Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Toskánsko

Toskánsko

Toskánsko ( názov pochádza z lat. výrazu Tusci označujúci Etruskov) je prekrásny kraj v strednom Taliansku, ktoré na východe obmývajú vody Tyrrhenského mora. Nížinatý charakter má pobrežná oblasť v okolí Pisy a Livorna. Charakteristickým znakom Toskánskej vrchoviny sú cyprusy a vinice. Pýši sa bohatosťou historických pamiatok a v neposlednom rade aj vínom - najslávnejšie Chianti. K najvýznamnejším mestám tohto kraja patria: Florencia, Siena, Pisa, Lucca a Livorno. Nájdete tu aj známe termálne kúpele Montecatini Terme či Bagni di Lucca. Toskánsko jedným z najbohatších talianskych krajov s najvyššou životnou úrovňou.Marina di Grosseto

Marina di Grosseto

Marina di Grosseto je menšie obľúbené letovisko, ktoré je situované v peknom prírodnom prostredí južného Toskánska. Je vzdialené asi 12 km od Grosseta a 70 km juhovýchodne od Piombina. Letovisko obkolesuje hustý píniový les ideálny na prechádzky, bicyklovanie alebo aj jogging.
Turistov očarí nádherná piesčitá pláž s pozvoľným vstupom do mora, množstvo obchodov, reštaurácií, barov, tenisové kurty a tiež aj moderná dráha na kolieskové korčule.prejsť na stránku: [1]
1. Apartmány Grosseto

1. Apartmány Grosseto

Apartmánové domy rôznych kategóriach v rezidenciách a radových domčekoch rozmiestnené po celom letovisku Marina di Grosseto , 50 -300m od mora. Centrum s obchodmi, reštauráciami, barmi, pizzériami a diskotékami je vzdialené cca 150 metrov.

Pláž:
50 -300m, široka piesočnatá pláž so zlatistým pieskom ohraničená bujnou zeleňou píniových stromov. Časť pláže voľná, časť s plážovým servisom za poplatok.

Ubytovanie:
V dobre udržiavaných, kompletne vybavených apartmánoch rôznych typov a veľkostí.

Type A pre 2-4 osoby:
apartmány v rezidenčnom komplexe: kuchynský kút s rozkladacím divánom pre 2 osoby so samostatným lôžkom (niekedy poschodová alebo manželská posteľ) kúpeľňa, 4. lôžko na vyžiadanie.
Type B pre 2-4 osoby: situované apartmány v menších domčekoch v borovicovom lesíku: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa, terasa.
Typ C pre 4-6 pre osôb: situované apartmány v menších domčekoch v borovicovom lesíku:obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom, spálňa s manželskou posteľou, ďalšia izba s dvoma samostatnými lôžkami (niekedy poschodová posteľ) kúpeľňa, terasa.

Stravovanie:
individuále.

Vybavenie a služby:
zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava:
V okolí sa nachádza množstvo obchodov, barov, reštaurácií, tenisové kurty, minigolf, moderná dráha na kolieskové korčule. Široké možnosti cykloturistiky, detské ihrisko, vodné športy a plážový volejbal.

Parkovisko:
parkovacie miesta nie sú garantované, možnosť parkovania v okolí apartmánov.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:30 - 19:30 (september len do 19:00), odchod 09:00 - 10:00, min. 7 nocí.

3. Rezidencia Girasole a Margherita

3. Rezidencia Girasole a Margherita

POLOHA: Úplne nové rezidencie ponúkajú svojim návštevníkom komfortnú dovolenku v známom toskánskom stredisku Marina di Grosseto. Nachádzajú sa 70 metrov od pláže a 300 m od centra.

PLÁŽ: 70 m, široká piesočnatá pláž so zlatistým pieskom ohraničená bujnou zeleňou píniových stromov, pozvoľné klesanie do mora. Časť pláže voľná, časť s plážovým servisom za poplatok.

UBYTOVANIE: Novovybudované 2-poschodové radové apartmány s vlastným vchodom, záhradkou, práčkou, klimatizáciou a parkoviskom.
Typ C pre 4-6 osôb: na prízemí je kuchyňa, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou a WC (bez okna), zariadená terasa. Na 1. poschodí spálňa s manželskou posteľou, izba s poschodovou posteľou a kúpeľňa so sprchou a WC.

STRAVOVANIE: individuálne.
VYBAVENIE A SLUŽBY: Zvieratá nie sú povolené.
ŠPORT A ZÁBAVA: V okolí sa nachádza množstvo obchodov, barov, reštaurácií, tenisové kurty, minigolf a moderná dráha na kolieskové korčule. Široké možnosti cykloturistiky.
PARKOVISKO: v rezidenčnej časti (vyhradené 1 parkovacie miesto/apartmán).

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod 16:30 - 19:30 (september len do 19:00), odchod 09:00 - 10:00, min. 7 nocí.
5. Rezidencia Raffaello

5. Rezidencia Raffaello

POLOHA: Apartmány sú situované v centrálnej časti obľúbeného toskánskeho letoviska Marina di Grosseto len 100 m od piesočnatej pláže.

PLÁŽ:
100 m , široká piesočnatá pláž so zlatistým pieskom ohraničená bujnou zeleňou píniových stromov, pozvoľné klesanie do mora. Časť pláže voľná, časť s plážovým servisom za poplatok.

UBYTOVANIE: Úplne nové apartmány vybavené zariadenou kuchynkou s chladničkou a mrazničkou, TV, práčkou a klimatizáciou.
Typ B pre max. 4 osoby: apartmány situované na 1. alebo 2. poschodí: izba s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a manželským divánom, kúpeľňa so sprchou, priestranná terasa s markízou.
Typ C pre max. 4 osoby: dvojúrovňový apartmán: v dolnej časti obývacia miestnosť s kuchynským kútom a priestranná terasa, v hornej časti spálňa s manželskou posteľou, malá izba s 2 lôžkami, kúpeľňa so sprchou, priestranná terasa s markízou.

STRAVOVANIE: individuálne
VYBAVENIE A SLUŽBY: Zvieratá nie sú povolené.
ŠPORT A ZÁBAVA: V okolí sa nachádza množstvo obchodov, barov, reštaurácií, tenisové kurty, minigolf a moderná dráha na kolieskové korčule. Široké možnosti cykloturistiky.
PARKOVISKO: nemá vlastné parkovisko, možnosť parkovania na okolitých uliciach.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod 16:30 - 19:30 (september len do 19:00), odchod 09:00 - 10:00, min. 7 nocí.

 

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk