Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Benátsko

Benátsko

Benátsko sa rozprestiera na území bývalej Benátskej republiky. K Taliansku bolo definitívne pripojené až v roku 1866. Hlavným mestom sú Benátky. Na severe je región ohraničený Dolomitmi a na juhu dolným tokom rieky Pád. Najznámejšie je však benátske pobrežie, ktoré je posiate množstvom známych prímorských letovísk. Široké piesočnaté pláže s mierne klesajúcim dnom, výhodná poloha vzhľadom na vzdialenosť zo SR, množstvo zábavných parkov ako aj historických pamiatok v okolí sú hlavné dôvody, prečo sa tento región už roky teší obrovskej obľube slovenských turistov.Lido Altanea

Lido Altanea

LIDO ALTANEA je novovybudované stredisko na jadranskom pobreží, ktoré sa nachádza asi 1,5 km od Porto Santa Margherita a 5 km od Caorle. Projekt združuje prázdninové rezidencie s modernými apartmánmi a bazénmi, špičkové hotelové komplexy, obchodné a športové centrá, a to všetko v citlivej harmónii s okolitou prírodou. Stredisko spája s Caorle už existujúca cyklistická trasa. Golfový klub Pra delle Torri cca 800m.
ŠPORT, ZÁBAVA A RELAX: cyklistická trasa, golfový klubprejsť na stránku: [1]
1. Rezidencia Ai Pini

1. Rezidencia Ai Pini

Novopostavená rezidencia (2007-2008) sa nachádza cca 200 m od pláže a 300 m od nákupnej galérie „La Quercia“.

Pláž:
200 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Plážový servis na súkromnej pláži na vyžiadanie (za poplatok s úhradou na mieste). Časť pláže je voľná.

Ubytovanie: rezidencia pozostáva z 263 apartmánov rozdelených do malých viliek (typ B2, C2) alebo do rezidenčných budov (typ B1, C1). Všetky apartmány sú zariadené moderným nábytkom, klimatizáciou, TV SAT, mikrovlnnou rúrou, kávovarom, trezorom, sušičom na vlasy a veľkou chladničkou.
Typ B1 pre max. 5 osôb (rezidenčná budova): (cca 36 m2), obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a 1 samostatným lôžkom, kúpeľňa so sprchou, balkón.
Typ B2 pre max. 5 osôb (vilka): (cca 44 m2), apartmán sa rozkladá na 2 poschodiach. Prízemie: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom pre 2 osoby. Prvé poschodie: spálňa s manželskou posteľou a 1 samostatným lôžkom, kúpeľňa so sprchou, záhrada.
Typ C1 pre max. 6 osôb (rezidenčná budova): (cca 53 m2), obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami (nedajú sa spojiť), kúpeľňa so sprchou, balkón.
Typ C2 pre max. 7 osôb (vilka): (cca 60 m2), apartmán sa rozkladá na 2 poschodiach. Prízemie: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom pre 2 osoby, malá kúpeľňa bez sprchy. Prvé poschodie: spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, malá spálňa s dvoma samostatnými lôžkami (nedajú sa spojiť), kúpeľňa so sprchou, záhrada.

Stravovanie:
 individuálne, široká ponuka stravovacích možností v blízkosti.

Vybavenie a služby:
rozsiahly areál s veľkou záhradou, práčovňa na mince, bazén pre dospelých a pre deti, slnečná terasa so slnečníkmi a lehátkami, detské ihrisko. V okolí sa nachádza futbalové a volejbalové ihrisko, animácie, bocce, basketbal, tenis, golf. Zvieratá nie sú povolené.

Parkovisko:
vyhradené 1 parkovacie miesto/apartmán.

Nástupné dni:
sobota, príchod 14:00 - 19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

Poznámka:
apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný.

 

Kód: ALT3001M

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: spotreba energií typ B 40, typ C 45 €, pobytová taxa 3,50 €/osoba/pobyt (max. 14 nocí), deti do 11 r. bez poplatku.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste:
posteľná bielizeň 6 €/osoba/výmena, postieľka 21 €/týždeň, plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka/izba) 52 €/týždeň, záverečné upratovanie 45 €/týždeň.
KAUCIA: 100 €
Pozn.: apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný.
2. Rezidencia Ai Salici

2. Rezidencia Ai Salici

Pekná rezidencia Ai Salici (postavená v roku 2003) je situovaná cca 600 m od pláže, neďaleko obchodného centra „La Quercia“ a detského ihriska.

Pláž:
600 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Plážový servis na súkromnej pláži na vyžiadanie (za poplatok s úhradou na mieste). Časť pláže je voľná.

Ubytovanie: rezidencia pozostáva zo 6 dvoj až štvorposchodových budov situovaných okolo bazéna. Všetky apartmány sú vybavené novým nábytkom, klimatizáciou, trezorom, TV SAT, balkónom alebo záhradou.
Typ A pre max. 3 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, diván pre 2 osoby a diván pre 1 osobu, kúpeľňa, balkón s výhľadom na bazén.
Typ B pre max. 4 osoby: apartmán sa rozkladá na dvoch poschodiach. Prízemie: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, diván pre 2 osoby, záhrada. Prvé poschodie: spálňa pre 2 osoby, kúpeľňa.
Typ C pre max. 6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, diván pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa pre 2 osoby, kúpeľňa, balkón.

Stravovanie:
individuálne, široká ponuka stravovacích možností v blízkosti.

Vybavenie a služby:
záhrada, bazén pre dospelých a pre deti, slnečná terasa, detské ihrisko. V okolí sa nachádza futbalové a volejbalové ihrisko, animácie, bocce, basketbal, tenis, golf. Zvieratá nie sú povolené.

Parkovisko:
vyhradené 1 parkovacie miesto/apartmán.

Nástupné dni:
sobota, príchod 14:00 - 19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

Poznámka:
apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný.

 

Kód: ALT3002M

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: spotreba energií typ A 35 €, typ B 40 €, typ C 45 €, pobytová taxa 3,50 €/osoba/pobyt (max. 14 nocí), deti do 11 r. bez poplatku.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: posteľná bielizeň 6 €/osoba/výmena, postieľka 21 €/týždeň, plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka) 52 €/týždeň, záverečné upratovanie 45 €/týždeň.
KAUCIA: 100 €
Pozn.: apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný.
3. Rezidencia Ai Ginepri

3. Rezidencia Ai Ginepri

Novopostavená rezidencia (2007) je situovaná cca 700 m od pláže a asi 100 m od obchodného centra “La Quercia”.

Pláž:
700 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Plážový servis na súkromnej pláži na vyžiadanie (za poplatok s úhradou na mieste). Časť pláže je voľná.

Ubytovanie: rezidencia pozostáva zo 115 apartmánov. Apartmány typu C2 sú situované v malých vilkách (každá pozostáva z viacerých apartmánov). Vilky sú dvojposchodové a majú záhradu. Ostatné apartmány sú situované v niekoľkoposchodovej budove a majú balkóny. Všetky apartmány sú moderne zariadené a majú klimatizáciu, TV SAT, mikrovlnnú rúru, kávovar, sušič na vlasy, trezor a veľkú chladničku.
Typ C1 pre max. 7 osôb: (cca 50 m2), obývacia miestnosť s kuchynským kútom, diván pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a 1 samostatným lôžkom, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchou, balkón.
Typ C2 pre max. 6 osôb (vilka): (cca 55 m2), apartmán je rozložený na dvoch poschodiach. Prízemie: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, diván pre 2 osoby, kúpeľňa bez sprchy, malá záhrada. Prvé poschodie: spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchou.

Stravovanie:
individuálne, široká ponuka stravovacích možností v blízkosti.

Vybavenie a služby:
spoločná záhrada, bazén pre dospelých a pre deti, slnečná terasa so slnečníkmi a lehátkami. V okolí sa nachádza detské ihrisko, detský kútik, futbalové a volejbalové ihrisko, animácie, bocce, basketbal, tenis, golf. Zvieratá nie sú povolené.

Parkovisko:
vyhradené 1 parkovacie miesto/apartmán.

Nástupné dni:
sobota, príchod 14:00 - 19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

Poznámka:
apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný.

 Kód: ALT3003M

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: spotreba energií typ B 40 €/týždeň, typ C 45 €/týždeň, pobytová taxa 3,50 €/osoba/pobyt (max. 14 nocí), deti do 11 r. bez poplatku.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste:
posteľná bielizeň 6 €/osoba/výmena, postieľka 21 €/týždeň, plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka) 52 €/týždeň, záverečné upratovanie 45 €/týždeň.
KAUCIA: 100 €
Pozn.: apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný.
4. Rezidencia Ai Faggi

4. Rezidencia Ai Faggi

Novopostavená rezidencia (2005) je situovaná cca 450 m od pláže a blízko golfového areálu.

Pláž:
450 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Plážový servis na súkromnej pláži na vyžiadanie (za poplatok s úhradou na mieste). Časť pláže je voľná.

Ubytovanie: rezidencia pozostáva z troch dvojposchodových budov situovaných pri bazéne. Všetky apartmány sú moderne zariadené a majú klimatizáciu, TV SAT, kávovar, sušič na vlasy, trezor, terasu alebo záhradu.
Typ C1 pre max. 5 osôb: (cca 46 m2) apartmán je rozložený na dvoch poschodiach. Prízemie: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, diván pre 2 osoby, terasa alebo záhrada. Prvé poschodie: spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 1 samostatným lôžkom, kúpeľňa. Typ C2 pre max. 7 osôb: (cca 54 m2) apartmán je rozložený na dvoch poschodiach. Prízemie: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, diván pre 2 osoby, kúpeľňa bez sprchy, terasa alebo záhrada. Prvé poschodie: spálňa s manželskou posteľou a 1 samostatným lôžkom, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa.

Stravovanie:
individuálne, široká ponuka stravovacích možností v blízkosti.

Vybavenie a služby:
spoločná záhrada, bazén pre dospelých a pre deti, slnečná terasa so slnečníkmi a lehátkami. V okolí sa nachádza detské ihrisko, detský kútik, futbalové a volejbalové ihrisko, bocce, basketbal, tenis, golf. Zvieratá nie sú povolené.

Parkovisko:
vyhradené 1 parkovacie miesto/apartmán.

Nástupné dni:
sobota, príchod 14:00 - 19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

Poznámka:
apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný.

 

Kód: ALT3004M

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí.
POVINNÉ PRÍPLATKY -
 platba na mieste: spotreba energií 45 €, pobytová taxa 3,50 €/osoba/pobyt (max. 14 nocí), deti do 11 r. bez poplatku.
NA VYŽIADANIE -
 platba na mieste: posteľná bielizeň 6 €/osoba/výmena, postieľka 21 €/týždeň, plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka) 52 €/týždeň, záverečné upratovanie 45 €/týždeň.
KAUCIA: 100 €
Pozn.: apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný.
5. Rezidencia Le Ginestre

5. Rezidencia Le Ginestre

Novopostavená rezidencia je situovaná asi 400 m od pláže, neďaleko obchodného centra „La Quercia“ a detského ihriska.

Pláž:
600 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Plážový servis na súkromnej pláži za poplatok. Časť pláže je voľná.

Ubytovanie: apartmány sa nachádzajú v malých 2-poschodových domčekoch. Všetky apartmány sú moderne vybavené klimatizáciou, trezorom, TV SAT, mikrovlnnou rúrou, chladničkou s mrazničkou, kávovarom, sušičom na vlasy a balkónom alebo terasou.
Typ B pre max. 5 osôb: na dvoch poschodiach. Prízemie – obývacia miestnosť s kuchynským kútom, diván pre 2 osoby, záhrada. Prvé poschodie - spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, kúpeľňa.
Typ C pre max. 7 osôb: na prízemí alebo na 1. poschodí. Obývacia miestnosť s kuchynským kútom, diván pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, 2 kúpeľne so sprchou, terasa.

Stravovanie:
individuálne, široká ponuka stravovacích možností v blízkosti.

Vybavenie a služby:
záhrada, bazén pre dospelých a pre deti, slnečná terasa, detské ihrisko. V okolí sa nachádza detský kútik, futbalové a volejbalové ihrisko, animácie, bocce, basketbal, tenis, golf. Zvieratá nie sú povolené.

Parkovisko:
vyhradené 1 parkovacie miesto na apartmán mimo rezidencie.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00-19:00, odchod do 10:00, min. 7 noci.

Kód: ALT3005M

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí.
POVINNÉ PRÍPLATKY –
 platba na mieste: spotreba energií typ B 40 €/apt./týždeň, typ C 45 €/apt./týždeň, pobytová taxa 3,50 €/osoba/pobyt (max. 14 nocí), deti do 11 r. bez poplatku.
NA VYŽIADANIE –
 platba na mieste: posteľná bielizeň 6 €/osoba/výmena, postieľka 21 €/týždeň, plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka) 52 €.
KAUCIA: 100 €
Pozn.: apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný v opačnom prípade poplatok 45 €.

6. Rezidencia Giardini di Althea

6. Rezidencia Giardini di Althea

Nedávno postavená rezidencia je situovaná 500 až 800 m od pláže, cca 4 km od Caorle a 1,5 km od Porto Santa Margherita.

Pláž:
500-800 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Plážový servis na súkromnej pláži za poplatok. Časť pláže je voľná.

Ubytovanie:
rezidencia pozostáva z dvoj a trojposchodových viliek rozmiestnených v areáli okolo bazéna. Všetky apartmány sú moderne zariadené a majú klimatizáciu, TV SAT, trezor, kuchynský kút, chladničku s mrazničkou a kúpeľňu so sprchou.
Typ B pre max. 5 osôb: apartmán je rozložený na dvoch poschodiach. Prízemie – obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, záhradka. 1.poschodie – spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom.
Typ C pre max. 7 osôb: obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a 1 samostatným lôžkom, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, balkón.

Stravovanie:
individuálne, široká ponuka stravovacích možností v blízkosti.

Vybavenie a služby:
spoločná záhrada, bazén pre dospelých a pre deti, slnečná terasa pri bazéne so slnečníkmi a lehátkami. V okolí sa nachádza detské ihrisko, detský kútik, futbalové a volejbalové ihrisko, animácie, bocce, basketbal, tenis, golf. Zvieratá nie sú povolené.

Parkovisko:
vyhradené 1 parkovacie miesto na apartmán.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00–19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

Kód: ALT3006M

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí.
POVINNÉ PRÍPLATKY –
 platba na mieste: spotreba energií  typ B 40 €/apt./týždeň, typ C 45 €/apt./týždeň, pobytová taxa 3,50 €/osoba/pobyt (max. 14 nocí), deti do 11 r. bez poplatku.
NA VYŽIADANIE –
 platba na mieste: posteľná bielizeň 6 €/osoba/výmena, postieľka 21 €/týždeň, plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka) 52 €.
KAUCIA: 100 €
Pozn.: apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný v opačnom prípade poplatok 45 €.

7. Rezidencia Alle Farnie

7. Rezidencia Alle Farnie

POLOHA: Nová budova rezidencie s obchodíkmi sa nachádza cca 600 m od pláže a blízko nákupného centra " La Quercia".

PLÁŽ: 600 m, piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora. Plážový servis na súrkomnej pláži za poplatok, časť pláže voľná.

UBYTOVANIE: niektoré apartmány sa nachádza v malých domčekoch (každý domček má viacero apartmánov) niektoré apartmány sa nachádzajú v poschodovej budove s balkónom. Všetky apartmány sú vybevené klimatizáciou, TV SAT, mikrovlnkou, kávovarom, trezorom, chladničkou, sušičom na vlasy.
Typ B1 pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, kupeľňa so sprchou, balkón
Typ B2 pre max. 5 osôb: (rozložený na dvoch poschodia): prízemie: obývacia miesnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, terasa alebo záhrada, na 1. poschodí:  spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, kúpeľňa so sprchou.
Typ C1 pre max. 7 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a samostatnou posteľou, spálňa s 2 lôžkami, kúpeľňa so sprchou, balkón.
Typ C2 pre max. 6 osôb: (rozložený na dvoch poschodia): prízemie: obývacia miesnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, terasa alebo záhrada, na 1. poschodí:  spálňa s manželskou posteľou, malá spálňa s 2 samostatnými lôžkami,  kúpeľňa so sprchou.

VYBAVENIE:
bazén so slnečníkmi a lehátkami, spoločná záhrada, slnečná terasa
PARKOVISKO: áno

Nástupné dni:
sobota, príchod od 16:00 – 19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.Kód:
ALT3007M


CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí.
POVINNÉ PRÍPLATKY –
 platba na mieste: spotreba energií  typ B 40 €/apt./týždeň, typ C 45 €/apt./týždeň, pobytová taxa 3,50 €/osoba/pobyt (max. 14 nocí), deti do 11 r. bez poplatku.
NA VYŽIADANIE –
 platba na mieste: posteľná bielizeň 6 €/osoba/výmena, postieľka 21 €/týždeň, plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka) 52 €.
KAUCIA: 100 €
Pozn.: apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný v opačnom prípade poplatok 45 €.

8. Rezidencia La Quercia

8. Rezidencia La Quercia

La Quercia je nový turistický komplex (postavený v roku 2004) situovaný asi 800 m od plaže.

Pláž:
800 m, pisočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Plážový servis na súkromnej pláži za poplatok s úhradou na mieste. Časť pláže voľná.

Ubytovanie: Apartmány sú situované na oboch stranách Galérie. Apartmány sú situované v malých domčekoch (každý domček zahŕňa viac apartmánov) a sú rozdelené do dvoch poschodí. Ostatné apartmány sú situované v troj - poschodových budovách a každý apartmán má balkón. Všetky apartmány sú zariadené moderným nábytkom s klimatizáciou, trezorom, TV SAT, kávovarom, sušičom na vlasy, balkón/ záhrada. K dispozícii je aj parkovisko.
Typ B pre max. 5 osôb: apartmán je rozdelený do dvoch poschodí. Prízemie: Obývačka s kuchynkou a pohovkou pre dve osoby, záhrada. Prvé poschodie - spálňa s tromi lôžkami, kúpeľňa.
Typ C1 pre max. 7 osôb: obývacia izba s kuchynským kútom a pohovkou pre dve osoby, spálňa s tromi lôžkami, spálňa s dvomi lôžkami, kúpeľňa, balkón.
Typ C2 pre max. 7 osôb: apartmán je rozdelený do dvoch poschodí. Prízemie: obývacia izba s kuchynským kútom a pohovkou pre dve osoby, kúpeľňa, záhrada. Prvé poschodie: spálňa pre 3 osoby,  spálňa pre 2 osoby a kúpeľňa.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
V centrálnej časti komplexu sa nachádza galéria s obchodmi a bazén.

Parkovisko:
vyhradené 1 parkovacie miesto/apartmán.

Nástupné dni:
sobota, príchod od 16:00 – 19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí


Kód: ALT3008M

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí.
POVINNÉ PRÍPLATKY – platba na mieste: spotreba energií typ B 40 €/apt./týždeň, typ C 45 €/apt./týždeň, pobytová taxa 3,50 €/osoba/pobyt (max. 14 nocí), deti do 11 r. bez poplatku.
NA VYŽIADANIE – platba na mieste: posteľná bielizeň 6 €/osoba/výmena, postieľka 21 €/týždeň, plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka) 52 €.
KAUCIA: 100 €
Pozn.: apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný v opačnom prípade poplatok 45 €.

9. Villaggio Sant Andrea

9. Villaggio Sant Andrea

Novovybudované villaggio (2007) sa nachádza v oblasti plnej zelene, len 550 m od mora. Od centra Caorle je vzdialené asi 4 km a od Porto Santa Margherita asi 1.5 km.

Pláž:
550 m

Centrum:
4 km od Caorle, 1,5 km od Porto Santa Margherita

Ubytovanie:
Apartmány na prízemí majú vlastnú záhradu, na poschodí balkón, sú moderne zariadené, s klimatizáciou, TV, trezorom, mikrovlnkou, práčkou.
Typ B1 pre 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa, balkón.
Typ B2 pre 4 osoby: ako B1, ale na prízemí a so záhradou.
Typ C1 pre 5 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, izba s 2 samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou, kúpeľňa, balkón.
Typ C2 pre 6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, izba s 2 samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou, kúpeľňa, na prízemí s terasaou alebo záhradkou.

Stravovanie:
individuálne

Vybavenie a služby:
bazén, solárium

Parkovisko:
parkovacie miesto, garáž

Nástupné dni:
sobota, príchod od 16:00 – 19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

Kód: ALT3009M

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií.
POVINNÉ PRÍPLATKY –
 platba na mieste: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) 45 €/apt., pobytová taxa 3,50 €/osoba/pobyt (max. 14 nocí), deti do 11 r. bez poplatku.
NA VYŽIADANIE –
 platba na mieste: posteľná bielizeň 8 €/osoba/výmena, uteráky 8 €/osoba/výmena, postieľka / prístelka 20 €/týždeň, malé zvieratá 30 €/týždeň, apartmán s výhľadom na bazén (možné iba pri type B1 a B2) 50 €/týždeň.
KAUCIA: 100 €
11. Hotel Olympus ****

11. Hotel Olympus ****

Novopostavený moderný hotel (od júna 2005) sa nachádza v letovisku Lido Altanea, cca 850 m od pláže.

Pláž:
850 m, súkromná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a plážovým servisom v cene (1 slnečník + 2 lehátka).

Ubytovanie:
Izby majú klimatizáciu, SAT TV, videorekordér, trezor, sušič na vlasy, minibar a balkón.

Stravovanie:
raňajky, polpenzia alebo plná penzia, raňajky formou bufetu, obedy a večere bufet.

Vybavenie a služby:
Hotel má bazén pre dospelých a deti, slnečná terasa s lehátkami, reštauráciu, bar, výťah, posilňovňu, spoločenskú miestnosť a miestnosť pre deti. Pre deti sú organizované detské animácie. Nonstop transfer na pláž počas celého dňa.

Parkovisko:
vyhradené 1 parkovacie miesto/izba, garáž (za poplatok na vyžiadanie).

Nástupné dni:
sobota , príchod od 12:00, odchod do 10:00, min. 5 nocí (na vyžiadanie min. 4 noci od 09.05.-07.06. a, min. 5 dní od 07.06.-15.09.

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s uvedenou formou stravovania na osobu a 7 nocí, plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka/izba).
POVINNÉ PRÍPLATKY –
 platba na mieste: pobytová taxa 0,70 €/osoba nad 11 r./noc.
NA VYŽIADANIE –
 platba na mieste: garáž 4 €/deň.
DETI DO 6 ROKOV: prvé dieťa na 3. lôžku pri raňajkách a polpenzii zdarma v izbe s 2 dospelými zdarma; druhé dieťa zľava 50%, postieľka na vyžiadanie zdarma.

 

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk