Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2017 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2015 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2011 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2017 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2017 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

ITALIA GOLD

Sardínia

prejsť na stránku: [1] 2 3
1. Grand Hotel Poltu Quatu *****

1. Grand Hotel Poltu Quatu *****

Tento exkluzívny hotel bol postavený v roku 2002 a od tohto času sa stal jedným z najkvalitnejších a najslávnejších 5-hviezdičkových rezortov v Taliansku. Preslávil sa svojimi vysoko kvalitnými službami a vynikajúcou polohou v harmónii s prírodou. Skladá sa z malebných malých bielych budov, ktoré sú obklopené záhradami s rastlinami ako sú napríklad magnólie, olivovníky a mnoho iných. Hotel disponuje taktiež súkromným prístavom, ktorý dotvára jeho nenapodobniteľný charakter. Nachádza sa len 35 km od mesta Olbia.

PLÁŽ: neďaleko hotela sa nachádza veľa nádherných pláží. Na pláži „Grande Pevero“ sa nachádza oddelená časť pre hotelových hostí a k dispozícii je transfer zdarma. Ostatné pláže v okolí sú pláž „Liscia Ruja“ (je jednou z najväčších pláží na tomto pobreží a je známa mnohými malými zátokami), pláž „Prince´s“, pláž „Capriccioli“ (vhodná pre rodiny s deťmi), pláž „Cala Battistoni“ (nachádza sa pri dedinke Baia Sardinia), pláže ostrovov národného parku La Maddalena (tieto ostrovy sú rajom Mediteránskeho mora a na ostrovy je možné sa dopraviť loďou).

CENTRUM: 2 km Baia Sardinia, 3 km Porto Cervo.

UBYTOVANIE: k dispozícii je hotelová aj apartmánová časť.

Hotelová časť: k dispozícii je 146 izieb. Všetky izby majú luxusnú kúpeľňu s vaňou, sprchou a toaletou, balkón, Wi-fi zdarma, klimatizáciu, trezor, SAT TV, minibar. Možnosť detskej postieľky (na vyžiadanie, zdarma). Pri zariaďovaní dizajnéri dbali na ekologické princípy zosúladené s nádychom luxusu. Boli použité prírodné materiály ako sú drevo či bavlna.

Izba Classic (18 m2): spálňa s manželskou posteľou alebo 2 samostatnými lôžkami. Výhľad na hory alebo ulicu.

Izba Superior (20 m2): ako izba Classic ale priestrannejšia a v centre hotela s výhľadom na bazén alebo záhradu.

Izba Deluxe (20 m2): ako izba Superior ale s výhľadom na more.

Izba Junior Suite (24 m2): spálňa s manželskou posteľou alebo 2 samostatnými lôžkami prepojená s obývacou časťou s gaučom.

Izba Classic Suite (50 m2): spálňa s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s možnosťou pridania lôžka (na vyžiadanie, za poplatok), terasa s panoramatickým výhľadom na more.

Izba Executive Suite (100 m2): 2 spálne s manželskou posteľou, obývacia miestnosť, súkromné jacuzzi pre 4 osoby, terasa s výhľadom na more. Každá izba má vlastnú kúpeľňu, jedna s hydromasážnou sprchou.

Izba Royal Suite (100 m2): rozprestiera sa na 2 poschodiach. Prízemie – obývacia miestnosť s 2 gaučami, jedáleň a kuchyňa (služba varenia alebo varenie šéfkuchárom za poplatok). Poschodie: 2 spálne, každá s vlastnou kúpeľňou s jacuzzi. K dispozícii sú 2 veľké terasy (1 s výhľadom na bazén, druhá s výhľadom na more). Možnosť prepojenia jedálne s 2 ďalšími izbami Deluxe (na vyžiadanie, za poplatok).

Izba Presidential Suite (180 m2): priestranná suita so spálňou, jedálňou s kuchynským kútom (služba varenia alebo varenie šéfkuchárom za poplatok) a obývacou miestnosťou. K dispozícii je taktiež pracovný stôl s kopírkou, scanerom a faxom. Každá izba má vlastnú kúpeľňu, jedna s jacuzzi. Táto suita môže byť prepojená s 3 ďalšími izbami (za poplatok). Z obývacej časti je východ na veľkú terasu s výhľadom na more, vlastným bazénom, lehátkami a krytým altánkom.  

Apartmány: táto časť hotela je vhodná pre hostí, ktorí túžia po súkromí v apartmáne ale zároveň aj po prostredí 5-hviezdičkového hotela. K dispozícii je 67 apartmánov. Všetky apartmány majú kúpeľňu, TV, jednu alebo viac terás (v závislosti od apartmánu) a kuchyňu/kuchynský kút. Apartmány s výhľadom na more za poplatok. V každom z apartmánov je možnosť pridať 1 lôžko (za poplatok). Hostia ubytovaní v apartmánoch majú vstup do wellness aj fitnes centra zadarmo (potrebná rezervácia v hoteli).

Typ B pre 2-3 osoby: má 1 spálňu.

Typ C pre 4-5 osôb: má 2 spálne a 2 kúpeľne.

Typ D pre 6-7 osôb: má 3 spálne, 4 kúpeľne a nádherný výhľad na prístav.

STRAVOVANIE: raňajky (pri apartmánoch v cene), polpenzia (pri hoteli v cene, pri apartmánoch za príplatok), plná penzia (pri hoteli za príplatok). Hotel sa vyznačuje svojou vynikajúcou kuchyňou s národnými i medzinárodnými jedlami varenými skúsenými šéfkuchármi. Špecialitou sú taktiež rôzne lokálne vína. Hotel má 2 reštaurácie: reštaurácia „Al Alba“ pri bazéne, ktorá má vnútornú aj vonkajši časť a sú tu servírované večere; reštaurácia „La Bahia“ s výhľadom na more ponúka raňajky servírované formou bufetu (od typických anglických raňajok po lokálne produkty) a večere pri svetle sviečok.

VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia, kongresové centrum vybavené najnovšími technológiami (pre max. 250 osôb, možné rozdelenie na viacero miestností), služba budenia, bar a kaviareň pri reštaurácii „Al Alba“, piano bar v reštaurácii „La Bahia“, bankomat, stráženie detí (za poplatok).

ŠPORT A ZÁBAVA: bazén rozdelený vodopádmi na dve časti, lehátka pri bazéne, wellness centrum a centrum krásy (turecké kúpele, sauna, relaxačná zóna s „cromo terapiou“, rôzne druhy masáží, kozmetické procedúry), fitnes centrum, 2 osvetlené tenisové kurty, nákupná zóna s obchodmi. Za poplatok: hodiny tenisu, potápačské centrum (jedno z najslávnejších na pobreží) ponúka exkurzie spojené s potápaním do rôznych hĺbok a šnorchlovaním, možnosť zapožičania luxusných áut, jácht a helikoptéry, výlety na plachetnici. 9 km od hotela sa nachádza golfový klub „Pevero Golf Club“, jeden z najlepších na svete.

PARKOVISKO: 2 parkoviská, nekryté (zdarma) a garáž (za poplatok).

NÁSTUPNÉ DNI: ľubovoľný, príchod 14:00, odchod do 12:00, min. 7 nocí (ľubovoľný na vyžiadanie).

2. Hotel La Licciola *****

2. Hotel La Licciola *****

Tento hotel je novou súčasťou unikátneho rezortu, ktorý sa skladá z hotelov Valle dell´Erica a La Licciola. Rezort je obklopený panenským pobrežím a ponúka súkromie bez akejkoľvek zástavby. Nachádza sa oproti ostrovom La Maddalena a 12 km od Santa Teresa Gallura. Mesto Olbia je vzdialené 55 km a Porto Torres 100 km. Hotel je oázou relaxu a pôžitku či už pre páry alebo rodiny s deťmi. Je vybavený všetkým potrebným na zažitie neopakovateľných a výnimočných chvíľ v nádhernom prostredí.

PLÁŽ: pár metrov od hotela sa nachádzajú malebné zátoky a veľká nádherná verejná pláž. Sú vybavené lehátkami a slnečníkmi rezorvovanými pre hotelových hostí. Virtuálne prehliadky: http://www.delphina.it/360/valledellerica/La%20Pitraia.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/Caletta%20Rena%20li%20Razzoli.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/Calette%20le%20Piscine%20e%20Rena%20di%20Lianti.html.

CENTRUM: 12 km Santa Teresa Gallura.

UBYTOVANIE: hotel disponuje 116 izbami. Všetky sú zariadené v mediteránskom štýle a vybavené krytou verandou, kúpeľňou so sprchou, Sky TV, županmi pre dospelých a plážovými uterákmi. Možnosť detskej postieľky na vyžiadanie, zdarma.

Izba Superior pre 2+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie). Max. 2 dospelé osoby + 1 infant do 2 rokov.

Izba Family Suite s výhľadom na more pre 4+1+1 osoby: 2 prepojené izby Superior, 1 spálňa s výhľadom na more, manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie) a možnosťou detskej postieľky, druhá spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie) a gaučom. Každá spálňa má vlastnú kúpeľňu. Max 4 dospelé osoby + dieťa do 16 rokov + 1 infant do 2 rokov.

Izba Junior Suite Licciola pre 2+1+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie) prepojená s obývacou miestnosťou s gaučom alebo rozkladacím kreslom. Max. 3 dospelé osoby + 1 infant do 2 rokov.

Izba Senior Suite Family s výhľadom na more pre 3+3+2 osoby: 2 prepojené izby Junior Suite Liccciola ale s výhľadom na more, 2 spálne s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie) prepojené s 2 obývacími miestnosťami s rozkladacím kreslom. Každá izba má vlastnú kúpeľňu. Max. 6 dospelých osôb + 2 infanti do 2 rokov.

Izba Suite Archipelago pre 2+3+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie), obývacia miestnosť oddelená posuvnými dverami s 3 samostatnými lôžkami (gauč/rozkladacie kreslo), 2 kúpeľne, priestranná krytá veranda. Max. 5 dospelých osôb + 1 infant do 2 rokov.

Izba President Razzoli s výhľadom na more pre 2+2+1 osoby: exkluzívna izba o rozlohe 85 m2 s verandou (25 m2) s výhľadom na okolité ostrovy. K dispozícii súkromný bazén. Skladá sa zo spálne s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie), ktorá je prepojená s obývacou miestnosťou (možnosť oddelenia posuvnými dverami) s 2 rozkladacími kreslami a kúpelne. Vstup do wellness centra zdarma (potrebná rezervácia). Max. 4 dospelé osoby + 1 infant do 2 rokov.

Izba Imperial Suite s výhľadom na more pre 4+4+2 osoby: prestížna suita rozprestierajúca sa na 2 poschodiach o rozlohe 154 m2  (možnosť 2 nezávislých vchodov) so slnečnou terasou s výhľadom na okolité ostrovy. K dispozícii súkromný bazén. Na každom poschodí sa nachádza spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie), ktorá je prepojená s obývacou miestnosťou (možnosť oddelenia posuvnými dverami) s 2 rozkladacími kreslami a kúpelňa. Vstup do wellness centra zdarma (potrebná rezervácia). Max. 8 dospelých osôb + 2 infanti do 2 rokov.

Časť „Exclusive“ je vyhradená pre hostí starších ako 6 rokov. Izby sa nachádzajú na 1. poschodí a ponúkajú panoramatický výhľad na more a súkromný bazén.

Izba Superior Exclusive s výhľadom na more pre 2 osoby: spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie). Max. 2 osoby nad 6 rokov.

Izba Junior Suite Exclusive s výhľadom na more pre 2+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie) prepojená s obývacou miestnosťou s gaučom. Max. 3 osoby nad 6 rokov.

Izba Junior Suite Family Exclusive s výhľadom na more pre 2+2 osoby: dvojpodlažná suita, na prvom poschodí sa nachádza spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie) prepojená s obývacou miestnosťou, na 2. poschodí sa nachádzajú 2 samostatné lôžka. Max. 4 osoby nad 6 rokov. 

STRAVOVANIE: polpenzia, plná penzia. Raňajky formou bohatého bufetu (od 7:30-10:30) na terase s panoramatickým výhľadom na more. Obed „Brunch Mediterraneo“ (od 12:30-14:30) je podávaný ako ľahký teplý a studený bufet (cestoviny, zeleninové jedlá, šaláty, lokálne syry a ovocie). Večere sú podávané formou bufetu s ukážkou varenia alebo servírované pri svetle sviečok (za poplatok, potrebná rezervácia). Malá časť reštaurácie „Il Nautilus“ je vyhradená pre fajčiarov. Reštaurácie za poplatok s potrebnou rezerváciou: reštaurácia „Li Ciusoni“ ponúka jedlá tradičnej sardínskej kuchyne s použitím lokálnych produktov; reštaurácia „Li Zini“ priamo na pláži, kde sa podávajú grilované čerstvé morské plody. Novinkou sú hodiny varenia tradičných jedál (okrem termínov od 5.8.-29.8.). V baroch „Capitan Nemo“, „Conchiglia“ a „Caracoli“ sú k dispozícii čerstvé a chutné snacky. Bezlepková strava na vyžiadanie na mieste. Rezort ponúka možnosť výmeny „Brunch Mediterraneo” za „Brunch Around” ktorý je formou stravovania v partnerských 4 a 5-hviezdičkových hoteloch počas výletov (pri 5-hviezdičkových hoteloch za príplatok, rezervácia na mieste).

VYBAVENIE A SLUŽBY: 2 recepcie, 5 reštaurácií, 5 barov, konferenčné centrum pre 450 osôb, 4 menšie miestnosti pre 25-50 osôb, služby doktora (v stanovených časoch zdarma), Wi-Fi zdarma v celom rezorte (potrebný vlastný notebook), Internet point zdarma na recepcii. Zvieratá nie sú povolené. Hotel ponúka exkluzívne pobytové balíky s absolvovaním tzv. „Dukanovej diéty“ (cena pobytu na vyžiadanie).

„Za štíhlou líniou na Sardíniu s Dukanovou diétou“  je 6-dňový pobyt pripravený pre hostí, ktorí si chcú upraviť svoju líniu a následne si ju aj udržať. Táto úspešná diéta je založená na 100 rôznych jedlách, z ktorých je 72 bohatých na proteíny a 28 zeleninových. Jesť môžete koľko len chcete a zároveň jedlá kombinovať podľa vlastnej chuti. Súčasťou je taktiež cvičenie vo fitness centre.

„Za štíhlou líniou na Sardíniu PLUS s Dukanovou diétou“  je podobný ako prvý typ pobytu ale záhrňa viac procedúr.

ŠPORT A ZÁBAVA: 4 bazény s výhľadom na more – 3 z nich s morskou vodou, jeden vhodný pre deti a 1 so sladkou vodou v časti „Exclusive“. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/valledellerica/Piscine.html. Wellness centrum „Le Thermae“ sa nachádza v prírodnom prostredí medzi žulovými balvanmi na ploche 1600 m2. Pozostáva z 4 multifunkčných bazénov s morskou vodou rôznej teploty (voda je čerpaná priamo z mora s jej všetkými zložkami blahodárne pôsobiacimi na organizmus), 15 elegantných a osvetlených kabín určených na procedúry, masáže a kozmetické služby, tureckých kúpeľov, sauny, relaxačnej zóny, kardio fitnes centra a recepcie. Na absolvovanie procedúr je potrebné potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti od lekára. Možnosť lekárskej prehliadky aj na mieste, za poplatok. K dispozícii sú taktiež špecifické programy pre tehotné ženy. Nie je povolený vstup neplnoletým osobám, resp. osoby nad 14 rokov sú povolené len v sprievode rodičov. Vstup do wellness centra je za poplatok (okrem hostí ubytovaných v izbách Imperial Suite a President Razzoli).

Virtuálne prehliadky: http://www.delphina.it/360/valledellerica/Piscine%20Thalasso%20Erica.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/ReceptionBenessereErica.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/SpazioRelaxErica.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/GettoErica.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/HammamErica.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/ShiatzuErica.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/PalestraErica.html.

Na hlavnom námestí rezortu hráva živá hudba a uskutočňujú sa tam rôzne iné predstavenia. K dispozícii je taktiež golfové ihrisko (možný prenájom golfových palíc, hodiny golfu – zdarma pre deti do 17 rokov), 24 hod. biberonéria na prípravu detských jedál a starostlivosť o deti (vysoké stoličky, kočiare, sterilizátory, ohrievač fliaš, detský telefón, prebalovacie pulty, plienky a jedlo pre deti), baby klub pre deti od 12-36 mesiacov s kvalifikovaným personálom (za poplatok), mini klub pre deti od 3-9 rokov (vonkajšie aj vnútorné detské ihrisko, mini futbalové ihrisko, vodné pólo, golf, kurzy plávania, tvorivé dielne a rôzne vodné hry, obedy a večere v oddelenej časti s animátormi, večerná zábava pre deti), junior klub pre deti od 10-13 rokov (šnorchlovanie, futbalové ihrisko, golf, novinkou sú dobrodružné dni: nezabudnuteľný výlet na kanoe okolo neobývaných častí pobrežia spojený s objavovaním pláží, vzácnej fauny a flóry; deň Robinson Crusoe s fotením prírody a obedom na pláži), pre deti nad 14 rokov sú k dispozícii kanoe, surfovanie, golf, Nintendo Wii, Play Station, X Box. Možnosť prenájmu kočiarov (na vyžiadanie vopred). Za poplatok: športový rybolov, plavby loďou, hodiny windsurfingu, potápania a surfovania v prestížnej škole Porto Pollo vzdialenej 15 km od rezortu, transfery. Možnosť poldenných a celodenných výletov a exkurzií.

Poldenné výlety: Santa Teresa Gallura – známe turistické centrum s odchodom na ostrov Korzika, Aggius – oblasť očarujúcich dediniek ponorených do dychvyrážajúcej hornatej krajiny plnej stredovekých tradícií; Palau každého očarí jeho malými večernými trhmi a taktiež je východzím miestom plavieb na okolité ostrovy La Maddalena z ktorých sa odchádza na fascinujúci neobývaný ostrov Caprera, na ktorom býval a je pochovaný národný hrdina Garibaldi; Porto Cervo a Costa Smeralda sú preslávané svojim luxusom a jedným z najelegantnejších mediteránskych prístavov.

Celodenné výlety: odchod priamo z rezortu - Národný park Archipelago, La Maddalena – neobývané ostrovy snov, Výlet na ostrov Korzika – nazývaný taktiež „Mediteránske Maldivy” so zastávkou na nákupy v meste Bonifacio.

* z bezpečnostných dôvodov výlety loďou nie sú povolené pre deti do 3 rokov.

PARKOVISKO: súkromné, nekryté, bezplatné parkovisko.

NÁSTUPNÉ DNI: ľubovoľný, príchod 15:30, odchod do 10:30, min. 7 nocí (ľubovoľný na vyžiadanie).

3. Resort Valle dell´Erica *****

3. Resort Valle dell´Erica *****

Tento hotel je súčasťou unikátneho rezortu, ktorý sa skladá z hotelov Valle dell´Erica a La Licciola. Rezort je obklopený panenským pobrežím a ponúka súkromie bez akejkoľvek zástavby. Nachádza sa oproti ostrovom La Maddalena a 12 km od Santa Teresa Gallura. Mesto Olbia je vzdialené 55 km a Porto Torres 100 km. Hotel je oázou relaxu a pôžitku či už pre páry alebo rodiny s deťmi. Je vybavený všetkým potrebným na zažitie neopakovateľných a výnimočných chvíľ v nádhernom prostredí.

PLÁŽ: pár metrov od hotela sa nachádzajú malebné zátoky a veľká nádherná verejná pláž. Sú vybavené lehátkami a slnečníkmi rezorvovanými pre hotelových hostí. Virtuálne prehliadky: http://www.delphina.it/360/valledellerica/La%20Pitraia.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/Caletta%20Rena%20li%20Razzoli.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/Calette%20le%20Piscine%20e%20Rena%20di%20Lianti.html.

CENTRUM: 12 km Santa Teresa Gallura.

UBYTOVANIE: hotel disponuje 136 izbami. Všetky sú zariadené v mediteránskom štýle a vybavené krytou verandou, kúpeľňou so sprchou, Sky TV, županmi pre dospelých a plážovými uterákmi. Možnosť detskej postieľky na vyžiadanie, zdarma.

Izba Standard pre 2 osoby: spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie). Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/valledellerica/Doppia%20Standard%20Erica.html.

Izba Classic pre 2+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie). Max. 2 dospelé osoby + 1 infant do 2 rokov. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/valledellerica/Doppia%20Classic.html.

Izba Junior Suite Erica pre 2+1+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou prepojená s obývacou miestnosťou so vstavaným gaučom pre 1 osobu. Max. 2 dospelé osoby + 1 dieťa do 11 rokov + 1 infant do 2 rokov. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/valledellerica/Junior%20Suite%20Erica.html.

Izba Junior Suite Mirtilla pre 2+2 osoby: spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie) prepojená s obývacou miestnosťou s 2 rozkladacími kreslami. Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 11 rokov. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/valledellerica/Junior%20Suite%20Mirtilla.html.

Izba Giglio a izba Orchidea pre 2 osoby: priestranná spálňa s manželskou posteľou s priamym vstupov do wellness centra. Niektoré z týchto izieb majú v kúpelni vaňu aj sprchu. Max. 2 osoby nad 14 rokov. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/valledellerica/Camera%20Benessere.html.

Izba President Spargi s výhľadom na more pre 2+2+1 osoby: prestížna izba (63 m2) s verandou (30 m2) s panoramatickým výhľadom na more. Spálňa je vybavená manželskou posteľou prepojená s obývacou miestnosťou s 2 vstavanými gaučami, 2 kúpeľne, hydromasážna vaňa. Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov + 1 infant do 2 rokov. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/valledellerica/Camera%20Presidenziale%20Erica.html.

STRAVOVANIE: polpenzia, plná penzia. Raňajky formou bohatého bufetu (od 7:30-10:30) na terase s panoramatickým výhľadom na more. Obed „Brunch Mediterraneo“ (od 12:30-14:30) je podávaný ako ľahký teplý a studený bufet (cestoviny, zeleninové jedlá, šaláty, lokálne syry a ovocie). Večere sú podávané formou bufetu s ukážkou varenia alebo servírované pri svetle sviečok (za poplatok, potrebná rezervácia). Malá časť reštaurácie „Il Nautilus“ je vyhradená pre fajčiarov. Reštaurácie za poplatok s potrebnou rezerváciou: reštaurácia „Li Ciusoni“ ponúka jedlá tradičnej sardínskej kuchyne s použitím lokálnych produktov; reštaurácia „Li Zini“ priamo na pláži, kde sa podávajú grilované čerstvé morské plody. Novinkou sú hodiny varenia tradičných jedál (okrem termínov od 5.8.-29.8.). V baroch „Capitan Nemo“, „Conchiglia“ a „Caracoli“ sú k dispozícii čerstvé a chutné snacky. Bezlepková strava na vyžiadanie na mieste. Rezort ponúka možnosť výmeny „Brunch Mediterraneo” za „Brunch Around” ktorý je formou stravovania v partnerských 4 a 5-hviezdičkových hoteloch počas výletov (pri 5-hviezdičkových hoteloch za príplatok, rezervácia na mieste).

VYBAVENIE A SLUŽBY: 2 recepcie, 5 reštaurácií, 5 barov, konferenčné centrum pre 450 osôb, 4 menšie miestnosti pre 25-50 osôb, služby doktora (v stanovených časoch zdarma), Wi-Fi zdarma v celom rezorte (potrebný vlastný notebook), Internet point zdarma na recepcii. Zvieratá nie sú povolené. Hotel ponúka exkluzívne pobytové balíky s absolvovaním tzv. „Dukanovej diéty“ (cena pobytu na vyžiadanie).

„Za štíhlou líniou na Sardíniu s Dukanovou diétou“  je 6-dňový pobyt pripravený pre hostí, ktorí si chcú upraviť svoju líniu a následne si ju aj udržať. Táto úspešná diéta je založená na 100 rôznych jedlách, z ktorých je 72 bohatých na proteíny a 28 zeleninových. Jesť môžete koľko len chcete a zároveň jedlá kombinovať podľa vlastnej chuti. Súčasťou je taktiež cvičenie vo fitness centre.

„Za štíhlou líniou na Sardíniu PLUS s Dukanovou diétou“  je podobný ako prvý typ pobytu ale záhrňa viac procedúr.

ŠPORT A ZÁBAVA: 4 bazény s výhľadom na more – 3 z nich s morskou vodou, jeden vhodný pre deti a 1 so sladkou vodou v časti „Exclusive“. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/valledellerica/Piscine.html. Wellness centrum „Le Thermae“ sa nachádza v prírodnom prostredí medzi žulovými balvanmi na ploche 1600 m2. Pozostáva z 4 multifunkčných bazénov s morskou vodou rôznej teploty (voda je čerpaná priamo z mora s jej všetkými zložkami blahodárne pôsobiacimi na organizmus), 15 elegantných a osvetlených kabín určených na procedúry, masáže a kozmetické služby, tureckých kúpeľov, sauny, relaxačnej zóny, kardio fitnes centra a recepcie. Na absolvovanie procedúr je potrebné potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti od lekára. Možnosť lekárskej prehliadky aj na mieste, za poplatok. K dispozícii sú taktiež špecifické programy pre tehotné ženy. Nie je povolený vstup neplnoletým osobám, resp. osoby nad 14 rokov sú povolené len v sprievode rodičov. Vstup do wellness centra je za poplatok (okrem hostí ubytovaných v izbách President Spargi, Giglio a Orchidea).

Virtuálne prehliadky: http://www.delphina.it/360/valledellerica/Piscine%20Thalasso%20Erica.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/ReceptionBenessereErica.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/SpazioRelaxErica.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/GettoErica.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/HammamErica.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/ShiatzuErica.html, http://www.delphina.it/360/valledellerica/PalestraErica.html.

Na hlavnom námestí rezortu hráva živá hudba a uskutočňujú sa tam rôzne iné predstavenia. K dispozícii je taktiež golfové ihrisko (možný prenájom golfových palíc, hodiny golfu – zdarma pre deti do 17 rokov), 24 hod. biberonéria na prípravu detských jedál a starostlivosť o deti (vysoké stoličky, kočiare, sterilizátory, ohrievač fliaš, detský telefón, prebalovacie pulty, plienky a jedlo pre deti), baby klub pre deti od 12-36 mesiacov s kvalifikovaným personálom (za poplatok), mini klub pre deti od 3-9 rokov (vonkajšie aj vnútorné detské ihrisko, mini futbalové ihrisko, vodné pólo, golf, kurzy plávania, tvorivé dielne a rôzne vodné hry, obedy a večere v oddelenej časti s animátormi, večerná zábava pre deti), junior klub pre deti od 10-13 rokov (šnorchlovanie, futbalové ihrisko, golf, novinkou sú dobrodružné dni: nezabudnuteľný výlet na kanoe okolo neobývaných častí pobrežia spojený s objavovaním pláží, vzácnej fauny a flóry; deň Robinson Crusoe s fotením prírody a obedom na pláži), pre deti nad 14 rokov sú k dispozícii kanoe, surfovanie, golf, Nintendo Wii, Play Station, X Box. Možnosť prenájmu kočiarov (na vyžiadanie vopred). Za poplatok: športový rybolov, plavby loďou, hodiny windsurfingu, potápania a surfovania v prestížnej škole Porto Pollo vzdialenej 15 km od rezortu, transfery. Možnosť poldenných a celodenných výletov a exkurzií.

Poldenné výlety: Santa Teresa Gallura – známe turistické centrum s odchodom na ostrov Korzika, Aggius – oblasť očarujúcich dediniek ponorených do dychvyrážajúcej hornatej krajiny plnej stredovekých tradícií; Palau každého očarí jeho malými večernými trhmi a taktiež je východzím miestom plavieb na okolité ostrovy La Maddalena z ktorých sa odchádza na fascinujúci neobývaný ostrov Caprera, na ktorom býval a je pochovaný národný hrdina Garibaldi; Porto Cervo a Costa Smeralda sú preslávané svojim luxusom a jedným z najelegantnejších mediteránskych prístavov.

Celodenné výlety: odchod priamo z rezortu - Národný park Archipelago, La Maddalena – neobývané ostrovy snov, Výlet na ostrov Korzika – nazývaný taktiež „Mediteránske Maldivy” so zastávkou na nákupy v meste Bonifacio.

* z bezpečnostných dôvodov výlety loďou nie sú povolené pre deti do 3 rokov.

PARKOVISKO: súkromné, nekryté, bezplatné parkovisko.

NÁSTUPNÉ DNI: ľubovoľný, príchod 15:30, odchod do 10:30, min. 7 nocí (ľubovoľný na vyžiadanie).

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou na osobu a noc, vstup do welness iba v Imperial Suite, President Spargi, President Razzoli, Giglio a Orchidea.
NA VYŽIADANIE -
 platba v CK: príplatok za 1/1 izba 1397 €/osoba/týždeň 2.8.-22.8., 1024 €/osoba/týždeň 28.6.-1.8. a 23.8.-29.8., 931 €/osoba/týždeň 14.6.-27.6., 466 €/osoba/týždeň v ostaných termínoch, výhľad na more 209 €/osoba/týždeň 2.8.-22.8., 177 €/osoba/týždeň 14.6.-1.8. a 23.8.-29.8., 129 €/osoba/týždeň v ostatných termínoch (iba v izbách podľa popisu), „Brunch Mediterraneo“ 209 €/osoba/týždeň od 28.6.-29.8., 177 €/osoba/týždeň v ostatných termínoch, platba na mieste: vsup do welness (okrem izieb Imperial Suite, President Spargi, President Razzoli, Giglio a Orchidea ) 30 €/osoba (deti do 14 r. nemajú vstup povolený.
DETI DO 2 ROKOV: zdarma na 3. a 4. lôžku (nie je možné v Standard, Giglio, Orchidea, Superior Exclusive, Junior Suite Exclusive a Junior Suite Family Exclusive), v izbe s 2 dospelými, postieľka zdarma (nutné objednať vopred).
ŠPECIÁLNA PONUKA: 1 dospelý a 1 dieťa od 0-11 r. = 1 dospelá osoba v 1/1 izbe, okrem termínu 2.8.-22.8.

4. Vilky Cala di Falco

4. Vilky Cala di Falco

Päť elegantných víl na najslávnejšom pobreží Sardínie, prestížne zariadených s dôrazom na najmenšie detaily. Ideálna voľba pre všetkých, ktorí hľadajú exkluzívnu dovolenku v súkromí, avšak s možnosťou využívania hotelových služieb rezortu Cala di Falco.

PLÁŽ: 100 m, verejná piesočnatá pláž s možnosťou prenajatia plážového servisu (za poplatok). Bezplatná doprava na pláž Mannena (plážový servis za poplatok).

CENTRUM: 300 m Cannigione, 12 km Baia Sardinia, 15 km Porto Cervo.

UBYTOVANIE: všetky vilky sú vybavené 2 kúpeľňami, vybavenou kuchyňou s rúrou na pečenie a umývačkou riadu, TV SAT, veľkou terasou a/alebo záhradkou so záhradným nábytkom, plážovými osuškami s jednou výmenou v strede týždňa. Možnosť objednania detskej postieľky a stoličky zdarma (na vyžiadanie vopred).
Vila Asfodelo (max. 5 osôb): obývacia miestnosť s rozkladacím kreslom a zabudovaným lôžkom, spálňa s manželskou posteľou a kúpeľňou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, druhá kúpeľňa so sprchou.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Asfodelo.html

Vila Corbezzolo (max. 8 osôb, výhľad na more): obývacia miestnosť s gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami a kúpeľňou so sprchou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, druhá kúpeľňa so sprchou.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Corbezzolo.html

Vila Erica (max. 5 osôb, výhľad na more): dvojposchodová vilka; horné poschodie: spálňa s manželskou posteľou a toaleta, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchou; prízemie: kuchyňa, obývacia miestnosť s 1 samostatným lôžkom.
Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Erica.html

Vila Ginestra (max. 8 osôb, výhľad na more): obývacia miestnosť, spálňa s manželskou posteľou a kúpeľňou, spálňa s manželskou posteľou, 2 spálne s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchou.
Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Villa%20Ginestra.html

Villa Dracena (max. 7 osôb): obývacia miestnosť s rozkladacím kreslom a zabudovaným lôžkom, toaleta s umývadlom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie), spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Villa%20Dracena.html

STRAVOVANIE: individuálne, možnosť stravovania v hotelovej reštaurácii.

VYBAVENIE A SLUŽBY: 24-hodinová recepcia hotela „Il Borgo”, Wi-Fi zdarma pri recepcii/bare pre všetkých hostí s vlastným notebookom. Za poplatok: bar pri bazéne, piano bar, reštaurácie (potrebná rezervácia), Internet point. Zvieratá nie sú povolené.

ŠPORT A ZÁBAVA: bazén Hotela „Il Borgo“ alebo mimo sezóny v časti „ La Rotonda“, bezplatne: tenisové kurty, plážový volejbal, baby klub (18 mesiacov-3 r.), miniklub (4-13 r.) od 25.5.-5.9., transfer na verejnú pláž Mannena (každý deň okrem soboty). Za poplatok: večerné stráženie detí (od 18 mesiacov do 5 rokov), výlety rýchloloďou „Delphina Express“ na okolité ostrovy La Maddalena alebo na pláže Costa Smeralda. V ponuke sú aj rôzne výlety či už poldenné alebo celodenné.

Poldenné výlety: Národný park Archipelago, La Maddalena – neobývané ostrovy snov; Palau každého očarí jeho malými večernými trhmi a taktiež je východzím miestom plavieb na okolité ostrovy La Maddalena z ktorých sa odchádza na fascinujúci neobývaný ostrov Caprera, na ktorom býval a je pochovaný národný hrdina Garibaldi; Porto Cervo a Costa Smeralda sú preslávané svojim luxusom a jedným z najelegantnejších mediteránskych prístavov; Aggius – oblasť očarujúcich dediniek ponorených do dychvyrážajúcej hornatej krajiny plnej stredovekých tradícií, „Morské safari” – podmanivá plavba národným parkom okolo ostrovov Caprera a Budelli, kde je možné vidieť delfíny ako aj iné vzácne živočíchy či rastliny; Wellness v hoteli Capo d´Orso v Cala Capra – transfer je zabezpečovaný loďou.

Celodenné výlety: Výlet na ostrov Korzika – nazývaný taktiež „Mediteránske Maldivy” so zastávkou na nákupy v meste Bonifacio; Malé plavby na plachetnici okolo ostrovov La Maddalena a Korziky.

* z bezpečnostných dôvodov výlety loďou nie sú povolené pre deti do 3 rokov.

PARKOVISKO: súkromné, nekryté.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, nedeľa, príchod 17:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: prenájom vily na 7 nocí, spotreba energií, posteľná bielizeň (1 set na osobu/ týždeň), uteráky (2 sety na osobu/týždeň), záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), osušky, klubová karta.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka) 15 €/deň, výlet loďou 25 €/osoba nad 11 r., 20 €/osoba 3-11 r., (dieťa 0-3 r. nie je možné), požičanie kočíka 20 €/pobyt (nutné objednať vopred), detská asistenčná služba (18 mes. - 5 r.) 20 €/dieťa/večer (20:30-23:00 hod.)
KAUCIA: 300 €
Pozn.: klient musí odovzdať kuchynský kút kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 60 €.

5.  Hotel Marinedda****Thalasso Spa - Marinedda

5. Hotel Marinedda****Thalasso Spa - Marinedda

Hotel je situovaný neďaleko rybárskej dediny Isola Rossa v zálive Asinara. Hosťom ponúka svojou polohou možnosť pobytu na unikátnom mieste s nádherným výhľadom na more a nádhernými plážami. Mestá Olbia a Alghero sú vzdialené od hotela cca 80 km a prístavy Santa Teresa Gallura a Porto Torres cca 60 km. Tento hotel je tou najlepšou voľbou pre milovníkov mora a wellnessu, či už páry, nezadaných alebo rodiny.

PLÁŽ: 300-500 m je vzdialená hlavná verejná pláž Marinedda, s možnosťou plážového servisu (prenájom slnečníkov a lehátok) za poplatok. Virtuálna prehliadka -http://www.delphina.it/360/Marinedda/Spiaggia.html. Hostia, ktorí majú radšej súkromie a prírodnejšie prostredie si môžu zaplávať v nádherných zálivoch pozdĺž pobrežia. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Marinedda/Mare%20e%20Natura.html.

CENTRUM: 1 km Isola Rossa, 10 km Badesi, 18 km Valledoria.

UBYTOVANIE: k dispozícii je 195 izieb zariadených v typickom mediteránskom štýle. Všetky izby majú veľkú verandu s 2 lehátkami (alebo 2 stoličkami s malým stolom), kúpeľňu so sprchou a sušičom na vlasy, klimatizáciu, telefón, SAT TV, trezor, minibar, plážové uteráky a župany pre dospelých. Detská postieľka na vyžiadanie, zdarma.

Izba Standard pre 2 osoby: spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie). Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Marinedda/Doppia%20Standard.html.

Izba Superior pre 2+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie) a vstavaným gaučom. Max. 2 dospelé osoby + 1 dieťa do 11 rokov. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Marinedda/Doppia%20Superior.html.

Izba Relax pre 2+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou a rozkladacím kreslom pre 1 osobu. K dispozícii je aj vonkajšia sprcha. Max. 2 dospelé osoby + 1 dieťa do 16 rokov.

Izba Suite pre 2+2 osoby: spálňa s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s 2 rozkladacími kreslami/2 vstavanými gaučami. Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov. Možnosť 5. osoby (infant do 2 rokov) na vyžiadanie. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Marinedda/Suite.html.

Izba Royal pre 2+2 osoby: prestížna izba s manželskou posteľou a 2 rozkladacími kreslami. Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Marinedda/Royal.html.

Izba President s výhľadom na more pre 2+2 osoby: luxusná spálňa s manželskou posteľou prepojená s obývacou miestnosťou s 2 rozkladacími kreslami a veľká veranda s panoramatickým výhľadom na more. Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Marinedda/President.html.

Izba Executive s výhľadom na more pre 2 osoby: exkluzívna izba pre páry vyhľadávajúce súkromie. Spálňa s manželskou posteľou prepojená s obývacou časťou, terasa vybavená súkromným vyhrievaným menším bazénom s morskou vodou a hydromasážou (hlboký 1,3 m). Max. 2 osoby nad 14 rokov. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Marinedda/Executive%20Elicriso.html.

STRAVOVANIE: polpenzia, plná penzia. Raňajky formou bohatého bufetu na terase pri jednom z bazénov s panoramatickým výhľadom (od 7:30-10:30). Obed „Brunch Mediterraneo“ (od 12:30-14:00) je podávaný ako ľahký teplý a studený bufet (cestoviny, zeleninové jedlá, šaláty, lokálne syry a ovocie). Večere sú podávané v troch reštauráciách: dvojposchodová hlavná reštaurácia „Petra Ruja“ s úžasným výhľadom na more ponúka vynikajúce jedlá regionálnej a mediteránskej kuchyne formou bufetu; dve reštaurácie s jedlami servírovanými pri svetle sviečok – „Punta Canneddi“ (bez poplatku, potrebná rezervácia), „Tramonto“ (za poplatok, potrebná rezervácia). Bezlepková strava na vyžiadanie na mieste. Rezort ponúka možnosť výmeny „Brunch Mediterraneo” za „Brunch Around” ktorý je formou stravovania v partnerských 4 a 5-hviezdičkových hoteloch počas výletov (pri 5-hviezdičkových hoteloch za príplatok, rezervácia na mieste). Virtuálne prehliadky: http://www.delphina.it/360/Marinedda/Ristorante%20Petra%20Ruja.html, http://www.delphina.it/360/Marinedda/Ristorante%20Punta%20Canneddi.html, http://www.delphina.it/360/Marinedda/Ristorante%20Il%20Tramonto.html.

VYBAVENIE A SLUŽBY: 24 hod. recepcia, bar pri recepcii, bar pri bazéne, piano bar, možnosť využívať konferenčné centrum hotela Torreruja (800 m od hotela), Wi-fi na recepcii a v baroch zdarma na vlastnom notebooku. Za poplatok: internet na hotelovom PC, návšteva lekára, prenájom detských kočiarov (na vyžiadanie). V hoteli nie je možná platba v hotovosti. Pri príchode vám bude vystavená karta, s ktorou budete platiť počas celého pobytu. Zvieratá nie sú povolené.

ŠPORT A ZÁBAVA: 2 bazény s barom - jeden s morskou vodou, blízko pláže a s rôznymi službami ako napr. reštaurácia s výhľadom na more – virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Marinedda/Piscina%20Acqua%20Marina.html; druhý bazén so sladkou vodou a je situovaný v hlavnej časti hotela s terasami s panoramatickým výhľadom – virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Marinedda/Piscina%20La%20Cascata.html. K dispozícii sú taktiež tenisový kurt, futbalové ihrisko, mini a junior klub (od 8.6.-5.9.) so starostlivosťou o deti od 3-11 rokov (6 dní v týždni v určitých časoch) – virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Marinedda/Miniclub.html. Vstup do prestížneho wellness centra Thalasso & Spa „L´Elicriso“, ktoré slúži na rozmaznávanie hostí, udržiavanie tela fit, odbrúranie stresu a prinavrátenie vzácnej energie. Centrum sa rozprestiera na 2500 m2 a ponúka za poplatok: čiastočne krytý vyhrievaný hydromasážny bazén s morskou vodou, nekryté multifunkčné bazény s morskou vodou rôznej teploty, jacuzzi, kardio fitness centrum, turecké kúpele, saunu, relaxačnú zónu, kozmetické služby, recepciu, butik a ambulanciu. Na absolvovanie procedúr je potrebné potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti od lekára. Možnosť lekárskej prehliadky aj na mieste, za poplatok. K dispozícii sú taktiež špecifické programy pre tehotné ženy. Nie je povolený vstup neplnoletým osobám, resp. osoby nad 14 rokov sú povolené len v sprievode rodičov. Virtuálne prehliadky: http://www.delphina.it/360/Marinedda/Piscine%20Thalasso.html, http://www.delphina.it/360/Marinedda/Cabina%20Biostart.html, http://www.delphina.it/360/Marinedda/Bellezza%20e%20Benessere.html, http://www.delphina.it/360/Marinedda/Hammam.html, http://www.delphina.it/360/Marinedda/Reception%20Elicriso.html. Za poplatok: hodiny windsurfingu a potápania, prenájom člnov, skútrov a áut, športový rybolov, transfery. 2 km od hotela sa nachádza aquapark, ktorý ponúka veľa zábavy pre každého. Možnosť poldenných a celodenných výletov a exkurzií.

Poldenné výlety: malá dedinka Castelsardo – nachádza sa 30 minút od hotela a je preslávená svojimi ručne vyrobenými znamenitými výrobkami ako aj krásnym prostredím s výhľadom na more; Aggius – oblasť očarujúcich dediniek ponorených do dychvyrážajúcej hornatej krajiny plnej stredovekých tradícií; „Morské safari” – podmanivá plavba okolo malých ostrovov Isola Rossa a Costa Paradiso, kde je možné vidieť delfíny ako aj iné vzácne živočíchy či rastliny.

Celodenné výlety: Výlety autobusom odchádzajúcim z hotela: Alghero – malé mesto katalánskych tradícií a tzv. „krajina koralov“, Pobrežie Costa Smeralda a prístav Porto Cervo – možnosť zažiť dotyk luxusu, ktorým dýchajú tieto miesta. Výlety loďou odchádzajúcou z Isola Rossa - Národný park Archipelago, La Maddalena – neobývané ostrovy snov, Bonifacio a ostrov Lavezzi na juhu Korziky; Piknik na prírodnej, ničím nenarušenej pláži (transfer nafukovacím člnom). 

* z bezpečnostných dôvodov výlety loďou nie sú povolené pre deti do 3 rokov.

PARKOVISKO: súkromné, kryté, bezplatné parkovisko.

NÁSTUPNÉ DNI: ľubovoľný, príchod 15:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (ľubovoľný na vyžiadanie).

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou na osobu a pobyt, vstup do welness iba v President a Executive Elicriso.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: príplatok za 1/1 izba Standard 279 €/osoba/týždeň 17.5.-13.6 a 6.9.-27.9., 466 €/osoba/týždeň 14.6.-27.6 a 30.8.-5.9., 652 €/osoba/týždeň 28.6.-1.8. a 23.8.-29.8., 745 €/osoba/týždeň 2.8.-22.8., výhľad na more 161 €/osoba/týždeň od 2.8.-22.8., 129 €/osoba/týždeň od 28.6.-1.8. a 23.8.-29.8., 113 €/osoba/týždeň od 14.6.-27.6. a 30.8.-5.9., 81 €/osoba/týždeň v ostatných termínoch (v izbe President a Executive Elicriso bez poplatku), „Brunch Mediterraneo“ 161 €/osoba/týždeň, platba na mieste: požičanie kočíka 20 €/pobyt (nutné objednať vopred), plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka) 15 €/deň od 3. radu (príplatok 5 € pre 1. a 2. rad).
DETI DO 2 ROKOV: zdarma na 3. a 4. lôžku (nie je možné v Standard a Executive Elicriso), v izbe s 2 dospelými, postieľka zdarma (nutné objednať vopred).
ŠPECIÁLNA PONUKA: 1 dospelý a 1 dieťa od 0-11 r. v izbe Standard = 1 dospelá osoba v 1/1 izbe, okrem termínu 2.8.-22.8.
6. Hotel Torreruja**** - Badesi Mare

6. Hotel Torreruja**** - Badesi Mare

Hotel Relax Torreruja Thalasso & Spa a vily Torreruja sú situované v malebnej rybárskej dedinke Isola Rossa. Májú vynikajúcu polohu, nachádzajú sa len 1 hodinu jazdy autom od mesta Olbie (80 km) a Alghera (60 km) a 40 minút od prístavu Santa Teresa di Gallura a Porto Torres. Neďaleko sa nachádza malý prístav, Aragonská veža, prímorská promenáda a predovšetkým nádherné pláže. Klientom sa ponúka dovolenka plná oddychu, relaxu a romantiky s nádherným výhľadom na zapadajúce slnko nad hladinou mora.

PLÁŽ: hotel ponúka hosťom 3 pláže: pár krokov od hotela sa nachádzajú malé zálivy s červenými útesmi s drevenou slnečnou terasou na opaľovanie vrátane matracov a slnečníkov, s možnosťou šnorchlovania v krištáľovo čistom mori. Cca 200 m sa nachádza verejná piesočnatá pláž „Longa“ s jemným pieskom a pláž „Nuova“ blízko promenády a turistického prístavu, na jednej z pláží plážový servis za poplatok. Cca 800 m od hotela sa nachádza slávna, široká biela piesočnatá pláž „Marinedda“ prístupná po prírodných cestičkách popri mori lemovanom útesmi.

CENTRUM: cca 200 m od centra Isola Rossa.

UBYTOVANIE: 
Hotelové ubytovanie: 124 izieb zariadených v mediteránskom štýle. Všetky hotelové izby sú vybavené verandou s malým stolom a stoličkami, kúpeľňou so sprchou, sušičom na vlasy, klimatizáciou, telefónom, TV SAT, trezorom, minibarom, plážovými osuškami. Možnosť výhľadu na more v izbách Suite a Master Suite (za poplatok). K dispozícii postieľka zdarma (na vyžiadanie).
Izba Standard pre 2+1 osoby: dvojlôžková izba s manželskou posteľou (2 samostatné lôžka na vyžiadanie). Max. 2 dospelé osoby + 1 infant do 2 rokov. 
Virtuálna prehliadka:
http://www.delphina.it/360/Torreruja/Standard.html

Izba Standard Special pre 2+1 osoby: ako izba Standard ale s hydromasážnou vaňou a sprchou. Izba Deluxe pre 2+2 osoby: izba s manželskou posteľou a 2 samostatné rozkladacie lôžka. Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 11 rokov. 
Izba Suite pre 2+2 osoby:
 prestížna suita s veľkou verandou, spálňou s manželskou posteľou a obývacou miestnosťou so 2 zabudovanými alebo samostatnými rozkladacími lôžkami. K dispozícii župany pre dospelých. Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov. 
Izba Gran Relax pre 2+1 osoby:
 izba s manželskou posteľou, veľká terasa so súkromným malým bazénom a panoramatickým výhľadom. K dispozícii župany pre dospelých. Na vyžiadanie možnosť prepojenia izby s izbou Standard (za poplatok). Max. 2 dospelé osoby + 1 infant do 2 rokov.
Izba Relax Family pre 2+2 osoby: spálňa s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s 2 samostatnými rozkladacími lôžkami (alebo spalňa s 2 samostatnými lôžkami). Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov. 
Izba Relax Family Special pre 2+2+2 osoby:
 ako izba Relax Family ale väčšia a naviac s 1 izbou s 2 rozkladacími lôžkami a 2 kúpeľne. Max. 4 dospelé osoby + 2 deti do 11 rokov. 
Izba Master Suite pre 2+2+2 osoby: exkluzívna suita s priestrannou panoramatickou verandou, spálňou s manželskou posteľou, druhou spálňou s 1 alebo 2 samostatnými lôžkami a obývacou miestnosťou s 2 samostatnými rozkladacími alebo zabudovanými lôžkami. K dispozícii župany pre dospelých. Max. 4 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov. 
Izba President s výhľadom na more pre 2+2+2 osoby :
 luxusná suita s veľkou obývacou miestnosťou s 2 samostatnými rozkladacími lôžkami, spálňa s manželskou posteľou, druhá spálňa s manželskou posteľou a vlastnou kúpeľňou, veľká zariadená veranda s výhľadom na more. K dispozícii župany pre dospelých. Max. 4 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov. Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/Torreruja/President.html

Vily: všetky sú vybavené klimatizáciou, trezorom, telefónom, kuchyňou s rúrou a umývačkou riadu, TV SAT, DVD prehrávačom, veľkou verandou s výhľadom na more a vybavenou terasou so stolom, stoličkami a grilom. K dispozícii sú plážové uteráky (výmena 1 x týždenne). Možnosť detskej postieľky a stoličky na vyžiadanie vopred. 

Vily Torreruja: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom alebo 2 rozkladacími kreslami, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchou.
Vila „Canneddi“:
obývacia miestnosť, 2 spálne s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie), každá spálňa má kúpeľňu so sprchou, ďalšia spálňa s manželskou posteľou, s vlastným vchodom a kúpeľňou. Vila má priestranné verandy s grilom a vlastný bazén.
Vila „Gli Olivastri“: exkluzívne vybavená, obývacia miestnosť so zabudovaným gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou, kúpeľňa so sprchou, spálňa s vlastným vchodom a kúpeľňou so sprchou.
 Na streche sa nachádza slnečná terasa s lehátkami a slnečníkom a výhľadom na more. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Torreruja/Villa%20Gli%20Olivastri.html.

STRAVOVANIE: 

Hotel - polpenzia, plná penzia. Raňajky formou bohatého bufetu podávané na panoramatickej terase (od 7:30-10:30). Obedy „Brunch Mediterraneo“ - ľahký teplý a studený bufet (cestoviny, zeleninové jedlá, šaláty, lokálne syry a ovocie). Večere možné v 2 reštauráciách - v reštaurácii „Tramonto Rosso“, ktorá ponúka bohaté večere formou bufetu, spojené s ukážkou varenia mediteránskej a sardínskej kuchyne (virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Torreruja/Ristorante%20Tramonto%20Rosso.html); v reštaurácii „Sotto le Stelle“ sú ponúkané servírované večere na terase s romantickou atmosférou a panoramatickým výhľadom na záliv Asinara (za poplatok, potrebná rezervácia). Na vyžiadanie možnosť bezlepkovej stravy. Hotel ponúka možnosť výmeny „Brunch Mediterraneo” za „Brunch Around” ktorý je formou stravovania v partnerských 4 a 5-hviezdičkových hoteloch počas výletov (pri 5-hviezdičkových hoteloch za príplatok, rezervácia na mieste).

Vily - individuálne, možnosť objednania stravovania v hotelovej reštaurácii.

VYBAVENIE A SLUŽBY: 24 hod. recepcia, 2 reštaurácie, konferenčné centrum pre 150 osôb, menšia miestosť pre 30 osôb (technické vybavenie na vyžiadanie), piano bar, Wi-Fi pri recepcii (zdarma pre všetkých hostí s vlastným notebookom), prenájom detských kočiarov na vyžiadanie (za poplatok), stráženie detí od 4-11 rokov (6 dní v týždni). Len cca 200 m od hotela sa nachádzajú obchodíky, pizzérie a bary so živou večernou hudbou. Zvieratá nie sú povolené. V hoteli nie je možná platba v hotovosti. Pri príchode vám bude vystavená karta, s ktorou budete platiť počas celého pobytu.

ŠPORT A ZÁBAVA: bazén s morskou vodou, lehátkami, slnečníkmi a barom – virtuálne prehliadky - http://www.delphina.it/360/Torreruja/Piscina.html, http://www.delphina.it/360/Torreruja/Bar%20Piscina.html. Za poplatok: Thalasso & Spa centrum „Venere“ - vyhrievaný multifunkčný bazén s morskou vodou (virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Torreruja/Piscina%20Multifunzionale.html), niekoľko kabín s procedúrami s morskou vodou, sauna a turecké kúpele, masáže, kozmetické služby, kardio-fitnes a relaxačná zóna. Na absolvovanie procedúr je potrebné potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti od lekára. Možnosť lekárskej prehliadky aj na mieste, za poplatok. K dispozícii sú taktiež špecifické programy pre tehotné ženy. Nie je povolený vstup neplnoletým osobám, resp. osoby nad 14 rokov sú povolené len v sprievode rodičov. K dispozícii sú taktiež vodné bicykle na pláži, tenisové kurty, futbalové ihrisko (cca 150 m), potápanie, športový rybolov, požičovňa člnov, áut a skútrov. 2 km od hotela sa nachádza aquapark, ktorý ponúka veľa zábavy pre každého. Možnosť poldenných a celodenných výletov a exkurzií.

Poldenné výlety: malá dedinka Castelsardo – nachádza sa 30 minút od hotela a je preslávená svojimi ručne vyrobenými znamenitými výrobkami ako aj krásnym prostredím s výhľadom na more; Aggius – oblasť očarujúcich dediniek ponorených do dychvyrážajúcej hornatej krajiny plnej stredovekých tradícií; „Morské safari” – podmanivá plavba okolo malých ostrovov Isola Rossa a Costa Paradiso, kde je možné vidieť delfíny ako aj iné vzácne živočíchy či rastliny.

Celodenné výlety: Výlety autobusom odchádzajúcim z hotela: Alghero – malé mesto katalánskych tradícií a tzv. „krajina koralov“, Pobrežie Costa Smeralda a prístav Porto Cervo – možnosť zažiť dotyk luxusu, ktorým dýchajú tieto miesta. Výlety loďou odchádzajúcou z Isola Rossa - Národný park Archipelago, La Maddalena – neobývané ostrovy snov, Bonifacio a ostrov Lavezzi na juhu Korziky; Piknik na prírodnej, ničím nenarušenej pláži (transfer nafukovacím člnom). 

* z bezpečnostných dôvodov výlety loďou nie sú povolené pre deti do 3 rokov.

PARKOVISKO: súkromné, kryté, bezplatné parkovisko.

NÁSTUPNÉ DNI: 
Hotel: ľubovoľný, príchod 15:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (kratší pobyt na vyžiadanie).

Vily: sobota, nedeľa, príchod 17:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou na osobu a 7 nocí, vstup do welness iba v President.
NA VYŽIADANIE -
 
platba v CK: príplatok za 1/1 izba Standard 279 €/osoba/týždeň 17.5.-20.6 a 30.8.-27.9., 372 €/osoba/týždeň 21.6.-4.7 a 23.8.-29.8., 559 €/osoba/týždeň 5.7.-1.8., 745 €/osoba/týždeň 2.8.-22.8., výhľad na more (iba v Suite a Master Suite) 129 €/osoba/týždeň od 2.8.-22.8., 113 €/osoba/týždeň od 21.6.-1.8. a 23.8.-29.89., 81 €/osoba/týždeň v ostatných termínoch, Brunch Mediterraneo“ 129 €/osoba/týždeň, Standard Special +15% z ceny izby Standard, platba na mieste: požičanie kočíka 20 €/pobyt (nutné objednať vopred), plážový servis 13 €/deň, (príplatok 5 € za 1. a 2. rad), vstup do wellness
 22 €/osoba (iba osoby nad 14 r.).
DETI DO 2 ROKOV: zdarma na 3. a 4. lôžku, v izbe s 2 dospelými, postieľka zdarma (nutné objednať vopred).
DETI OD 2-6 ROKOV: 1. dieťa zdarma v izbe s 2 dospelými; postieľka zdarma (nutné objednať vopred); ďalšie dieťa zľava 50%.
ŠPECIÁLNA PONUKA:
1 dospelý a 1 dieťa od 0-11 r. v izbe Standard = 1 dospelá osoba v 1/1 izbe, okrem termínu 2.8.-22.8.
6. Hotel Dune Village**** - Badesi Mare

6. Hotel Dune Village**** - Badesi Mare

Rezort sa nachádza neďaleko mestečka Badesi v zálive Golfo dell´Asinara, asi hodinu cesty autom od Olbie (80 km) či Alghera (55 km), cca 40 minút od prístavov Santa Teresa di Gallura a Porto Torres. Je jedným z najlepšie vybavených rezortov na Sardínii. Rezort Le Dune je situovaný v obrovskom parku a je rozdelený na 5 častí - Hotel I Ginepri, Hotel Le Palme, Hotel Le Rocce, Hotel & Spa Le Sabine a Hotel La Duna Bianca. Svojim hosťom ulahodí wellness centrom, 10 reštauráciami, 6 bazénmi, 6 barmi, vybavenou a bezpečnou zónou pre deti a širokým výberom športových a rekreačných aktivít. 

PLÁŽ: dlhá nádherná pláž s bielym pieskom tiahnúca sa 8 kilometrov okolo opustených útesov a v blízkosti ubytovacích kapacít. Na pláži je k dispozícii plážový servis pre hostí ubytovaných v „La Duna Bianca“ zdarma, pre ostatných hostí v 1. a 2. rade za poplatok a od 3. radu zdarma (1 slnečník a 2 lehátka/izba). Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/Spiaggia.html.

CENTRUM: 3 km Badesi, 10 km Isola Rossa, 12 km Valledoria.

UBYTOVANIE: 5 hotelov ponúka ubytovanie v 496 izbách. Všetky izby sú klimatizované a majú k dispozícii vybavenú verandu, kúpeľňu so sprchou, sušič na vlasy, trezor, TV SAT, telefón a minibar.

Hotel Le Palme: ideálne miesto pre mladých ľudí alebo pre rodiny s dieťaťom. K dispozícii 153 izieb. Plážové uteráky a detská postieľka na vyžiadanie. 

Izba Standard pre 2+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie) a rozkladacím lôžkom. Max. 2 dospelé osoby a 1 dieťa do 6 rokov. Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/Doppia%20Standard.html.

Izba Superior pre 2+1+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou a rozkladacím lôžkom. Max. 2 dospelé osoby + 1 dieťa do 16 rokov + 1 infant do 2 rokov. Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/Doppia%20Superior.html

Hotel I Ginepri: priestranné izby a suity sú rajom pre rodiny s deťmi. K dispozícii 205 izieb. Plážové uteráky a detská postieľka na vyžiadanie. 

Izba Superior pre 2+1+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou, rozkladacie lôžko. Max. 2 dospelé osoby + 1 dieťa do 16 rokov + 1 infant do 2 rokov. Taktiež možnosť prepojenia dvoch izieb Superior na vyžiadanie.

Izba Family suite pre 4+1+1 osôb: spálňa s manželskou posteľou, oddelená obývacia miestnosť s 2 samostatnými rozkladacími lôžkami alebo 2 vstavanými lôžkami, priestranná izba s funkčným nábytkom, 2 x TV. Možnosť 5. osoby na pridanom lôžku a 6. osoby (infant do 2 rokov v postieľke). 

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/Family%20Suite.html

Izba Senior Suite Family pre 4+2+1 osôb: spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, obývacia miestnosť s 2 samostatnými rozkladacími lôžkami alebo 2 vstavanými lôžkami, 2 x TV. Minimálne 3 plne platiace osoby. Max. pre 6 dospelých osôb + 1 infant do 2 rokov. Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/Senior%20Suite%20Family.html

Hotel Le Rocce: oáza pre páry túžiace po tichu a diskrétnom prostredí, keďže hotel ponúka ubytovanie pre hostí nad 12 rokov. K dispozícii 28 izieb. Plážové uteráky a župany pre dospelých, raňajky pri bazéne alebo na vlastnej verande (za poplatok). 

Izba Superior pre 2+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou a rozkladacím lôžkom pre 1 osobu. Max. 2 dospelé osoby + 1 dieťa od 12-16 rokov.

Hotel & Spa Le Sabine: tichá a jedna z najexkluzívnejších častí rezortu. K dispozícii je 94 izieb vybavených luxusným nábytkom.  K dispozícii plážové uteráky a župany pre dospelých. Možnosť detskej postieľky na vyžiadanie, zdarma.

Izba Deluxe pre 2+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie). Max. 2 dospelé osoby + 1 infant do 2 rokov.

Izba Suite pre 2+2+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou, oddelená obývacia miestnosť s rozkladacím lôžkom a vstavaným lôžkom, priestranná kúpeľňa, 2 x TV. Max. 4 dospelé osoby + infant do 2 rokov. Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/Suite%20Sabine.html

Hotel La Duna Bianca: jedna z najexkluzívnejších častí situovaná iba niekoľko metrov od pláže. Všetkých 16 izieb je elegantne zariadených, majú širokú súkromnú terasu s výhľadom na more a priestrannú luxusnú kúpeľňu so sprchou, niektoré s vaňou. Raňajky servírované na terase alebo v niektorej z reštaurácií v rezorte (formou bufetu). K dispozícii plážové uteráky a župany pre dospelých, plážové lehátka a slnečníky na rezervovanej pláži. Voľný vstup do wellness centra (iba pre dospelých). Možnosť detskej postieľky na vyžiadanie, zdarma.

Izba Royal pre 2+1 osoby : prestížna izba s manželskou posteľou a obývacou časťou. Výhľad na more na vyžiadanie (za poplatok). Max. 2 dospelé osoby a 1 infant do 2 rokov.
Izba Royal pre 2+2 osoby s výhľadom na more:
 ako izba Royal, ale väčšia a naviac 2 samostatné rozkladacie lôžka. Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/Royal%20Duna%20Bianca.html
Izba President s výhľadom na more: nadštandardná priestranná izba s exkluzívnym nábytkom a veľkou terasou s panoramatickým výhľadom. Spálňa s manželskou posteľou prepojená s obývacou miestnosťou s 2 samostatnými rozkladacími lôžkami. Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/President.html

STRAVOVANIE: polpenzia, plná penzia. V rezorte je na výber 10 rôznych reštaurácií (nutná rezervácia okrem „Nautilus“). 

Reštaurácie s jedlami bez poplatku (voda a domáce víno zahrnuté v cene): 

„Nautilus“ – hlavná reštaurácia s medzinárodnou kuchyňou, jedlo podávané formou bufetu, raňajky sa tu podávajú pre hostí hotela „I Ginepri“. 

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/RistoranteNautilus.html

„Carrimbanca“ – miestna sardínska kuchyňa, jedlo podávané formou bufetu. 

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/RistoranteCarrimbanca.html

„Pomodoro“ – národná reštaurácia, jedlo podávané formou bufetu, raňajky sa tu podávajú pre hostí hotela „Le Palme”. Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/RistorantePomodoro.html

„Alla Spiaggia“ – pri pláži, mediteránske predjedlá a prvý chod bufetovou formou so špecialitami a vyprážanými morskými plodmi.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/RistoranteAllaSpiaggia.html

„Li Junchi“ – ponúka servírované špeciálne druhy pizze pripravené v peci, špagety, predjedlá a zmrzlinu (čapované pivo a nealkoholické nápoje sú zahrnuté v cene).

„Peter Pan“ – reštaurácia vhodná pre hostí baby klubu a miniklubu od 19:00-20:00, otvorené denne. Potrebná prítomnosť rodičov pri deťoch do 2 rokov.

Reštaurácie s jedlami a nápojmi za poplatok:

„Scorfano“ – podávané rôzne druhy grilovaných rýb formou bufetu, bez poplatku deti do 1 roka a pre hostí ubytovaných v „La Duna Bianca“. 

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/RistoranteScorfano.html

„Il Fico d´India“ – len pre dospelých (min. vek 12 r.), servírované vegetariánske menu navrhované šéfkuchárom, bez poplatku pre hostí ubytovaných v „La Duna Bianca“. 

„Romantico“ – len pre dospelých (min. vek 12 r.) jedlá sú servírované pri sviečkach v elegantnom prostredí. Šéfkuchár znamenite pripravuje rôzne vynikajúce tématické menu. Bez poplatku pre hostí ubytovaných v „La Duna Bianca“ a „La Rocce“.  Raňajky sa tu podávajú pre hostí hotela „Le Rocce“. Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/RistoranteRomantico.html

„Il Leccio“ – mediteránske jedlo je pripravované priamo pred hosťami a podávané bufetovou formou, bez poplatku deti do 1 roka a pre hostí ubytovaných v „Le Sabine“ a v „La Duna Bianca“. Raňajky su tu podávané pre hostí ubytovaných v „Le Sabine“. 

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/RistoranteLeccio.html

Hostia hotela „La Duna Bianca” majú k dispozícii raňajky na izbe (od 8:00-10:30) alebo využívanie bufetových raňajok v ktorejkoľvek reštaurácii. V čase od 7:30-8:00 sú raňajky v reštaurácii „Nautilus“ k dispozícii pre všetkých hostí. Raňajky vo vyhradených reštauráciách od 8:00-10:30. Večere v čase od 19:30-22:00. Obedy „Brunch Mediterraneo“ (od 12:30-14:30) sa podávajú v reštauráciách „Nautilus“ alebo „Alla Spiaggia“ - ľahký teplý a studený bufet (cestoviny, zeleninové jedlá, šaláty, lokálne syry a ovocie). Bezlepková strava na vyžiadanie na mieste. Rezort ponúka možnosť výmeny „Brunch Mediterraneo” za „Brunch Around” ktorý je formou stravovania v partnerských 4 a 5-hviezdičkových hoteloch počas výletov (pri 5-hviezdičkových hoteloch za príplatok, rezervácia na mieste).

VYBAVENIE A SLUŽBY: wellness centrum „Le Sabine Spa“ – 3 vyhrievané, sladkovodné, vonkajšie, multifunkčné bazény (jacuzzi, vírivka s relaxačnými tryskami, hydromasážny bazén - virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/LeDune/PiscinaBenessere.html), masáže,  kozmetické procedúry, miestnosť kardio-fitnes, turecké kúpele, vonkajšia a vnútorná relaxačná zóna, prezliekareň. Na absolvovanie procedúr je potrebné potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti od lekára. Možnosť lekárskej prehliadky aj na mieste, za poplatok. K dispozícii sú taktiež špecifické programy pre tehotné ženy. Nie je povolený vstup neplnoletým osobám, resp. osoby nad 14 rokov sú povolené len v sprievode rodičov. Každý hotel má recepciu, okrem „La Duna Bianca“ kde sú hostia osobne vítaní. K dispozícii je Wi-Fi (na recepciách a v niektorých baroch) prvých 180 minút zdarma pre hostí s vlastným notebokom, Internet point za poplatok, konferenčná miestnosť s kapacitou 450 osôb (všetko technické vybavenie na vyžiadanie), 6 barov, oddychová zóna s postieľkami, amfiteáter, ambulancia v určitých hodinách zdarma (návštevy doktora za poplatok), kyvadlová doprava z/do Badesi v stanovených časoch (okrem soboty) za poplatok. V strede rezortu sa nachádza námestie s informačným centrom, obchodom s oblečením a suvenírmi, novinovým stánkom, požičovňou áut, skútrov a lodí, herňou s videohrami, fotografom, barmi so zmrzlinou a iné. Možnosť zapožičania kočiarov (za poplatok, na vyžiadanie vopred). V rezorte nie je možná platba v hotovosti. Pri príchode vám bude vystavená karta, s ktorou budete platiť počas celého pobytu. Zvieratá nie sú povolené.

ŠPORT A ZÁBAVA: 6 bazénov s plavčíkmi (z toho 2 detské) vybavených plážovými lehátkami a barom, bazén pre všetkých hostí je v „I Ginepri“ (Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/LeDune/PiscinaGinepri.html) a „Le Palme“ (s vyhradenou zónou pre deti – Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/LeDune/PiscinaLePalme.html), bazén v „Le Rocce“ pre hostí nad 12 rokov (Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/LeDune/PiscinaLeRocce.html) bazén v „Le Sabine“ pre hostí ubytovaných v „Le Sabine“ a „La Duna Bianca“ (Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/LeDune/PiscinaSabine.html), bazén umiestnený vo „Villlaggio Fantasia“ s veľkým ihriskom je k dispozícii pre všetky deti. K dispozícii je takžiež 5 tenisových kurtov, 5 osvetlených futbalových ihrísk (umelý trávnik), basketbalové a volejbalové ihrisko, tanečná škola, lukostreľba, aerobik, gymnastika, jogging, kurzy plachtenia, windsurfingu, kanoe a iné. Šport a zábava pre deti: tancovanie pre deti, inšpirované magickým svetom rozprávok, zámok „Duneland” pre najmenších – detský kútik, miestnosť na pozeranie rozprávok, časť na jedenie aj pre najmenších, Baby club pre deti od 18 mesiacov do 3 rokov (zdarma starostlivosť o deti v baby clube; na trávenie času v baby clube je potrebné predložiť doklad, že dieťa nebolo choré minimálne 3 dni pred odchodom na dovolenku), Mini club pre deti od 4-8 rokov (rôzne zaujímavé aktivity ako napr. „Učenie hrou“ – deti spoznávajú prírodu hravou formou, možnosť obedov a večerí s kvalifikovaným personálom v reštaurácii „Peter Pan“), Junior Club pre deti od 9-13 rokov ponúka rôzne aktivity a športy, raz za týždeň aj tématickú párty s večerou, Teen club pre tínedžerov od 14-17 rokov ponúka exkluzívnu a rezervovanú časť, kde je dospelým vstup zakázaný a deti si môžu užiť veľa zábavy pri mixovaní nealkoholických miešaných nápojov, tancovaní a trávení výborných večerov so svojimi rovesníkmi. Neďaleko potápačské centrum, jazda na koni, športový rybolov (za poplatok). Možnosť poldenných a celodenných výletov a exkurzií.

Poldenné výlety: malá dedinka Castelsardo – nachádza sa 30 minút od rezortu a je preslávená svojimi ručne vyrobenými znamenitými výrobkami ako aj krásnym prostredím s výhľadom na more; Aggius – oblasť očarujúcich dediniek ponorených do dychvyrážajúcej hornatej krajiny plnej stredovekých tradícií; Isola Rossa – rybárska dedina vzdialená od rezortu len 15 minút; „Morské safari” – podmanivá plavba okolo malých ostrovov Isola Rossa a Costa Paradiso, kde je možné vidieť delfíny ako aj iné vzácne živočíchy či rastliny.

Celodenné výlety: Výlety autobusom odchádzajúcim z rezortu: Alghero – malé mesto katalánskych tradícií a tzv. „krajina koralov“, Pobrežie Costa Smeralda a prístav Porto Cervo – možnosť zažiť dotyk luxusu, ktorým dýchajú tieto miesta. Výlety loďou odchádzajúcou z Isola Rossa - Národný park Archipelago, La Maddalena – neobývané ostrovy snov,  Bonifacio a ostrov Lavezzi na juhu Korziky. 

* z bezpečnostných dôvodov výlety loďou nie sú povolené pre deti do 3 rokov.

PARKOVISKO: súkromné, nekryté parkovisko.

NÁSTUPNÉ DNI: ľubovoľný, príchod 16:30, odchod do 10:00, min. 7 nocí (ľubovoľný na vyžiadanie).

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou na osobu a noc v príslušnej izba, nápoje k jedlám (voda, víno), vstup do welness iba v type, La Duna Bianca Royal 2/4 a President.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: príplatok za 1/1 izba Standard Palme a Sabine Deluxe 335 €/osoba/týždeň 24.5.-20.6 a 30.8.-20.9., 466 €/osoba/týždeň 21.6.-4.7. a 23.8.-29.8., 559 €/osoba/týždeň 5.7.-1.8., 745 €/osoba/týždeň 2.8.-22.8., výhľad na more v izbe Duna Bianca Royal 2 161 €/osoba/týždeň 2.8.-22.8., 129 €/osoba/týždeň v ostaných termínoch, „Brunch Mediterraneo“ 129 €/osoba/týždeň, platba na mieste: požičanie kočíka 20 €/pobyt (nutné objednať vopred), plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka) v 1. rade 15 €, v 2. rade 10 €, zdarma pre hostí La Duna Bianca, vstup do wellness 22 €/osoba (možné iba pre osoby nad 14 r.).
DETI DO 2 ROKOV: zdarma na 3. a 4. lôžku (nie je možné v Le Rocce Superior), v izbe s 2 dospelými, postieľka zdarma (nutné objednať vopred).
DETI OD 2-6 ROKOV: zdarma na 3. a 4.lôžku (nie je možné v Sabine Deluxe, Duna Bianca Royal 2 a Le Rocce Superior); v izbe s 2 dospelými; postieľka zdarma (nutné objednať vopred).
DETI OD 2-6 ROKOV: v GinepriFamily Suite, Ginepri Senior Suite, Sabine Suite, Duna Bianca Royal 4, Duna Bianca President - 1. dieťa zdarma, 2. dieťa zľava 50%, 3. dieťa zľava 50% (možné iba v Ginepri Family Suite a Senior Suite); v izbe s 2 dospelými; postieľka v cene (nutné objednať vopred).
ŠPECIÁLNA PONUKA: 1 dospelý a 1 dieťa od 0-11 r. v izbe Palme Standard = 1 dospelá osoba v 1/1 izbe, okrem termínu 2.8.-22.8.

8. Hotel Capo d'Orso**** - Palau - Cala Capra

8. Hotel Capo d'Orso**** - Palau - Cala Capra

Nachádza sa na jednom z najkrajších miest ostrova, s výhľadom na ostrovy La Maddalena a pobrežie Costa Smeralda. Len 4 km je vzdialené mestečko Palau a 40 km mesto Olbia. Hotel je výnimočným miestom s exkluzívnou, romantickou atmosférou a je ukrytý medzi olivovníkmi, borievkami a nádhernými plážami. Ponúka mnoho služieb ako napríklad raňajky pri melódiách harfy, ktorá očarí každého, wellness centrum či možnosť zahrať si golf.

 

PLÁŽ: hosťom sú k dispozícii 2 pláže Cala Capra (Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/capodorso/MoloSpiaggiaOrso.html) a Cala Selvaggia (Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/capodorso/CalaSelvaggiaOrso.html), ktoré sa nachádzajú len pár krokov od hotela. Jedna pláž je vybavená lehátkami a exkluzívne pre hostí hotela je vyhradených 5 drevených mól s plážovými matracmi a plážovými uterákmi. Navyše je možné si zaplávať každý deň na inom krásnom mieste a využiť motorový čln hotela, ktorý vás zavezie na nádherné okolité ostrovy alebo pláže Costa Smeralda (možnosť prenajať si aj nafukovací čln).

 

CENTRUM: 4 km Palau, 13 km Cannigione, 40 km Olbia.

 

UBYTOVANIE: hotel má 94 izieb, z toho 12 Junior Suite, jednu prestížnu izbu President s výhľadom na more a 20 okúzľujúcich a elegantných Junior Suite Executive a Cardinal. Izby sa nachádzajú len niekoľko metrov od wellness centra. Všetky izby sú vybavené verandou alebo terasou s malým stolom a stoličkami, kúpeľňou so sprchou, sušičom na vlasy, klimatizáciou, telefónom, Sky TV, trezorom, minibarom, županmi pre dospelých a plážovými uterákmi. Na vyžiadanie možnosť kozmetického balíčka, izby s výhľadom na more (za poplatok) a detskej postieľky (zdarma).

Izba Classic pre 2 osoby: spálňa s manželskou posteľou.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/capodorso/DoppiaClassicOrso.html

Izba Deluxe pre 2+1+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou prepojená s obývacou miestnosťou s gaučom/rozkladacím gaučom. Max. 2 dospelé osoby + dieťa do 16 rokov + 1 infant do 2 rokov.
Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/capodorso/DeluxeOrso.html

Izba Junior Suite pre 2+1+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie) prepojená s obývacou miestnosťou s gaučom, oddelená kúpeľňa a toaleta. Max. 2 dospelé osoby + dieťa do 16 rokov + 1 infant do 2 rokov.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/capodorso/JuniorSuiteOrso.html

Izba Suite Family pre 4+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou prepojená s obývacou miestnosťou s gaučom/rozkladacím gaučom, menšia spálňa s 2 samostatnými lôžkami, 1 kúpeľňa, 2 x TV. Max. 4 dospelé osoby + dieťa do 16 rokov.

Izba Junior Suite Executive pre 2+2 osoby: spálňa s manželskou posteľou (2 samostatné lôžka na vyžiadanie) prepojená s obývacou miestnosťou s 2 rozkladacími kreslami, priestranná kúpeľňa s oddelenou vaňou a sprchou. Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/capodorso/JuniorSuiteExecutiveOrso.html

Izba Junior Suite Cardinal pre 2+2 osoby: podobná ako izba Junior Suite Executive ale väčšia. Priamy vstup do wellness centra aj v župane, len 30 metrov od mora a drevenej terasy.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/capodorso/JuniorSuiteCardinalOrso.html

Izba President s výhľadom na more pre 2+2+1 osoby: prestížne a unikátne ubytovanie, kde sa prihliadalo na každý detail. Spálňa s manželskou posteľou, šatník, obývacia miestnosť so stolom a 2 rokladacími kreslami, nádherná veranda s panoramatickým výhľadom na more, luxusná kúpeľňa s hydromasážnou vaňou a priestrannou sprchou. Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov + 1 infant do 2 rokov.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/capodorso/PresidentOrso.html

 

STRAVOVANIE: raňajky, polpenzia. Raňajky sú servírované v sprievode melódií harfy na terase od 7:30-10:30 alebo je možné objednať si raňajky na izbu (za poplatok). Na večere si hostia môžu vybrať z dvoch reštaurácií, obe sa vyznačujú excelentou kuchyňou založenou na typických sardínskych produktoch: Rešturácia „Il Paguro“ – nachádza sa na terase s výhľadom na more a ponúka výborný výber čerstvých morských plodov (mušlí) – virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/capodorso/RistorantePaguroOrso.html; Reštaurácia „Gli Olivastri“ – situovaná medzi stáročnými stromami, vytvárajúce elegantnú a romantickú atmosféru – virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/capodorso/RistoranteOlivastriOrso.html. K dispozícii je aj pizzéria „L´Approdo“ kde je pizza pečená v peci na drevo - virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/capodorso/PizzeriaOrso.html. Možné objednanie bezlepkovej stravy vopred. Donesenie jedál na izbu za poplatok. Obed je možné zakúpiť si v reštaurácii „Il Paguro“ alebo pizzérii „L´Approdo“, ktoré sa nachádzajú len pár metrov od mora. Ponúkajú rôzne mediteránske jedlá, šaláty či sendviče. 

 

VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia, konferenčné centrum pre 150 osôb (všetko technické vybavenie na vyžiadanie), terasa s piano barom, bar pár metrov od pláže, Wi-fi zdarma na recepcii, v reštaurácii „Il Paguro“ a bare „L´Approdo“ (potrebný vlastný notebook), zapožičanie počítača (za poplatok), wellness centrum Thalasso & Spa „L´Incantu“ je vybavené recepciou, 2 multifunkčnými bazénami s morskou vodou s rôznou teplotou, 10 moderných kabín na procedúry, masáže a kozmetické služby, turecké kúpele, relaxačná zóna, lehátka na drevenej terase. Na absolvovanie procedúr je potrebné potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti od lekára. Možnosť lekárskej prehliadky aj na mieste, za poplatok. K dispozícii sú taktiež špecifické programy pre tehotné ženy. Nie je povolený vstup neplnoletým osobám, resp. osoby nad 14 rokov sú povolené len v sprievode rodičov. Vstup do wellness centra je za poplatok, okrem hostí ubytovaných v izbe President. Zvieratá v hoteli nie sú povolené.

Virtuálne prehliadky: 

Bazény - http://www.delphina.it/360/capodorso/PiscinaThalassoOrso.html;

Masážne sprchy - http://www.delphina.it/360/capodorso/DocciaGettoOrso.html;

Hammam - http://www.delphina.it/360/capodorso/HammamOrso.html;

Hydromasážna vaňa - http://www.delphina.it/360/capodorso/IdromassaggioOrso.html.

 

ŠPORT A ZÁBAVA: bez poplatku: bazén s morskou vodou obklopený drevenou terasou s výhľadom na more, priestranstvo s fitness vybavením s výhľadom na more (virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/capodorso/Palestra.html). Za poplatok: návšteva lekára (potrebná rezervácia), golf (virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/capodorso/GolfOrso.html) a mimo hotela je možný prenájom lodí a člnov, športový rybolov, prenájom áut, jazdenie na koni (1,5 km od hoetla), kurzy potápania, tennis a transfer. K dispozícii sú aj poldenné a celodenné výlety.

 

Poldenné výlety: Palau každého očarí jeho malými večernými trhmi a taktiež je východzím miestom plavieb na okolité ostrovy La Maddalena, z ktorých sa odchádza na fascinujúci neobývaný ostrov Caprera, na ktorom býval a je pochovaný národný hrdina Garibaldi; Porto Cervo a Costa Smeralda sú preslávané svojim luxusom a jedným z najelegantnejších mediteránskych prístavov; Aggius – oblasť očarujúcich dediniek ponorených do dychvyrážajúcej hornatej krajiny plnej stredovekých tradícií, „Morské safari” – podmanivá plavba národným parkom okolo ostrovov Caprera a Budelli, kde je možné vidieť delfíny ako aj iné vzácne živočíchy či rastliny; Národný park Archipelago, La Maddalena – plavba na neobývané ostrovy snov.

 

Celodenné výlety: Výlet na ostrov Korzika – nazývaný taktiež „Mediteránske Maldivy” so zastávkou na nákupy v meste Bonifacio; Malé plavby na plachetnici okolo ostrovov La Maddalena a Korziky.

* z bezpečnostných dôvodov výlety loďou nie sú povolené pre deti do 3 rokov.

 

PARKOVISKO: súkromné, nekryté, na vyžiadanie garáž (za poplatok).

NÁSTUPNÉ DNI: ľubovoľný, príchod 15:30, odchod do 11:30, min. 7 nocí (ľubovoľný na vyžiadanie).

9. Hotel Cala di Falco**** - Cannigione

9. Hotel Cala di Falco**** - Cannigione

Pri bránach Costa Smeralda, na jednom z najlákavejších miest ostrova, len 100 m od letoviska Cannigione a naproti súostroviu La Maddalena sa nachádza skutočná oáza pokoja, elegancie, komfortu a zmyslu pre najmenší detail. Najbližšie letisko a prístav v Olbii sú od Cannigione vzdialené len 30 km. Rezort Cala di Falco bol v roku 2008 kompletne renovovaný s ohľadom na každý architektonický detail a pozostáva z 3 častí: hotel „Il Borgo“, hotel a rezidencia „La Rotonda“ a vily.

Pláž: pár krokov od hlavného bazéna hotela sa nachádza verejná piesočnatá pláž s plážovým servisom zdarma do vyčerpania voľných miest. Medzi plážou a hotelom je pobrežná komunikácia, vedúca okolo nádherných pláží zálivu Arzachena, na ktorú hotel zabezpečuje bezplatnú dopravu.
 Navyše je možné si zaplávať každý deň na inom krásnom mieste a využiť motorový čln „Delphina Express” (za poplatok), ktorý vás zavezie na nádherné okolité ostrovy alebo pláže Costa Smeralda.

Centrum: 300 m Cannigione, 12 km Baia Sardinia, 15 km Porto Cervo. 

Ubytovanie: hotelové izby sú zariadené v sardínskom štýle. Všetky izby sú vybavené zariadenou terasou alebo verandou, kúpeľňou so sprchovacím kútom a sušičom na vlasy, klimatizáciou, TV SAT, trezorom, telefónom, minibarom a plážovou osuškou. Hotelový komplex pozostáva z dvoch hotelových častí „Il Borgo“ a „La Rotonda“.

Hotelová časť „Il Borgo“ - má oficiálnu kategóriu 4* superior. Nachádza sa v centrálnej zóne, bližšie k hotelovým službám ako sú reštaurácia, bar, recepcia. Pozostáva zo 120 izieb situovaných na prízemí alebo prvom poschodí. Možnosť doobjednať výhľad na more.

Izba Standard pre 2 osoby: dvojlôžková izba s manželskou posteľou (2 samostatné lôžka na vyžiadanie). Možnosť jednolôžkovej izby na výžiadanie, za poplatok.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Camera%20Standard%20Borgo.html

Izba Junior suite pre 2+1+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s 1 samostatným lôžkom (nie sú oddelené dverami). Max. 2 dospelé osoby + 1 dieťa do 16 rokov + 1 infant do 2 rokov.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Junior%20Suite.html

Izba Suite pre 2+2 osoby: spálňa s manželskou posteľou (2 samostatné lôžka na vyžiadanie), obývacia miestnosť s 2 samostatnými lôžkami alebo zabudovanou posteľou v oddelenej časti. Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov. Možnosť 5. osoby (infant) na vyžiadanie.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Suite.html

Izba Senior suite pre 4+2 osoby: spálňa s manželskou posteľou (2 samostatné lôžka na vyžiadanie), spálňa s 2 samostatnými lôžkami, obývacia miestnosť s 2 samostatnými lôžkami alebo zabudovanou posteľou v oddelenej časti. Max. 4 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov (min. 3 plne platiace osoby).

Hotelová časť „La Rotonda“ - oficiálna kategória 4*. Situovaná na druhej časti pozemku v súkromnejšej časti okolo druhého bazéna.

Izba Standard pre 2 osoby: dvojlôžková izba s manželskou posteľou (2 samostatné lôžka na vyžiadanie), pre 2 dospelé osoby. Možnosť jednolôžkovej izby na výžiadanie, za poplatok.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Camera%20Standard%20Rotonda.html

Stravovanie: polpenzia, plná penzia. Raňajky formou bufetu pri bazéne na terase reštaurácie „La Poiana“. Obedy „Brunch Mediterraneo“ - ľahký teplý a studený bufet (cestoviny, zeleninové jedlá, šaláty, lokálne syry a ovocie). Mimo sezóny môže byť bufet nahradený servírovaným obedom.  Večere 2 alternatívy: v reštaurácii „La Poiana“ formou bohatého bufetu alebo v panoramatickej reštaurácii „La Terrazza“ formou servírovaného menu pripraveného šéfkuchárom (potrebná rezervácia, za poplatok) - virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Ristorante%20La%20Terrazza.htm. Bezlepková strava na vyžiadanie. Nápoje nie sú zahrnuté v cene. Rezort ponúka možnosť výmeny „Brunch Mediterraneo” za „Paket Lunch” alebo „Brunch Around” ktoré sú formami stravovania v partnerských 4 a 5-hviezdičkových hoteloch počas výletov (pri 5-hviezdičkových hoteloch za príplatok, rezervácia na mieste).

Vybavenie a služby: 24 hod. recepcia, 2 reštaurácie, bar pri bazéne, piano bar na terase (virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Veranda%20Piano%20Bar.html), Wi-Fi pri recepcii/bare zdarma pre všetkých hostí s vlastným notebookom, Internet point za poplatok, 24-hodinová biberonéria (od 25.5.-5.9.), konferenčná miestnosť pre 150 osôb, prenájom kočiarov a detských stoličiek (na vyžiadanie, za poplatok). Platby možné platobnou kartou (nie je možné platiť hotovosťou). Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava: bezplatne: 2 bazény pre dospelých (veľký bazén s lehátkami a slnečníkmi v centrálnej časti – virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Piscina%20Principale.html, menší v časti La Rotonda len s lehátkami – virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Piscina%20Rotonda.html), 1 bazén pre deti v zóne miniklubu, tenisové kurty s nočným osvetlením, plážový volejbal, herňa, detské ihrisko, baby klub a miniklub (25.5.-5.9.). Za poplatok: večerné stráženie detí (od 18 mesiacov do 5 rokov) aby si rodičia mohli užiť príjemnú večeru, prenájom áut, člnov, skútrov, športový rybolov z luxusnej lode s odborným kapitánom, výlety a jazdy na koni. V hoteli Capo d´Orso možnosť wellnessu: bazény s morskou vodou s rôznou teplotou, liečebné procedúry, masáže, okrášľujúce procedúry, turecké kúpele, relaxačná zóna (s rezerváciou na mieste, za poplatok) a využitie golfového ihriska. Neďaleko potápačské centrum a kurzy plachtenia. V ponuke sú aj rôzne výlety či už poldenné alebo celodenné.

Poldenné výlety: Národný park Archipelago, La Maddalena – neobývané ostrovy snov; Palau každého očarí jeho malými večernými trhmi a taktiež je východzím miestom plavieb na okolité ostrovy La Maddalena, z ktorých sa odchádza na fascinujúci neobývaný ostrov Caprera, na ktorom býval a je pochovaný národný hrdina Garibaldi; Porto Cervo a Costa Smeralda sú preslávané svojim luxusom a jedným z najelegantnejších mediteránskych prístavov; Aggius – oblasť očarujúcich dediniek ponorených do dychvyrážajúcej hornatej krajiny plnej stredovekých tradícií, „Morské safari” – podmanivá plavba národným parkom okolo ostrovov Caprera a Budelli, kde je možné vidieť delfíny ako aj iné vzácne živočíchy či rastliny; Wellness v hoteli Capo d´Orso v Cala Capra – transfer je zabezpečovaný loďou.

Celodenné výlety: Výlet na ostrov Korzika – nazývaný taktiež „Mediteránske Maldivy” so zastávkou na nákupy v meste Bonifacio; Malé plavby na plachetnici okolo ostrovov La Maddalena a Korziky.

* z bezpečnostných dôvodov výlety loďou nie sú povolené pre deti do 3 rokov.

Parkovisko: súkromné, nekryté.

Nástupné dni: ľubovoľný, príchod 16:00-20:00, odchod do 10:30, min. 7 nocí (ľubovoľný na vyžiadanie).


CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou na osobu a noc, klubová karta.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: príplatok za 1/1 izba 372 €/osoba/týždeň 24.5.-13.6 a 6.9.-27.9., 466 €/osoba/týždeň 14.6.-20.6. a 30.8.-5.9., 559 €/osoba/týždeň 21.6.-11.7. a 23.8.-29.8., 652 €/osoba/týždeň 12.7.-1.9., 838 €/osoba/týždeň 2.8.-22.8., výhľad na more (okrem typu Standard La Rotonda)193 €/osoba/týždeň od 2.8.-22.8., 161 €/osoba/deň od 14.6.-1.8. a 23.8.-5.9., 113 €/osoba/deň v ostatných termínoch, „Brunch Mediterraneo“ 145 €/osoba/týždeň od 12.7.-22.8., 129 €/osoba/týždeň v ostatných termínoch, platba na mieste: výlet loďou 25 €/osoba nad 11 r., 20 €/dieťa 3-11 r. (dieťa 0-3 r. nie je možné), požičanie kočíka 20 €/pobyt (nutné objednať vopred), detská asistenčná služba (18 mes. - 5 r.) 20 €/dieťa/večer.
DETI DO 2 ROKOV: zdarma (možné iba v Il Borgo Junior Suite, Suite, Senior Suite), v izbe s 2 dospelými, postieľka zdarma (nutné objednať vopred).
DETI OD 2-12 ROKOV: 1. dieťa zdarma (možné iba v Il Borgo Junior Suite, Suite, Senior Suite), 2. dieťa zľava 50% (možné iba v Suite, Senior Suite) , 3. dieťa zľava 50% (možné iba Senior Suite); v izbe s 2 dospelými.
ŠPECIÁLNA PONUKA: 1 dospelý a 1 dieťa od 0-11 r. v izbe Il Borgo Standard a La Rotonda Standard = 1 dospelá osoba v 1/1 izbe, okrem termínu 2.8.-22.8.
11. Colonna Capo Testa Grand Hotel ***** - Santa Teresa di Gallura

11. Colonna Capo Testa Grand Hotel ***** - Santa Teresa di Gallura

Poloha: Hotel je situovaný na najsevernejšom mieste Sardínie, 3 km od mestečka Santa Teresa, 25 km od Palau. Vďaka svojej polohe je vhodný pre nerušenú, romantickú dovolenku. Hostia, túžiaci po zábave môžu využiť hotelový mikrobus, ktorý jazdí do Santa Teresy. Do mestečka sa môžu dostať i pešo prechádzkou po panoramatickej ceste, ktorá vedie národným parkom. Hotel leží pri súkromnej pláži s bielym pieskom. 200 m od hotela je druhá piesková pláž.

Vybavenie: Hotel je postavený v typickej stredomorskej architektúre, ponorený do záhrady, ponúka reštaurácie s výhľadom na more, bar, pianobar, bazén s hydromasážou a lehátkami so slnečníkmi, parkovisko, posilňovňu, miniclub pre deti do 12 rokov, ihrisko pre deti, vodné športy, požičovňa vodných bicyklov, kanoe, lodičiek, škola potápania.

Stravovanie: možnosť polpenzie a plnej penzie

Ubytovanie: 130 luxusných izieb, ktoré sú vkusne zariadené v typickom sardínskom štýle, vybavené klimatizáciou, telefónom s priamou linkou, trezor, TV SAT, minibar, sprcha alebo vaňa, fén, balkón alebo terasa.

metricconverter productid=
prejsť na stránku: [1] 2 3

NAJ.sk
webdesign © bart.sk