Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Emilia Romagna

Emilia Romagna

Pobrežie regiónu Emilia Romagna je zasľúbenou krajinou pre milovníkov slnka, mora a piesku. Od Commacchia po Cattolicu sa tiahne 130 kilometrov piesočných pláží. Keď sa vydáte hlbšie do vnútrozemia objavíte historické mestečká s hradmi, zámkami a kláštormi. Ešte hlbšie v apeninských priesmykoch sa vinú staré cesty pre karavány. Tunajšie reštaurácie ponúkajú preslavené špeciality a vína. Bologna je považovaná za gastronomické centrum Talianska. Medzi najslávnejšie špeciality miestnej kuchyne určite patrí syr parmezán, prosciutto, omáčka bolognese, lasagne, tortellini plnené syrom ricotta a mnoho iných pochúťok z cestovín.Porto Garibaldi

Porto Garibaldi

Prímorské rybárske mestečko Porto Garibaldi naväzuje na Lido degli Estensi. Svoj názov zrejme získalo po „otcovi vlasti“ – talianskom zjednotiteľovi Giuseppe Garibaldim.Je to príjemné letovisko, kde sa dá stráviť pohodová rodinná dovolenka. Ponúka množstvo turistických lákadiel ako sú kaviarne, cukrárne, pizzérie a reštaurácie s rybacími špecialitami. Má široké pláže z jemného piesku, ktoré sú aj voľne prístupné. Zaujímavosťou je umelo vyhĺbený kanál medzi Porto Garibaldi a Lido Estensi, cez ktorý sa môžete prepraviť taxiloďkou. V blízkosti je korzo s módnymi obchodmi a bohatým nočným životom. 

Tip na výlet:

Comacchio - historicky významné mestečko leží na lagúne, kde sa nachádza nálezisko z dôb Etruskov (5 km)
Delfinárium a aquapark v Riccione (100 km)
Taliansko v miniatúre v Riminách (90 km)
Vodný park Jo-Lido (3 km) s tobogánmi a bazénmi, animáciou, diskotékou, volejbalom a ďalšími aktivitami, nájdete tu aj občerstvenie, bar či miesto pre usporiadanie pikniku a barbecue.
Mirabilandia (35 km) najväčší zábavný park v Taliansku ponúka obrovské množstvo atrakcií pre malých aj veľkých, živé predstavenia, bary a reštaurácie či obchody so suvenírmi. prejsť na stránku: [1]
1. Rezidencia Doria II

1. Rezidencia Doria II

Rezidencia v tichej zóne strediska Porto Garibaldi, 30 m od pláže a pobrežnej promenády, neďaleko nového detského parku, reštaurácií a pizzerií, 300 m od supermarketu.

Pláž:
30 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, vlnolamy, časť pláže voľná, časť s plážovým servisom (za poplatok).

Ubytovanie:
27 apartmánov na 3 poschodiach, mnohé z nich s výhľadom na more. Všetky apartmány sú vybavené novým moderným nábytkom, kuchynským kútom s chladničkou, plynovým sporákom, kúpeľňou (so sprchou, WC a bidetom), balkónom alebo malou záhradou so záhradným nábytkom. Niektoré apartmány typu B s čiastočným bezbariérovým prístupom.
TYp B pre 2-4 osoby: 27 m2, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou.
Typ C pre 5-6 osôb: 32 m2, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, malá spálňa s poschodovou posteľou.

Stravovanie:
individuálne, možnosť stravovania v blízkosti.

Vybavenie a služby:
recepcia, záhrada, barbecue, parkovanie bicyklov v záhrade, práčovňa. V okolí požičovňa bicyklov, detské ihrisko, supermarkety, banky, reštaurácie, pizzerie, pošta, lekáreň, športové centrum s 2 tenisovými kurtmi a bazénom, lunapark, disko so shuttle busom zdarma, internet café. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).

Parkovisko:
možnosť bezplatného parkovania priamo pred rezidenciou, v okolitých uličkách alebo na parkovisku neďaleko detského ihriska, bicykle môžu byť odstavené v záhrade.

Nástupné dni:
sobota, príchod 15:00 - 20:00, odchod do 09:00, min. 7 nocí.

Poznámka:
Klienti si musia priniesť vlastné posteľné prádlo, upratovacie prostriedky do kuchyne, uteráky. Nie je možné si ich doobjednať na mieste.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) 45 €/apartmán, spotreba energií typ B 45 €/týždeň, typ C 55 €/týždeň.
NA VYŽIADANIE- platba na mieste: plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka) 50 €/apartmán/týždeň, malé zvieratá 35 €/týždeň.
Pozn.: nutná vlastná posteľná bielizeň a uteráky.

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk