Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

ITALIA GOLD

Sardínia

prejsť na stránku: [1] 2 3
1. Grand Hotel Poltu Quatu *****

1. Grand Hotel Poltu Quatu *****

Tento exkluzívny hotel bol postavený v roku 2002 a od tohto času sa stal jedným z najkvalitnejších a najslávnejších 5-hviezdičkových rezortov v Taliansku. Preslávil sa svojimi vysoko kvalitnými službami a vynikajúcou polohou v harmónii s prírodou. Skladá sa z malebných malých bielych budov, ktoré sú obklopené záhradami s rastlinami ako sú napríklad magnólie, olivovníky a mnoho iných. Hotel disponuje taktiež súkromným prístavom, ktorý dotvára jeho nenapodobniteľný charakter. Nachádza sa len 35 km od mesta Olbia.

PLÁŽ: neďaleko hotela sa nachádza veľa nádherných pláží. Na pláži „Grande Pevero“ sa nachádza oddelená časť pre hotelových hostí a k dispozícii je transfer zdarma. Ostatné pláže v okolí sú pláž „Liscia Ruja“ (je jednou z najväčších pláží na tomto pobreží a je známa mnohými malými zátokami), pláž „Prince´s“, pláž „Capriccioli“ (vhodná pre rodiny s deťmi), pláž „Cala Battistoni“ (nachádza sa pri dedinke Baia Sardinia), pláže ostrovov národného parku La Maddalena (tieto ostrovy sú rajom Mediteránskeho mora a na ostrovy je možné sa dopraviť loďou).

CENTRUM: 2 km Baia Sardinia, 3 km Porto Cervo.

UBYTOVANIE: k dispozícii je hotelová aj apartmánová časť.

Hotelová časť: k dispozícii je 146 izieb. Všetky izby majú luxusnú kúpeľňu s vaňou, sprchou a toaletou, balkón, Wi-fi zdarma, klimatizáciu, trezor, SAT TV, minibar. Možnosť detskej postieľky (na vyžiadanie, zdarma). Pri zariaďovaní dizajnéri dbali na ekologické princípy zosúladené s nádychom luxusu. Boli použité prírodné materiály ako sú drevo či bavlna.

Izba Classic (18 m2): spálňa s manželskou posteľou alebo 2 samostatnými lôžkami. Výhľad na hory alebo ulicu.

Izba Superior (20 m2): ako izba Classic ale priestrannejšia a v centre hotela s výhľadom na bazén alebo záhradu.

Izba Deluxe (20 m2): ako izba Superior ale s výhľadom na more.

Izba Junior Suite (24 m2): spálňa s manželskou posteľou alebo 2 samostatnými lôžkami prepojená s obývacou časťou s gaučom.

Izba Classic Suite (50 m2): spálňa s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s možnosťou pridania lôžka (na vyžiadanie, za poplatok), terasa s panoramatickým výhľadom na more.

Izba Executive Suite (100 m2): 2 spálne s manželskou posteľou, obývacia miestnosť, súkromné jacuzzi pre 4 osoby, terasa s výhľadom na more. Každá izba má vlastnú kúpeľňu, jedna s hydromasážnou sprchou.

Izba Royal Suite (100 m2): rozprestiera sa na 2 poschodiach. Prízemie – obývacia miestnosť s 2 gaučami, jedáleň a kuchyňa (služba varenia alebo varenie šéfkuchárom za poplatok). Poschodie: 2 spálne, každá s vlastnou kúpeľňou s jacuzzi. K dispozícii sú 2 veľké terasy (1 s výhľadom na bazén, druhá s výhľadom na more). Možnosť prepojenia jedálne s 2 ďalšími izbami Deluxe (na vyžiadanie, za poplatok).

Izba Presidential Suite (180 m2): priestranná suita so spálňou, jedálňou s kuchynským kútom (služba varenia alebo varenie šéfkuchárom za poplatok) a obývacou miestnosťou. K dispozícii je taktiež pracovný stôl s kopírkou, scanerom a faxom. Každá izba má vlastnú kúpeľňu, jedna s jacuzzi. Táto suita môže byť prepojená s 3 ďalšími izbami (za poplatok). Z obývacej časti je východ na veľkú terasu s výhľadom na more, vlastným bazénom, lehátkami a krytým altánkom.  

Apartmány: táto časť hotela je vhodná pre hostí, ktorí túžia po súkromí v apartmáne ale zároveň aj po prostredí 5-hviezdičkového hotela. K dispozícii je 67 apartmánov. Všetky apartmány majú kúpeľňu, TV, jednu alebo viac terás (v závislosti od apartmánu) a kuchyňu/kuchynský kút. Apartmány s výhľadom na more za poplatok. V každom z apartmánov je možnosť pridať 1 lôžko (za poplatok). Hostia ubytovaní v apartmánoch majú vstup do wellness aj fitnes centra zadarmo (potrebná rezervácia v hoteli).

Typ B pre 2-3 osoby: má 1 spálňu.

Typ C pre 4-5 osôb: má 2 spálne a 2 kúpeľne.

Typ D pre 6-7 osôb: má 3 spálne, 4 kúpeľne a nádherný výhľad na prístav.

STRAVOVANIE: raňajky (pri apartmánoch v cene), polpenzia (pri hoteli v cene, pri apartmánoch za príplatok), plná penzia (pri hoteli za príplatok). Hotel sa vyznačuje svojou vynikajúcou kuchyňou s národnými i medzinárodnými jedlami varenými skúsenými šéfkuchármi. Špecialitou sú taktiež rôzne lokálne vína. Hotel má 2 reštaurácie: reštaurácia „Al Alba“ pri bazéne, ktorá má vnútornú aj vonkajši časť a sú tu servírované večere; reštaurácia „La Bahia“ s výhľadom na more ponúka raňajky servírované formou bufetu (od typických anglických raňajok po lokálne produkty) a večere pri svetle sviečok.

VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia, kongresové centrum vybavené najnovšími technológiami (pre max. 250 osôb, možné rozdelenie na viacero miestností), služba budenia, bar a kaviareň pri reštaurácii „Al Alba“, piano bar v reštaurácii „La Bahia“, bankomat, stráženie detí (za poplatok).

ŠPORT A ZÁBAVA: bazén rozdelený vodopádmi na dve časti, lehátka pri bazéne, wellness centrum a centrum krásy (turecké kúpele, sauna, relaxačná zóna s „cromo terapiou“, rôzne druhy masáží, kozmetické procedúry), fitnes centrum, 2 osvetlené tenisové kurty, nákupná zóna s obchodmi. Za poplatok: hodiny tenisu, potápačské centrum (jedno z najslávnejších na pobreží) ponúka exkurzie spojené s potápaním do rôznych hĺbok a šnorchlovaním, možnosť zapožičania luxusných áut, jácht a helikoptéry, výlety na plachetnici. 9 km od hotela sa nachádza golfový klub „Pevero Golf Club“, jeden z najlepších na svete.

PARKOVISKO: 2 parkoviská, nekryté (zdarma) a garáž (za poplatok).

NÁSTUPNÉ DNI: ľubovoľný, príchod 14:00, odchod do 12:00, min. 7 nocí (ľubovoľný na vyžiadanie).

2. Hotel La Licciola *****

2. Hotel La Licciola *****

Tento hotel je novou súčasťou unikátneho rezortu, ktorý sa skladá z hotelov Valle dell´Erica a La Licciola. Rezort je obklopený panenským pobrežím a ponúka súkromie bez akejkoľvek zástavby. Nachádza sa oproti ostrovom La Maddalena a 12 km od Santa Teresa Gallura. Mesto Olbia je vzdialené 55 km a Porto Torres 100 km. Hotel je oázou relaxu a pôžitku či už pre páry alebo rodiny s deťmi. Je vybavený všetkým potrebným na zažitie neopakovateľných a výnimočných chvíľ v nádhernom prostredí.

PLÁŽ: pár metrov od hotela sa nachádzajú malebné zátoky a veľká nádherná verejná pláž. Sú vybavené lehátkami a slnečníkmi rezorvovanými pre hotelových hostí. Virtuálne prehliadky: http://www.delphina.it/360/valledellerica/La%20Pitraia.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/Caletta%20Rena%20li%20Razzoli.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/Calette%20le%20Piscine%20e%20Rena%20di%20Lianti.html.

CENTRUM: 12 km Santa Teresa Gallura.

UBYTOVANIE: hotel disponuje 116 izbami. Všetky sú zariadené v mediteránskom štýle a vybavené krytou verandou, kúpeľňou so sprchou, Sky TV, županmi pre dospelých a plážovými uterákmi. Možnosť detskej postieľky na vyžiadanie, zdarma.

Izba Superior pre 2+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie). Max. 2 dospelé osoby + 1 infant do 2 rokov.

Izba Family Suite s výhľadom na more pre 4+1+1 osoby: 2 prepojené izby Superior, 1 spálňa s výhľadom na more, manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie) a možnosťou detskej postieľky, druhá spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie) a gaučom. Každá spálňa má vlastnú kúpeľňu. Max 4 dospelé osoby + dieťa do 16 rokov + 1 infant do 2 rokov.

Izba Junior Suite Licciola pre 2+1+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie) prepojená s obývacou miestnosťou s gaučom alebo rozkladacím kreslom. Max. 3 dospelé osoby + 1 infant do 2 rokov.

Izba Senior Suite Family s výhľadom na more pre 3+3+2 osoby: 2 prepojené izby Junior Suite Liccciola ale s výhľadom na more, 2 spálne s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie) prepojené s 2 obývacími miestnosťami s rozkladacím kreslom. Každá izba má vlastnú kúpeľňu. Max. 6 dospelých osôb + 2 infanti do 2 rokov.

Izba Suite Archipelago pre 2+3+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie), obývacia miestnosť oddelená posuvnými dverami s 3 samostatnými lôžkami (gauč/rozkladacie kreslo), 2 kúpeľne, priestranná krytá veranda. Max. 5 dospelých osôb + 1 infant do 2 rokov.

Izba President Razzoli s výhľadom na more pre 2+2+1 osoby: exkluzívna izba o rozlohe 85 m2 s verandou (25 m2) s výhľadom na okolité ostrovy. K dispozícii súkromný bazén. Skladá sa zo spálne s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie), ktorá je prepojená s obývacou miestnosťou (možnosť oddelenia posuvnými dverami) s 2 rozkladacími kreslami a kúpelne. Vstup do wellness centra zdarma (potrebná rezervácia). Max. 4 dospelé osoby + 1 infant do 2 rokov.

Izba Imperial Suite s výhľadom na more pre 4+4+2 osoby: prestížna suita rozprestierajúca sa na 2 poschodiach o rozlohe 154 m2  (možnosť 2 nezávislých vchodov) so slnečnou terasou s výhľadom na okolité ostrovy. K dispozícii súkromný bazén. Na každom poschodí sa nachádza spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie), ktorá je prepojená s obývacou miestnosťou (možnosť oddelenia posuvnými dverami) s 2 rozkladacími kreslami a kúpelňa. Vstup do wellness centra zdarma (potrebná rezervácia). Max. 8 dospelých osôb + 2 infanti do 2 rokov.

Časť „Exclusive“ je vyhradená pre hostí starších ako 6 rokov. Izby sa nachádzajú na 1. poschodí a ponúkajú panoramatický výhľad na more a súkromný bazén.

Izba Superior Exclusive s výhľadom na more pre 2 osoby: spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie). Max. 2 osoby nad 6 rokov.

Izba Junior Suite Exclusive s výhľadom na more pre 2+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie) prepojená s obývacou miestnosťou s gaučom. Max. 3 osoby nad 6 rokov.

Izba Junior Suite Family Exclusive s výhľadom na more pre 2+2 osoby: dvojpodlažná suita, na prvom poschodí sa nachádza spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie) prepojená s obývacou miestnosťou, na 2. poschodí sa nachádzajú 2 samostatné lôžka. Max. 4 osoby nad 6 rokov. 

STRAVOVANIE: polpenzia, plná penzia. Raňajky formou bohatého bufetu (od 7:30-10:30) na terase s panoramatickým výhľadom na more. Obed „Brunch Mediterraneo“ (od 12:30-14:30) je podávaný ako ľahký teplý a studený bufet (cestoviny, zeleninové jedlá, šaláty, lokálne syry a ovocie). Večere sú podávané formou bufetu s ukážkou varenia alebo servírované pri svetle sviečok (za poplatok, potrebná rezervácia). Malá časť reštaurácie „Il Nautilus“ je vyhradená pre fajčiarov. Reštaurácie za poplatok s potrebnou rezerváciou: reštaurácia „Li Ciusoni“ ponúka jedlá tradičnej sardínskej kuchyne s použitím lokálnych produktov; reštaurácia „Li Zini“ priamo na pláži, kde sa podávajú grilované čerstvé morské plody. Novinkou sú hodiny varenia tradičných jedál (okrem termínov od 5.8.-29.8.). V baroch „Capitan Nemo“, „Conchiglia“ a „Caracoli“ sú k dispozícii čerstvé a chutné snacky. Bezlepková strava na vyžiadanie na mieste. Rezort ponúka možnosť výmeny „Brunch Mediterraneo” za „Brunch Around” ktorý je formou stravovania v partnerských 4 a 5-hviezdičkových hoteloch počas výletov (pri 5-hviezdičkových hoteloch za príplatok, rezervácia na mieste).

VYBAVENIE A SLUŽBY: 2 recepcie, 5 reštaurácií, 5 barov, konferenčné centrum pre 450 osôb, 4 menšie miestnosti pre 25-50 osôb, služby doktora (v stanovených časoch zdarma), Wi-Fi zdarma v celom rezorte (potrebný vlastný notebook), Internet point zdarma na recepcii. Zvieratá nie sú povolené. Hotel ponúka exkluzívne pobytové balíky s absolvovaním tzv. „Dukanovej diéty“ (cena pobytu na vyžiadanie).

„Za štíhlou líniou na Sardíniu s Dukanovou diétou“  je 6-dňový pobyt pripravený pre hostí, ktorí si chcú upraviť svoju líniu a následne si ju aj udržať. Táto úspešná diéta je založená na 100 rôznych jedlách, z ktorých je 72 bohatých na proteíny a 28 zeleninových. Jesť môžete koľko len chcete a zároveň jedlá kombinovať podľa vlastnej chuti. Súčasťou je taktiež cvičenie vo fitness centre.

„Za štíhlou líniou na Sardíniu PLUS s Dukanovou diétou“  je podobný ako prvý typ pobytu ale záhrňa viac procedúr.

ŠPORT A ZÁBAVA: 4 bazény s výhľadom na more – 3 z nich s morskou vodou, jeden vhodný pre deti a 1 so sladkou vodou v časti „Exclusive“. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/valledellerica/Piscine.html. Wellness centrum „Le Thermae“ sa nachádza v prírodnom prostredí medzi žulovými balvanmi na ploche 1600 m2. Pozostáva z 4 multifunkčných bazénov s morskou vodou rôznej teploty (voda je čerpaná priamo z mora s jej všetkými zložkami blahodárne pôsobiacimi na organizmus), 15 elegantných a osvetlených kabín určených na procedúry, masáže a kozmetické služby, tureckých kúpeľov, sauny, relaxačnej zóny, kardio fitnes centra a recepcie. Na absolvovanie procedúr je potrebné potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti od lekára. Možnosť lekárskej prehliadky aj na mieste, za poplatok. K dispozícii sú taktiež špecifické programy pre tehotné ženy. Nie je povolený vstup neplnoletým osobám, resp. osoby nad 14 rokov sú povolené len v sprievode rodičov. Vstup do wellness centra je za poplatok (okrem hostí ubytovaných v izbách Imperial Suite a President Razzoli).

Virtuálne prehliadky: http://www.delphina.it/360/valledellerica/Piscine%20Thalasso%20Erica.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/ReceptionBenessereErica.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/SpazioRelaxErica.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/GettoErica.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/HammamErica.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/ShiatzuErica.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/PalestraErica.html.

Na hlavnom námestí rezortu hráva živá hudba a uskutočňujú sa tam rôzne iné predstavenia. K dispozícii je taktiež golfové ihrisko (možný prenájom golfových palíc, hodiny golfu – zdarma pre deti do 17 rokov), 24 hod. biberonéria na prípravu detských jedál a starostlivosť o deti (vysoké stoličky, kočiare, sterilizátory, ohrievač fliaš, detský telefón, prebalovacie pulty, plienky a jedlo pre deti), baby klub pre deti od 12-36 mesiacov s kvalifikovaným personálom (za poplatok), mini klub pre deti od 3-9 rokov (vonkajšie aj vnútorné detské ihrisko, mini futbalové ihrisko, vodné pólo, golf, kurzy plávania, tvorivé dielne a rôzne vodné hry, obedy a večere v oddelenej časti s animátormi, večerná zábava pre deti), junior klub pre deti od 10-13 rokov (šnorchlovanie, futbalové ihrisko, golf, novinkou sú dobrodružné dni: nezabudnuteľný výlet na kanoe okolo neobývaných častí pobrežia spojený s objavovaním pláží, vzácnej fauny a flóry; deň Robinson Crusoe s fotením prírody a obedom na pláži), pre deti nad 14 rokov sú k dispozícii kanoe, surfovanie, golf, Nintendo Wii, Play Station, X Box. Možnosť prenájmu kočiarov (na vyžiadanie vopred). Za poplatok: športový rybolov, plavby loďou, hodiny windsurfingu, potápania a surfovania v prestížnej škole Porto Pollo vzdialenej 15 km od rezortu, transfery. Možnosť poldenných a celodenných výletov a exkurzií.

Poldenné výlety: Santa Teresa Gallura – známe turistické centrum s odchodom na ostrov Korzika, Aggius – oblasť očarujúcich dediniek ponorených do dychvyrážajúcej hornatej krajiny plnej stredovekých tradícií; Palau každého očarí jeho malými večernými trhmi a taktiež je východzím miestom plavieb na okolité ostrovy La Maddalena z ktorých sa odchádza na fascinujúci neobývaný ostrov Caprera, na ktorom býval a je pochovaný národný hrdina Garibaldi; Porto Cervo a Costa Smeralda sú preslávané svojim luxusom a jedným z najelegantnejších mediteránskych prístavov.

Celodenné výlety: odchod priamo z rezortu - Národný park Archipelago, La Maddalena – neobývané ostrovy snov, Výlet na ostrov Korzika – nazývaný taktiež „Mediteránske Maldivy” so zastávkou na nákupy v meste Bonifacio.

* z bezpečnostných dôvodov výlety loďou nie sú povolené pre deti do 3 rokov.

PARKOVISKO: súkromné, nekryté, bezplatné parkovisko.

NÁSTUPNÉ DNI: ľubovoľný, príchod 15:30, odchod do 10:30, min. 7 nocí (ľubovoľný na vyžiadanie).

3. Resort Valle dell´Erica *****

3. Resort Valle dell´Erica *****

Tento hotel je súčasťou unikátneho rezortu, ktorý sa skladá z hotelov Valle dell´Erica a La Licciola. Rezort je obklopený panenským pobrežím a ponúka súkromie bez akejkoľvek zástavby. Nachádza sa oproti ostrovom La Maddalena a 12 km od Santa Teresa Gallura. Mesto Olbia je vzdialené 55 km a Porto Torres 100 km. Hotel je oázou relaxu a pôžitku či už pre páry alebo rodiny s deťmi. Je vybavený všetkým potrebným na zažitie neopakovateľných a výnimočných chvíľ v nádhernom prostredí.

PLÁŽ: pár metrov od hotela sa nachádzajú malebné zátoky a veľká nádherná verejná pláž. Sú vybavené lehátkami a slnečníkmi rezorvovanými pre hotelových hostí. Virtuálne prehliadky: http://www.delphina.it/360/valledellerica/La%20Pitraia.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/Caletta%20Rena%20li%20Razzoli.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/Calette%20le%20Piscine%20e%20Rena%20di%20Lianti.html.

CENTRUM: 12 km Santa Teresa Gallura.

UBYTOVANIE: hotel disponuje 136 izbami. Všetky sú zariadené v mediteránskom štýle a vybavené krytou verandou, kúpeľňou so sprchou, Sky TV, županmi pre dospelých a plážovými uterákmi. Možnosť detskej postieľky na vyžiadanie, zdarma.

Izba Standard pre 2 osoby: spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie). Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/valledellerica/Doppia%20Standard%20Erica.html.

Izba Classic pre 2+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie). Max. 2 dospelé osoby + 1 infant do 2 rokov. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/valledellerica/Doppia%20Classic.html.

Izba Junior Suite Erica pre 2+1+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou prepojená s obývacou miestnosťou so vstavaným gaučom pre 1 osobu. Max. 2 dospelé osoby + 1 dieťa do 11 rokov + 1 infant do 2 rokov. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/valledellerica/Junior%20Suite%20Erica.html.

Izba Junior Suite Mirtilla pre 2+2 osoby: spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie) prepojená s obývacou miestnosťou s 2 rozkladacími kreslami. Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 11 rokov. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/valledellerica/Junior%20Suite%20Mirtilla.html.

Izba Giglio a izba Orchidea pre 2 osoby: priestranná spálňa s manželskou posteľou s priamym vstupov do wellness centra. Niektoré z týchto izieb majú v kúpelni vaňu aj sprchu. Max. 2 osoby nad 14 rokov. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/valledellerica/Camera%20Benessere.html.

Izba President Spargi s výhľadom na more pre 2+2+1 osoby: prestížna izba (63 m2) s verandou (30 m2) s panoramatickým výhľadom na more. Spálňa je vybavená manželskou posteľou prepojená s obývacou miestnosťou s 2 vstavanými gaučami, 2 kúpeľne, hydromasážna vaňa. Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov + 1 infant do 2 rokov. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/valledellerica/Camera%20Presidenziale%20Erica.html.

STRAVOVANIE: polpenzia, plná penzia. Raňajky formou bohatého bufetu (od 7:30-10:30) na terase s panoramatickým výhľadom na more. Obed „Brunch Mediterraneo“ (od 12:30-14:30) je podávaný ako ľahký teplý a studený bufet (cestoviny, zeleninové jedlá, šaláty, lokálne syry a ovocie). Večere sú podávané formou bufetu s ukážkou varenia alebo servírované pri svetle sviečok (za poplatok, potrebná rezervácia). Malá časť reštaurácie „Il Nautilus“ je vyhradená pre fajčiarov. Reštaurácie za poplatok s potrebnou rezerváciou: reštaurácia „Li Ciusoni“ ponúka jedlá tradičnej sardínskej kuchyne s použitím lokálnych produktov; reštaurácia „Li Zini“ priamo na pláži, kde sa podávajú grilované čerstvé morské plody. Novinkou sú hodiny varenia tradičných jedál (okrem termínov od 5.8.-29.8.). V baroch „Capitan Nemo“, „Conchiglia“ a „Caracoli“ sú k dispozícii čerstvé a chutné snacky. Bezlepková strava na vyžiadanie na mieste. Rezort ponúka možnosť výmeny „Brunch Mediterraneo” za „Brunch Around” ktorý je formou stravovania v partnerských 4 a 5-hviezdičkových hoteloch počas výletov (pri 5-hviezdičkových hoteloch za príplatok, rezervácia na mieste).

VYBAVENIE A SLUŽBY: 2 recepcie, 5 reštaurácií, 5 barov, konferenčné centrum pre 450 osôb, 4 menšie miestnosti pre 25-50 osôb, služby doktora (v stanovených časoch zdarma), Wi-Fi zdarma v celom rezorte (potrebný vlastný notebook), Internet point zdarma na recepcii. Zvieratá nie sú povolené. Hotel ponúka exkluzívne pobytové balíky s absolvovaním tzv. „Dukanovej diéty“ (cena pobytu na vyžiadanie).

„Za štíhlou líniou na Sardíniu s Dukanovou diétou“  je 6-dňový pobyt pripravený pre hostí, ktorí si chcú upraviť svoju líniu a následne si ju aj udržať. Táto úspešná diéta je založená na 100 rôznych jedlách, z ktorých je 72 bohatých na proteíny a 28 zeleninových. Jesť môžete koľko len chcete a zároveň jedlá kombinovať podľa vlastnej chuti. Súčasťou je taktiež cvičenie vo fitness centre.

„Za štíhlou líniou na Sardíniu PLUS s Dukanovou diétou“  je podobný ako prvý typ pobytu ale záhrňa viac procedúr.

ŠPORT A ZÁBAVA: 4 bazény s výhľadom na more – 3 z nich s morskou vodou, jeden vhodný pre deti a 1 so sladkou vodou v časti „Exclusive“. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/valledellerica/Piscine.html. Wellness centrum „Le Thermae“ sa nachádza v prírodnom prostredí medzi žulovými balvanmi na ploche 1600 m2. Pozostáva z 4 multifunkčných bazénov s morskou vodou rôznej teploty (voda je čerpaná priamo z mora s jej všetkými zložkami blahodárne pôsobiacimi na organizmus), 15 elegantných a osvetlených kabín určených na procedúry, masáže a kozmetické služby, tureckých kúpeľov, sauny, relaxačnej zóny, kardio fitnes centra a recepcie. Na absolvovanie procedúr je potrebné potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti od lekára. Možnosť lekárskej prehliadky aj na mieste, za poplatok. K dispozícii sú taktiež špecifické programy pre tehotné ženy. Nie je povolený vstup neplnoletým osobám, resp. osoby nad 14 rokov sú povolené len v sprievode rodičov. Vstup do wellness centra je za poplatok (okrem hostí ubytovaných v izbách President Spargi, Giglio a Orchidea).

Virtuálne prehliadky: http://www.delphina.it/360/valledellerica/Piscine%20Thalasso%20Erica.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/ReceptionBenessereErica.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/SpazioRelaxErica.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/GettoErica.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/HammamErica.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/ShiatzuErica.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/PalestraErica.html.

Na hlavnom námestí rezortu hráva živá hudba a uskutočňujú sa tam rôzne iné predstavenia. K dispozícii je taktiež golfové ihrisko (možný prenájom golfových palíc, hodiny golfu – zdarma pre deti do 17 rokov), 24 hod. biberonéria na prípravu detských jedál a starostlivosť o deti (vysoké stoličky, kočiare, sterilizátory, ohrievač fliaš, detský telefón, prebalovacie pulty, plienky a jedlo pre deti), baby klub pre deti od 12-36 mesiacov s kvalifikovaným personálom (za poplatok), mini klub pre deti od 3-9 rokov (vonkajšie aj vnútorné detské ihrisko, mini futbalové ihrisko, vodné pólo, golf, kurzy plávania, tvorivé dielne a rôzne vodné hry, obedy a večere v oddelenej časti s animátormi, večerná zábava pre deti), junior klub pre deti od 10-13 rokov (šnorchlovanie, futbalové ihrisko, golf, novinkou sú dobrodružné dni: nezabudnuteľný výlet na kanoe okolo neobývaných častí pobrežia spojený s objavovaním pláží, vzácnej fauny a flóry; deň Robinson Crusoe s fotením prírody a obedom na pláži), pre deti nad 14 rokov sú k dispozícii kanoe, surfovanie, golf, Nintendo Wii, Play Station, X Box. Možnosť prenájmu kočiarov (na vyžiadanie vopred). Za poplatok: športový rybolov, plavby loďou, hodiny windsurfingu, potápania a surfovania v prestížnej škole Porto Pollo vzdialenej 15 km od rezortu, transfery. Možnosť poldenných a celodenných výletov a exkurzií.

Poldenné výlety: Santa Teresa Gallura – známe turistické centrum s odchodom na ostrov Korzika, Aggius – oblasť očarujúcich dediniek ponorených do dychvyrážajúcej hornatej krajiny plnej stredovekých tradícií; Palau každého očarí jeho malými večernými trhmi a taktiež je východzím miestom plavieb na okolité ostrovy La Maddalena z ktorých sa odchádza na fascinujúci neobývaný ostrov Caprera, na ktorom býval a je pochovaný národný hrdina Garibaldi; Porto Cervo a Costa Smeralda sú preslávané svojim luxusom a jedným z najelegantnejších mediteránskych prístavov.

Celodenné výlety: odchod priamo z rezortu - Národný park Archipelago, La Maddalena – neobývané ostrovy snov, Výlet na ostrov Korzika – nazývaný taktiež „Mediteránske Maldivy” so zastávkou na nákupy v meste Bonifacio.

* z bezpečnostných dôvodov výlety loďou nie sú povolené pre deti do 3 rokov.

PARKOVISKO: súkromné, nekryté, bezplatné parkovisko.

NÁSTUPNÉ DNI: ľubovoľný, príchod 15:30, odchod do 10:30, min. 7 nocí (ľubovoľný na vyžiadanie).

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou na osobu a noc, vstup do welness iba v Imperial Suite, President Spargi, President Razzoli, Giglio a Orchidea.
NA VYŽIADANIE -
 platba v CK: príplatok za 1/1 izba 1397 €/osoba/týždeň 2.8.-22.8., 1024 €/osoba/týždeň 28.6.-1.8. a 23.8.-29.8., 931 €/osoba/týždeň 14.6.-27.6., 466 €/osoba/týždeň v ostaných termínoch, výhľad na more 209 €/osoba/týždeň 2.8.-22.8., 177 €/osoba/týždeň 14.6.-1.8. a 23.8.-29.8., 129 €/osoba/týždeň v ostatných termínoch (iba v izbách podľa popisu), „Brunch Mediterraneo“ 209 €/osoba/týždeň od 28.6.-29.8., 177 €/osoba/týždeň v ostatných termínoch, platba na mieste: vsup do welness (okrem izieb Imperial Suite, President Spargi, President Razzoli, Giglio a Orchidea ) 30 €/osoba (deti do 14 r. nemajú vstup povolený.
DETI DO 2 ROKOV: zdarma na 3. a 4. lôžku (nie je možné v Standard, Giglio, Orchidea, Superior Exclusive, Junior Suite Exclusive a Junior Suite Family Exclusive), v izbe s 2 dospelými, postieľka zdarma (nutné objednať vopred).
ŠPECIÁLNA PONUKA: 1 dospelý a 1 dieťa od 0-11 r. = 1 dospelá osoba v 1/1 izbe, okrem termínu 2.8.-22.8.

4. Vilky Cala di Falco

4. Vilky Cala di Falco

Päť elegantných víl na najslávnejšom pobreží Sardínie, prestížne zariadených s dôrazom na najmenšie detaily. Ideálna voľba pre všetkých, ktorí hľadajú exkluzívnu dovolenku v súkromí, avšak s možnosťou využívania hotelových služieb rezortu Cala di Falco.

PLÁŽ: 100 m, verejná piesočnatá pláž s možnosťou prenajatia plážového servisu (za poplatok). Bezplatná doprava na pláž Mannena (plážový servis za poplatok).

CENTRUM: 300 m Cannigione, 12 km Baia Sardinia, 15 km Porto Cervo.

UBYTOVANIE: všetky vilky sú vybavené 2 kúpeľňami, vybavenou kuchyňou s rúrou na pečenie a umývačkou riadu, TV SAT, veľkou terasou a/alebo záhradkou so záhradným nábytkom, plážovými osuškami s jednou výmenou v strede týždňa. Možnosť objednania detskej postieľky a stoličky zdarma (na vyžiadanie vopred).
Vila Asfodelo (max. 5 osôb): obývacia miestnosť s rozkladacím kreslom a zabudovaným lôžkom, spálňa s manželskou posteľou a kúpeľňou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, druhá kúpeľňa so sprchou.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Asfodelo.html

Vila Corbezzolo (max. 8 osôb, výhľad na more): obývacia miestnosť s gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami a kúpeľňou so sprchou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, druhá kúpeľňa so sprchou.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Corbezzolo.html

Vila Erica (max. 5 osôb, výhľad na more): dvojposchodová vilka; horné poschodie: spálňa s manželskou posteľou a toaleta, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchou; prízemie: kuchyňa, obývacia miestnosť s 1 samostatným lôžkom.
Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Erica.html

Vila Ginestra (max. 8 osôb, výhľad na more): obývacia miestnosť, spálňa s manželskou posteľou a kúpeľňou, spálňa s manželskou posteľou, 2 spálne s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchou.
Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Villa%20Ginestra.html

Villa Dracena (max. 7 osôb): obývacia miestnosť s rozkladacím kreslom a zabudovaným lôžkom, toaleta s umývadlom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie), spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Villa%20Dracena.html

STRAVOVANIE: individuálne, možnosť stravovania v hotelovej reštaurácii.

VYBAVENIE A SLUŽBY: 24-hodinová recepcia hotela „Il Borgo”, Wi-Fi zdarma pri recepcii/bare pre všetkých hostí s vlastným notebookom. Za poplatok: bar pri bazéne, piano bar, reštaurácie (potrebná rezervácia), Internet point. Zvieratá nie sú povolené.

ŠPORT A ZÁBAVA: bazén Hotela „Il Borgo“ alebo mimo sezóny v časti „ La Rotonda“, bezplatne: tenisové kurty, plážový volejbal, baby klub (18 mesiacov-3 r.), miniklub (4-13 r.) od 25.5.-5.9., transfer na verejnú pláž Mannena (každý deň okrem soboty). Za poplatok: večerné stráženie detí (od 18 mesiacov do 5 rokov), výlety rýchloloďou „Delphina Express“ na okolité ostrovy La Maddalena alebo na pláže Costa Smeralda. V ponuke sú aj rôzne výlety či už poldenné alebo celodenné.

Poldenné výlety: Národný park Archipelago, La Maddalena – neobývané ostrovy snov; Palau každého očarí jeho malými večernými trhmi a taktiež je východzím miestom plavieb na okolité ostrovy La Maddalena z ktorých sa odchádza na fascinujúci neobývaný ostrov Caprera, na ktorom býval a je pochovaný národný hrdina Garibaldi; Porto Cervo a Costa Smeralda sú preslávané svojim luxusom a jedným z najelegantnejších mediteránskych prístavov; Aggius – oblasť očarujúcich dediniek ponorených do dychvyrážajúcej hornatej krajiny plnej stredovekých tradícií, „Morské safari” – podmanivá plavba národným parkom okolo ostrovov Caprera a Budelli, kde je možné vidieť delfíny ako aj iné vzácne živočíchy či rastliny; Wellness v hoteli Capo d´Orso v Cala Capra – transfer je zabezpečovaný loďou.

Celodenné výlety: Výlet na ostrov Korzika – nazývaný taktiež „Mediteránske Maldivy” so zastávkou na nákupy v meste Bonifacio; Malé plavby na plachetnici okolo ostrovov La Maddalena a Korziky.

* z bezpečnostných dôvodov výlety loďou nie sú povolené pre deti do 3 rokov.

PARKOVISKO: súkromné, nekryté.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, nedeľa, príchod 17:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: prenájom vily na 7 nocí, spotreba energií, posteľná bielizeň (1 set na osobu/ týždeň), uteráky (2 sety na osobu/týždeň), záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), osušky, klubová karta.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka) 15 €/deň, výlet loďou 25 €/osoba nad 11 r., 20 €/osoba 3-11 r., (dieťa 0-3 r. nie je možné), požičanie kočíka 20 €/pobyt (nutné objednať vopred), detská asistenčná služba (18 mes. - 5 r.) 20 €/dieťa/večer (20:30-23:00 hod.)
KAUCIA: 300 €
Pozn.: klient musí odovzdať kuchynský kút kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 60 €.

5.  Hotel Marinedda****Thalasso Spa - Marinedda

5. Hotel Marinedda****Thalasso Spa - Marinedda

Hotel je situovaný neďaleko rybárskej dediny Isola Rossa v zálive Asinara. Hosťom ponúka svojou polohou možnosť pobytu na unikátnom mieste s nádherným výhľadom na more a nádhernými plážami. Mestá Olbia a Alghero sú vzdialené od hotela cca 80 km a prístavy Santa Teresa Gallura a Porto Torres cca 60 km. Tento hotel je tou najlepšou voľbou pre milovníkov mora a wellnessu, či už páry, nezadaných alebo rodiny.

PLÁŽ: 300-500 m je vzdialená hlavná verejná pláž Marinedda, s možnosťou plážového servisu (prenájom slnečníkov a lehátok) za poplatok. Virtuálna prehliadka -http://www.delphina.it/360/Marinedda/Spiaggia.html. Hostia, ktorí majú radšej súkromie a prírodnejšie prostredie si môžu zaplávať v nádherných zálivoch pozdĺž pobrežia. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Marinedda/Mare%20e%20Natura.html.

CENTRUM: 1 km Isola Rossa, 10 km Badesi, 18 km Valledoria.

UBYTOVANIE: k dispozícii je 195 izieb zariadených v typickom mediteránskom štýle. Všetky izby majú veľkú verandu s 2 lehátkami (alebo 2 stoličkami s malým stolom), kúpeľňu so sprchou a sušičom na vlasy, klimatizáciu, telefón, SAT TV, trezor, minibar, plážové uteráky a župany pre dospelých. Detská postieľka na vyžiadanie, zdarma.

Izba Standard pre 2 osoby: spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie). Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Marinedda/Doppia%20Standard.html.

Izba Superior pre 2+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie) a vstavaným gaučom. Max. 2 dospelé osoby + 1 dieťa do 11 rokov. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Marinedda/Doppia%20Superior.html.

Izba Relax pre 2+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou a rozkladacím kreslom pre 1 osobu. K dispozícii je aj vonkajšia sprcha. Max. 2 dospelé osoby + 1 dieťa do 16 rokov.

Izba Suite pre 2+2 osoby: spálňa s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s 2 rozkladacími kreslami/2 vstavanými gaučami. Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov. Možnosť 5. osoby (infant do 2 rokov) na vyžiadanie. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Marinedda/Suite.html.

Izba Royal pre 2+2 osoby: prestížna izba s manželskou posteľou a 2 rozkladacími kreslami. Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Marinedda/Royal.html.

Izba President s výhľadom na more pre 2+2 osoby: luxusná spálňa s manželskou posteľou prepojená s obývacou miestnosťou s 2 rozkladacími kreslami a veľká veranda s panoramatickým výhľadom na more. Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Marinedda/President.html.

Izba Executive s výhľadom na more pre 2 osoby: exkluzívna izba pre páry vyhľadávajúce súkromie. Spálňa s manželskou posteľou prepojená s obývacou časťou, terasa vybavená súkromným vyhrievaným menším bazénom s morskou vodou a hydromasážou (hlboký 1,3 m). Max. 2 osoby nad 14 rokov. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Marinedda/Executive%20Elicriso.html.

STRAVOVANIE: polpenzia, plná penzia. Raňajky formou bohatého bufetu na terase pri jednom z bazénov s panoramatickým výhľadom (od 7:30-10:30). Obed „Brunch Mediterraneo“ (od 12:30-14:00) je podávaný ako ľahký teplý a studený bufet (cestoviny, zeleninové jedlá, šaláty, lokálne syry a ovocie). Večere sú podávané v troch reštauráciách: dvojposchodová hlavná reštaurácia „Petra Ruja“ s úžasným výhľadom na more ponúka vynikajúce jedlá regionálnej a mediteránskej kuchyne formou bufetu; dve reštaurácie s jedlami servírovanými pri svetle sviečok – „Punta Canneddi“ (bez poplatku, potrebná rezervácia), „Tramonto“ (za poplatok, potrebná rezervácia). Bezlepková strava na vyžiadanie na mieste. Rezort ponúka možnosť výmeny „Brunch Mediterraneo” za „Brunch Around” ktorý je formou stravovania v partnerských 4 a 5-hviezdičkových hoteloch počas výletov (pri 5-hviezdičkových hoteloch za príplatok, rezervácia na mieste). Virtuálne prehliadky: http://www.delphina.it/360/Marinedda/Ristorante%20Petra%20Ruja.html, http://www.delphina.it/360/Marinedda/Ristorante%20Punta%20Canneddi.html, http://www.delphina.it/360/Marinedda/Ristorante%20Il%20Tramonto.html.

VYBAVENIE A SLUŽBY: 24 hod. recepcia, bar pri recepcii, bar pri bazéne, piano bar, možnosť využívať konferenčné centrum hotela Torreruja (800 m od hotela), Wi-fi na recepcii a v baroch zdarma na vlastnom notebooku. Za poplatok: internet na hotelovom PC, návšteva lekára, prenájom detských kočiarov (na vyžiadanie). V hoteli nie je možná platba v hotovosti. Pri príchode vám bude vystavená karta, s ktorou budete platiť počas celého pobytu. Zvieratá nie sú povolené.

ŠPORT A ZÁBAVA: 2 bazény s barom - jeden s morskou vodou, blízko pláže a s rôznymi službami ako napr. reštaurácia s výhľadom na more – virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Marinedda/Piscina%20Acqua%20Marina.html; druhý bazén so sladkou vodou a je situovaný v hlavnej časti hotela s terasami s panoramatickým výhľadom – virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Marinedda/Piscina%20La%20Cascata.html. K dispozícii sú taktiež tenisový kurt, futbalové ihrisko, mini a junior klub (od 8.6.-5.9.) so starostlivosťou o deti od 3-11 rokov (6 dní v týždni v určitých časoch) – virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Marinedda/Miniclub.html. Vstup do prestížneho wellness centra Thalasso & Spa „L´Elicriso“, ktoré slúži na rozmaznávanie hostí, udržiavanie tela fit, odbrúranie stresu a prinavrátenie vzácnej energie. Centrum sa rozprestiera na 2500 m2 a ponúka za poplatok: čiastočne krytý vyhrievaný hydromasážny bazén s morskou vodou, nekryté multifunkčné bazény s morskou vodou rôznej teploty, jacuzzi, kardio fitness centrum, turecké kúpele, saunu, relaxačnú zónu, kozmetické služby, recepciu, butik a ambulanciu. Na absolvovanie procedúr je potrebné potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti od lekára. Možnosť lekárskej prehliadky aj na mieste, za poplatok. K dispozícii sú taktiež špecifické programy pre tehotné ženy. Nie je povolený vstup neplnoletým osobám, resp. osoby nad 14 rokov sú povolené len v sprievode rodičov. Virtuálne prehliadky: http://www.delphina.it/360/Marinedda/Piscine%20Thalasso.html, http://www.delphina.it/360/Marinedda/Cabina%20Biostart.html, http://www.delphina.it/360/Marinedda/Bellezza%20e%20Benessere.html, http://www.delphina.it/360/Marinedda/Hammam.html, http://www.delphina.it/360/Marinedda/Reception%20Elicriso.html. Za poplatok: hodiny windsurfingu a potápania, prenájom člnov, skútrov a áut, športový rybolov, transfery. 2 km od hotela sa nachádza aquapark, ktorý ponúka veľa zábavy pre každého. Možnosť poldenných a celodenných výletov a exkurzií.

Poldenné výlety: malá dedinka Castelsardo – nachádza sa 30 minút od hotela a je preslávená svojimi ručne vyrobenými znamenitými výrobkami ako aj krásnym prostredím s výhľadom na more; Aggius – oblasť očarujúcich dediniek ponorených do dychvyrážajúcej hornatej krajiny plnej stredovekých tradícií; „Morské safari” – podmanivá plavba okolo malých ostrovov Isola Rossa a Costa Paradiso, kde je možné vidieť delfíny ako aj iné vzácne živočíchy či rastliny.

Celodenné výlety: Výlety autobusom odchádzajúcim z hotela: Alghero – malé mesto katalánskych tradícií a tzv. „krajina koralov“, Pobrežie Costa Smeralda a prístav Porto Cervo – možnosť zažiť dotyk luxusu, ktorým dýchajú tieto miesta. Výlety loďou odchádzajúcou z Isola Rossa - Národný park Archipelago, La Maddalena – neobývané ostrovy snov, Bonifacio a ostrov Lavezzi na juhu Korziky; Piknik na prírodnej, ničím nenarušenej pláži (transfer nafukovacím člnom). 

* z bezpečnostných dôvodov výlety loďou nie sú povolené pre deti do 3 rokov.

PARKOVISKO: súkromné, kryté, bezplatné parkovisko.

NÁSTUPNÉ DNI: ľubovoľný, príchod 15:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (ľubovoľný na vyžiadanie).

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou na osobu a pobyt, vstup do welness iba v President a Executive Elicriso.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: príplatok za 1/1 izba Standard 279 €/osoba/týždeň 17.5.-13.6 a 6.9.-27.9., 466 €/osoba/týždeň 14.6.-27.6 a 30.8.-5.9., 652 €/osoba/týždeň 28.6.-1.8. a 23.8.-29.8., 745 €/osoba/týždeň 2.8.-22.8., výhľad na more 161 €/osoba/týždeň od 2.8.-22.8., 129 €/osoba/týždeň od 28.6.-1.8. a 23.8.-29.8., 113 €/osoba/týždeň od 14.6.-27.6. a 30.8.-5.9., 81 €/osoba/týždeň v ostatných termínoch (v izbe President a Executive Elicriso bez poplatku), „Brunch Mediterraneo“ 161 €/osoba/týždeň, platba na mieste: požičanie kočíka 20 €/pobyt (nutné objednať vopred), plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka) 15 €/deň od 3. radu (príplatok 5 € pre 1. a 2. rad).
DETI DO 2 ROKOV: zdarma na 3. a 4. lôžku (nie je možné v Standard a Executive Elicriso), v izbe s 2 dospelými, postieľka zdarma (nutné objednať vopred).
ŠPECIÁLNA PONUKA: 1 dospelý a 1 dieťa od 0-11 r. v izbe Standard = 1 dospelá osoba v 1/1 izbe, okrem termínu 2.8.-22.8.
6. Hotel Torreruja**** - Badesi Mare

6. Hotel Torreruja**** - Badesi Mare

Hotel Relax Torreruja Thalasso & Spa a vily Torreruja sú situované v malebnej rybárskej dedinke Isola Rossa. Májú vynikajúcu polohu, nachádzajú sa len 1 hodinu jazdy autom od mesta Olbie (80 km) a Alghera (60 km) a 40 minút od prístavu Santa Teresa di Gallura a Porto Torres. Neďaleko sa nachádza malý prístav, Aragonská veža, prímorská promenáda a predovšetkým nádherné pláže. Klientom sa ponúka dovolenka plná oddychu, relaxu a romantiky s nádherným výhľadom na zapadajúce slnko nad hladinou mora.

PLÁŽ: hotel ponúka hosťom 3 pláže: pár krokov od hotela sa nachádzajú malé zálivy s červenými útesmi s drevenou slnečnou terasou na opaľovanie vrátane matracov a slnečníkov, s možnosťou šnorchlovania v krištáľovo čistom mori. Cca 200 m sa nachádza verejná piesočnatá pláž „Longa“ s jemným pieskom a pláž „Nuova“ blízko promenády a turistického prístavu, na jednej z pláží plážový servis za poplatok. Cca 800 m od hotela sa nachádza slávna, široká biela piesočnatá pláž „Marinedda“ prístupná po prírodných cestičkách popri mori lemovanom útesmi.

CENTRUM: cca 200 m od centra Isola Rossa.

UBYTOVANIE: 
Hotelové ubytovanie: 124 izieb zariadených v mediteránskom štýle. Všetky hotelové izby sú vybavené verandou s malým stolom a stoličkami, kúpeľňou so sprchou, sušičom na vlasy, klimatizáciou, telefónom, TV SAT, trezorom, minibarom, plážovými osuškami. Možnosť výhľadu na more v izbách Suite a Master Suite (za poplatok). K dispozícii postieľka zdarma (na vyžiadanie).
Izba Standard pre 2+1 osoby: dvojlôžková izba s manželskou posteľou (2 samostatné lôžka na vyžiadanie). Max. 2 dospelé osoby + 1 infant do 2 rokov. 
Virtuálna prehliadka:
http://www.delphina.it/360/Torreruja/Standard.html

Izba Standard Special pre 2+1 osoby: ako izba Standard ale s hydromasážnou vaňou a sprchou. Izba Deluxe pre 2+2 osoby: izba s manželskou posteľou a 2 samostatné rozkladacie lôžka. Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 11 rokov. 
Izba Suite pre 2+2 osoby:
 prestížna suita s veľkou verandou, spálňou s manželskou posteľou a obývacou miestnosťou so 2 zabudovanými alebo samostatnými rozkladacími lôžkami. K dispozícii župany pre dospelých. Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov. 
Izba Gran Relax pre 2+1 osoby:
 izba s manželskou posteľou, veľká terasa so súkromným malým bazénom a panoramatickým výhľadom. K dispozícii župany pre dospelých. Na vyžiadanie možnosť prepojenia izby s izbou Standard (za poplatok). Max. 2 dospelé osoby + 1 infant do 2 rokov.
Izba Relax Family pre 2+2 osoby: spálňa s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s 2 samostatnými rozkladacími lôžkami (alebo spalňa s 2 samostatnými lôžkami). Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov. 
Izba Relax Family Special pre 2+2+2 osoby:
 ako izba Relax Family ale väčšia a naviac s 1 izbou s 2 rozkladacími lôžkami a 2 kúpeľne. Max. 4 dospelé osoby + 2 deti do 11 rokov. 
Izba Master Suite pre 2+2+2 osoby: exkluzívna suita s priestrannou panoramatickou verandou, spálňou s manželskou posteľou, druhou spálňou s 1 alebo 2 samostatnými lôžkami a obývacou miestnosťou s 2 samostatnými rozkladacími alebo zabudovanými lôžkami. K dispozícii župany pre dospelých. Max. 4 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov. 
Izba President s výhľadom na more pre 2+2+2 osoby :
 luxusná suita s veľkou obývacou miestnosťou s 2 samostatnými rozkladacími lôžkami, spálňa s manželskou posteľou, druhá spálňa s manželskou posteľou a vlastnou kúpeľňou, veľká zariadená veranda s výhľadom na more. K dispozícii župany pre dospelých. Max. 4 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov. Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/Torreruja/President.html

Vily: všetky sú vybavené klimatizáciou, trezorom, telefónom, kuchyňou s rúrou a umývačkou riadu, TV SAT, DVD prehrávačom, veľkou verandou s výhľadom na more a vybavenou terasou so stolom, stoličkami a grilom. K dispozícii sú plážové uteráky (výmena 1 x týždenne). Možnosť detskej postieľky a stoličky na vyžiadanie vopred. 

Vily Torreruja: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom alebo 2 rozkladacími kreslami, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchou.
Vila „Canneddi“:
obývacia miestnosť, 2 spálne s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie), každá spálňa má kúpeľňu so sprchou, ďalšia spálňa s manželskou posteľou, s vlastným vchodom a kúpeľňou. Vila má priestranné verandy s grilom a vlastný bazén.
Vila „Gli Olivastri“: exkluzívne vybavená, obývacia miestnosť so zabudovaným gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou, kúpeľňa so sprchou, spálňa s vlastným vchodom a kúpeľňou so sprchou.
 Na streche sa nachádza slnečná terasa s lehátkami a slnečníkom a výhľadom na more. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Torreruja/Villa%20Gli%20Olivastri.html.

STRAVOVANIE: 

Hotel - polpenzia, plná penzia. Raňajky formou bohatého bufetu podávané na panoramatickej terase (od 7:30-10:30). Obedy „Brunch Mediterraneo“ - ľahký teplý a studený bufet (cestoviny, zeleninové jedlá, šaláty, lokálne syry a ovocie). Večere možné v 2 reštauráciách - v reštaurácii „Tramonto Rosso“, ktorá ponúka bohaté večere formou bufetu, spojené s ukážkou varenia mediteránskej a sardínskej kuchyne (virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Torreruja/Ristorante%20Tramonto%20Rosso.html); v reštaurácii „Sotto le Stelle“ sú ponúkané servírované večere na terase s romantickou atmosférou a panoramatickým výhľadom na záliv Asinara (za poplatok, potrebná rezervácia). Na vyžiadanie možnosť bezlepkovej stravy. Hotel ponúka možnosť výmeny „Brunch Mediterraneo” za „Brunch Around” ktorý je formou stravovania v partnerských 4 a 5-hviezdičkových hoteloch počas výletov (pri 5-hviezdičkových hoteloch za príplatok, rezervácia na mieste).

Vily - individuálne, možnosť objednania stravovania v hotelovej reštaurácii.

VYBAVENIE A SLUŽBY: 24 hod. recepcia, 2 reštaurácie, konferenčné centrum pre 150 osôb, menšia miestosť pre 30 osôb (technické vybavenie na vyžiadanie), piano bar, Wi-Fi pri recepcii (zdarma pre všetkých hostí s vlastným notebookom), prenájom detských kočiarov na vyžiadanie (za poplatok), stráženie detí od 4-11 rokov (6 dní v týždni). Len cca 200 m od hotela sa nachádzajú obchodíky, pizzérie a bary so živou večernou hudbou. Zvieratá nie sú povolené. V hoteli nie je možná platba v hotovosti. Pri príchode vám bude vystavená karta, s ktorou budete platiť počas celého pobytu.

ŠPORT A ZÁBAVA: bazén s morskou vodou, lehátkami, slnečníkmi a barom – virtuálne prehliadky - http://www.delphina.it/360/Torreruja/Piscina.html, http://www.delphina.it/360/Torreruja/Bar%20Piscina.html. Za poplatok: Thalasso & Spa centrum „Venere“ - vyhrievaný multifunkčný bazén s morskou vodou (virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Torreruja/Piscina%20Multifunzionale.html), niekoľko kabín s procedúrami s morskou vodou, sauna a turecké kúpele, masáže, kozmetické služby, kardio-fitnes a relaxačná zóna. Na absolvovanie procedúr je potrebné potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti od lekára. Možnosť lekárskej prehliadky aj na mieste, za poplatok. K dispozícii sú taktiež špecifické programy pre tehotné ženy. Nie je povolený vstup neplnoletým osobám, resp. osoby nad 14 rokov sú povolené len v sprievode rodičov. K dispozícii sú taktiež vodné bicykle na pláži, tenisové kurty, futbalové ihrisko (cca 150 m), potápanie, športový rybolov, požičovňa člnov, áut a skútrov. 2 km od hotela sa nachádza aquapark, ktorý ponúka veľa zábavy pre každého. Možnosť poldenných a celodenných výletov a exkurzií.

Poldenné výlety: malá dedinka Castelsardo – nachádza sa 30 minút od hotela a je preslávená svojimi ručne vyrobenými znamenitými výrobkami ako aj krásnym prostredím s výhľadom na more; Aggius – oblasť očarujúcich dediniek ponorených do dychvyrážajúcej hornatej krajiny plnej stredovekých tradícií; „Morské safari” – podmanivá plavba okolo malých ostrovov Isola Rossa a Costa Paradiso, kde je možné vidieť delfíny ako aj iné vzácne živočíchy či rastliny.

Celodenné výlety: Výlety autobusom odchádzajúcim z hotela: Alghero – malé mesto katalánskych tradícií a tzv. „krajina koralov“, Pobrežie Costa Smeralda a prístav Porto Cervo – možnosť zažiť dotyk luxusu, ktorým dýchajú tieto miesta. Výlety loďou odchádzajúcou z Isola Rossa - Národný park Archipelago, La Maddalena – neobývané ostrovy snov, Bonifacio a ostrov Lavezzi na juhu Korziky; Piknik na prírodnej, ničím nenarušenej pláži (transfer nafukovacím člnom). 

* z bezpečnostných dôvodov výlety loďou nie sú povolené pre deti do 3 rokov.

PARKOVISKO: súkromné, kryté, bezplatné parkovisko.

NÁSTUPNÉ DNI: 
Hotel: ľubovoľný, príchod 15:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (kratší pobyt na vyžiadanie).

Vily: sobota, nedeľa, príchod 17:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou na osobu a 7 nocí, vstup do welness iba v President.
NA VYŽIADANIE -
 
platba v CK: príplatok za 1/1 izba Standard 279 €/osoba/týždeň 17.5.-20.6 a 30.8.-27.9., 372 €/osoba/týždeň 21.6.-4.7 a 23.8.-29.8., 559 €/osoba/týždeň 5.7.-1.8., 745 €/osoba/týždeň 2.8.-22.8., výhľad na more (iba v Suite a Master Suite) 129 €/osoba/týždeň od 2.8.-22.8., 113 €/osoba/týždeň od 21.6.-1.8. a 23.8.-29.89., 81 €/osoba/týždeň v ostatných termínoch, Brunch Mediterraneo“ 129 €/osoba/týždeň, Standard Special +15% z ceny izby Standard, platba na mieste: požičanie kočíka 20 €/pobyt (nutné objednať vopred), plážový servis 13 €/deň, (príplatok 5 € za 1. a 2. rad), vstup do wellness
 22 €/osoba (iba osoby nad 14 r.).
DETI DO 2 ROKOV: zdarma na 3. a 4. lôžku, v izbe s 2 dospelými, postieľka zdarma (nutné objednať vopred).
DETI OD 2-6 ROKOV: 1. dieťa zdarma v izbe s 2 dospelými; postieľka zdarma (nutné objednať vopred); ďalšie dieťa zľava 50%.
ŠPECIÁLNA PONUKA:
1 dospelý a 1 dieťa od 0-11 r. v izbe Standard = 1 dospelá osoba v 1/1 izbe, okrem termínu 2.8.-22.8.
7. Hotel Dune Village**** - Badesi Mare

7. Hotel Dune Village**** - Badesi Mare

Rezort sa nachádza neďaleko mestečka Badesi v zálive Golfo dell´Asinara, asi hodinu cesty autom od Olbie (80 km) či Alghera (55 km), cca 40 minút od prístavov Santa Teresa di Gallura a Porto Torres. Je jedným z najlepšie vybavených rezortov na Sardínii. Rezort Le Dune je situovaný v obrovskom parku a je rozdelený na 5 častí - Hotel I Ginepri, Hotel Le Palme, Hotel Le Rocce, Hotel & Spa Le Sabine a Hotel La Duna Bianca. Svojim hosťom ulahodí wellness centrom, 10 reštauráciami, 6 bazénmi, 6 barmi, vybavenou a bezpečnou zónou pre deti a širokým výberom športových a rekreačných aktivít. 

PLÁŽ: dlhá nádherná pláž s bielym pieskom tiahnúca sa 8 kilometrov okolo opustených útesov a v blízkosti ubytovacích kapacít. Na pláži je k dispozícii plážový servis pre hostí ubytovaných v „La Duna Bianca“ zdarma, pre ostatných hostí v 1. a 2. rade za poplatok a od 3. radu zdarma (1 slnečník a 2 lehátka/izba). Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/Spiaggia.html.

CENTRUM: 3 km Badesi, 10 km Isola Rossa, 12 km Valledoria.

UBYTOVANIE: 5 hotelov ponúka ubytovanie v 496 izbách. Všetky izby sú klimatizované a majú k dispozícii vybavenú verandu, kúpeľňu so sprchou, sušič na vlasy, trezor, TV SAT, telefón a minibar.

Hotel Le Palme: ideálne miesto pre mladých ľudí alebo pre rodiny s dieťaťom. K dispozícii 153 izieb. Plážové uteráky a detská postieľka na vyžiadanie. 

Izba Standard pre 2+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie) a rozkladacím lôžkom. Max. 2 dospelé osoby a 1 dieťa do 6 rokov. Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/Doppia%20Standard.html.

Izba Superior pre 2+1+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou a rozkladacím lôžkom. Max. 2 dospelé osoby + 1 dieťa do 16 rokov + 1 infant do 2 rokov. Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/Doppia%20Superior.html

Hotel I Ginepri: priestranné izby a suity sú rajom pre rodiny s deťmi. K dispozícii 205 izieb. Plážové uteráky a detská postieľka na vyžiadanie. 

Izba Superior pre 2+1+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou, rozkladacie lôžko. Max. 2 dospelé osoby + 1 dieťa do 16 rokov + 1 infant do 2 rokov. Taktiež možnosť prepojenia dvoch izieb Superior na vyžiadanie.

Izba Family suite pre 4+1+1 osôb: spálňa s manželskou posteľou, oddelená obývacia miestnosť s 2 samostatnými rozkladacími lôžkami alebo 2 vstavanými lôžkami, priestranná izba s funkčným nábytkom, 2 x TV. Možnosť 5. osoby na pridanom lôžku a 6. osoby (infant do 2 rokov v postieľke). 

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/Family%20Suite.html

Izba Senior Suite Family pre 4+2+1 osôb: spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, obývacia miestnosť s 2 samostatnými rozkladacími lôžkami alebo 2 vstavanými lôžkami, 2 x TV. Minimálne 3 plne platiace osoby. Max. pre 6 dospelých osôb + 1 infant do 2 rokov. Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/Senior%20Suite%20Family.html

Hotel Le Rocce: oáza pre páry túžiace po tichu a diskrétnom prostredí, keďže hotel ponúka ubytovanie pre hostí nad 12 rokov. K dispozícii 28 izieb. Plážové uteráky a župany pre dospelých, raňajky pri bazéne alebo na vlastnej verande (za poplatok). 

Izba Superior pre 2+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou a rozkladacím lôžkom pre 1 osobu. Max. 2 dospelé osoby + 1 dieťa od 12-16 rokov.

Hotel & Spa Le Sabine: tichá a jedna z najexkluzívnejších častí rezortu. K dispozícii je 94 izieb vybavených luxusným nábytkom.  K dispozícii plážové uteráky a župany pre dospelých. Možnosť detskej postieľky na vyžiadanie, zdarma.

Izba Deluxe pre 2+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie). Max. 2 dospelé osoby + 1 infant do 2 rokov.

Izba Suite pre 2+2+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou, oddelená obývacia miestnosť s rozkladacím lôžkom a vstavaným lôžkom, priestranná kúpeľňa, 2 x TV. Max. 4 dospelé osoby + infant do 2 rokov. Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/Suite%20Sabine.html

Hotel La Duna Bianca: jedna z najexkluzívnejších častí situovaná iba niekoľko metrov od pláže. Všetkých 16 izieb je elegantne zariadených, majú širokú súkromnú terasu s výhľadom na more a priestrannú luxusnú kúpeľňu so sprchou, niektoré s vaňou. Raňajky servírované na terase alebo v niektorej z reštaurácií v rezorte (formou bufetu). K dispozícii plážové uteráky a župany pre dospelých, plážové lehátka a slnečníky na rezervovanej pláži. Voľný vstup do wellness centra (iba pre dospelých). Možnosť detskej postieľky na vyžiadanie, zdarma.

Izba Royal pre 2+1 osoby : prestížna izba s manželskou posteľou a obývacou časťou. Výhľad na more na vyžiadanie (za poplatok). Max. 2 dospelé osoby a 1 infant do 2 rokov.
Izba Royal pre 2+2 osoby s výhľadom na more:
 ako izba Royal, ale väčšia a naviac 2 samostatné rozkladacie lôžka. Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/Royal%20Duna%20Bianca.html
Izba President s výhľadom na more: nadštandardná priestranná izba s exkluzívnym nábytkom a veľkou terasou s panoramatickým výhľadom. Spálňa s manželskou posteľou prepojená s obývacou miestnosťou s 2 samostatnými rozkladacími lôžkami. Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/President.html

STRAVOVANIE: polpenzia, plná penzia. V rezorte je na výber 10 rôznych reštaurácií (nutná rezervácia okrem „Nautilus“). 

Reštaurácie s jedlami bez poplatku (voda a domáce víno zahrnuté v cene): 

„Nautilus“ – hlavná reštaurácia s medzinárodnou kuchyňou, jedlo podávané formou bufetu, raňajky sa tu podávajú pre hostí hotela „I Ginepri“. 

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/RistoranteNautilus.html

„Carrimbanca“ – miestna sardínska kuchyňa, jedlo podávané formou bufetu. 

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/RistoranteCarrimbanca.html

„Pomodoro“ – národná reštaurácia, jedlo podávané formou bufetu, raňajky sa tu podávajú pre hostí hotela „Le Palme”. Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/RistorantePomodoro.html

„Alla Spiaggia“ – pri pláži, mediteránske predjedlá a prvý chod bufetovou formou so špecialitami a vyprážanými morskými plodmi.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/RistoranteAllaSpiaggia.html

„Li Junchi“ – ponúka servírované špeciálne druhy pizze pripravené v peci, špagety, predjedlá a zmrzlinu (čapované pivo a nealkoholické nápoje sú zahrnuté v cene).

„Peter Pan“ – reštaurácia vhodná pre hostí baby klubu a miniklubu od 19:00-20:00, otvorené denne. Potrebná prítomnosť rodičov pri deťoch do 2 rokov.

Reštaurácie s jedlami a nápojmi za poplatok:

„Scorfano“ – podávané rôzne druhy grilovaných rýb formou bufetu, bez poplatku deti do 1 roka a pre hostí ubytovaných v „La Duna Bianca“. 

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/RistoranteScorfano.html

„Il Fico d´India“ – len pre dospelých (min. vek 12 r.), servírované vegetariánske menu navrhované šéfkuchárom, bez poplatku pre hostí ubytovaných v „La Duna Bianca“. 

„Romantico“ – len pre dospelých (min. vek 12 r.) jedlá sú servírované pri sviečkach v elegantnom prostredí. Šéfkuchár znamenite pripravuje rôzne vynikajúce tématické menu. Bez poplatku pre hostí ubytovaných v „La Duna Bianca“ a „La Rocce“.  Raňajky sa tu podávajú pre hostí hotela „Le Rocce“. Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/RistoranteRomantico.html

„Il Leccio“ – mediteránske jedlo je pripravované priamo pred hosťami a podávané bufetovou formou, bez poplatku deti do 1 roka a pre hostí ubytovaných v „Le Sabine“ a v „La Duna Bianca“. Raňajky su tu podávané pre hostí ubytovaných v „Le Sabine“. 

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/RistoranteLeccio.html

Hostia hotela „La Duna Bianca” majú k dispozícii raňajky na izbe (od 8:00-10:30) alebo využívanie bufetových raňajok v ktorejkoľvek reštaurácii. V čase od 7:30-8:00 sú raňajky v reštaurácii „Nautilus“ k dispozícii pre všetkých hostí. Raňajky vo vyhradených reštauráciách od 8:00-10:30. Večere v čase od 19:30-22:00. Obedy „Brunch Mediterraneo“ (od 12:30-14:30) sa podávajú v reštauráciách „Nautilus“ alebo „Alla Spiaggia“ - ľahký teplý a studený bufet (cestoviny, zeleninové jedlá, šaláty, lokálne syry a ovocie). Bezlepková strava na vyžiadanie na mieste. Rezort ponúka možnosť výmeny „Brunch Mediterraneo” za „Brunch Around” ktorý je formou stravovania v partnerských 4 a 5-hviezdičkových hoteloch počas výletov (pri 5-hviezdičkových hoteloch za príplatok, rezervácia na mieste).

VYBAVENIE A SLUŽBY: wellness centrum „Le Sabine Spa“ – 3 vyhrievané, sladkovodné, vonkajšie, multifunkčné bazény (jacuzzi, vírivka s relaxačnými tryskami, hydromasážny bazén - virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/LeDune/PiscinaBenessere.html), masáže,  kozmetické procedúry, miestnosť kardio-fitnes, turecké kúpele, vonkajšia a vnútorná relaxačná zóna, prezliekareň. Na absolvovanie procedúr je potrebné potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti od lekára. Možnosť lekárskej prehliadky aj na mieste, za poplatok. K dispozícii sú taktiež špecifické programy pre tehotné ženy. Nie je povolený vstup neplnoletým osobám, resp. osoby nad 14 rokov sú povolené len v sprievode rodičov. Každý hotel má recepciu, okrem „La Duna Bianca“ kde sú hostia osobne vítaní. K dispozícii je Wi-Fi (na recepciách a v niektorých baroch) prvých 180 minút zdarma pre hostí s vlastným notebokom, Internet point za poplatok, konferenčná miestnosť s kapacitou 450 osôb (všetko technické vybavenie na vyžiadanie), 6 barov, oddychová zóna s postieľkami, amfiteáter, ambulancia v určitých hodinách zdarma (návštevy doktora za poplatok), kyvadlová doprava z/do Badesi v stanovených časoch (okrem soboty) za poplatok. V strede rezortu sa nachádza námestie s informačným centrom, obchodom s oblečením a suvenírmi, novinovým stánkom, požičovňou áut, skútrov a lodí, herňou s videohrami, fotografom, barmi so zmrzlinou a iné. Možnosť zapožičania kočiarov (za poplatok, na vyžiadanie vopred). V rezorte nie je možná platba v hotovosti. Pri príchode vám bude vystavená karta, s ktorou budete platiť počas celého pobytu. Zvieratá nie sú povolené.

ŠPORT A ZÁBAVA: 6 bazénov s plavčíkmi (z toho 2 detské) vybavených plážovými lehátkami a barom, bazén pre všetkých hostí je v „I Ginepri“ (Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/LeDune/PiscinaGinepri.html) a „Le Palme“ (s vyhradenou zónou pre deti – Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/LeDune/PiscinaLePalme.html), bazén v „Le Rocce“ pre hostí nad 12 rokov (Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/LeDune/PiscinaLeRocce.html) bazén v „Le Sabine“ pre hostí ubytovaných v „Le Sabine“ a „La Duna Bianca“ (Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/LeDune/PiscinaSabine.html), bazén umiestnený vo „Villlaggio Fantasia“ s veľkým ihriskom je k dispozícii pre všetky deti. K dispozícii je takžiež 5 tenisových kurtov, 5 osvetlených futbalových ihrísk (umelý trávnik), basketbalové a volejbalové ihrisko, tanečná škola, lukostreľba, aerobik, gymnastika, jogging, kurzy plachtenia, windsurfingu, kanoe a iné. Šport a zábava pre deti: tancovanie pre deti, inšpirované magickým svetom rozprávok, zámok „Duneland” pre najmenších – detský kútik, miestnosť na pozeranie rozprávok, časť na jedenie aj pre najmenších, Baby club pre deti od 18 mesiacov do 3 rokov (zdarma starostlivosť o deti v baby clube; na trávenie času v baby clube je potrebné predložiť doklad, že dieťa nebolo choré minimálne 3 dni pred odchodom na dovolenku), Mini club pre deti od 4-8 rokov (rôzne zaujímavé aktivity ako napr. „Učenie hrou“ – deti spoznávajú prírodu hravou formou, možnosť obedov a večerí s kvalifikovaným personálom v reštaurácii „Peter Pan“), Junior Club pre deti od 9-13 rokov ponúka rôzne aktivity a športy, raz za týždeň aj tématickú párty s večerou, Teen club pre tínedžerov od 14-17 rokov ponúka exkluzívnu a rezervovanú časť, kde je dospelým vstup zakázaný a deti si môžu užiť veľa zábavy pri mixovaní nealkoholických miešaných nápojov, tancovaní a trávení výborných večerov so svojimi rovesníkmi. Neďaleko potápačské centrum, jazda na koni, športový rybolov (za poplatok). Možnosť poldenných a celodenných výletov a exkurzií.

Poldenné výlety: malá dedinka Castelsardo – nachádza sa 30 minút od rezortu a je preslávená svojimi ručne vyrobenými znamenitými výrobkami ako aj krásnym prostredím s výhľadom na more; Aggius – oblasť očarujúcich dediniek ponorených do dychvyrážajúcej hornatej krajiny plnej stredovekých tradícií; Isola Rossa – rybárska dedina vzdialená od rezortu len 15 minút; „Morské safari” – podmanivá plavba okolo malých ostrovov Isola Rossa a Costa Paradiso, kde je možné vidieť delfíny ako aj iné vzácne živočíchy či rastliny.

Celodenné výlety: Výlety autobusom odchádzajúcim z rezortu: Alghero – malé mesto katalánskych tradícií a tzv. „krajina koralov“, Pobrežie Costa Smeralda a prístav Porto Cervo – možnosť zažiť dotyk luxusu, ktorým dýchajú tieto miesta. Výlety loďou odchádzajúcou z Isola Rossa - Národný park Archipelago, La Maddalena – neobývané ostrovy snov,  Bonifacio a ostrov Lavezzi na juhu Korziky. 

* z bezpečnostných dôvodov výlety loďou nie sú povolené pre deti do 3 rokov.

PARKOVISKO: súkromné, nekryté parkovisko.

NÁSTUPNÉ DNI: ľubovoľný, príchod 16:30, odchod do 10:00, min. 7 nocí (ľubovoľný na vyžiadanie).

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou na osobu a noc v príslušnej izba, nápoje k jedlám (voda, víno), vstup do welness iba v type, La Duna Bianca Royal 2/4 a President.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: príplatok za 1/1 izba Standard Palme a Sabine Deluxe 335 €/osoba/týždeň 24.5.-20.6 a 30.8.-20.9., 466 €/osoba/týždeň 21.6.-4.7. a 23.8.-29.8., 559 €/osoba/týždeň 5.7.-1.8., 745 €/osoba/týždeň 2.8.-22.8., výhľad na more v izbe Duna Bianca Royal 2 161 €/osoba/týždeň 2.8.-22.8., 129 €/osoba/týždeň v ostaných termínoch, „Brunch Mediterraneo“ 129 €/osoba/týždeň, platba na mieste: požičanie kočíka 20 €/pobyt (nutné objednať vopred), plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka) v 1. rade 15 €, v 2. rade 10 €, zdarma pre hostí La Duna Bianca, vstup do wellness 22 €/osoba (možné iba pre osoby nad 14 r.).
DETI DO 2 ROKOV: zdarma na 3. a 4. lôžku (nie je možné v Le Rocce Superior), v izbe s 2 dospelými, postieľka zdarma (nutné objednať vopred).
DETI OD 2-6 ROKOV: zdarma na 3. a 4.lôžku (nie je možné v Sabine Deluxe, Duna Bianca Royal 2 a Le Rocce Superior); v izbe s 2 dospelými; postieľka zdarma (nutné objednať vopred).
DETI OD 2-6 ROKOV: v GinepriFamily Suite, Ginepri Senior Suite, Sabine Suite, Duna Bianca Royal 4, Duna Bianca President - 1. dieťa zdarma, 2. dieťa zľava 50%, 3. dieťa zľava 50% (možné iba v Ginepri Family Suite a Senior Suite); v izbe s 2 dospelými; postieľka v cene (nutné objednať vopred).
ŠPECIÁLNA PONUKA: 1 dospelý a 1 dieťa od 0-11 r. v izbe Palme Standard = 1 dospelá osoba v 1/1 izbe, okrem termínu 2.8.-22.8.

8. Hotel Capo d'Orso**** - Palau - Cala Capra

8. Hotel Capo d'Orso**** - Palau - Cala Capra

Nachádza sa na jednom z najkrajších miest ostrova, s výhľadom na ostrovy La Maddalena a pobrežie Costa Smeralda. Len 4 km je vzdialené mestečko Palau a 40 km mesto Olbia. Hotel je výnimočným miestom s exkluzívnou, romantickou atmosférou a je ukrytý medzi olivovníkmi, borievkami a nádhernými plážami. Ponúka mnoho služieb ako napríklad raňajky pri melódiách harfy, ktorá očarí každého, wellness centrum či možnosť zahrať si golf.

 

PLÁŽ: hosťom sú k dispozícii 2 pláže Cala Capra (Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/capodorso/MoloSpiaggiaOrso.html) a Cala Selvaggia (Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/capodorso/CalaSelvaggiaOrso.html), ktoré sa nachádzajú len pár krokov od hotela. Jedna pláž je vybavená lehátkami a exkluzívne pre hostí hotela je vyhradených 5 drevených mól s plážovými matracmi a plážovými uterákmi. Navyše je možné si zaplávať každý deň na inom krásnom mieste a využiť motorový čln hotela, ktorý vás zavezie na nádherné okolité ostrovy alebo pláže Costa Smeralda (možnosť prenajať si aj nafukovací čln).

 

CENTRUM: 4 km Palau, 13 km Cannigione, 40 km Olbia.

 

UBYTOVANIE: hotel má 94 izieb, z toho 12 Junior Suite, jednu prestížnu izbu President s výhľadom na more a 20 okúzľujúcich a elegantných Junior Suite Executive a Cardinal. Izby sa nachádzajú len niekoľko metrov od wellness centra. Všetky izby sú vybavené verandou alebo terasou s malým stolom a stoličkami, kúpeľňou so sprchou, sušičom na vlasy, klimatizáciou, telefónom, Sky TV, trezorom, minibarom, županmi pre dospelých a plážovými uterákmi. Na vyžiadanie možnosť kozmetického balíčka, izby s výhľadom na more (za poplatok) a detskej postieľky (zdarma).

Izba Classic pre 2 osoby: spálňa s manželskou posteľou.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/capodorso/DoppiaClassicOrso.html

Izba Deluxe pre 2+1+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou prepojená s obývacou miestnosťou s gaučom/rozkladacím gaučom. Max. 2 dospelé osoby + dieťa do 16 rokov + 1 infant do 2 rokov.
Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/capodorso/DeluxeOrso.html

Izba Junior Suite pre 2+1+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie) prepojená s obývacou miestnosťou s gaučom, oddelená kúpeľňa a toaleta. Max. 2 dospelé osoby + dieťa do 16 rokov + 1 infant do 2 rokov.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/capodorso/JuniorSuiteOrso.html

Izba Suite Family pre 4+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou prepojená s obývacou miestnosťou s gaučom/rozkladacím gaučom, menšia spálňa s 2 samostatnými lôžkami, 1 kúpeľňa, 2 x TV. Max. 4 dospelé osoby + dieťa do 16 rokov.

Izba Junior Suite Executive pre 2+2 osoby: spálňa s manželskou posteľou (2 samostatné lôžka na vyžiadanie) prepojená s obývacou miestnosťou s 2 rozkladacími kreslami, priestranná kúpeľňa s oddelenou vaňou a sprchou. Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/capodorso/JuniorSuiteExecutiveOrso.html

Izba Junior Suite Cardinal pre 2+2 osoby: podobná ako izba Junior Suite Executive ale väčšia. Priamy vstup do wellness centra aj v župane, len 30 metrov od mora a drevenej terasy.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/capodorso/JuniorSuiteCardinalOrso.html

Izba President s výhľadom na more pre 2+2+1 osoby: prestížne a unikátne ubytovanie, kde sa prihliadalo na každý detail. Spálňa s manželskou posteľou, šatník, obývacia miestnosť so stolom a 2 rokladacími kreslami, nádherná veranda s panoramatickým výhľadom na more, luxusná kúpeľňa s hydromasážnou vaňou a priestrannou sprchou. Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov + 1 infant do 2 rokov.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/capodorso/PresidentOrso.html

 

STRAVOVANIE: raňajky, polpenzia. Raňajky sú servírované v sprievode melódií harfy na terase od 7:30-10:30 alebo je možné objednať si raňajky na izbu (za poplatok). Na večere si hostia môžu vybrať z dvoch reštaurácií, obe sa vyznačujú excelentou kuchyňou založenou na typických sardínskych produktoch: Rešturácia „Il Paguro“ – nachádza sa na terase s výhľadom na more a ponúka výborný výber čerstvých morských plodov (mušlí) – virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/capodorso/RistorantePaguroOrso.html; Reštaurácia „Gli Olivastri“ – situovaná medzi stáročnými stromami, vytvárajúce elegantnú a romantickú atmosféru – virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/capodorso/RistoranteOlivastriOrso.html. K dispozícii je aj pizzéria „L´Approdo“ kde je pizza pečená v peci na drevo - virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/capodorso/PizzeriaOrso.html. Možné objednanie bezlepkovej stravy vopred. Donesenie jedál na izbu za poplatok. Obed je možné zakúpiť si v reštaurácii „Il Paguro“ alebo pizzérii „L´Approdo“, ktoré sa nachádzajú len pár metrov od mora. Ponúkajú rôzne mediteránske jedlá, šaláty či sendviče. 

 

VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia, konferenčné centrum pre 150 osôb (všetko technické vybavenie na vyžiadanie), terasa s piano barom, bar pár metrov od pláže, Wi-fi zdarma na recepcii, v reštaurácii „Il Paguro“ a bare „L´Approdo“ (potrebný vlastný notebook), zapožičanie počítača (za poplatok), wellness centrum Thalasso & Spa „L´Incantu“ je vybavené recepciou, 2 multifunkčnými bazénami s morskou vodou s rôznou teplotou, 10 moderných kabín na procedúry, masáže a kozmetické služby, turecké kúpele, relaxačná zóna, lehátka na drevenej terase. Na absolvovanie procedúr je potrebné potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti od lekára. Možnosť lekárskej prehliadky aj na mieste, za poplatok. K dispozícii sú taktiež špecifické programy pre tehotné ženy. Nie je povolený vstup neplnoletým osobám, resp. osoby nad 14 rokov sú povolené len v sprievode rodičov. Vstup do wellness centra je za poplatok, okrem hostí ubytovaných v izbe President. Zvieratá v hoteli nie sú povolené.

Virtuálne prehliadky: 

Bazény - http://www.delphina.it/360/capodorso/PiscinaThalassoOrso.html;

Masážne sprchy - http://www.delphina.it/360/capodorso/DocciaGettoOrso.html;

Hammam - http://www.delphina.it/360/capodorso/HammamOrso.html;

Hydromasážna vaňa - http://www.delphina.it/360/capodorso/IdromassaggioOrso.html.

 

ŠPORT A ZÁBAVA: bez poplatku: bazén s morskou vodou obklopený drevenou terasou s výhľadom na more, priestranstvo s fitness vybavením s výhľadom na more (virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/capodorso/Palestra.html). Za poplatok: návšteva lekára (potrebná rezervácia), golf (virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/capodorso/GolfOrso.html) a mimo hotela je možný prenájom lodí a člnov, športový rybolov, prenájom áut, jazdenie na koni (1,5 km od hoetla), kurzy potápania, tennis a transfer. K dispozícii sú aj poldenné a celodenné výlety.

 

Poldenné výlety: Palau každého očarí jeho malými večernými trhmi a taktiež je východzím miestom plavieb na okolité ostrovy La Maddalena, z ktorých sa odchádza na fascinujúci neobývaný ostrov Caprera, na ktorom býval a je pochovaný národný hrdina Garibaldi; Porto Cervo a Costa Smeralda sú preslávané svojim luxusom a jedným z najelegantnejších mediteránskych prístavov; Aggius – oblasť očarujúcich dediniek ponorených do dychvyrážajúcej hornatej krajiny plnej stredovekých tradícií, „Morské safari” – podmanivá plavba národným parkom okolo ostrovov Caprera a Budelli, kde je možné vidieť delfíny ako aj iné vzácne živočíchy či rastliny; Národný park Archipelago, La Maddalena – plavba na neobývané ostrovy snov.

 

Celodenné výlety: Výlet na ostrov Korzika – nazývaný taktiež „Mediteránske Maldivy” so zastávkou na nákupy v meste Bonifacio; Malé plavby na plachetnici okolo ostrovov La Maddalena a Korziky.

* z bezpečnostných dôvodov výlety loďou nie sú povolené pre deti do 3 rokov.

 

PARKOVISKO: súkromné, nekryté, na vyžiadanie garáž (za poplatok).

NÁSTUPNÉ DNI: ľubovoľný, príchod 15:30, odchod do 11:30, min. 7 nocí (ľubovoľný na vyžiadanie).

9. Hotel Cala di Falco**** - Cannigione

9. Hotel Cala di Falco**** - Cannigione

Pri bránach Costa Smeralda, na jednom z najlákavejších miest ostrova, len 100 m od letoviska Cannigione a naproti súostroviu La Maddalena sa nachádza skutočná oáza pokoja, elegancie, komfortu a zmyslu pre najmenší detail. Najbližšie letisko a prístav v Olbii sú od Cannigione vzdialené len 30 km. Rezort Cala di Falco bol v roku 2008 kompletne renovovaný s ohľadom na každý architektonický detail a pozostáva z 3 častí: hotel „Il Borgo“, hotel a rezidencia „La Rotonda“ a vily.

Pláž: pár krokov od hlavného bazéna hotela sa nachádza verejná piesočnatá pláž s plážovým servisom zdarma do vyčerpania voľných miest. Medzi plážou a hotelom je pobrežná komunikácia, vedúca okolo nádherných pláží zálivu Arzachena, na ktorú hotel zabezpečuje bezplatnú dopravu.
 Navyše je možné si zaplávať každý deň na inom krásnom mieste a využiť motorový čln „Delphina Express” (za poplatok), ktorý vás zavezie na nádherné okolité ostrovy alebo pláže Costa Smeralda.

Centrum: 300 m Cannigione, 12 km Baia Sardinia, 15 km Porto Cervo. 

Ubytovanie: hotelové izby sú zariadené v sardínskom štýle. Všetky izby sú vybavené zariadenou terasou alebo verandou, kúpeľňou so sprchovacím kútom a sušičom na vlasy, klimatizáciou, TV SAT, trezorom, telefónom, minibarom a plážovou osuškou. Hotelový komplex pozostáva z dvoch hotelových častí „Il Borgo“ a „La Rotonda“.

Hotelová časť „Il Borgo“ - má oficiálnu kategóriu 4* superior. Nachádza sa v centrálnej zóne, bližšie k hotelovým službám ako sú reštaurácia, bar, recepcia. Pozostáva zo 120 izieb situovaných na prízemí alebo prvom poschodí. Možnosť doobjednať výhľad na more.

Izba Standard pre 2 osoby: dvojlôžková izba s manželskou posteľou (2 samostatné lôžka na vyžiadanie). Možnosť jednolôžkovej izby na výžiadanie, za poplatok.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Camera%20Standard%20Borgo.html

Izba Junior suite pre 2+1+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s 1 samostatným lôžkom (nie sú oddelené dverami). Max. 2 dospelé osoby + 1 dieťa do 16 rokov + 1 infant do 2 rokov.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Junior%20Suite.html

Izba Suite pre 2+2 osoby: spálňa s manželskou posteľou (2 samostatné lôžka na vyžiadanie), obývacia miestnosť s 2 samostatnými lôžkami alebo zabudovanou posteľou v oddelenej časti. Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov. Možnosť 5. osoby (infant) na vyžiadanie.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Suite.html

Izba Senior suite pre 4+2 osoby: spálňa s manželskou posteľou (2 samostatné lôžka na vyžiadanie), spálňa s 2 samostatnými lôžkami, obývacia miestnosť s 2 samostatnými lôžkami alebo zabudovanou posteľou v oddelenej časti. Max. 4 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov (min. 3 plne platiace osoby).

Hotelová časť „La Rotonda“ - oficiálna kategória 4*. Situovaná na druhej časti pozemku v súkromnejšej časti okolo druhého bazéna.

Izba Standard pre 2 osoby: dvojlôžková izba s manželskou posteľou (2 samostatné lôžka na vyžiadanie), pre 2 dospelé osoby. Možnosť jednolôžkovej izby na výžiadanie, za poplatok.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Camera%20Standard%20Rotonda.html

Stravovanie: polpenzia, plná penzia. Raňajky formou bufetu pri bazéne na terase reštaurácie „La Poiana“. Obedy „Brunch Mediterraneo“ - ľahký teplý a studený bufet (cestoviny, zeleninové jedlá, šaláty, lokálne syry a ovocie). Mimo sezóny môže byť bufet nahradený servírovaným obedom.  Večere 2 alternatívy: v reštaurácii „La Poiana“ formou bohatého bufetu alebo v panoramatickej reštaurácii „La Terrazza“ formou servírovaného menu pripraveného šéfkuchárom (potrebná rezervácia, za poplatok) - virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Ristorante%20La%20Terrazza.htm. Bezlepková strava na vyžiadanie. Nápoje nie sú zahrnuté v cene. Rezort ponúka možnosť výmeny „Brunch Mediterraneo” za „Paket Lunch” alebo „Brunch Around” ktoré sú formami stravovania v partnerských 4 a 5-hviezdičkových hoteloch počas výletov (pri 5-hviezdičkových hoteloch za príplatok, rezervácia na mieste).

Vybavenie a služby: 24 hod. recepcia, 2 reštaurácie, bar pri bazéne, piano bar na terase (virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Veranda%20Piano%20Bar.html), Wi-Fi pri recepcii/bare zdarma pre všetkých hostí s vlastným notebookom, Internet point za poplatok, 24-hodinová biberonéria (od 25.5.-5.9.), konferenčná miestnosť pre 150 osôb, prenájom kočiarov a detských stoličiek (na vyžiadanie, za poplatok). Platby možné platobnou kartou (nie je možné platiť hotovosťou). Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava: bezplatne: 2 bazény pre dospelých (veľký bazén s lehátkami a slnečníkmi v centrálnej časti – virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Piscina%20Principale.html, menší v časti La Rotonda len s lehátkami – virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Piscina%20Rotonda.html), 1 bazén pre deti v zóne miniklubu, tenisové kurty s nočným osvetlením, plážový volejbal, herňa, detské ihrisko, baby klub a miniklub (25.5.-5.9.). Za poplatok: večerné stráženie detí (od 18 mesiacov do 5 rokov) aby si rodičia mohli užiť príjemnú večeru, prenájom áut, člnov, skútrov, športový rybolov z luxusnej lode s odborným kapitánom, výlety a jazdy na koni. V hoteli Capo d´Orso možnosť wellnessu: bazény s morskou vodou s rôznou teplotou, liečebné procedúry, masáže, okrášľujúce procedúry, turecké kúpele, relaxačná zóna (s rezerváciou na mieste, za poplatok) a využitie golfového ihriska. Neďaleko potápačské centrum a kurzy plachtenia. V ponuke sú aj rôzne výlety či už poldenné alebo celodenné.

Poldenné výlety: Národný park Archipelago, La Maddalena – neobývané ostrovy snov; Palau každého očarí jeho malými večernými trhmi a taktiež je východzím miestom plavieb na okolité ostrovy La Maddalena, z ktorých sa odchádza na fascinujúci neobývaný ostrov Caprera, na ktorom býval a je pochovaný národný hrdina Garibaldi; Porto Cervo a Costa Smeralda sú preslávané svojim luxusom a jedným z najelegantnejších mediteránskych prístavov; Aggius – oblasť očarujúcich dediniek ponorených do dychvyrážajúcej hornatej krajiny plnej stredovekých tradícií, „Morské safari” – podmanivá plavba národným parkom okolo ostrovov Caprera a Budelli, kde je možné vidieť delfíny ako aj iné vzácne živočíchy či rastliny; Wellness v hoteli Capo d´Orso v Cala Capra – transfer je zabezpečovaný loďou.

Celodenné výlety: Výlet na ostrov Korzika – nazývaný taktiež „Mediteránske Maldivy” so zastávkou na nákupy v meste Bonifacio; Malé plavby na plachetnici okolo ostrovov La Maddalena a Korziky.

* z bezpečnostných dôvodov výlety loďou nie sú povolené pre deti do 3 rokov.

Parkovisko: súkromné, nekryté.

Nástupné dni: ľubovoľný, príchod 16:00-20:00, odchod do 10:30, min. 7 nocí (ľubovoľný na vyžiadanie).


CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou na osobu a noc, klubová karta.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: príplatok za 1/1 izba 372 €/osoba/týždeň 24.5.-13.6 a 6.9.-27.9., 466 €/osoba/týždeň 14.6.-20.6. a 30.8.-5.9., 559 €/osoba/týždeň 21.6.-11.7. a 23.8.-29.8., 652 €/osoba/týždeň 12.7.-1.9., 838 €/osoba/týždeň 2.8.-22.8., výhľad na more (okrem typu Standard La Rotonda)193 €/osoba/týždeň od 2.8.-22.8., 161 €/osoba/deň od 14.6.-1.8. a 23.8.-5.9., 113 €/osoba/deň v ostatných termínoch, „Brunch Mediterraneo“ 145 €/osoba/týždeň od 12.7.-22.8., 129 €/osoba/týždeň v ostatných termínoch, platba na mieste: výlet loďou 25 €/osoba nad 11 r., 20 €/dieťa 3-11 r. (dieťa 0-3 r. nie je možné), požičanie kočíka 20 €/pobyt (nutné objednať vopred), detská asistenčná služba (18 mes. - 5 r.) 20 €/dieťa/večer.
DETI DO 2 ROKOV: zdarma (možné iba v Il Borgo Junior Suite, Suite, Senior Suite), v izbe s 2 dospelými, postieľka zdarma (nutné objednať vopred).
DETI OD 2-12 ROKOV: 1. dieťa zdarma (možné iba v Il Borgo Junior Suite, Suite, Senior Suite), 2. dieťa zľava 50% (možné iba v Suite, Senior Suite) , 3. dieťa zľava 50% (možné iba Senior Suite); v izbe s 2 dospelými.
ŠPECIÁLNA PONUKA: 1 dospelý a 1 dieťa od 0-11 r. v izbe Il Borgo Standard a La Rotonda Standard = 1 dospelá osoba v 1/1 izbe, okrem termínu 2.8.-22.8.
11. Hotel Colonna Beach**** - Golfo di Marinella

11. Hotel Colonna Beach**** - Golfo di Marinella

Poloha: Hotel je umiestnený v nádhernej záhrade/parku 200 m od pláže a asi 4 km od Porto Rotondo.

Vybavenie: reštaurácia, americký bar, TV miestnosť, bazén, parkovisko, tenisový kurt, detské ihrisko, prenájom lodí, trh,
butiky.

Stravovanie:
možnosť raňajok, polpenzie, plnej penzie.

Ubytovanie:
80 izieb štandardne vybavených, klimatizácia, telefón, mini bar, trezor, fén, niektoré izby s balkónom alebo terasou, výhľad na more (príplatok).

prejsť na stránku: [1] 2 3

NAJ.sk
webdesign © bart.sk