Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Sicília

Ostrov Sicília

Tento najväčší ostrov Stredozemného mora bol kvôli svojej strategicky dôležitej polohe na križovatke námorných ciest často cieľom dobyvateľov. Na jeho kultúre zanechali stopy Gréci, Rimania, Arabi, Normani, Francúzi i Španieli. Aj preto je sicílska kultúra taká odlišná od zvyšku Európy. Krásne pobrežie s najväčším počtom slnečných dní v Európe prechádza vo vnútrozemí do hornatého, riedko osídleného a neprístupného územia. Na ostrove sa nachádza ešte stále činná sopka Etna, z ktorej lávy bolo znovu vybudované mesto Catánia.Catania

Catania

Catania je druhým najväčším a najmodernejším polmiliónovým sicílskym mestom po Palerme. Nachádza sa na východnom pobreží Sicílie a leží priamo na úpätí Etny (preto ju nazývame aj ako “dcéra Etny”). Mesto bolo niekoľkokrát zničené zemetrasením a na niektorých miestach pokryté lávou. Veľa budov potom bolo znovu postavených pri použití čiernych blokov lávy, tehál a mramoru. Dnes je Catania moderným veľkomestom, ktoré sa vyrovnáva aj Palermu. Symbolom mesta je baroková fontána so slonom, v jej bezprostrednej blízkosti nájdete nespočetné množstvo pamiatok, divadiel, múzeí a tiež škálu moderných obchodov a barov.

Odporúčame Vám navštíviť vrchol Etny, Taorminu, Syrakúzy, Piazza Armerina, Agrigento a veľa iných miest s nezabudnuteľnou tajuplnou atmosférou.prejsť na stránku: [1]
1. Villaggio Europeo

1. Villaggio Europeo

Jedno z mála zariadení nachádzajúcich sa priamo pri pláži mesta Catania, v pokojnej rekreačnej časti, odkiaľ je nádherný výhľad na dymiacu Etnu a všetky mestečká na jej úpätí. Odporúčame nenáročným klientom, ktorí pred komfortom uprednostnia radšej ideálnu lokalizáciu villaggia.

PLÁŽ: komplex je situovaný priamo pri súkromnej piesočnatej pláži s jemným pieskom, plážový servis v cene (1slnečník a 2 lehátka/apartmán).

CENTRUM: cca 8 km do centra Catanie.

UBYTOVANIE: apartmány sú prízemné, jednoducho zariadené starším nábytkom. Majú vlastný kuchynský kút, sociálne zariadenie a verandu.
Typ A pre 2-4 osoby: obývacia miestnosť s manželskou posteľou alebo 2 samostatnými lôžkami. V prípade 3. a 4. lôžka je v apartmáne poschodová posteľ (na vyžiadanie, zdarma).
Typ B pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s 2 lôžkami, spálňa s manželskou posteľou. V prípade 5. a 6. lôžka je v apartmáne poschodová posteľ (na vyžiadanie, zdarma).

STRAVOVANIE: individuálne.

VYBAVENIE A SLUŽBY: reštaurácia, pizzeria, bar, minimarket, Wi-Fi (za poplatok). Odvoz na železničnú stanicu/letisko v Catanii (8 km) na vyžiadanie (za poplatok). Malé zvieratá povolené (za poplatok).
ŠPORT A ZÁBAVA: bazén s lehátkami (za poplatok), plážový volejbal, v júli a auguste je zabezpečený zábavný program a diskotéka.
PARKOVISKO: v komplexe.

NÁSTUPNÉ DNI: ľubovoľný, príchod 17:00-20: 00, odchod do 10:00, min. 4 noci.

2. Hotel Le Dune***superior

2. Hotel Le Dune***superior

Poloha: hotel Le Dune leží na nádhernom mieste medzi plážou so zlatistým pieskom a nádherným borovicovým lesíkom asi 2 km od centra Catania. Perfektne zapadne do tohto prostredia svojimi farbami a mediteránskym štýlom.

Vybavenie: veľký bazén s terasou, bar, reštaurácia ponúkajúca typické sicílske špeciality i medzinárodnú kuchyňu, súkromné parkovisko, plážový servis (v cene)

Ubytovanie: v hoteli sa nachádza 57 izieb vybavených všetkým potrebným komfortom: klimatizácia, TVsat, minibar, fén, telefón, fax, internetová prípojka.

Stravovanie: polpenzia v hotelovej reštaurácii

3. Camping Jonio ***

3. Camping Jonio ***

POLOHA: Kemping sa nachádza na ostrove Sicília, na severnom predmestí mesta Catania, priamo pri skalnatom pobreží.

UBYTOVANIE: Ubytovanie je možné v príjemných bungalovoch (alebo karavanoch). Kemping umožňuje ubytovanie pre skupiny (do 20 osôb).
Bungalov pre 4/5/6 osôb: s 2 izbami, WC, umývadlom a sprchou. Bungalovy tiež majú plne vybavený kuchynský kút.

STRAVOVANIE: bez stravy alebo raňajky alebo polpenzia, resp. plná penzia

VYBAVENIE: V areáli nájdete reštauráciu, obchodík, bar, verejné telefónne automaty, WC pre hendikepovaných hostí, kempingový servis. Možnosť platbou kreditnými kartami. Malé psy sú povolené. Check-in po 17:00 hod. Check-out do 10:00 hod. Výmenné dni v sobotu, resp. pondelok. Minimálny pobyt 7 nocí.

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk