Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Sardínia

Ostrov Sardínia

Kúzelný ostrov v Stredozemnom mori s čarokrásnymi pieščitými plážami, azúrovým morom a nezničenou prírodou. Sardínia uspokojí požiadavky i tých najnáročnejších, ktorí hľadajú kľud, odpočinok v krásnej prírode, ale i komfort. Patrí k najmenej osídleným talianskym ostrovom. Tichá horská krajina a tisíce typických okrúhlych obytných veží z doby kamennej a bronzovej, okúzľujúce mestečká a rozprávkové pobrežie garantujú atraktívnu dovolenku.
Najlepšie sa na Sardíniu doplavíte z Janova, Livorna a Civitavecchia. Cesta trajektom trvá približne 10 hodín. Letisko sa nachádza v Cagliari, Olbia a Alghero.Pula / Santa Margherita di Pula

Pula / Santa Margherita di Pula

Pula je vyhľadávaným cieľom dovolenkárov. Vyznačuje sa prekrásnym morom a pobrežím, pláž sa tiahne až k blízkej rekreačnej oblasti Santa Margherita (7 km), ďalšiemu vyhľadávanému cieľu letných návštevníkov. Blízko Puly je výbežok poloostrovček Capo di Pula, vyhľadávaný predovšetkým archeológmi. Na svoje si prídu i milovníci kultúry a športu. Veľký ohlas si získalo aj miestne 18 jamkové golfové ihrisko Is Molas, kde sa usporadúvajú i medzinárodné turnaje.prejsť na stránku: [1]
1. Rezidencia Capo Blu & Sa Murta Bianca

1. Rezidencia Capo Blu & Sa Murta Bianca

POLOHA: Prázdninové stredisko umiestnené na kľudných panoramatických miestach v jednom z najkrajších pobreží južnej Sardínie. Santa Margherita di Pula je lukratívna turistická lokalita nachádzajúca sa 40 km od Cagliari.

PLÁŽ: Vzdialenosť jednotlivých apartmánov od mora je približne 900-1600 m. Plážový servis za poplatok.

UBYTOVANIE: Apartmány: Sú veľmi pekne zariadené, majú kompletne vybavený kuchynský kút, TV, práčku, kúpeľňu a terasu alebo verandu so záhradným nábytkom na príjemné posedenie vonku. Možnosť klimatizácie za príplatok.
Typ B pre 2-4 osoby: obývacia izba s dvojlôžkovou rozkladacou pohovkou, spálňa s manželskou posteľou
Typ C pre 4-5/6 osôb: obývacia izba s dvojlôžkovou rozkladacou pohovkou, spálňa s manželskou posteľou a izba s dvoma lôžkami alebo poschodovou posteľou. (6-ta osoba za príplatok).

STRAVOVANIE: individuálne
VYBAVENIE A SLUŽBY: V areáli recepcia, parkovisko a v blízkosti oboch rezidencií sú rôzne obchodíky, bary a reštaurácie. Zvieratá nie sú povolené.
ŠPORT A ZÁBAVA: K dispozícii bazén s lehátkami (za poplatok 30 Eur/týždeň/apartmán; nutné vyžiadať vopred)
PARKOVISKO: áno, zdarma vo vnútri komplexu

NÁSTUPNÉ DNI: príchod a odchod v sobotu/sobotu, na vyžiadanie ľubovoľný, minimálne 7 dní

2. Lantana Hotel & Residence ****

2. Lantana Hotel & Residence ****

Poloha: Luxusný 4* hotelovo-rezidenčný komplex, zasadený do nádhernej exoticky zakvitnutej záhrady plnej červených, fialových , oranžových a žltých lantán, paliem, olivovníkov a ibišteku, vytvárajúcej jedinečnú dovolenkovú arómu. Tento štýlový komplex otvorený len od roku 2003 je určený všetkým tým, ktorým nepotrebujú hotel na pláži, ale ktorým neprekáža, že ich rajská záhrada je od pláže vzdialená 800 m.

 

Vybavenie: vrátnica, recepcia, informačná služba a predaj výletov, športových aktivít, baby sitting a prenájom áut, motocyklov, bicyklov, člnov a surfov. K dispozícii je internet point, čitáreň, spoločenská miestnosť, reštaurácie a bar, veľký park s bazénom, hydromasážou, slnečnou terasou s lehátkami, slnečníkmi a stolíkmi, golf s 9 jamkami, kryté parkovisko, detská herňa a „oázy wellness“. Pre klientov je gratis zabezpečená doprava na nádhernú bielu piesočnatú pláž Nora, situovanú necelých 1000 m od Lantana Hotel & Residence, (na ktorej si je možné prenajať slnečníky a lehátka) a tiež do golfového klubu – Golf Club Is Molas (27 jamiek).

 

Ubytovanie:
Hotelové:
hotel má 19 izieb na prízemí a prvom poschodí. Izby majú veľkú terasu zariadenú so stolíkom a stoličkami. Ponúka izby dvoch kategórií – ŠTANDARD (22 m2, terasa 7m2 a SUPERIOR (26 m2, terasa 7m2). Izba Superior má naviac relaxačný kútik s divánom. K dispozícii sú izby pre nefajčiarov aj pre fajčiarov. Jedna izba je vhodná aj pre imobilných.

Všetky izby majú klimatizáciu, telefón, internetové pripojenie, TV SAT, mini bar, trezor, kúpelňu so sušičom na vlasy, županom, sprchou, bidetom, WC a umývadlom. Všetky izby majú tiež priestrannú zariadenú terasu.
Apartmánové:.  

3. Rocca Dorada Hotel Club ****

3. Rocca Dorada Hotel Club ****

POLOHA: komplex sa nachádza na kľudnom mieste, obklopený píniovým hájom. Je vzdialený 700-800 metrov od veľkej piesočnatej pláže. Jeden slnečník a dve lehátka, na izbu, sú zahrnuté v cene. Vo vzdialenosti 5 km sa nachádza známa piesočnatá duna "Baia Chaia". Doprava je možná verejnou autobusovou dopravou.

VYBAVENIE: hotelová pláž, na ktorú premáva kyvadlová doprava zdarma, bazén, reštaurácia (večer sa podáva je v ponuke aj pizza a raz do týždňa sa koná typická sardínska večera), bar, herňa, novinový stánok, trafika, petang, parkovisko. Tri bazény, teniskové kurty, tenisové a futbalové ihrisko, kurzy tenisu, plávania, "aqua-dancing", salsa a ..., miniclub pre deti od 3-12 rokov. Za poplatok: výlety, prenájom motorového člna a bicykla. Domáce zvieratá sú dovolené, na požiadanie. 

UBYTOVANIE: klimatizované bungalovy umiestnené v záhrade, sú vybavené vlastným soc. zariadením, TV, telefónom, minibarom, trezorom, majú balkón alebo verandu.

 

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk