Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Kampánia

Kampánia

Juhozápadná časť talianskej pevniny s bohato členitým pobrežím bola vďaka mimoriadnej úrodnosti a miernemu podnebiu odjakživa najhustejšie osídleným územím Talianska. Živá sopečná činnosť Vezuvu dodala kraju charakteristický ráz. Podmanivé prírodné scenérie pozdĺž Tyrhénskeho pobrežia (Gaetský, Neapolský, Salernský záliv, záliv Policastro, národný park Cilento) sú tu kombinované s významnými historickými pamiatkami (Herkulánum, Pompeje, Paestum). Najdôležitejšie centrá Kampánie sú Neapol a Salerno. Turisticky významné a vyhľadávané je pobrežie v blízkosti miest Paestum, Agropoli, Marina di Camerota a Palinuro. Ideálne klimatické podmienky umožňujú prežitie príjemnej dovolenky od mája do októbra.Baia Domizia

Baia Domizia

Prímorské kúpele Baia Domizia sa nachádzajú v Kampánii, na hranici s regiónom Lazio, 150 km pod Rímom. Celá oblasť je turisticky veľmi atraktívna, za návštevu stoja okrem Ríma a Neapola tiež blízke pobrežné mestečká Formia, Gaeta alebo blízka Caserta s nádherným zámkom (obdoba francúzskeho Versailles).prejsť na stránku: [1]
1. Hotel Marina Club**** - Baia Domizia, Caserta

1. Hotel Marina Club**** - Baia Domizia, Caserta

Hotel je situovaný iba 3 km od centra Baia Domizia, živého a slávneho mesta, s výhľadom na Gaeta Gulf. Komplex sa nachádza priamo na morskom pobreží, ponorený v zeleni prastarého borovicového lesa. Hotel je renovovaný s veľkolepou a rafinovanou záhradou zvážajúcou sa smerom dole k rozsiahlej piesočnato-zlatej pláži. Marina Club je ideálna destinácia vhodná pre rodiny s deťmi vďaka jej závideniahodnej pozícií pri morskom pobreží a rozsiahlej zelenej oblasti. Jeho špeciálna pozícia robí hotel ideálnym miestom pre strávenie pokojných prázdnin pri pobreží so zaujímavou kultúrou, históriou a archeologickými cestami do mnohých miest ako sú Pompeje, Monte Casino, ostrovčeky Ponziane, Ischia a Capri a aj Rím a Neapol. Z hotela je výhľad na veľkú prekrásnu pláž vybavenú slnečníkmi a lehátkami.

PLÁŽ: pri pláži, široká zlato-piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Plážový servis (za poplatok).
CENTRUM: cca 2 km od Baia Domizia.

UBYTOVANIE: 184 vkusne zariadených izieb s telefónom, TV, Wi-Fi (za poplatok), minibarom, klimatizáciou, sušičom na vlasy.Izba s výhľadom na more možná (za poplatok). Niektoré izby sú umiestnené vo veľkej záhrade a väčšina z nich má balkón. K dispozícii sú aj rodinné izby pre 5 osôb, ktoré majú dve oddelené izby a 2 kúpeľne. 

STRAVOVANIE: polpenzia, plná penzia alebo All inclusive, v hoteli sú dve reštaurácie. Domizia, kde sú jedlá podávané formou bufetu so širokou ponukou talianskej a stredomorskej kuchyne. Nová reštaurácia Záhrada, umiestnená v zeleni, medzi bazénom a plážou ponúka pizzu a ďalšie špeciality z miestnej kuchyne.
Pri All inclusive - n
ealkoholické nápoje, minerálna voda, miestne víno a pivo k jedlám v cene. Open bar (od 10 hod do 24 hod) nealkoholické nápoje, minerálne vody, džúsy, pivo, čaj, káva, miestne likéry (okrem značkového alkoholu, zmrzliny a všetkých nápojov vo fľašiach a plechovkách).

VYBAVENIE: Hotel pozostáva z centrálnej budovy, ktorá zahŕňa reštauráciu, bary a niektoré izby a peknej budovy ponorenej v zeleni kde sú umiestnené ostatné izby. Barový servis je ponúkaný vo vnútri hotela ako aj pri bazéne a na diskotéke. Bazén pre dospelých aj pre  deti, je tam priestor pre volejbal, plážový volejbal, telocvičňa, diskotéka vo vnútri a zariadený detský park. Denné animácie pozostávajú z nasledujúcich športových aktivít: hry, turnaje, skupinový aerobic, vodná gymnastika, windsurfing, kanoe, fitness. Vystúpenia, pianobar, hry, tanečný večer, disco party sú ponúkané večer. Internet point za poplatok.
O rozdielne detské vekové skupiny sa postará personál a miniklub pri hrách a rôznych zábavných aktivitách. Mini a junior klub ponúka od 26.5. do 22.9. rôzne športové aktivity, divadlo, plážové a hotelové aktivity, detský tanec a mini vystúpenia.
Za poplatok hotel poúka transfer z/na vlakovú stanicu, lwetisko alebo centra mesta Baia Domizia. 

PARKOVISKO: súkromné parkovisko alebo garáž na vyžiadanie (za poplatok).

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou na osobu a 7 nocí v príslušnej izbe, vstup do bazéna.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: 1/1 izba (16.3.-14.6. a 24.8.-25.10.) zdarma, 121 €/týždeň (15.6.-23.8.), plná penzia 72 €/osoba/týždeň, All inclusive 129 €/osoba/týždeň, len raňajky zľava 49 €/osoba/týždeň, platba na mieste: parkovacie miesto 6 €/deň, garáž 9 €/deň.
DETI DO 2 ROKOV: zdarma bez nároku na stravu v izbe s dvoma dospelými.
DETI 2-8 ROKOV: zdarma na 3. lôžku v izbe s dvoma dospelými.
prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk