Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Marche

Marche

Taliansko v jednom regióne, aj takto by sa dal pomenovať tento rôznorodý región. Rozkladá sa medzi Apeninami a Jadranským morom. Juhozápadná časť medzi Maceratou a pohorím Monti Sibillini so svojimi chátrajúcimi horskými dedinkami slúži ako skvelé východisko pre turistov smerujúcich do takmer panenských hôr Monti Sibillini. Na 180 km dlhom pobreží vyrástlo 26 letovísk, kde môžete stráviť pokojnú ničím nerušenú dovolenku. V regióne je cez tisíc monumentov, 500 námestí, 70 historických divadiel, tisíce kostolíkov, množstvo galérií a múzeí, 2 národné parky a mnoho ďalších zaujímavých miest, pre ktoré sa oplatí navštíviť región Marche.Cupra Marittima

Cupra Marittima

Mestečko Cupra Marittima sa nachádza neďaleko známeho turistického strediska San Benedetto del Tronto (2 km). Jeho atrakciou je celostvetovo najväčšia zbierka lastúr a korálov. Piesočná pláž s jemným pieskom je lemovaná palmami a píniami. Taktiež bohatá história mestečka plní predstavy klientov o príjemne a zaujímavo strávenej dovolenke. V stredisku je viacero obchodov, pizzérií, reštaurácií. Pláže sú široké s pozvoľným vstupom do mora. 

Tip na výlet:

Pedaso - v meste sa nachádza veľký vodný park Niagara so zábavnými atrakciamiprejsť na stránku: [1]
1. Villaggio Camping Terrazzo sul Mare

1. Villaggio Camping Terrazzo sul Mare

Camping je situovaný v letovisku Cupra Marittima s nádherným výhľadom na more, vo veľmi príjemnom, relaxačnom a rodinnom prostredí, obklopený zeleňou a kvetmi.

Pláž:
cca 500 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, chránená od skalnatých útesov, vhodná pre deti, plážový servis v cene (1 slnečník + 1 plážové kreslo + 1 lehátko/apartmán).

Ubytovanie:
hosťom sú k dispozícii murované a drevené bungalovy a mobilné domy. Všetky apartmány sú klimatizované, s vybaveným kuchynským kútom a kúpeľňou so sprchovacím kútom, WC a umývadlom (ak nie je uvedené inak). Na vyžiadanie možné aj karavany pre 2/3/4 osôb (info v CK).  

Murované bungalovy 
Typ A1 pre max. 2 osoby: izba s manželskou posteľou, vlastné vonkajšie sociálne zariadenie, veranda vybavená stolom a stoličkami.
Typ A2 pre 2-3 osoby: izba s manželskou posteľou a samostatným vyvýšeným lôžkom, terasa vybavená stolom a stoličkami.
Typ B1 pre 3-4 osoby: spálňa s manželskou posteľou a poschodovou posteľou, kuchynka, terasa vybavená stolom a stoličkami.
Typ B2 pre max. 4 osoby: spálňa s manželskou posteľou, kuchynský kút s rozkladacím gaučom, terasa vybavená stolom a stoličkami.
Typ B3 pre 4 osôb: spálňa s manželskou posteľou, malá izba s 2 samostatnými lôžkami, terasa vybavená stolom a stoličkami.
Typ B4 pre max. 4 osoby: dve spálne s nezávislými vchodmi s jedným oknom. Jedna s manželskou posteľou a druhá s dvomi samostatnými lôžkami, 2 kúpeľne, malá terasa so stolom a stoličkami na obmedzenom priestore. 
Typ C1 pre max. 4 osoby: spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kuchynka so stolom a stoličkami, terasa.
Typ C3 pre 4-5 osôb: spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 3 samostatnými lôžkami, kuchynka so stolom a stoličkami, terasa.

Mobilné domy
Typ C2 pre max. 4 osoby: spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami,kuchynský kút s jedálenským stolom a pohovkou,  terasa vybavená stolom a stoličkami. Zvieratá nepovolené.

Drevené bungalovy
Typ C4 pre 4/5 osôb:
nové apartmány, obývacia miestnosť s kuchynským kútom so stolom a stoličkami, spálňa s manželskou posteľou, malá spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa s WC, bidetom, umývadlom a sprchovacím kútom, veľká terasa so záhradným nábytkom. Niektoré s nádherným výhľadom na more.

Stravovanie:
individuálne, možnosť stravovania na pláži v reštaurácii/pizzerii „La Capannina“ s výbornou kuchyňou a denným rybacím menu patriacej kempingu.

Vybavenie a služby:
bar, priestor na diskotéku a hry, detský kútik, práčka na mince, Wi-Fi zdarma. Malé a stredne veľké zvieratá povolené iba v murovaných bungalovoch na vyžiadanie.

Šport a zábava:
k dispozícii bazén obklopený zeleňou, detské ihrisko a stolný tenis. V blízkosti sa nachádza centrum s nákupnými možnosťami.

Parkovisko:
súkromné nestrážené.

Nástupné dni:
sobota, príchod 12:30 - 16:00, odchod do 08:30, min. 7 nocí.

Poznámka:
Villaggio sa nachádza v kopcovitom teréne, preto ho neodporúčame pre imobilných klientov. Potrebná vlastná posteľná bielizeň.

Akcia:
plážový servis grátis pre našich klietov.

CENA ZAHŔŇA:
prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), vstup do bazéna, klimatizácia, plážový servis od 3. radu (1 slnečník + 1 plážové kreslo + 1 lehátko/apartmán), Wi-Fi.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste:
prístelka iba v typoch B3, C3 a C4 40 €/týždeň, v type A2 možná prístelka iba pre dieťa do 10 r., ďalší plážový servis (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážové kreslo ) 70 €/týždeň/august, 25 €/týždeň/júl, 20 €/týždeň/jún a september, malé zvieratá (okrem typu C1 a C2) 10 €/týždeň.
Pozn.:nutná vlastná posteľná bielizeň.
Akcia: plážový servis grátis pre našich klientov.

2. Rezidencia Patrizia

2. Rezidencia Patrizia

Veľmi obľúbená a pekná rezidencia, postavená v roku 2006, je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku. Nachádza sa len 100 m od mora a taktiež neďaleko obchodov a reštaurácií.

Pláž:
100 m, piesočnatá pláž s jemným bielim pieskom, plážový servis (za poplatok).

Ubytovanie:
všetky apartmány sú vybavené kúpeľňou so sušičom na vlasy, obývacou miestnosťou s kuchynským kútom a mikrovlnnou rúrou, balkónom. Apartmány typu C majú naviac umývačku riadu. Klimatizácia a TV možné (za poplatok). Niektoré apartmány majú výhľad na more a na prízemí sa nachádzajú apartmány špeciálne upravené pre imobilných klientov.

 Typ B1 pre 3/4 osoby: na prízemí, obývacia miestnosť s rozkladacím divánom pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou. Balkón so záhradným nábytkom. Vhodný pre imobilné osoby. Možnosť 3. lôžka na vyžiadanie (za poplatok).
Typ B2 pre 2-4/5 osoby: na prízemí, obývacia miestnosť s rozkladacím divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou. Vhodný pre imobilné osoby. V kúpelni sú madlá. Balkón so záhradným nábytkom Možnosť 5. lôžka na vyžiadanie (za poplatok).
Typ B3 pre 2-4/5 osoby: na 1.- 4. poschodí, obývacia miestnosť s rozkladacím divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou. Balkón, niektoré apartmány na vyšších poschodiach majú výhľad na more.  Možnosť 5. lôžka na vyžiadanie (za poplatok).
Typ C pre 6/7 osôb: na 5. poschodí, obývacia miestnosť s rozkladacím divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou. Možnosť 7. lôžka na vyžiadanie (za poplatok).

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
požičiavanie bicyklov (za poplatok), pranie prádla (za poplatok), Wi-Fi. Neďaleko rezidencie sa nachádzajú obchody, reštaurácie i detské ihrisko. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).

Šport a zábava:
Oproti rezidencii sa nachádza plocha na cvičenie aerobiku či zumby s elektrickou zásuvkou. 

Parkovisko:
parkovanie na ulici pred rezidenciou.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00 – 19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

Poznámka:
V stredisku bude zavedená v sezóne 2013 pobytová taxa. Jej výška zatiaľ nie je známa (max. však 2 €/osoba/deň). Nutné uhradiť na mieste.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta).
POVINNÝ PRÍPLATOK - platba na mieste: 
pobytová taxa max. 2 €/osoba/deň.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: 
klimatizácia 50 €/týždeň, TV 40 €/týždeň, postieľka 30 €/týždeň, posteľná bielizeň10 €/osoba/týždeň, prístelka 46 €/týždeň, uteráky10 €/týždeň, malé zvieratá 20 €/týždeň, plážový servis v type B1 80 €/týždeň (august), 50 €/týždeň (ostatné mesiace).
KAUCIA: 100 €
 

3. Rezidencia Casa Albergo Liberty

3. Rezidencia Casa Albergo Liberty

Táto nová rezidencia bola dokončená v roku 2010. Nachádza sa 150 m od mora a blízko centra Cupra Marittima. Je ideálnym miestom na strávenie pokojnej a príjemnej dovolenky aj pre seniorov či imobilné osoby.

Pláž: 150 m, pláž s jemným bielym pieskom s pozvoľným vstupom do mora a plážovým servisom typ B1(za poplatok), typ B2 v cene.

Ubytovanie:
všetky apartmány sú moderne a prakticky zariadené, vybavené TV SAT, chladničkou, klimatizáciou/kúrením typ B1 (za poplatok), B2 v cene, umývačkou riadu, trezorom, sušičom na vlasy, práčkou, žehličkou a žehliacou doskou. Apartmány sú vybavené aj pre imobilných klientov.

Typ B1 pre 2-4/5 osôb: classic, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa a balkón. Možnosť 5. lôžka na vyžiadanie (za poplatok).

Typ B2 pre 2-4/5 osôb: comfort, ako typ B1 ale s klimatizáciou.

Stravovanie: individuálne.

Vybavenie a služby: výťah, TV miestnosť, technické pomôcky pre osoby telesne, zrakovo, či sluchovo postihnuté, požičiavanie bicyklov (za poplatok). Neďaleko rezidencie sa nachádzajú obchody, reštaurácie i detské ihrisko. Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava:
Klienti majú možnosť využívať bazén v susednej rezidencii I Delfini zdarma.

Parkovisko: kryté, 50 m od rezidencie (za poplatok).

Nástupné dni: sobota, príchod 15:00 – 18:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, vstup do bazéna v rezidencii I Deflini, plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá/apt.) v type B2, kryté parkovacie miesto v type B2.
POVINNÝ PRÍPLATOK - platba na mieste: pobytová taxa max. 2 €/osoba/deň.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: postieľka 20 €/týždeň, posteľná bielizeň 5 €/osoba/týždeň, prístelka 35 €/týždeň, posteľná bielizeň + uteráky 10 €/týždeň, klimatizácia v type B1 30 €/týždeň, kryté parkovacie miesto v type B1 30 €/týždeň (jún, september, 45 €/týždeň (júl), 60 €/týždeň (august), plážový servis v type B1 (1 slnečník + 2 lehátka) 45 €/týždeň (jún), 55 €/týždeň (júl), 70 €/týždeň (august), 35 €/týždeň (september).
KAUCIA: 150 €
Pozn.: apartmán musí byť odovzdaný kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 40 €.

4. Rezidencia I Delfini

4. Rezidencia I Delfini

POLOHA: Rezidencia otvorená v júni 2007 sa nachádza neďaleko centra letoviska Cupra Marittima, len 90 metrov od piesočnatej pláže. Je ideálnym miestom pre nádhernú letnú dovolenku plnú relaxu a zábavy. V tesnej blízkosti rezidencie promenáda pre peších a cyklistov. Od vlakovej trate je vzdialená cca 30m.

PLÁŽ: 90 m, piesočnatá pláž s relatívne pozvoľným vstupom do mora, vlnolamy. Plážový servis za poplatok.

UBYTOVANIE: Rezidencia ponúka 34 apartmánov (z toho 16 typu B a 18 typu C). Apartmány sú moderne zariadené s kuchynským kútom, TV SAT, chladničkou, mrazničkou, rúrou, práčkou, sociálnym zariadením a balkónom. Možnosť objednania prístelky a klimatizácie za poplatok (na vyžiadanie). Niekoľko prízemných apartmánov s veľkými kúpeľňami vhodných i pre imobilných hostí. Pozn.: rezidencia sa nachádza blízko železničných koľají, má však plne odhlučnené okná.
Typ B pre 2-4 osoby: obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou.
Typ C pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvomi lôžkami.

STRAVOVANIE: individuálne
VYBAVENIE A SLUŽBY: Recepcia s Wi-Fi internetovou zónou, výťah.
Zvieratá nie sú povolené.
ŠPORT A ZÁBAVA: Bazén na streche rezidencie s veľkou terasou na slnenie. Služby za poplatok: vstup do fitnescentra vzdialený 50 m od rezidencie (aerobik, step, push power, fi tbox, spinning, rôzne druhy prístrojov, prístroje Technogym, pilates, posilňovanie a pod.). V okolí parčík s ihriskami pre deti, korčuliarska dráha, futbalové ihrisko a tenisové kurty, reštaurácie, bar, supermarkety, požičiavanie bicyklov, cyklistické chodníky, golfové ihrisko s 9 jamkami (8 km), diskotéky, typické lokálne a regionálne vinotéky a výlety na loďkách.
PARKOVISKO: kryté za poplatok (na vyžiadanie)

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod 16:00 – 18:00, odchod 8:00 – 10:00, min. 7 nocí (minimálne 14 nocí v období 07.08.–21.08.2010).

 

5. Rezidencia Stella Marina

5. Rezidencia Stella Marina

POLOHA: Nová komfortná rezidencia situovaná priamo na plážovej promenáde letoviska Cupra Marittima. V tesnej blízkosti rezidencie sa nachádza promenáda pre peších a cyklistov.

PLÁŽ: 50 m, piesočnatá pláž vhodná pre deti, vlnolamy. Plážový servis za poplatok na vyžiadanie (1 slnečník + 2 lehátka).

UBYTOVANIE: 14 apartmánov moderne zariadených, s balkónom otočeným na more, TV SAT, chladnička s mrazničkou, elektrická kuchyňa, klimatizácia, mikrovlnná rúra, sociálne zariadenie. Rezidencia sa nachádza blízko železničných koľají, má však plne odhlučnené okná. Možnosť objednania prístelky a klimatizácie za poplatok (na vyžiadanie).
Typ B pre 2-4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou.
Typ C pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvomi lôžkami.
Typ D pre 6-8 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a dvomi rozkladacími kreslami, 2 spálne s manželskou posteľou, 1 spálňa s dvomi lôžkami.

STRAVOVANIE: individuálne
VYBAVENIE A SLUŽBY: Slnečná terasa a použitie spoločnej práčky bez poplatku. Požičovňa bicyklov za poplatok.
Zvieratá nie sú povolené
ŠPORT A ZÁBAVA: V blízkosti zmluvná pláž, parčík s detskými ihriskami, korčuliarske dráhy, tenis, futbal, požičiavanie bicyklov, cyklistické chodníky, spoje do San Benedetta (vlak/mestský autobus), reštaurácie, bary, supermarkety, obchody, golfové ihrisko s 9 jamkami (8 km), diskotéky, typické lokálne a regionálne vinotéky a výlety na loďkách.
PARKOVISKO: kryté za poplatok (na vyžiadanie)

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod 16:00 – 18:00, odchod 8:00 – 10:00, min. 7 nocí (minimálne 14 nocí v období 07.08.–21.08.2010).
prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk