Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Sicília

Ostrov Sicília

Tento najväčší ostrov Stredozemného mora bol kvôli svojej strategicky dôležitej polohe na križovatke námorných ciest často cieľom dobyvateľov. Na jeho kultúre zanechali stopy Gréci, Rimania, Arabi, Normani, Francúzi i Španieli. Aj preto je sicílska kultúra taká odlišná od zvyšku Európy. Krásne pobrežie s najväčším počtom slnečných dní v Európe prechádza vo vnútrozemí do hornatého, riedko osídleného a neprístupného územia. Na ostrove sa nachádza ešte stále činná sopka Etna, z ktorej lávy bolo znovu vybudované mesto Catánia.Cefalu

Cefalu

Cefalu, malý rybársky prístav, ktorým zostal až dodnes, za čo čiastočne vďačí svojej polohe medzi morom a vysokou, takmer kolmou stenou nazývanou La Rocca, je známe svojou impozantnou katedrálou, ale mnoho návštevníkov sem prichádza hlavne za očarujúcou piesčitou plážou. Cefalu je príjemným miestom, kde sa turistický ruch zatiaľ rozvinul vo veľmi prijateľnej miere.prejsť na stránku: [1]
1. Fiesta Garden Beach ****

1. Fiesta Garden Beach ****

Prázdninové stredisko umiestnené uprostred záhrady so stredomorskou vegetáciou. Hotel disponuje 520 izbami, niektoré sú umiestnené v dvoch hlavných budovách, iné sa nachádzajú v murovaných domčekoch obklopených zeleňou. Toto komfortné stredisko je ideálne miesto pre strávenie príjemnej dovolenky priamo pri mori a neďaleko preslávených sicílskych pamiatok.

PLÁŽ: pri pláži, súkromná i voľne prístupná piesočnatá pláž s okruhliakmi a kameňmi, plážový servis v cene do vyčerpania.
CENTRUM: 16 km od Cefalú a 41 km od Palerma.
UBYTOVANIE: 2-4 izby, všetky komfortne zariadené, vybavené klimatizáciou, TV SAT, telefónom, kúpeľňou a terasou alebo verandou so záhradným nábytkom. Trezor možný na vyžiadanie (za poplatok).
Izby Comfort – sú rozmiestnené v postranných budovách.
Izby Superior – nachádzajú sa v hlavnej budove.
Bungalov Superior Garden – nachádzajú sa v prízemných vilkách obklopených zeleňou, majú terasu alebo malú predzáhradku.
Fiesta Athenee Palace – sú rovnako vybavené, s možnosťou výhľadu na more (za poplatok).

STRAVOVANIE:
Izby Comfort, Superior a bungalovy
- ALL INCLUSIVE: zahŕňa raňajky od 5:00 do 11:30 hod, obed formou bufetu od 12:45 do 14:00 hod, večere od 19:30 do 21:30 medzinárodný a typický sicílsky bufet, 1x týždenne gala večera s vystúpením sicílskeho orchestra a privítací koktail, OPEN BEACH BAR od 10:00 do 18:00 hod, v hlavnej sezóne do polnoci s medzinárodnými drinkami, teplý a studený snack počas dňa, detské menu, zmrzlina atd. Reštaurácia A la Carte Sicania od 19:30 do 23:30 hod, po celý deň čaj a káva, zákusky od 16:00 do 17:00 hod, od 10:00 hod do polnoci národné a medzinárodné nápoje a alkoholické drinky, minibar so soft drinkami a voda na izbe (dopĺňa sa každý druhý deň).
Izby Fiesta Athenee Palace – polpenzia, nápoje nie sú zahrnuté v cene. Plná penzia alebo ALL INCLUSIVE možné za poplatok.

VYBAVENIE A SLUŽBY: 3 reštaurácie, jedna z nich pri bazéne, piano bar, bar na pláži, počítač s internetom v časti Altenee, 5 kongresových miestností, obchodíky rôzneho druhu, požičovňa áut. Za malý poplatok hotel zabezpečuje odvoz do centra Cefalú 3 x denne a 1 x denne do Palerma. Zvieratá nie sú povolené.
ŠPORT A ZÁBAVA: 4 bazény pre dospelých s hydromásažou pre deti, animácie, minigolf, vodné bicykle a kanoe (za poplatok), diskotéka, 3 tenisové kurty, volejbalové ihrisko, beauty centrum, fitnes centrum, amfiteáter, miniklub pre deti, bocce, stolný tenis, futbal, aerobik, turnaje a kolektívne športy.
PARKOVISKO: v komplexe.

NÁSTUPNÉ DNI: ľubovoľný, príchod od 16:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí, v mimosezóne na vyžiadanie i kratší pobyt.

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk