Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Sardínia

Ostrov Sardínia

Kúzelný ostrov v Stredozemnom mori s čarokrásnymi pieščitými plážami, azúrovým morom a nezničenou prírodou. Sardínia uspokojí požiadavky i tých najnáročnejších, ktorí hľadajú kľud, odpočinok v krásnej prírode, ale i komfort. Patrí k najmenej osídleným talianskym ostrovom. Tichá horská krajina a tisíce typických okrúhlych obytných veží z doby kamennej a bronzovej, okúzľujúce mestečká a rozprávkové pobrežie garantujú atraktívnu dovolenku.
Najlepšie sa na Sardíniu doplavíte z Janova, Livorna a Civitavecchia. Cesta trajektom trvá približne 10 hodín. Letisko sa nachádza v Cagliari, Olbia a Alghero.Costa Paradiso

Costa Paradiso

Costa Paradiso má rozlohu 800 hektárov, územie sa tiahne asi 8 km pozdĺž nádherného severného pobrežia Sardínie, pokryté piesočnatými plážami so zálivčekmi, skalnatým morským pobrežím a stále nedotknutou a zachovalou faunou. Pozemský raj ponúka návštevu bohatej vegetácie, všade rozvoniavajúce borievky a jahody a mnoho iného. Costa Paradise ďalej ponúka výber z 800 ubytovacích zariadení v súkromnom vlastníctve, veľmi prestížne a luxusné domy, apartmány a rezidencie, plne zariadené hotely, reštaurácie, diskotéky a nákupné centrá. Nachádzajú sa tu aj veľmi vyhľadávané potápačské centrá a rôzne možnosti pre hostí, ktorí majú radi vodné športy. V športových centrách sa nachádzajú bazény pre dospelých aj deti, tenis, volejbal, mini futbal a streľba. Hostia Costa Paradise si môžu vybrať zo širokej ponuky výborných jedál v lokálnych reštauráciách, pianobaroch aj sa zabaviť na diskotékach.
Vzdialenosť: 32 km od lokality Santa Teresa di Gallura, 70 km Porto Torres a Sassari.prejsť na stránku: [1]
1. Rezidenčný komplex Costa Paradiso***

1. Rezidenčný komplex Costa Paradiso***

Poloha: rezort pozostáva z viacerých rezidenčných častí, ktorých vzdialenosť od pláže je rôzna. Pobrežie v tejto oblasti je charakteristické malými piesočnatými plážami zasadenými medzi útesy a jaskyne. Santa Teresa Gallura je vzdialená od tohto strediska 35 km, Olbia 90 km, Porto Torres 70 km.

Vybavenie: parkovisko, supermarket, butiky, lekáreň, bar, reštaurácia, pizzeria, športové centrum s 2 bazénmi, 2 tenisové kurty, 2 futbalové a volejbalové ihriská, pianobar, diskotéka, herňa, bowling, potápačské centrum, požičiavanie lodí, plážový servis za poplatok. Malé zvieratá povolené. 

Rezidencia  CON PISCINA:  Le Balette: nachádza sa 200 m od mora. Väčšina apartmánov má panoramatický výhľad na more a sú      neďaleko od barov, reštaurácii a supermarketov.
Typ A  pre 2 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom a kúpeľňou.                                                             Typ B pre 4 osoby: obývacia izba s kuchynkým kútom a rozkladacím dvojlôžkom, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa.                            Typ C pre 6 osôb: ako typ B, ale naviac spálňa s manželskou posteľou.

Belverde: nachádza sa 600 m od mora, väčšina z nich má nádherný výhľad na more. Apartmány sú 100 m od centra.
Typ C pre 6 ĺudí: 2 spálne s manželskou posteľou, obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom, kúpeľňa a veranda s výhľadom na more.

Paradiso: nachádza sa v strede rezidenčného komplexu. Od mora a malého prístavu je vziadelený 600 m.                                               Typ A pre 2 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom, kúpeľňa a veranda.                                                  Typ  B pre 4 osoby: spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom, kúpeľňa a veranda.          Typ C  pre 6 osôb: ako typ B, ale naviac spálňa s manželskou posteľou.

Rezidencia COLLINA :  všetky apartmány sú nové 2000 m od mora, mnoho z nich je blízko špotového centra.                                         Typ A pre 2 osoby: spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím dvojložkom, kúpeľňa, terasa.            Typ B pre 4 osoby: spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom, kúpeľňa, veranda.

Nástupné dni: nedeľa

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk