Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Sardínia

Ostrov Sardínia

Kúzelný ostrov v Stredozemnom mori s čarokrásnymi pieščitými plážami, azúrovým morom a nezničenou prírodou. Sardínia uspokojí požiadavky i tých najnáročnejších, ktorí hľadajú kľud, odpočinok v krásnej prírode, ale i komfort. Patrí k najmenej osídleným talianskym ostrovom. Tichá horská krajina a tisíce typických okrúhlych obytných veží z doby kamennej a bronzovej, okúzľujúce mestečká a rozprávkové pobrežie garantujú atraktívnu dovolenku.
Najlepšie sa na Sardíniu doplavíte z Janova, Livorna a Civitavecchia. Cesta trajektom trvá približne 10 hodín. Letisko sa nachádza v Cagliari, Olbia a Alghero.Villasimius

Villasimius

Villasimius sa nachádza na juhovýchode Sardínie. Je to staré rybárske mestečko, ktoré sa za posledných 30 rokov stalo  významným turistickým centrom tohto ostrova. Jeho okolie je vidieckeho charakteru, s krásnym morom, pohoriami a ostrovmi. Ponúka veľa hotelov, reštaurácii, pizzerií, barov a obchodov. Je to vyhľadávané miesto hlavne v letnej sezóne. Nachádza sa tu veľký vybavený prístav pre jachty, odkiaľ je pekný výhľad na celé pobrežie. Pre hostí ponúka bohatý a rušný večerný život ako koktailové bary v strede mesta, diskotéky a kluby v okolí.prejsť na stránku: [1]
1. Pullman Timi Ama Sardegna

1. Pullman Timi Ama Sardegna

Tento luxusný rezort sa nachádza v nádhernom, dychvyrážajúcom prostredí na juhovýchodnej Sardínii v blízkosti strediska Villasimius. Ak ste fanúšikom plávania, golfu či spoznávania okolia, tento rezort je ideálnym miestom pre vás. Letisko v Cagliari je vzdialené od rezortu 55 km.

PLÁŽ: 500 m od bielej piesočnatej pláže s plážovým servisom (lehátka, slnečníky a plážové stoličky, v 1. a 2. rade v júli a auguste za poplatok).

CENTRUM: 2 km od centra.

UBYTOVANIE: k dispozícii je 275 izieb. Všetky majú výhľad na záhradu a sú vybavené kúpeľňou so sprchou a sušičom na vlasy, telefónom, SAT TV, trezorom, minibarom (nápoje a snacky za poplatok), klimatizáciou, Wi-fi, balkónom alebo terasou.

Izba Garden Classic (cca 20 m2): pre max. 2 osoby.

Izba Garden Superior (cca 25/35 m2): je priestrannejšia a s možnosťou 3. a 4. lôžka.

STRAVOVANIE: polpenzia. Raňajky a večere sú podávané v reštaurácii „La Veranda“ formou bufetu. Táto reštaurácia sa nachádza pri bazéne, má krásny panoramatický výhľad a ponúka široký výber z medzinárodných jedál. Reštaurácia „I Ginepri“, ktorá sa nachádza na pláži, ponúka jedlá na večeru zo studeného bufetu i výberom z jedálneho lístka za poplatok. Poslednou reštauráciou je reštaurácia „Mediterraneo“, ktorá sa nachádza pri bazéne a ponúka večere výberom z menu.

VYBAVENIE A SLUŽBY: 3 reštaurácie, 4 bary, vinný kútik, Wi-fi, transfer na/z pláže a do/z strediska Villasimius v stanovených časoch, prenesenie batožiny pri príchode i odchode, oddychová zóna so salónikom, knižnicou a priestorom s TV. Zvieratá nie sú povolené.

ŠPORT A ZÁBAVA: bazén so slnečníkmi a lehátkami, tématické večery, hudba, tanec, rôzne predstavenia v amfiteátri, piano bar pri bazéne, fitnes centrum, 4 tenisové osvetlené kurty s umelým trávnikom, multifunkčné osvetlené ihrisko (futbal, volejbal, basketbal), plážový volejbal, plážový futbal, bocce, softbal, stolný tenis, lukostreľba a šípky. Za poplatok: „Baboo club“ pre deti od 4-12 rokov, „Teen club“ pre deti od 12-17 rokov, osobný tréner, individuálne aj skupinové kurzy tenisu, plachtenie, windsurfing, kajaky, kanoe, vybavenie na potápanie, potápačské centrum, jachting, rôzne exkurzie, jóga, pilates a vodný aerobik. V blízkosti je golfové ihrisko (700 m) a možnosť jazdenia na koni (700 m).

PARKOVISKO: súkromné, vonkajšie a nekryté.

NÁSTUPNÉ DNI: ľubovoľný, príchod 14:00, odchod do 12:00, min. 3 noci (min. 7 nocí v termínoch od 26.7.-22.8.)

KOD: SAR140013E

2. Hotel Club Altura

2. Hotel Club Altura

Rezort sa nachádza na južnom pobreží Sardínie, na pobreží plnom dlhých pláží s bielym pieskom a krištáľovo čistým morom. Je obklopený záhradami plnými zelene a pozostáva z hlavnej budovy, bungalových domčekov a z časti v depandanci. Poloha rezortu zabezpečuje pre hostí výborný východiskový bod na rôzne výlety a exkurzie.

PLÁŽ: 150 m pláž Simius, jedna z najkrajších pláži strediska Villasimius. K dispozícii je aj plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka/izba; plážový servis v 1. rade za poplatok).

CENTRUM: 800 m od centra.

UBYTOVANIE: k dispozícii je 66 izieb v hlavnej časti a 6 izieb v depandanci (izby Classic). Všetky izby sú priestranné, ideálne hlavne pre rodiny. Sú vybavené kúpeľňou, krytou verandou, klimatizáciou, SAT TV a telefónom.

Izba Classic: dvojlôžková alebo trojlôžková izba.

Izba Family: s veľkou manželskou posteľou a poschodovou posteľou.

STRAVOVANIE: „Soft“ all inclusive, „Hard“ all inclusive. „Soft“ all inclusive zahŕňa raňajky, obed a večeru formou bufetu (nápoje sú zahrnuté v cene - voda, víno, nealkoholické nápoje, čapované pivo), nealkoholické nápoje z automatu počas celého dňa, snacky od 11:30-12:30 a 16:30-17:30. „Hard“ all inclusive (za príplatok) zahŕňa víno, pivo a nealkoholické nápoje počas celého dňa, talianske alkoholické nápoje, kávu a čaj. Reštaurácia má výhľad na bazén.

VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia, TV miestnosť. Možnosť prenájmu áut, motoriek a bicyklov (za poplatok). Zvieratá nie sú povolené.

ŠPORT A ZÁBAVA: veľký bazén s časťou pre deti, viacúčelové ihrisko. K dispozícii je aj mini klub pre deti (4-12 rokov) a junior klub pre deti (12-16 rokov), v ktorých je organizovaný denný aj večerný zábavný program (rôzne súťaže a predstavenia v amfiteátri). Za poplatok: exkurzie malým člnom. V blízkosti možnosť vodného lyžovania a jazdy na koni.

PARKOVISKO:  nekryté a nestrážené.

NÁSTUPNÉ DNI: nedeľa (ľubovoľný v termínoch 1.6.-14.6. a 7.9.-20.9.), príchod 14:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

KOD: SAR140019E

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie so soft all inclusive na osobu a noc.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: pobytová taxa (01.06.-30.09.) 1 €/osoba/noc.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: príplatok za 1 osobu v 1/2 izbe 40% (15.06.-07.09.), hard all inclusive 72 €/osoba/týždeň, platba na mieste: detská súprava 7 €/osoba/noc.
DETI DO 2 ROKOV: zdarma, v izbe s 2 dospelými.
3. Rezidencia Sole & Mare

3. Rezidencia Sole & Mare

POLOHA: Jedná sa o krásne moderné apartmány situované priamo v centre turistického mestečka Villasimius nachádzajúceho sa približne 60 km východne od Cagliari.

PLÁŽ: nádherná piesočnatá pláž s romantickými zákutiami je vzdialená približne 600-1000 m od rezidencie Mare a 1000-1800 m od rezidencie Sole; plážový servis za poplatok

UBYTOVANIE: Apartmány sú novo zariadené, majú moderný kuchynský kút, TV, práčku, kúpeľňu a terasu alebo verandu so záhradným nábytkom k príjemnému posedeniu vonku. Možnosť klimatizácie za poplatok 60 Eur/týždeň (úhrada na mieste).
Typ B1 "Sole" pre 2-4 osoby: 2-izbový apartmán: obývacia miestnosť s dvojlôžkovou rozkladacou pohovkou, spálňa s manželskou posteľou
Typ B2 "Mare" pre 2-4 osoby: 2-izbový apartmán: obývacia miestnosť s dvojlôžkovou rozkladacou pohovkou, spálňa s manželskou posteľou
Typ C1 "Sole" pre 4-6 osôb: 3-izbový apartmán: obývacia miestnosť s dvojlôžkovou rozkladacou pohovkou, spálňa s manželskou posteľou a ďalšia izba s 2 lôžkami alebo poschodovou posteľou
Typ C2 "Mare" pre 4-6 osôb: 3-izbový apartmán: obývacia miestnosť s dvojlôžkovou rozkladacou pohovkou, spálňa s manželskou posteľou a ďalšia izba s 2 lôžkami alebo poschodovou posteľou

STRAVOVANIE: individuálne
VYBAVENIE A SLUŽBY: V blízkom okruhu nájdete rozmanité obchodíky, bary a skvelé reštaurácie.
ŠPORT A ZÁBAVA: V rezidencii Sole sa nachádza krásny oválny bazén s lehátkami (za poplatok 30 Eur/týždeň/apartmán; nutné vyžiadať vopred).
PARKOVISKO: áno, pred rezidenciou

NÁSTUPNÉ DNI: príchod a odchod v sobotu/sobotu alebo stredu/stredu, na vyžiadanie ľubovoľný, minimálne 7 dní

4. Hotel Dell´Ancora***

4. Hotel Dell´Ancora***

POLOHA: hotel Dell´Ancora je situovaný 800 m od pláže a ponúka pokojnú a tichú dovolenku neďaleko centra mestečka Villasimius. Tento elegantný hotel ponúka svojim klientom dovolenku plnú relaxu a odpočinku.

VYBAVENIE: reštaurácia, Tv sála, americký bar, záhrada. Hostia si môžu vyskúšať vodné športy, jazdu na koni s inštruktorom, prenajať loď, bicykle.

UBYTOVANIE: všetky izby sú vybavené kúpeľňou so sprchou, minibarom, klimatizáciou, TV, fénom, telefónom a trezorom. Klienti si môžu vybrať izbu s výhľadom na more (za poplatok).

STRAVOVANIE: polpenzia alebo plná penzia (výber z menu) v reštaurácii, ktorá je pýchou tohto hotela.

5. S´Incantu Resort

5. S´Incantu Resort

Jeden z najkrajších rezortov v stredisku Villasimius na juhovýchodnej Sardínii. Rezort obklopuje veľa zelene, ktorá je tvorená píniovými a borovicovými stromami, ktoré vytvárajú krásne pokojné prostredie na strávenie dovolenky plnej relaxu. Budovy rezortu sú rozložené do kruhu okolo námestia s hlavným bazénom. Letisko v Cagliari je vzdialené 55 km.

PLÁŽ: 400 m od pláže „Campulogu“, piesočnatá pláž bez plážového servisu.

CENTRUM: 2 km od centra, najbližší obchod je vzdialený 500 m.

UBYTOVANIE: k dispozícii je 53 apartmánov, ktoré sú moderne zariadené. Všetky sú vybavené kuchynským kútom, SAT TV, kúpeľňou so sprchou, vybavenou verandou (na prízemí) alebo balkónom (na 1. poschodí). Možnosť klimatizácie na vyžiadanie (za poplatok).

Typ A pre 2/3 osoby: na prízemí, izba s gaučom pre 2 osoby, lôžko pre 3. osobu na vyžiadanie (za poplatok).

Typ B1 pre 4 osoby: obývacia miestnosť s gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou.

Typ B2 pre 5-6 osôb: ako typ B1 ale spálňa s 2 posteľami pre 2 osoby.

Typ C pre 6 osôb: na prízemí, obývacia miestnosť s gaučom pre 2 osoby, kuchyňa, 2 kúpeľne, 2 spálne s manželskou posteľou, veľká veranda.  

VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia (v určitých časoch), snack bar. Malé zvieratá sú povolené, okrem spoločných priestorov (za poplatok). 

ŠPORT A ZÁBAVA: bazén s časťou pre deti (plavčík v určitých časoch), tenisový kurt, menšie futbalové ihrisko, mini klub.

KLUBOVÁ KARTA (povinná): za poplatok (pre osoby nad 4 roky), zahŕňa: využívanie bazéna a športových ihrísk, športové aktivity (vodný aerobik, futbalové zápasy, posilovanie), rekreačné aktivity (stolové hry, šípky, stolný tenis,tanec), večerná program. Pre deti je pripravený mini klub (pre deti od 4-12 rokov) a junior klub (pre deti od 12-18 rokov).

PARKOVISKO:  vonkajšie a nestrážené.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota (ľubovoľný na vyžiadanie), príchod 17:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (ľubovoľný na vyžiadanie).

KOD: SAR140007E

6. Rezidencia Green Village Resort**

6. Rezidencia Green Village Resort**

Poloha: 800 m od piesočnatej pláže, 500 m od centra, 25 km od Costa Rei, 43 km od Cagliari.

Vybavenie: 2 malé bazény, detské ihrisko, windsurfing, požičiavanie lodí, vodných bicyklov, kajakov za poplatok.

Ubytovanie:
Typ A1 pre 2 osoby:
apartmán - obývacia izba s gaučom, kuchynský kút, kúpeľňa.
Typ A2 pre 3 osoby: apartmán - obývacia izba s gaučom, kuchynský kút a miesto pre lôžko, kúpeľňa.
Typ A3 pre 4 osoby: apartmán - obývacia izba s gaučom, kuchynský kút a miesto pre 2 lôžka, kúpeľňa.
Typ B pre 4 osoby: apartmán - obývacia izba s kuchynským kútom a dvojlôžkovým gaučom, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa.
Typ C pre 6 osôb: vila - obývacia izba s kuchynským kútom a dvojlôžkovým gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa.

7. Rezidencia club Altura

7. Rezidencia club Altura

POLOHA: V tichom prostredí, 800 m od centra dediny, 100 m od piesočnatej pláže, slnečník a lehátka sú za poplatok, jedna plážová osuška je zahrnutá v cene.

SLUŽBY, ŠPORT A ZÁBAVA:
Reštaurácia á la carte, bar, pizzeria, supermarket, internet point, parkovisko, malé zvieratá nie sú povolené. Bazén, tenisové a futbalové ihriská, športové centrum, plážový volejbal, stolný tenis, kolektívne kurzy tenisu, plávania, spinning, vodný aerobik, windsurfing. V blízkosti je možné si prenajať za poplatok vodný bicykel, čln, bicykel, skúter a využiť služby centra potápania.

UBYTOVANIE:
Apartmány sa nachádzajú v záhrade. Každý ma vlastný vchod, televízor, telefón a klimatizáciu za poplatok:
Typ A1 pre 2 osoby: štúdio s kuchynským kútom a gaučom pre dve osoby, kúpeľňa
Typ A2 pre 3 osoby: štúdio s kuchynským kútom, gaučom a manželskou posteľou, kúpeľňa
Typ A3 pre 4 osoby: štúdio s kuchynským kútom, gaučom pre dve osoby a manželskou posteľou, kúpeľňa

STRAVOVANIE:
individuálne.

8. Atahotel Tanka Village Resort ****

8. Atahotel Tanka Village Resort ****

Tanka Village je jedinečným rezortom, ktorý sa nachádza na juhovýchodnej Sardínii v známom turistickom stredisku Villasimius. Rozprestiera sa na 43 000 m2 a len pár metrov od nádhernej piesočnatej pláže. Rezort ponúka minimálne 6 dôvodov prečo si ho vybrať za destináciu svojej dovolenky a to: neďaleko sa nachádza krásna dlhá biela piesočnatá pláž, má wellness centrum o rozhole 1500 m2, pre deti je k dispozícii plocha až 8000 m2, pre fanúšikov golfu je k dispozícii „Tanka Golf & Country Club“, hosťom je stále plne k dispozícii personál zložený z 500 osôb, spoločné priestory sú bezbariérové a tak prístupné aj pre imobilných hostí. Letisko v Cagliari je vzdialené od rezortu 60 km.

PLÁŽ: 200-800 m od piesočnatej pláže v závislosti od typu ubytovania (Dimora 400 m, Dimora Family Junior Suite 200-300 m, Casbah Superior 200-300 m, Casbah Standard 200-400 m, Domus 400 m, Monte Garden 600-800 m, Monte Superior 400-600 m). Na pláži je plážový servis za poplatok (dostupný podľa obsadenosti).

CENTRUM: 1 km od centra.

UBYTOVANIE: k dispozícii je 903 izieb. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou so sušičom na vlasy, telefónom, minibarom, klimatizáciou, SAT TV, trezorom, plážovými uterákmi (výmena za poplatok). Klimatizácia v izbe Dimora Standard a Superior je k dispozícii len pri vstupe. V izbách Monte Garden, Monte Superior, Domus Standard, Domus Junior suite a v niektorých izbách Casbah Standard rozdeľuje kúpeľňu a časť na spanie niekoľko schodov. Vo všetkých izbách je možnosť pridania 3. gauča.

Izba Domus: nachádzajú s v troch 2-poschodových budovách s výťahom a vlastnou recepciou. K dispozícii je súkromná samoobslužná cafetéria s raňajkami v priľahlej záhrade.

Izba Domus Standard: na 2. poschodí, s 2 lôžkami, gaučom a terasou s výhľadom na záhradu.

Izba Domus Junior Suite: na prízemí alebo 1. poschodí, s 2 spálňami, 2 kúpeľňami, terasou alebo verandou. 3. a 4. lôžko na gauči.

Izba Casbah Superior: na prízemí alebo 1. poschodí v centrálnej časti rezortu, pre 2-3 osoby (môže byť pridaná postieľka pre dieťa do 4 rokov). Niektoré s balkónom. Oddelená časť na raňajky a večere.

Izba Casbah Standard: ako Casbah Superior ale so stravovaním v reštaurácii „Oasys“. Na vyžiadanie izby pre imobilných hostí.

Izba Dimora Standard: v 2-poschodových budovách v centrálnej časti rezortu, obývacia miestnosť s 2/3 gaučami, spálňa s manželskou posteľou, 2 kúpeľne a terasa.

Izba Dimora Family Junior Suite: ako Dimora Standard ale so súkromnou recepciou a časťou na raňajky a večere.

Izba Monte Garden: 600-800 m od centra rezortu, izba pre 2-3 osoby (môže byť pridaná postieľka pre dieťa do 4 rokov).

Izba Monte Superior: 400-600 m od centra rezortu, na prízemí s malou vonkajšou terasou. 

STRAVOVANIE: polpenzia, plná penzia (okrem izieb Domus, Domus Junior Suite a Dimora Family Junior Suite). K dispozícii je viacero reštaurácii, ktoré sú určené pre určité typológie izieb. Reštaurácia „Oasys“ pre izby Casbah Standard, Monte Garden, Monte Superior, Dimora Standard; reštaurácia „Mirto“ pre izby Casbah Superior, Domus, Dimora Family Junior Suite. Reštaurácia „Stella di Mare“ je k dispozícii pre všetky typy izieb a ponúka výber jedál z jedálneho lístka za poplatok (potrebná rezervácia).

VYBAVENIE A SLUŽBY: vláčik na prepravu vrámci rezortu, 5 reštaurácií (1 z nich určená pre deti do 4 rokov a jedna pizzéria), 5 barov, kongresové centrum s 5 miestnosťami, kaderník, fotograf, trafika, parfuméria, obchod s oblečením, obchod s tradičnými výrobkami. Za poplatok: služby doktora, exkurzie, požičanie kočiara, bicyklov, využitie faxu a internet point. Zvieratá nie sú povolené.

ŠPORT A ZÁBAVA: plavecký bazén (50 x 22,5 m), bazén pre deti, 6 tenisových kurtov, 2 futbalové ihriská, basketbalové/volejbalové ihrisko, bocce, lukostreľba, denný a večerný zábavný program. Pre deti je k dispozícii tzv. „TankaLand“, ktorý zahŕňa: starostlivosť o deti od 1-3 rokov (potrebný zdravotný preukaz doručený 48 hodín pred príchodom), baby klub (pre deti od 3-5 rokov), mini klub (pre deti od 5-10 rokov), young klub (pre deti od 11-13 rokov), junior klub (pre deti od 14-17 rokov). Za poplatok: wellness centrum, potápačské centrum, jazdenie na koni, požičanie bicyklov, skútrov, áut, exkurzie, škola plachtenia, 18-jamkové golfové ihrisko.

PARKOVISKO: nestrážené.

NÁSTUPNÉ DNI: ľubovoľný, príchod 17:00, odchod do 9:00, min. 7 nocí.

KOD: SAR140010E

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk