Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Kalábria

Kalábria

V súčasnosti zaostalá a vinou vysťahovalectva riedko osídlená poľnohospodárska oblasť, ktorá bola paradoxne v staroveku bohatou a vyspelou gréckou kolóniou. Turistov láka predovšetkým dobrosrdečnosťou miestnych ľudí a nádhernou prírodnou scenériou s množstvom útesov, zálivov a strmým pobrežím, na ktorom sú skryté pláže a prekrásne jaskyne. Kalábria je z východu obmývaná Iónskym a zo západu Tyrhenským morom. Pobrežie Iónskeho mora je menej zaľudnené a turisti sem prichádzajú najmä kvôli pozostatkom antických osád, ktoré boli kedysi mocnými mestskými štátmi. Predkami miestnych obyvateľov boli Feníčania, Gréci, Rímania, Normani a Arabi. Najviac návštevníkov však priťahujú brehy Tyrhenského mora so svojimi strmými útesmi a skalnatými zátokami, ktoré ešte masová turistika neobjavila.Montepaone

Montepaone

Moderné a stále sa rozvíjajúce turistické mestečko, ktoré sa nachádza medzi strediskami Copanello (2 km) a Soverato (3 km) v zálive Squillace - Golfo di Squillace obklopujú nádherné biele piesočnaté pláže iónskeho mora. Zálivu dalo meno antické mesto Squillace kde sa nachádzajú umelecké pozostatky z antického Ríma z roku 500 n. l. V centre sa nachádzajú bary, reštaurácie a obchodíky so suvenírmi. V meste Soverato sa každý piatok konajú trhy.


prejsť na stránku: [1]
1. Hotel Estella

1. Hotel Estella

Obľúbený komplex priamo pri pláži cca 300 m od centra mestečka Montepaone, na východnom pobreží Kalábrie. Areál sa skladá z hotelovej časti a rezidenčnej časti, ktorá sa nachádza v pekne udržiavanom parku s bazénom.

Pláž:
pri pláži z hrubého bieleho štrku, plážový servis od 2. rady za poplatok (1 slnečník, 1 lehátko a 1 plážová stolička na apartmán/ izbu).

Centrum:
300 m.

Ubytovanie: Hotelové izby: 
Izba štandard - 2 lôžkové, vybavené klimatizáciou, TV, barovou chladničkou, terasou.
Typ A pre max 2 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom, TV, sociálne zariadenie, barová chladnička.
Typ B pre 3/4 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom alebo 2 lôžkami a kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou, TV, sociálne zariadenie, klimatizácia.

Stravovanie:
polpenzia - kontinentálne raňajky podávané formou bufetu, večera alebo obed švédske stoly (predjedlo, hlavné jedlá, obloha a ovocie,1/2 l minerálky a1/4 l vína na osobu). Možnosť plnej penzie za poplatok.

Vybavenie a služby:
recepcia, reštaurácia, spoločenská miestnosť s TV, masážny salón za poplatok. Malé zvieratá povolené za poplatok.

Šport a zábava:
bazén s detským kútom a hydromasážou v prevádzke (14.6.-6.9.), terasa s lehátkami, plážový volejbal, futbalové ihrisko, ping-pong, kanoe, animácia a mini-klub v talianskom jazyku (14.6.-6.9.).

Parkovisko:
nestrážené, vedľa areálu.

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00 – 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.
CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s uvedenou formou stravovania na osobu a pobyt, koktail na privítanie, animácie, miniklub a vstup do bazéna (14.6.-6.9.), fitnes nad 18 r., plážový volejbal, kanoe, nestrážené parkovisko, každodenné upratovanie.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: plážový servis od 2. radu 30 €/izba/týždeň.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: postieľka 10 €/deň, lehátko na pláži 3 €/deň, plážový servis v 1. rade 5 €/deň, kuchynské zariadenie v kuchynskom kúte 8 €/izba/deň, 1/1 izba 10 €/osoba/noc, malé zvieratá 70 €/týždeň .
DETI DO 3 ROKOV: zdarma bez nároku na lôžko.
DETI DO 12 ROKOV: zdarma na 3. lôžku v izbe s dvoma dospelými (okrem termínov 2.8. -23.8.)
2. Rezidencia Estella

2. Rezidencia Estella

Obľúbený komplex priamo pri pláži cca 300 m od centra mestečka Montepaone, na východnom pobreží Kalábrie. Areál sa skladá z hotelovej časti a rezidenčnej časti, ktorá sa nachádza v pekne udržiavanom parku s bazénom.

Pláž:
pri pláži z hrubého bieleho štrkopiesku, plážový servis od 2. rady v cene (1 slnečník, 1 lehátko a 1 plážová stolička na apartmán/apartmán).

Centrum:
300 m.

Ubytovanie: Apartmány sa nachádzajú v dvojposchodových budovách s terasou, alebo balkónom. Apartmány na prízemí možné za poplatok. Apartmány typu B1 sú zariadené jednoduchým nábytkom, pre menej náročnú klientelu. Apartmány typu B2 sú klimatizované a sú po rekonštrukcii.
Typ B1 basic pre 4/5 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a dvoma lôžkami, spálňa s manželskou posteľou, sociálne zariadenie, TV. Možnosť 5. lôžka na vyžiadanie (za poplatok).
Typ B2 standard pre 4/5 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre dve osoby alebo dvoma lôžkami, spálňa s manželskou posteľou, sociálne zariadenie, klimatizácia, TV. Možnosť 5. lôžka na vyžiadanie (za poplatok).

Stravovanie:
individuálne, možnosť doobjendať polpenziu alebo plnú penziu.

Vybavenie a služby:
bar, parkovisko vedľa areálu. V hotelovej časti sa nachádza recepcia, reštaurácia, TV miestnosť a kozmetický a masážny salón za poplatok. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie za poplatok. Vlaková stanica sa nachádza v Montepaone Lido, cca 500 m od rezidencie.

Šport a zábava:
bazén s detským kútom a hydromasážou v prevádzke (14.6.-13.9.), terasa s lehátkami, plážový volejbal, futbalové ihrisko, stolný tenis, kanoe, animácie a miniklub v talianskom jazyku (14.6.-13.9.).

Klubová karta:
Klubová karta pre osoby  v B1 basic  20 € nad 4 roky, zahŕňa:  energie, odnášanie smetí spred dverí, posteľnú bielizeň, záverečné upratovanie,  plážový servis (1 slnečník+1 lehátko+ 1 kreslo/apartmán) od 2.rady.
Klubová karta pre osoby  v B2 standard  25 € nad 4 roky, zahŕňa:  energie, klimatizáciu, odnášanie smetí spred dverí, posteľnú bielizeň, záverečné upratovanie,  plážový servis (1 slnečník+1 lehátko+ 1 kreslo/apartmán) od 2.rady.


Parkovisko:
nestrážené, vedľa areálu.

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00 – 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, animácie a miniklub a vstup do bazéna (14.6.-13.9.), (01.06.-28.09.), plážový volejbal, trezor na recepcii, nestrážené parkovisko.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: klubová karta typ B1 20 €/osoba nad 4 r./týždeň, typ B2 25 €/osoba nad 4 r./týždeň.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: prístelka 10 €/osoba, deň, postieľka 10 €/deň, lehátko na pláži 3 €/deň, set uterákov 7 €/osoba, apartmán na prízemí 50 €/apartmán/týždeň, denné upratovanie 20 €/apartmán/deň, plážový servis v 1. rade 5 €/deň, polpenzia (14.6.-13.9.) 14 €/osoba nad 12 r./deň, 8 €/dieťa do 12 r./deň, plná penzia (14.6.-13.9.) 18 €/osoba nad 12 r./deň, 12 €/dieťa do 12 r./deň, malé zvieratá 70 €/týždeň.
KAUCIA: 100 €

3. Rezidencia Il Pescatore a Marinalonga

3. Rezidencia Il Pescatore a Marinalonga

Obidve rezidencie spadajú pod správu Hotela Rezidencie Il Pescatore ***. Nachádzajú sa len 2 km od mesta Soverato a pár minút od nákupného centra.

Pláž:
cca 250 m, pláž je z bieleho jemného štrkopiesku.

Ubytovanie:
apartmány sa nachádzajú v dvoch 3 poschodových budovách Il Pescatore a Marinalonga, sú vkusne a prakticky zariadené. Budovy sú od seba vzdialené cca 600 m. Klimatizácia možná v type A1 a A2 (za poplatok).
Apartmány Il Pescatore:  
Typ A1 pre 2-3 osoby:
obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacou posteľou pre 1 osobu, vyklápacia manželská posteľ, kúpeľňa.
Typ A2 pre 3-4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, vyklápacia manželská posteľ, kúpeľňa.

Apartmány Marinalogna:
Typ B pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, predelená priečkou kde sa nachádza poschodová posteľ, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa, balkón.
Typ C pre 6-7 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom s rozkladacím gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2-3 lôžkami, kúpeľňa, baĺkón.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
Malé zvieratá povolené, nutné nahlásiť pri rezervácii. Vlaková stanica sa nachádza v Montepaone Lido. Od Il Pescatore je vzdialená cca 350 m a od Marinalonga cca 950 m.

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00-19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí.
POVINNÉ PRÍPLATKY- platba na mieste: spotreba energií a záverečné upratovanie  40 €/apartmán/týždeň.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: posteľná bielizeň 10 €/osoba/týždeň, uteráky 10 €/osoba, klimatizácia (iba v apartmáne typu A1 a A2) 6 €/apartmán/deň.
KAUCIA:50 €

4. Hotel Rada Siri****

4. Hotel Rada Siri****

Hotel sa nachádza v centre mesta Montepaone v uzavretom parku obklopenom kvetmi, olivovníkmi a palmami, od mora je vzdialený cca 400 m. Hotel je ideálny aj pre náročnejších klientov. 

Pláž:
400 m, z jemného bieleho štrku, plážový servis v cene (1 slnečník + 2 plážové kreslá/izba). Kyvadlová doprava na pláž v cene.

Ubytovanie:
izby sú 2-4 lôžkové, vybavené klimatizáciou, sociálnym zariadením, TV, barovou chladničkou a balkónom.

Stravovanie:
polpenzia - kontinentálne raňajky, podávané formou bufetu: mlieko, káva, cappuccino, kamilkový čaj, džúsy, chlieb, sucháre, maslo, džem, jogurty, cornflakes, keksy, croisanty, večera: servírovaná + bufet, klient si môže deň dopredu vybrať z 3 druhov jedál 1.chodu a 2. chodu, predjedlo, obloha a ovocie sú podávané formou bufetu, bez nápojov.

Vybavenie a služby:
recepcia, reštaurácia.

Šport a zábava:
bazén, počas sezóny sa tu organizujú animačné programy.

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00 - 19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou na osobu a pobyt, klimatizácia, TV, plážový servis (1 slnečník + 2 plážové kreslá/izba), vstup do bazéna (3.5.-13.9.).
NA VYŽIADANIE - platba v CK: 1/1 izba 134 €/týždeň, platba na mieste: postieľka 50 €/týždeň.
DETI do 6 rokov: zdarma na 3. a 4. lôžku v izbe s dvoma dospelými.

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk