.) 91 €/týždeň, klubová karta Flinky (0-4 r.) 13 €/deň.

3. Rezidencia Lacona Club Resort

3. Rezidencia Lacona Club Resort

rezidencia je umiestnená v zeleni borovíc a pínii, neďaleko jednej z najkrajších zátok ostrova a cca 100 m od centra mesta. Skladá sa z hotelovej časti a ďalších troch budov, v ktorých sa nachádzajú apartmány.

Pláž:
150 - 300 m, súkromná piesočnatá pláž s plážovým servisom v cene.

Centrum:
cca 100 m.

Ubytovanie:
všechny apartmány sú moderne zariadené, vybavené sociálnym zariadením (typ B1, B2 a C má dve sociálne zariadania), kuchynský kút, TV a balkón alebo terasu (okrem typu B1).

Typ A pre 2 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom alebo s dvoma samostatnými lôžkami.
Typ B1 pre 2-4/5 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom alebo s dvoma samostatnými lôžkami, spálňa s manželskou posteľou alebo s dvoma samostatnými lôžkami (bez balkóna).
Typ B2 pre 2-4/5 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom alebo s dvoma samostatnými lôžkami, spálňa s manželskou posteľou alebo s dvoma samostatnými lôžkami.
Typ C pre 4-6/7 osôb: obývacia miestnosť s gaučom pre 2 osoby, dve spálne s manželskou posteľou alebo samostatnými lôžkomi.


Stravovanie:
individuálne, za poplatok možné doobjednať stravu formou karnet kupónov.

Vybavenie a služby:
recepcia, hala, bar, klimatizovaná reštaurácia, reštaurácia s grilom pri bazéne, výťahy, TV miestnosť, obchody, minimarket, novinový stánok, kaderníctvo, Wi-Fi v spoločných priestoroch.

Šport a zábava:

bazén, detský bazén, tenisový kurt, futbalové ihrisko, stolný tenis, šípky, požičovňa bicyklov, baby  klub a miniklub, animácie (08.06.-08.09.), kolektívne športové kurzy, gymnastika, kurzy latinsko-amerických tancov, piano bar a kabaret.

Nástupné dni:
ľubovoľný, príchod 17:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 3 noci.
CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), posteľná bielizeň, uteráky, klubová karta, plážový servis.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: pobytová taxa
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: výmena posteľnej bielizne/uterákov 15 €/osoba /výmena, postieľka 5 €/deň (možná iba 1/apartmán), prístelka 70 €/týždeň (okrem typu A), malé zvieratá 49 €/pobyt.
Kaucia: 150 €.
Pozn.: klient musí odovzdať kuchynský kút kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 30 €.
5. Rezidencia Villa Franca ***

5. Rezidencia Villa Franca ***

Komplex sa nachádza na pokojnom mieste cca 3 km od mestečka Capoliveri a len pár minút od pláže Straccoligno. Pozostáva z 1-2 poschodových viliek, ktoré sú obklopené zelenými záhradami. O pohodlie hostí sa starajú priamo majitelia.

Pláž:
350 m, piesočnatá pláž, voľná i súkromná pláž s plážovým servisom (za poplatok).

Centrum:
3 km od Capoliveri.

Ubytovanie:
Všetky apartmány sú vkusne zariadené, vybavené vlastnou kúpeľňou, kuchynským kútom v obývacej miestnosti. Apartmány na poschodí majú balkón, na prízemí vonkajšie posedenie.
Typ B pre max. 3 osoby: obývacia miestnosť s 1 rozkladacím lôžkom, spálňa s manželskou posteľou.
Typ C pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť, spálňa s manželskou posteľou, menšia spálňa s dvoma lôžkami.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
reštaurácia, bar, barbecue. Zvieratá nie sú povolené.

Parkovisko:
v komplexe rezidencie.

NÁSTUPNÉ DNI:sobota, príchod 16:00-20:00, odchod do 09:00, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií.
POVINNÉ PRÍPLATKY -
 platba na mieste: záverečné upratovanie
(okrem kuchynského kúta) typ B 35 €/apartmán, typ C 50 €/apartmán.
KAUCIA: 
150 €

6. Rezidencia Drago**

6. Rezidencia Drago**

Rezidencia Drago je situovaná v zálive Morcone, v jednom z najfascinujúcejších zákutí ostrova, priamo pri prekrásnej piesočnatej pláži, kde slnko zostáva do neskorých hodín. Pozostáva z hlavnej budovy s recepciou, spoločenskými priestormi a niekoľkými apartmánmi, a z ostatných apartmánov rozmiestnených okolo hlavnej budovy, obklopených stredomorskou vegetáciou. Jedno z najkrajších mestečiek na ostrove Capoliveri sa nachádza iba 3 km od rezidencie.

Pláž:
priamo pri pláži (20 m), malá súkromná piesočnatá pláž s plážovým servisom v cene (1 slnečník, 2 plážové stoličky a 1 plážové lehátko/apartmán).

Centrum:
3 km od Capoliveri, 16 km Portoferraio.

Ubytovanie: apartmány s vlastným vchodom sa nachádzajú na prízemí s vybavenou terasou alebo verandou, alebo na 1. poschodí s balkónom. Príjemné apartmány s neformálnou rodinnou atmosférou sú jednoducho ale funkčne zariadené, všetky s kuchynským kútom, kúpeľňou a TV, vhodné skôr pre menej náročnú klientelu.
Typ B pre max. 4 osoby: obývacia izba s kuchynským kútom, rozkladacou pohovkou, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa ALEBO obývacia izba s kuchynským kútom a jedným lôžkom, spálne s manželskou posteľou s možnosťou prístelky, kúpeľňa.
Typ C pre max. 6 osôb: obývacia miestnosť, 2 spálne s manželskou posteľou a samostatným lôžkom ALEBO obývacia miestnosť so samostatným lôžkom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom.

Stravovanie:
individuálne, možnosť stravovania v zmluvných reštauráciách.

Vybavenie a služby:
recepcia, malá spoločenská miestnosť, TV miestnosť, reštaurácia, pizzeria na pláži, bar, barbecue. Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava:
stolný tenis, bicykle, kanoe (zdarma do vyčerpania). Na pláži možnosť vodných športov a prenájmu malých lodiek. V centre mesta Capoliveri môžete nájsť obchodíky, bary, zmrzlinárne, pizzerie, reštaurácie, trafi ku, puby, ordináciu lekára.

Parkovisko:
súkromné, vnútorné, nestrážené s vyhradeným 1 parkovacím miestom/apartmán.

Nástupné dni:
nedeľa, príchod 17:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (8.6.-14.9.), v ostatných termínoch min. 4 noci

KÓD: ELB1001T

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), posteľná bielizeň s týždennou výmenou, TV, 1 parkovacie miesto/apartmán, použitie barbecue, plážový servis. 24.5.-14.9. (1 slnečník + 2 plážové kreslá + 1 lehátko/apartmán), použitie kanoe a bicyklov (do vyčerpania), stolný tenis.
POVINNÉ PRÍPLATKY -
 
platba na mieste: pobytová taxa.
KAUCIA:
100 €
Pozn.:
klient musí odovzdať kuchynský kút kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 30 €.

7. Rezidencia dei Fiori***

7. Rezidencia dei Fiori***

Malý apartmánový komplex sa nachádza v Marina di Campo, len 300 metrov od najširšej a pravdepodobne aj nakrajšej piesočnatej pláže na ostrove. 

Pláž: 300 m, 1,5 km dlhá piesočnatá pláž s jemným bielym pieskom. Časť pláže voľná, časť s plážovým servisom za poplatok.

Ubytovanie: Apartmány sú  vybavené zariadeným kuchynským kútom, chladničku s mrazničkou, TV, telefónom, fénom, kúpeľňou, centrálnym kúrením, niektoré apartmány majú širokú terasu s nábytkom. V záhrade je k dispozícii barbecue a k dispozícii je taktiež spoločná umývačka riadu.
Typ A1 pre 2 osoby:  1 izba s kuchynským kútom, rozkladacím divánom pre 2 osoby a kúpeľňou, terasou, telefónom a klimatizáciou.
Typ A2 pre 4 osoby:  1 izba s manželskou posteľou a 2 samostatnými lôžkami, kuchynským kútom, kúpeľňou, terasou, TV, telefónom, trezorom a klimatizáciou.
Typ B pre 5 osôb: 1 izba s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, obývacia miestnosť s rozkladacím divánom pre 2 osoby, kúpeľňa, terasa, TV, telefón, kuchynský kút, trezor, klimatizácia.

Stravovanie: individuálne.

Vybavenie a služby: recepcia, trezor na recepcii, reštaurácia, bar, bazén, Wi-Fi pripojenie na recepcii zdarma. Pred plážou sa nachádza malý borovicový háj s detským ihriskom.

Parkovisko: súkromné parkovisko, 1 parkovacie miesto/apartmán.

NÁSTUPNÉ DNI:sobota, príchod 17:00, odchod 08:00-10:00, min. 7 nocí (v mimosezóne min. 4 noci).

8. Rezidencia Reale

8. Rezidencia Reale

Rezidencia sa nachádza v nádhernom zálive (Reale), neďaleko od prvej z troch piesočnatých pláží s jemným štrkopieskom, na ktorú vedú schody priamo z rezidencie.

Pláž: 100 m, krásna pláž z jemného štrkopiesku s okruhliakmi, vhodná i pre rodiny s deťmi. Časť pláže voľná, časť pláže súkromná s plážovým servisom (za poplatok).

Centrum: 3 km od turistického centra Porto Azzurro, 12 km Rio Marina, 16 km Portoferraio.

Ubytovanie: komplex pozostáva z dvoch oddelených budov, ktoré sú obklopené zeleňou. Apartmány bližšie k moru sú jednoducho a funkčne vybavené (nerekonštruované). V budove vzdialenejšej od mora sú plne zrenovované apartmány vybavené novým kuchynským kútom so sklokeramickou doskou, niektoré s výhľadom na more. Všetky apartmány sú vybavené kuchynským kútom, TV, telefónom, trezorom, kúpeľňou so sprchou, terasou alebo balkónom so záhradným nábytkom.
Typ A pre 2/3 osoby: zrekonštruovaný apartmán je situovaný na 1. poschodí: obývacia miestnosť s manželskou posteľou. Možnosť 3. lôžka alebo postieľky (za poplatok).
Typ B1 pre max. 3 osoby: apartmány sú situované v budove bližšej k moru (nezrenovované): malá obývacia miestnosť s rozkladacím kreslom, spálňa s manželskou posteľou, výhľad na more. Prístelka nie je možná. Postieľka je možná len ak nepresahuje max. povolený počet lôžok.
Typ B2 pre 4/5 osôb: situované môžu byť v novej alebo starej časti. Obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, niektoré sú s výhľadom na more. Možnosť 5. lôžka alebo postieľky (za poplatok).
Typ B3 pre max. 6 osôb: zrekonštruovaný apartmán: veľká obývacia miestnosť s dvoma divánmi pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, dvojitý balkón. Prístelka nie je možná, postieľka (za poplatok).

Stravovanie: individuálne, možnosť stravovania v blízkosti.

Vybavenie a služby: recepcia, bar na pláži, reštaurácia - pizzeria, minimarket, barbecue, práčovňa na žetóny, vonkajšie sprchy. Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava: bazén pre dospelých, bazén pre deti, vírivka (otvorené od 22.05.- 02.10.) slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi, stolný tenis, hry pre deti, na pláži je škola windsurfingu, prenájom kanoe a vodných bicyklov, detské ihrisko, jazdecká škola vzdialená 900 m.

Parkovisko: súkromné, nestrážené.

NÁSTUPNÉ DNI:nedeľa 09.06.-15.09., v ostatných termínoch ľubovoľný, príchod 17:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí 09.06.-15.09., v ostatných termínoch min. 3 noci.

9. Hotel Elba***

9. Hotel Elba***

Malý rodinný hotel 3* v mediteránskom štýle je situovaný v Marina di Campo, len 300 m od jedného z najočarujúcejších zálivov na ostrove.

Pláž: 300 m, 1,5 km dlhá piesočnatá pláž z jemným bielym pieskom. Časť pláže je voľná, časť s plážovým servisom za poplatok.

Ubytovanie: všetky izby sú vybavené kúpeľňou, fénom, TV, telefónom, klimatizáciou.

Stravovanie: polpenzia, raňajky formou bufetu, hlavné jedlo- výber z menu, nápoje nie sú zahrnuté v cene.

Vybavenie a služby: recepcia,trezor na recepcii, Wi-Fi pripojenie na recepcii zdarma, reštaurácia, bar, bazén.

Parkovisko: jedno parkovacie miesto/izba.

10. Rezidencia Campo Blu

10. Rezidencia Campo Blu

Rezidencia sa nachádza uprostred kúzelného zálivu Marina di Campo, len niekoľko krokov od pobrežia. Hosťom je k dispozícii krásna zelená záhrada.

PLÁŽ: 150 m, piesočnatá s okruhliakmi a útesmi, plážový servis za poplatok.
CENTRUM: cca 500 m centrum, 17 km Portoferraio.
UBYTOVANIE: 26 apartmánov nachádzajúcich sa na prízemí alebo na 1. poschodí, vybavených kuchynským kútom, kúpeľňou so sprchou a TV. Všetky štúdia na prízemí majú záhradku, na poschodí veľký balkón.
Typ A1 pre max. 2 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby.
Typ A2 pre max. 3 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a 1 lôžkom alebo rozkladacím kreslom.
Typ A3 pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, oddelená časť s poschodovou posteľou.
Typ A4 pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť s dvoma rozkladacími gaučami pre 2 osoby.

STRAVOVANIE: individuálne.
VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia, práčovňa na žetóny. V neďalekom meste nájdete trhy, cukrárne, pizzerie, reštaurácie, trafiky, ambulancie a pod. Zvieratá nie sú povolené.
ŠPORT A ZÁBAVA: bicykle, trávnaté volejbalové ihrisko, športové aktivity na pláži: člny, plážový volejbal, windsurfing, kanoe.
PARKOVISKO: súkromné, nestrážené.

NÁSTUPNÉ DNI: neďeľa, príchod 17:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 noci.

KÓD: ELB1000D
11. Apartmány Le Sprizze***

11. Apartmány Le Sprizze***

POLOHA: apartmány sa nachádzajú v Le Sprizze, 6 km od peknej dedinky Marciana Marina, iba 100 metrov od malej štrkovej pláže, na severnom pobreží ostrova Elba. Apartmány sú situované v tichej a zelenej zóne.

VYBAVENIE: tri dvojizbové, nedávno postavené apartmány, vybavené moderným a komfortným nábytkom, mimo sezóny vykurované, majú blízko súkromné parkovacie miesto.


UBYTOVANIE:
TYP B PRE 4-5 OSÔB: obývačka s kuchynským kútom a gaučom pre dve osoby, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa, malý balkón vybavený stolom a stoličkami.

prejsť na stránku: [1] 2 3

NAJ.sk
webdesign © bart.sk