Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Marche

Marche

Taliansko v jednom regióne, aj takto by sa dal pomenovať tento rôznorodý región. Rozkladá sa medzi Apeninami a Jadranským morom. Juhozápadná časť medzi Maceratou a pohorím Monti Sibillini so svojimi chátrajúcimi horskými dedinkami slúži ako skvelé východisko pre turistov smerujúcich do takmer panenských hôr Monti Sibillini. Na 180 km dlhom pobreží vyrástlo 26 letovísk, kde môžete stráviť pokojnú ničím nerušenú dovolenku. V regióne je cez tisíc monumentov, 500 námestí, 70 historických divadiel, tisíce kostolíkov, množstvo galérií a múzeí, 2 národné parky a mnoho ďalších zaujímavých miest, pre ktoré sa oplatí navštíviť región Marche.Numana

Numana

Numana sa nachádza v srdci národného parku Conero. Mestečko je centrom oddychu a zábavy v nádhernom prírodnom a historickom prostredí, delí sa na dve časti: Numana Alta - najstaršia časť mesta, leží na vrchu a Numana Bassa - novšia časť mesta, ktorej pobrežie siaha až po Marcelli. Pláž na severe je štrková, na juhu piesková, široká a ľahšie prístupná. Pohľad zo zelených záhrad ponúka krásny výhľad na krajinu, Numana je výborne vybavená na plachtenie, člnkovanie a rôzne vodné športy. Medzi najznámejšie symboly mestečka patrí veža, ktorej pôvod je dodnes neznámy, populárna alej Costarella a svätyňa s legendárnym dreveným krucifixom. prejsť na stránku: [1]
1. Vilky Centro Vacanze de Angelis

1. Vilky Centro Vacanze de Angelis

Rezort sa nachádza v stredisku Marcelli di Numana, ktoré obklopuje chránený park s jedinečnou prírodou. Je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi. Pre tých, ktorí chcú tráviť veľa času vonku sú pripravené krásne miesta plné zelene. V okolí je množstvo príležitostí na rôzne výlety do vnútrozemia, ktoré je bohaté na historické pamiatky ako aj na tradíciu pestovania viniča či olivovníkov. Najbližšie letisko je v meste Ancona vzdialenom 39 km.

PLÁŽ: 250 m, pláž s hrubším pieskom a plážovým servisom (1 slnečník a 2 lehátka/apartmán).

CENTRUM: 1 km od centra.

UBYTOVANIE: malé vilky a vilky Deluxe sú vybavené kúpeľňou, kuchynským kútom, telefónom, TV, trezorom a klimatizáciou (v prevádzke v určitých hodinách).

Typ C1 Comfort pre 4 osoby: malá drevená vilka s obývacou miestnosťou, spálňou s manželskou posteľou, spálňou s 2 samostatnými lôžkami a terasou so stolom a stoličkami. Možnosť vybavenej záhrady a 5. lôžka v obývačke (na vyžiadanie, za poplatok).

Typ C2 Deluxe pre 5 osôb: apartmán s obývacou miestnosťou s rozkladacím kreslom, spálňou s manželskou posteľou a balkónom, spálňou s 2 samostatnými lôžkami. Apartmány na prízemí majú vlastný vchod a záhradku. V cene je vstup do bazéna na pláži.

STRAVOVANIE: polpenzia (na vyžiadanie, vopred). K dispozícii je reštaurácia na pláži, reštaurácia v rezorte (kde sa podáva večera) a pizzéria „Le Piramidi“. V reštaurácii sú aj vysoké stoličky pre deti.

VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia, kaviareň v rezorte aj na pláži, obchody, bankomat, spoločenská miestnosť, kaplka, zóna s Wi-Fi, detský kútik. Za poplatok: práčovňa (na mince), služby doktora (v stonovených časoch), parkovanie na pláži. Zvieratá nie sú povolené. 

ŠPORT A ZÁBAVA: 3 bazény v rezorte, amfiteáter, basketbalové ihrisko. Za poplatok: „Magi Island Park“ na pláži pre deti od 3-12 rokov, futbalové ihrisko, tenisové kurty, videohry,

PARKOVISKO:  za poplatok.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod 10:30, odchod do 9:30, min. 7 nocí.

KOD: MAR140025E

2. Apartmány Centro Vacanze de Angelis

2. Apartmány Centro Vacanze de Angelis

Rezort sa nachádza v stredisku Marcelli di Numana, ktoré obklopuje chránený park s jedinečnou prírodou. Je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi. Pre tých, ktorí chcú tráviť veľa času vonku sú pripravené krásne miesta plné zelene. V okolí je množstvo príležitostí na rôzne výlety do vnútrozemia, ktoré je bohaté na historické pamiatky ako aj na tradíciu pestovania viniča či olivovníkov. Najbližšie letisko je v meste Ancona vzdialenom 39 km.

PLÁŽ: 250 m, pláž s hrubším pieskom a plážovým servisom (1 slnečník a 2 lehátka/apartmán).

CENTRUM: 1 km od centra.

UBYTOVANIE: apartmány sú vybavené kúpeľňou, kuchynským kútom, telefónom, TV, trezorom a klimatizáciou (v prevádzke v určitých hodinách) .

Typ A pre 3 osoby: izba s manželskou posteľou a rozkladacím kreslom pre 1 osobu, terasa so stolom a stoličkami (na prízemí) alebo priestranný balkón (na 1. poschodí).

Typ B1 Terrace pre 4 osoby: apartmán na 1. poschodí s obývacou miestnosťou s 2 rozkladacími kreslami, spálňou s manželskou posteľou a priestranným balkónom so stolom a stoličkami.

Typ B2 Superior pre 5 osôb: apartmán na prízemí s obývacou mestnosťou s 2 rozkladacími kreslami a ďalším prídavným lôžkom pre 5. osobu, spálňou s manželskou posteľou, záhradou so stolom, stoličkami a lehátkami.

Typ C1 Terrace pre 6 osôb: ako typ B1 Terrace ale má naviac 1 spálňu s manželskou posteľou a 1 kúpeľňu.

Typ C2 Garden pre 6 osôb: apartmán na prízemí s obývacou miestnosťou s 2 rozkladacími kreslami, spálňou s manželskou posteľou, spálňou s 2 samostatnými lôžkami, 2 kúpeľňami, záhradou so stolom, stoličkami a lehátkami.

STRAVOVANIE: polpenzia (na vyžiadanie, vopred). K dispozícii je reštaurácia na pláži, reštaurácia v rezorte (kde sa podáva večera) a pizzéria „Le Piramidi“. V reštaurácii sú aj vysoké stoličky pre deti.

VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia, kaviareň v rezorte aj na pláži, obchody, bankomat, spoločenská miestnosť, kaplka, zóna s Wi-Fi, detský kútik. Za poplatok: práčovňa (na mince), služby doktora (v stonovených časoch), parkovanie na pláži. Zvieratá nie sú povolené.

ŠPORT A ZÁBAVA: 3 bazény v rezorte, amfiteáter, basketbalové ihrisko. Za poplatok: „Magi Island Park“ na pláži pre deti od 3-12 rokov, futbalové ihrisko, tenisové kurty, videohry,

PARKOVISKO: za poplatok.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod 10:30, odchod do 9:30, min. 7 nocí.

KÓD: MAR140003E
3. Nuovo Natural Village

3. Nuovo Natural Village

POLOHA: Nuovo Natural Village je prestížne letovisko na pobreží Jadranského mora, konkrétnejšie na pobreží Conero v Marche . Nie je ďaleko od Porto Recanati, alebo od hlavných miest Portonovo, Sirolo, Numana, Marcelli a krásneho mesta Ancona.

PLÁŽ: priamo pri pláži, plážový servis v cene (1 slnečník, 1 plážová stolička a 1 plážové lehátko).

UBYTOVANIE: Skladá sa z 275 drevených domčekov, krásne umiestnených v okolitej prírode v parku Conero. Krásne chatky sú veľmi pohodlné (niektoré sú vhodné pre imobilných hostí) a sú v úplnej harmónii s okolitou krajinou, sú vyrobené z dreva a sú natreté ekologickými farbami. Všetky sú postavené s minimálnym použitím cementu, s ohľadom na životné prostredie.
 
Typ B pre 3-4 osoby ( 20 m2 + 5 m2 veranda): skladá sa z obývacej izby s plne vybaveným kuchynským kútom so stolmi a stoličkami,  s  francúzskou rozkladacou pohovkou a spálne so šatníkom a s manželskou posteľou alebo 2 samostatnými lôžkami. Kúpeľňa so sprchovacím kútom a sušičom vlasov, trezor, TV, klimatizácia a veranda so záhradným stolom a stoličkami (maximálny počet osôb 2 dospelí + 1 dieťa od 0 -12 rokov a 1 dieťa 0-4 roky, alebo 3 dospelí ).
Typ C1 3-4 pre osoby  ( 30 m2 + 5 m2 veranda): skladá sa z obývacej izby s plne vybaveným kuchynským kútom so stolmi a stoličkami s  francúzskou rozkladacou pohovkou, 1 spálne s manželskou posteľou a šatníkom a 1 spálne s 1 samostatným lôžkom. Kúpeľňa so sprchovacím kútom a sušičom vlasov, trezorom, TV, klimatizácia a veranda s výhľadom do záhrady vybavená stolmi a stoličkami. Tieto chaty sú rozhodne tichšie a bližšie k hlavným službám v hlavnej budove Nuovo Natural Village (maximálna obsadenosť 4 dospelé osoby).
Typ C2 3-5 pre osôb ( 30 m2 + 5 m2 veranda): ako typ C1 ale druhá spálňa je s 2 samostatnými lôžkami (maximálna obsadenosť 5 dospelých  osôb).

STRAVOVANIE: individuálne.

VYBAVENIE A SLUŽBY: Nový bazén pre dospelých a deti vo vnútri areálu. Bazénový komplex pozostáva z niekoľkých bazénov rôznych hĺbok, kde sa deti môžu hrať sami alebo so svojimi rodičmi. K dispozícii je tiež nový opaľovací a relaxačný priestor s lehátkami a krásnym barom a konferenčným centrom. Zrekonštruovaný plážový bar pizzeria, krásna biela drevená budova, kompletne zrekonštruovaná majstrami remeselníkmi priamo na pláži len pár metrov od mora. V reštaurácii si hostia môžu vychutnať naozaj dobrý obed so studenými pokrmami, šalátmi, sendvičmi a pizzami. Malé zvieratá (do 5 kg)  sú povolené na vyžiadanie za poplatok. Wi-Fi pripojenie na internet (za poplatok), zdarma Internet Point na recepcii.

ŠPORT A ZÁBAVA: Výhodná poloha Nuovo Natural Village umožňuje fanúšikom vodných športov robiť aktivity ako kite surfing, jazda na katamaránoch a windsurfing.
Animácie: skupina chlapcov a dievčat animačného tímu "Bleu" pobaví hostí od rána do noci športovými aktivitami, fitnessom, turnajmi a veľkými kabaretnými show.
Šport: futbal, tenis, stolný tenis, šípky, bowling a plážový volejbal, basketbalový týždeň, týždeň lukostreľby, týždeň slackline, týždeň Movida fitness. Futbal a tenisová škola (za poplatok). Kurzy plachtenia a potápania (za poplatok).
Miniklub:  pre malých hostí je tu každý deň  miniklub (deti vo veku 4-10 rokov) a Junior klub (deti vo veku 11-16 rokov)- hry po celý deň s odborným personálom.

PARKOVISKO: súkromné parkovisko, vyhradené parkovacie miesta pre hostí.

Kod: NUM001X

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, posteľná bielizeň a uteráky (bez výmeny), plážový servis (1 slnečník + 1 stolička + 1 lehátko/apartmán), klimatizácia, klubová karta.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) 50 €.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: výmena posteľnej bielizne 10 €/manželská posteľ/výmena, 8 €/samostatné lôžko/výmena, výmena uterákov 6 €/výmena, postieľka 10 €/noc, malé zvieratá (do 5 kg) 8 €/deň, izbová služba 10 €/služba, izbová služba+upratanie 20 €/služba, ďalšie lehátko 5 €/deň, 2. plážový servis 10 €/deň, 60 €/týždeň, plážová osuška 3 €/osoba/výmena, kúrenie (16.04.-14.06. a 13.09.-02.11.)5 €/apt./deň.
KAUCIA: 150 €
4. Camping Village Riviera***

4. Camping Village Riviera***

POLOHA: Camping je situovaný v pokojnej časti Numana v zelenej lokalite Parco del Conero a je vzdialený od mora cca 600 m a cca 400 m od centra. Pláž je štrkovopiesočnatá.

VYBAVENIE: Kemping má k dispozícii bar, zábavný park, TV, prípojku na internet, disco, grilovanie, snack - bar, supermarket (200 m), 2 vonkajšie bazény (pre deti a dospelých), bazén s hydromasážou, animácie (júl, august), parkovanie, súkromnú pláž, práčovňa, umývačka áut (500 m), ping - pong, kolky. Pre klientov je zabezpečený odvoz z/na pláž zadarmo. Zvieratá nie sú povolené.

UBYTOVANIE :
DREVENÉ BUNGALOVY Typ B1 pre max. 2 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňou so sprchovacím boxom a verandou.
DREVENÉ BUNGALOVY Typ B2 pre max. 3 osoby:obývacia miestnosť s kuchynským kútom a gaučom pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchovacím kútom a verandou.
DREVENÉ BUNGALOVY Typ B3 pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a poschodovou posteľou, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchovacím kútom a verandou.
MOBILNÉ DOMY Typ C pre 4/5 osôb: spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami, obývacia miestnosť, kúpeľňa so sprchovacím boxom a veranda. Možnosť piateho lôžka v obývacej miestnosti na vyžiadanie (za poplatok). 

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod 17:00-20:00, odchod do 09:30, min. 7 nocí, v mimosezóne min. 3 noci.

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk