Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

ITALIA GOLD

Sicília

prejsť na stránku: [1]
1. Arenella Resort**** - Siracusa

1. Arenella Resort**** - Siracusa

POLOHA: Rezort sa nachádza v nádhernom parku, plnom zelene cca 250 m od pláže a 10 km od mesta Siracusa. Komplex je najväčším rezortom na Sicílii. Jeho pobrežie je 4 km dlhé, rozprestiera sa na rozlohe 70 000 m² a ponúka široký výber športových a relaxačných zariadení.

PLÁŽ: 250–600 m, súkromná piesočnatá pláž so skalnatými útesmi, plážový servis v cene (slnečník + lehátko + plážové kreslo/izba), plážový mikrobus v cene. V okolí sa nachádzajú i malé piesočnaté pláže so skalnatými útesmi.
UBYTOVANIE: 460 elegantne zariadených 2-4 lôžkových izieb s TV SAT, barovou chladničkou, klimatizáciou, telefónom, sušičom na vlasy, trezorom a terasou. 4-lôžkové izby sú bicamere. 
STRAVOVANIE: polopenzia, raňajky kontinentálne, večere formou bufetových stolov, čapovaná minerálka a ¼ l vína v cene.
VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia, reštaurácia, bar. Malé zvieratá povolené (za poplatok).
ŠPORT A ZÁBAVA: bazén, bazén pre deti, tenisové kurty, stolný tenis, posilňovňa, futbalové ihrisko, animácie, miniklub, wellnes centrum – sauna, masáže, kaderníctvo (za poplatok).
PARKOVISKO: áno.

NÁSTUPNÉ DNI: nedeľa, príchod od 16:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

 

2. Grand Hotel Selinunte**** - Selinunte/Castelvetrano Trapani

2. Grand Hotel Selinunte**** - Selinunte/Castelvetrano Trapani

Poloha: Hotel je situovaný v Selinunte v oblasti Castelvetrano, na panoramatickom mieste čarovnej prírodnej rezervácie Belice River, pár minút od Marinella di Selinunte. V jeho blízkosti sa tiež nachádza archeologický park Selinunte. Čisté more a piesočnatá pláž ležia v Marinella di Selinunte a Porto Palo. Je to ideálne miesto pre mnoho vzrušujúcich výletov do blízkeho archeologického parku, jaskyne Cusa, rezervácie Belice a Zingaro, starobylého mesta Erice, riečneho prístavu Mazzara del Vallo, gréckeho divadla Segesta a ostrovov Egadi.

Vybavenie: Hotel má bar, telocvičňu, ponúka masáže, 24 hodín otvorenú práčovňu, obchod, bazén s jacuzzi a miesto pre deti. Môžete si zahrať tenis, vyskúšať lukostreľbu, vaše ratolesti sa môžu zahrať na vybavenom ihrisku. Môžete využiť služby bezplatného parkoviska a kyvadlovú dopravu na súkromnú pláž. Môžete si vychutnať príjemné posedenie v pianobare a tematický večer, ktorý organizuje hotelový personál.

Stravovanie: Hotel disponuje 2 reštauráciami s kapacitou až 320 ľudí a 1 kongresovou sálou. Možnosť polpenzie alebo plnej penzie.

Ubytovanie: Hotel má 80 komfortne zariadených izieb, v ktorých sa nachádza: klimatizácia, farebná TV, SAT, telefón s priamou linkou na internet, trezor, minibar, terasa alebo balkón.

 

3. Hotel Club Torre Macauda *** - Sciacca Ag

3. Hotel Club Torre Macauda *** - Sciacca Ag

Poloha: Nedávno modernizovaný rezidenčný komplex sa rozkladá pri pláži, na 360 m2 bujnej Stredomorskej vegetácie. Nachádza sa na čarovnom pobreží juho-západnej Sicílie, len 9 km od Sciacca. . Komplex obkolesujú 3 rôzne pláže, vo vzdialenosti 250 – 800 m, ľahko dostupné pešo alebo plážovým mikrobusom. Každá z pláží je vybavená slnečníkmi a lehátkami. Piesočnatá pláž je vhodná na denné leňošenie, kým  kamenistá pláž vytvára ideálne podmienky na potápanie. Tretia pláž je kombináciou piesku a kamienkov.

Ubytovanie: Komplex ponúka širokú škálu ubytovacích možností – od komfortných hotelových izieb v hlavnej budove (192 izieb), cez murované bungalovy obklopené zeleňou (105) až po rezidenčnú časť s apartmánmi rôznej veľkosti (235). Hotelové izby sa nachádzajú v hlavnej budove a majú: telefón, centrálnu klimatizáciu, minibar, TV, balkón. Bungalovy majú telefón, centrálnu klimatizáciu, TV, chladničku. Apartmány rôznych veľkostí (od jednoizbového až po veľké trojizbové) sa nachádzajú v osobitnej zóne rozptýlené okolo bazéna s toboganmi. Každý apartmán má elektrický varič, telefón, klimatizáciu a kúpeľňu so sprchou.

Stravovanie: Počas hlavnej sezóny – od júna do septembra – sú raňajky, obedy aj večere podávané formou bohatých bufetových stolov. V mimosezóne (od októbra do mája) sú raňajky formou bufetu, zatiaľ čo obedy a večere sú servírované. Raz týždenne je organizovaná špeciálna „tematická večera“.

Vybavenie a služby: komplex má 4 bary, pizzeriu, 10 tenisových kurtov, 5 bowlingových dráh, 2 multifunkčné zóny, 4 bazény (2 z nich sú pre deti, v susedstve detského ihriska), jeden bazén na potápanie, 1 bazén s toboganmi, posilňovňa, detské ihrisko, detský kútik, disco. Športový nadšenci si tu môžu vychutnať množstvo aktivít, medzi iným windsurfing, canoeing, lukostreľbu, volejbal, stolný tenis, basketbal, minigolf...Tenisové, tanečné a aerobickové skupinové kurzy sú organizované denne profesionálnym tímom.

 

 

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk