Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Sardínia

Ostrov Sardínia

Kúzelný ostrov v Stredozemnom mori s čarokrásnymi pieščitými plážami, azúrovým morom a nezničenou prírodou. Sardínia uspokojí požiadavky i tých najnáročnejších, ktorí hľadajú kľud, odpočinok v krásnej prírode, ale i komfort. Patrí k najmenej osídleným talianskym ostrovom. Tichá horská krajina a tisíce typických okrúhlych obytných veží z doby kamennej a bronzovej, okúzľujúce mestečká a rozprávkové pobrežie garantujú atraktívnu dovolenku.
Najlepšie sa na Sardíniu doplavíte z Janova, Livorna a Civitavecchia. Cesta trajektom trvá približne 10 hodín. Letisko sa nachádza v Cagliari, Olbia a Alghero.San Teodoro

San Teodoro

San Teodoro je situované v jednom z najzaujímavejších časti pobrežia Gallura, ktoré je tiež považované za jedno z najkrajších pobreží v Sardínii. Je vzdialené len 25 minút autom z letiska a prístavu Olbia. V posledných dekádach San Teodoro bolo vyvinuté ako známy a dôležitý turistický stred Gallura a dnes ponúka hosťom veľký výber hotelov, sídiel a apartmánov, tiež nákupné a zábavné zariadenia . Pobrežia San Teodoro sa rozkladá na veľkom území okolo 35 km, s krištáľovo jasným morom a absolútne najčistejšou vodou. Medzníkom tejto oblasti je ostrov La Tavolara, známy prírodnou atrakciou, kráľovsky trón vyčnievajúci z mora, ktorý je vidieť aj z pobrežia.
Toto báječné pobrežie sa nachádza medzi žulovými útesmi a najlepšími bielymi piesočnatými plážami.prejsť na stránku: [1]
1. Paradise Resort Sardegna ****S

1. Paradise Resort Sardegna ****S

Tento výnimočný rezort sa nachádza neďaleko vyhľadávaného strediska San Teodoro. Obklopuje ho z jednej strany prírodná oáza tvorená zelenými sardínskymi kopcami a z druhej strany nádherná pláž „Lu Impostu“ s krištáľovo čistým morom. Najbližšie letisko a prístav v Olbii sú vzdialené cca 32 km, prístav v Golfo Aranci 45 km.

PLÁŽ: 300 m pláž „Lu Impotu“ jedna z najkrajších pláží na Sardínii. K dispozícii je plážový servis za poplatok (zdarma pre hostí ubytovaných v izbách Junior Suite a Suite Prestige). V cene je 1 plážový uterák na osobu denne.

CENTRUM: 10 km San Teodoro.

UBYTOVANIE: všetky izby sú elegantne zariadené, vybavené kúpeľňou so sprchou a sušičom na vlasy, klimatizáciou, SAT TV, minibarom (za poplatok), telefónom a trezorom.

Izba Comfort (cca 21-29 m2) pre 2+1 osoby: izba s manželskou posteľou alebo 2 samostatnými lôžkami, bočným výhľadom na more alebo výhľadom na záhradu, balkónom so stolom a 2 stoličkami. Max. 2 dospelé osoby a 1 infant do 3 rokov.

Izba Deluxe (cca 30/40 m2) pre 3 osoby: ako izba Comfort ale navyše možnosť pridania 3. lôžka.

Izba Junior Suite (cca 33-35 m2) pre 4 osoby: izba s manželskou posteľou a gaučom pre 2 osoby, bočným výhľadom na more alebo na záhradu, priestranný balkón so stolom a 2 stoličkami.

Izba Suite Prestige (cca 45/48 m2) pre 4 osoby: spálňa s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s gaučom pre 2 osoby, šatník, kúpeľňa s 2 umývadlami, sprchou, vaňou a sušičom na vlasy, priestranná vybavená terasa (2 stoličky a 2 lehátka) s výhľadom na more alebo na záhradu.

STRAVOVANIE: polpenzia, plná penzia. Hotel má 2 reštaurácie. Hlavná reštaurácia je otvorená celú sezónu a ponúka raňajky, obedy a večere formou bufetu vo vnútornej časti alebo na terase s nádherným výhľadom na pláž „Lu Impostu“. Druhá reštaurácia „Piccola Cucina“ ponúka servírované jedlá za poplatok a je otvorená od 29.6.-31.8.

VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia, internet na recepcii, Wi-fi. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).

ŠPORT A ZÁBAVA: 3 bazény so slnečníkmi a lehátkami (jeden z toho pre deti), mini klub, junior klub, golfový klub Puntaldia. V blízkosti je taktiež futbalové ihrisko, tenisové kurty, volejbalové ihrisko, plážový volejbal, možnosť potápania a šnorchlovania, kanoe, kajaky, windsurfing, jazdenie na koni alebo horských bicykloch, turistika a behanie.

PARKOVISKO: súkromné (v cene).

NÁSTUPNÉ DNI: ľubovoľný, príchod 15:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (3 noci v termínoch 17.5.-20.6. a 13.9.-26.9.).

KOD: SAR140005E

2. Bungalov Club Village ***

2. Bungalov Club Village ***

Tento 3-hviezdičkový komplex je vsadený do zelene a stredomorskej vegetácie a má vynikajúcu polohu priamo pri pláži Cala d´Ambra. Komplex sa skladá z centrálnej zóny pri mori, kde sa nachádzajú hlavné služby a série nezávislých domčekov s izbami obklopených zeleňou a sezónnymi kvetmi. Domčeky sú spojené vydláždenými a osvetlenými chodníkmi.

Pláž:
priamo pri pláži, pláž Cala d´Ambra je kamienková s postupným klesaním. Ďalšie zálivy a zátoky s pieskom a skalami v okolí. Súkromná pláž s plážovým servisom (1 slnečník + 2 lehátka/izba).

Centrum:
600 m od centra mesta San Teodoro, 27 km od letiska v Olbii

Ubytovanie:
väčšina izieb je situovaná na prízemí a je navrhnutá v etno štýle s pekným dizajnovým nábytkom. Izby majú samostatný vstup a sú vybavené TV, telefónom, stropným alebo podlahovým ventilátor, kúpeľňou so sprchou a sušičom na vlasy. Klimatizácia na vyžiadanie za poplatok (dostupná len v niektorých izbách).
Izba Basic: len izby s manželskou posteľou alebo 2 samostatnými lôžkami menších rozmerov, bez terasy/verandy. Postieľka nie je možná.
Izba Standard: izba s manželskou posteľou alebo 2 samostatnými lôžkami, balkón alebo veranda so záhradným nábytkom. Možnosť prístelky alebo postieľky ako 3. a 4. lôžka (na vyžiadanie). Možnosť detskej postieľky.
Izba Superior: ako izba Standard naviac klimatizácia a bezplatná konzumácia z minibaru na izbe s denným dopĺňaním.
Izba Family: (min. obsadenosť 3 plne platiacimi osobami), na prízemí, dve 2-lôžkové izby, spoločná kúpeľňa, klimatizácia a konzumácia z minibaru na izbe (za poplatok ).

Stravovanie:
soft all inclusive – zahŕňa plnú penziu, miestne víno, vodu, nealkoholické nápoje z nápojových automatov podávaných automaticky. Raňajky, obedy a večere sú podávané bufetovou formou v reštaurácii s výhľadom na more. Po uzavretí reštaurácie, možnosť raňajok v plážovom bare – croissanty, sladké pečivo. Kaviareň do 12:00 hod. Open bar (8:30-24:00) s nelimitovanou konzumáciou nealkoholických nápojov a chutného snacku (okrem fľaškových nápojov, zmrzliny a kaviarne).

Vybavenie a služby:
recepcia, trezor a Wi- Fi free zona na recepcii, TV miestnosť, klimatizovaná reštaurácia s výhľadom na more, bar s veľkou zariadenou slnečnou terasou pri pláži, novinový stánok, masáže/beauty centrum. Za poplatok: babysitting, internet point, exkurzie a výlety do okolia. Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava:
animácie, večerný program a športy od 08.06. do 14.09., detský kútik, 2 bazény (vrátane 1 detského) vybavené slnečníkmi a lehátkami, vonkajší amfiteáter pre večerné a divadelné predstavenia, kabaret, latinsko-americké tance, herňa, multifunkčné osvetlené ihrisko na tenis, futbal, bocce, stolný tenis, šípky, požičovňa horských bicyklov, aerobik, vodný aerobik, step, plážový volejbal, vodné športy – windsurfing, kanoe, vodné bicykle. Za poplatok: potápanie, šnorchlovanie v potápačskom centre, požičovňa lodí, vodné lyžovanie.

Klubová karta:
v cene, od 08.06.- 14.09.: destský klub miniklub (5-8 r.), junior klub (9-12 r.) s kvalifikovaným personálom v stanovených časoch a vyhradených priestoroch pre hry a predstavenia. Tenisový kurz pre začiatočníkov, vstup do bazénov a športy na pláži. Okrem toho vyhradená zóna pre deti v reštaurácii v spolupráci s pracovníkmi miniklubu.

Parkovisko:
súkromné, nestrážené.

Nástupné dni:
ľubovoľný, príchod 15:00-19:00, odchod do 11:00, min. 3 noci.

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie so soft all inclusive na osobu a 7 nocí v izbe Basic, klubová karta (8.6.-14.9.).
NA VYŽIADANIE -
 platba v CK: izba Standard
 32 €/osoba/týždeň, izba Superior 97 €/osoba/týždeň, izba Family 161 €/osoba/týždeň, klimatizácia (v izbe Basic a Standard) 81 €/izba/týždeň, 1/1 izba Basic +50 % v období 29.6.-31.8., v ostatných termínoch zdarma, 1 osoba v 1/2 izbe Basic +50 %.
DETI do 6 ROKOV: zdarma na 3. lôžku, v izbe s 2 dospelými.
DETI 6-12 ROKOV: 
zdarma na 4. lôžku v období 18.5.-29.6. a 31.8.-5.10, v ostatných termínoch zľava 50%.
 

3. Rezidenčný komplex Le Canne

3. Rezidenčný komplex Le Canne

Rezidenčný komplex sa rozprestiera na širokom priestranstve na okraji letoviska. Pozostáva z malých viliek s limitovaným počtom apartmánov, ktoré sa líšia lokalizáciou a typológiou apartmánov.

Pláž:
250-700 m, pláž La Cinta je široká piesočnatá pláž z jemného bieleho piesku s veľmi plytkým dnom a pozvoľným klesaním. Časť pláže voľná, časť s plážovým servisom (za poplatok).

Centrum:
700 m od San Teodoro, 27 km od letiska v Olbii.

Ubytovanie:

apartmány sú jednoducho a funkčne zariadené. Sú situované na prízemí so záhradkou alebo na prvom poschodí s balkónom a záhradným nábytkom. Všetky sú vybavené kúpeľňou, kuchynským kútom v obývacej miestnosti a TV.

Typ B1 pre max. 3 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím divánom, spálňa s manželskou posteľou.

Typ B2 pre max. 4 osoby: ako typ B1, no pre 4 osoby, obývacia miestnosť s rozkladacím divánom pre dve osoby, spálňa s manželskou posteľou.

Typ C pre max. 6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami.Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
v okolí sa nachádzajú reštaurácie, pizzeria, obchody, bar, diskotéka, trafi ka, novinový stánok, lekáreň. Malé zvieratá povolené (za poplatok).

Šport a zábava:
požičovňa bicyklov (za poplatok). V centre San Teodoro k dispozícii futbal, tenis, jazda na koni. Na pláži možnosť vodných športov, potápačské centrum.

Parkovisko:
v komplexe v blízkosti apartmánov.

Nástupné dni:
sobota, streda (na vyžiadanie ľubovoľný v termíne do 09.06. a od 08.09.) príchod 17:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (v termíne do 09.06. a od 08.09. min. 3 noci).

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), TV.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste:
posteľná bielizeň 8 €/osoba/výmena, uteráky 8 €/osoba/výmena, prístelka iba v type B2 10 €/deň, postieľka 5 €/deň (možná vlastná, max. 1 v apartmáne), malé zvieratá 49 €/pobyt.
Kaucia: 100 €
Pozn.: klient musí odovzdať kuchynský kút kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 25 €.

4. Rezidencia Stella Marina

4. Rezidencia Stella Marina

táto novovybudovaná rezidencia sa nachádza vo veľmi dobrej pozícii medzi známou plážou “La Cinta” a centrom mestečka San Teodoro. Piesočnatá pláž je vo vzdialenosti cca 800m.

Pláž:
cca 800 m.

Ubytovanie:
veľmi pekne zariadené apartmány s vlastným vchodom sú situované na prízemí so záhradkou alebo na prvom poschodí s krytou terasou. Sú vybavené TV, práčkou, vonkajšími sprchami.

Typ B pre 4 osoby: obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa.
Typ C pre 6 osôb: obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom, spálňa s manželskou posteľou, izba s dvoma posteľami, kúpeľňa.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
v centre mestečka San Teodoro sú klientom k dispozícii obchody, reštaurácie, pizzérie, tenisové kurty, jazda na koni, vodné športy.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, TV, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta).
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: posteľná bielizeň 8 €/osoba/výmena, uteráky 8 €/osoba/výmena postieľka 5 €/deň (možná vlastná, max. 1 v apartmáne), prístelka 10 €/deň, požičanie bicykla 35 €/týždeň, malé zvieratá 49 €/pobyt.
KAUCIA: 100 €
Pozn.: klient musí odovzdať kuchynský kút kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 25 €.

5. Apartmány San Teodoro (NO NAME)

5. Apartmány San Teodoro (NO NAME)

Apartmány rôznych typov sú rozmiestnené vo vilkách a vilách pozdĺž celého pobrežia San Teodoro. Všetky apartmány sú starostlivo zariadené a výborne udržiavané tak, aby garantovali svojim hosťom nezabudnuteľnú dovolenku. V San Teodoro si môžete vyberať medzi najkrajšími plážami Sardínie: od veľkej hlavnej pláže „La Cinta“ s nádherným jemným pieskom a krištálovo čistou vodou s plytkým dnom, cez niekoľko malých zálivov až po „Cala Brandinchi“ - pre svoju farbu mora nazývané ako „malé Tahiti“. Vzdialenosť od mesta Olbia je 30 km.

PLÁŽ: „La Cinta“ a „Cala d´Ambra“ vzdialené 1-2 km v závislosti od zóny. La Cinta je široká piesočnatá pláž z jemného piesku s veľmi plytkým dnom a pozvoľným klesaním, Cala d´Ambra je naopak kamienková s postupným klesaním. Ďalšie zálivy a zátoky s pieskom a skalami v okolí. Odporúčame návštevu rôznych pláží. Pláže voľné, plážový servis za poplatok.

CENTRUM: 300-3500 m v závislosti od zóny.

UBYTOVANIE: apartmány vo vlastníctve privátnych majiteľov sú situované v 1 alebo 2 poschodových budovách so štandardným vybavením. Sú vybavené zariadeným kuchynským kútom, kúpeľňou, balkónom, záhradou alebo terasou. TV možné (za poplatok).
Typ B1 pre max. 2 osoby: obývacia miestnosť, spálňa s manželskou posteľou.
Typ B2 pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť s gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou.
Typ C1 pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou.
Typ C2 pre max. 6 osôb: ako typ C1, ale v obývacej miestnosti je navyše rozkladací gauč pre 2 osoby.

STRAVOVANIE: individuálne, možnosť stravovania v blízkosti.

VYBAVENIE A SLUŽBY: malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).
ŠPORT A ZÁBAVA: v letovisku San Teodoro sa nachádzajú rôzne obchody, reštaurácie, diskotéky, bary. Za poplatok: tenisové kurty, futbalové ihrisko, požičovňa skútrov a bicyklov, potápačské centrum, škola jazdy na koni.
PARKOVISKO: niektoré apartmány s vlastným parkoviskom (na vyžiadanie) a niektoré bez vyhradených parkovacích miest (parkovanie možné v okolí ubytovania).

NÁSTUPNÉ DNI: nedeľa, príchod 17:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

7. Hotel Bonsai ****

7. Hotel Bonsai ****

Rodinný hotel s príjemnou atmosférou sa nachádza 800 m od pláže La Cinta, 300 m od centra San Teodoro a 25 km južne od Olbie. Vďaka výhodnej polohe sa veľmi ľahko a rýchlo dostanete do San Teodoro, ktoré je známe nielen pre svoje prírodné krásy ale tiež pre vzrušujúci nočný život a zábavu pre celú rodinu.

PLÁŽ: 800 m, široká piesočnatá pláž z jemného bieleho piesku s veľmi plytkým dnom a pozvoľným klesaním. Ďalšie zálivy a zátoky s pieskom a skalami v okolí. Odporúčame návštevu rôznych pláží. Pláže voľné, plážový servis za poplatok.
CENTRUM: 300 m San Teodoro, 25 km Olbia.
UBYTOVANIE: 33 priestranných 2-4 lôžkových izieb, svetlých a komfortne zariadených izieb. Všetky izby sú rozlohovo, farebne aj usporiadaním nábytku iné. Vybavené sú klimatizáciou, minibarom, trezorom, telefónom, TV, kúpeľňou s oknom, sušičom na vlasy a veľkou terasou s výhľadom na more a hory. Izby s bezbariérovým prístupom možné na vyžiadanie.

STRAVOVANIE: raňajky alebo polpenzia. Nápoje nie sú zahrnuté v cene.
VYBAVENIE A SLUŽBY: bar, výťah, úschovňa batožiny, konferenčná miestnosť, čitáreň, Wi-Fi, terasa s prekrásnym výhľadom na ostrov Tavolara. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).
ŠPORT A ZÁBAVA: krytý vyhrievaný bazén (za poplatok), fitnes centrum, turecké kúpele, masáže, sauna. Hotel organizuje výlety loďou alebo výlety do vnútrozemia, kde môžete obdivovať krásy hôr (za poplatok).
PARKOVISKO: nestrážené parkovisko.

NÁSTUPNÉ DNI: ľubovoľný, príchod 15:00-20:00, odchod do 10:00, min. 3 nocí.

9. Rezidencia Li Menduli

9. Rezidencia Li Menduli

POLOHA: Rezidencia sa nachádza len 400 m od centra mesta a približne 900 m od jednej z najkrajších pláží Sardínie "La Cinta". Prístav a letisko v Olbii je z rezortu vzdialené cca 27 km.

SLUŽBY, ŠPORT A ZÁBAVA: K dispozícii parkovisko, v areáli: obchod, reštaurácia, pizzeria, bar, novinový stánok, lekáreň, diskotéka. Na pláži sú k dispozícii slnečníky s lehátkami, ktoré je možné ich vopred objednať. V širšom okolí San Teodoro je možnosť využitia tenisových kurtov, futbalového ihriska a taktiež jazdenie na koňoch.

UBYTOVANIE: Rezidenčný komplex pozostáva z dvoch susediacich budov, lokalizovaný v obľúbenej zóne. Ide o apartmány v radových domčekoch, môžu byť vnútorne zariadené na jednom alebo dvoch poschodiach, sú vybavené funkčne. Na prízemí majú verandu a na poschodí prikrytý balkón, vybavené záhradným nábytkom (stoličky a stôl). Príchod: 17:00/20:00 hod. Odchod: do 10:00 hod.

Typ A pre 3 osoby: apartmán sa nachádza na 2 poschodiach (jeden otvorený priestor na 2 podlažiach). V dolnej časti je obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom, kúpeľňou a v hornej časti sa nachádza galéria s dvojitou posteľou.
Typ B pre 3-4 osoby: apartmán je na jednom poschodí, má obývaciu miestnosť s kuch. kútom a s rozkladacím dvojitým divánom, spálňu s manželskou posteľou, kúpeľňu, balkón.
Typ C pre 5 osôb: apartmán sa nachádza na 2 poschodiach. Na prízemí je obývacia miestnosť s rozkladacím dvojitým divánom, na prvom poschodí je spálňa s manželskou posteľou a samostatná izba so samostatným lôžkom a kúpeľňa.

10. Rezidencia Approdo Verde

10. Rezidencia Approdo Verde

Rezidencia Approdo Verde je vybudovaná v tvare podkovy, v strede so záhradkou s anglickým trávnikom. Nachádza sa iba niekoľko krokov od centra a blízko nádherných pláži Cala d´Ambra a „ L´Isuledda.

PLÁŽ: 600 m, piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (za poplatok).

CENTRUM: 200 m.
UBYTOVANIE: všetky apartmány sú elegantne zariadené moderným nábytkom, vybavené obývacou miestnosťou s kuchynským kútom, kúpeľňou, TV a bez poschodových postelí. Apartmány sú situované na prízemí, majú dva východy, jeden do spoločnej záhrady a jeden na malú súkromnú terasku, na 1. poschodí majú balkón s výhľadom na záhradu. Terasa a balkón sú vybavené záhradným nábytkom.
Typ B pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou.
Typ C1 pre max. 6 osôb: obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, otvorená galéria s 2 samostatnými lôžkami, spálňa s manželskou posteľou.
Typ C2 pre max. 6 osôb: obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 lôžkami.

STRAVOVANIE: individuálne.

VYBAVENIE A SLUŽBY: V centre San Teodora sa nachádzajú reštaurácie, pizzerie, trafika, lekáreň, diskotéka. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).
ŠPORT A ZÁBAVA: v okolí futbalové ihrisko, tenisové kurty, jazda na koni, vodné športy, potápačské centrum.
PARKOVISKO: súkromné.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, streda, príchod 17:00 – 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (v termíne do 11.06 a od 10.09 min. 3 noci).

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk