Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Sardínia

Ostrov Sardínia

Kúzelný ostrov v Stredozemnom mori s čarokrásnymi pieščitými plážami, azúrovým morom a nezničenou prírodou. Sardínia uspokojí požiadavky i tých najnáročnejších, ktorí hľadajú kľud, odpočinok v krásnej prírode, ale i komfort. Patrí k najmenej osídleným talianskym ostrovom. Tichá horská krajina a tisíce typických okrúhlych obytných veží z doby kamennej a bronzovej, okúzľujúce mestečká a rozprávkové pobrežie garantujú atraktívnu dovolenku.
Najlepšie sa na Sardíniu doplavíte z Janova, Livorna a Civitavecchia. Cesta trajektom trvá približne 10 hodín. Letisko sa nachádza v Cagliari, Olbia a Alghero.Palau - Cala Capra/Cala Lepre/Capo d´Orso

prejsť na stránku: [1]
1. Rezidencia Palau Green Village

1. Rezidencia Palau Green Village

Palau Green Village  je nádherný komplex apartmánov. Sú obklopené záhradami  so stredomorskými krovinami, aromatickými rastlinami. Komplex má výbornú polohu a len 500 m od centra letoviska Palau sa nachádzajú rôzne obchody, prístav a k dispozícii sú aj ďalšie služby.

Pláž:
150 - 250 m od piesočnatej pláže. V zátoke, neďaleko objektu je povolený prístup domácim zvieratám, plážový servis v cene klubovej karty: (1 slnečník + 1 plážový uterák na osobu staršiu ako 6r.)

Centrum:
500 m od centra letoviska Palau, prístav a ďalšie služby.

Ubytovanie: partamány sú starostlivo zariadené, nachádzajú sa na prízemí s terasou, stolom a stoličkami alebo na úrovni prvého poschodia s verandou. Každý apartmán je vybavený TV, mikrovlnnou rúrou, žehličkou a žehliacou doskou,fénom a niektoré z nich majú klimatizáciu.
typ A pre 2 osoby: obývacia miestnosť s dvojlôžkovou rozkladacou pohovkou, kuchynský kút, kúpeľňa. Detská postieľka k dispozícii na vyžiadanie (za príplatok).
typ B pre 4 osoby: obývacia miestnosť s dvojlôžkovou rozkladacou pohovkou, kuchynský kút, dvojlôžková spálňa, kúpeľňa. Detská postieľka alebo prístelka na vyžiadanie (za príplatok).

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
recepcia (09.00-13.00/16.30-20.00), bazén, spoločný gril, miestnosť s práčkami. Palau -  centrum mesta ponúka rad obchodov, krčiem a reštaurácií i mnoho ďalších služieb. Zvieratá sú povolené na vyžiadanie (za poplatok).

Šport a zábava:
Wi-Fi, používanie bicyklov, aqua - aerobik, detské kurzy plávania.

Klubová karta:
povinná (od 07.06 do 13.09.), zahŕňa: používanie bicyklov podľa dostupnosti, plážový servis k dispozícii v rámci každého apartmánu na celú dobu pobytu (1 slnečník + 1 plážový uterák na osobu staršiu 6r. ), uvítacie raňajky  balík obsahuje: džem, nutella, mlieko, čaj, káva, 1 fľaša vody, chrumkavý chlieb a sušienky), SPORTS (vrátane použitia bazénu, aqua - aerobik, detské kurzy plávania), Wi-Fi pripojenie.  Možnosť rezervovať výlety a prenájom automobilov.

Parkovisko:
áno.

Nástupné dni:
príchod SO/NE/UT/ STR od 17:00 do 20:00, odchod pred 10:00 ( minimálne 7 nocí ).

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, internet, práčovňa.
POVINNÉ PRÍPLATKY – platba na mieste: 
spotreba energií + posteľná bielizeň + uteráky + vstup do bazéna 40 €/osoba/týždeň, deti 3-12 r. 20 €/osoba/týždeň. deti 0-3 r. bez poplatku, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) typ A 40 €, typ B 50 €, klubová karta (od 07.06.-13.09.) typ A 30 €/apartmán/pobyt, typ B 50 €/apartmán/pobyt.
NA VYŽIADANIE – platba na mieste:
klimatizácia 100 €/týždeň, denné upratovanie (okrem kuchynského kúta) typ A 15 €, typ B 20 €, výmena posteľnej bielizne 10 €/osoba, výmena uterákov 10 €/osoba, postieľka 35 €/týždeň, prístelka 90 €/týždeň od 02.08.-23.08., 70 €/týždeň od 14.06.-02.08. a 23.08.-30.08, 50 €/týždeň v ostatných termínoch, požičanie bicykla depozit 150 €, malé zvieratá 30 €/pobyt.
KAUCIA: 150 €
Pozn.: klient musí odovzdať kuchynský kút kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 50 €.
Pozn.:
v prípade neohláseného neskorého príchodu poplatok 50 €.

2. Rezidencia Il Mirto

2. Rezidencia Il Mirto

Il Mirto je rezidenciou, ktorá sa nachádza v podmanivom rezidenčnom parku Cala Capra, obklopená olivovníkmi a borievkami. V blízkosti sa nachádza slávna skala v tvare medveďa (Roccia dell´Orso) a exkluzívny záliv s kontrolovaným vstupom. Tento zelený raj v súzvuku s blízkym morom, očarujúcim pobrežím Costa Smeralda a výhľadom na súostrovie La Maddalena vytvára ideálne podmienky na užívanie si jedinečnej dovolenky plnej relaxu.

 

PLÁŽ: 250-400 m, dve pláže s jemným pieskom, jedna pláž s lehátkami na slnečnej drevenej terase (za poplatok) a druhá verejne prístupná bez plážového servisu zdarma. Navyše je možné si zaplávať každý deň na inom krásnom mieste a využiť motorový čln „Delphina Express” (za poplatok), ktorý vás zavezie na nádherné okolité ostrovy alebo pláže Costa Smeralda.

 

CENTRUM: 4 km mesto Palau, 40 km Olbia.

 

UBYTOVANIE: apartmány sú postavené ako keby v tvare amfiteátra okolo veľkého bazéna s morskou vodou, ku ktorému je možné zísť cestičkami skrytými v zeleni. 60 apartmánov so samostatným vchodom je komfortne vybavených. Všetky typológie majú zariadenú verandu so stoličkami a stolom, obývaciu miestnosť s kuchynským kútom, kúpeľňu so sprchou a sušičom na vlasy, TV SAT, trezor, klimatizáciu (v spálni) a k dispozícii sú plážové osušky. Na vyžiadanie detská postieľka zdarma (nutné objednať vopred). Apartmány s výhľadom na more na vyžiadanie, za poplatok.

 

Typ A pre max. 2 osoby: apartmán sa nachádza 30 m od pláže. Pozostáva z obývacej miestnosti s kuchyským kútom a spálne s manželskou posteľou. Detská postieľka ako 3. lôžko na vyžiadanie. Ceny na vyžiadanie v CK.

Typ B1 pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť s 2 zabudovanými samostatnými lôžkami (alebo 2 rozkladacími kreslami), spálňa s manželskou posteľou. Možnosť obsadenia max. 4 osobami vrátane detskej postieľky, 3. a 4. lôžko len deti do 16 rokov.
Typ B2 (špeciál) pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť s 2 zabudovanými samostatnými lôžkami (alebo 2 rozkladacími kreslami), spálňa s manželskou posteľou a šatníkom. Možnosť obsadenia max. 4 osobami, 3. a 4. lôžko len deti do 16 rokov. Detská postieľka ako 5. lôžko na vyžiadanie.

Typ B3 Beach (výhľad na more) pre max. 4 osoby: ako typ B1 ale s výhľadom na more a 80 m od pláže. Ceny na vyžiadanie v CK.

Typ B4 Beach (špeciál) pre max. 4 osoby: ako typ B2 (špeciál) ale 100 m od pláže. Ceny na vyžiadanie v CK.
Typ C1 pre max. 5 osôb: obývacia miestnosť s 2 zabudovanými samostatnými lôžkami (alebo 2 rozkladacími kreslami), spálňa s manželskou posteľou, menšia izba s 1 lôžkom. Možnosť obsadenia max. 5 osobami vrátane detskej postieľky, 4. a 5. lôžko len deti do 16 rokov.
Typ C2 pre max. 6 osôb: obývacia miestnosť s 2 zabudovanými samostatnými lôžkami (alebo 2 rozkladacími kreslami), spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami. Možnosť obsadenia max. 6 osobami vrátane detskej postieľky, 5. a 6. lôžko len deti do 16 rokov.
Typ C3 Beach (výhľad na more) pre max. 5 osôb: ako typ C1 ale s výhľadom na more a je vzdialený 50 m od pláže. Ceny na vyžiadanie v CK.

Typ C4 Beach (výhľad na more) pre max. 6 osôb: apartmán je s výhľadom na more a nachádza sa 30 m od pláže. Pozostáva z obývacej miestnosti s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálne s manželskou posteľou, menšej spálne s 2 samostatnými lôžkami, šatníka, 2 kúpeľní (jedna so sprchou, druhá bez sprchy) a vonkajšej sprchy. Detská postieľka ako 7. lôžko na vyžiadanie. Ceny na vyžiadanie v CK.

 

STRAVOVANIE: individuálne, možnosť stravovania v okolitých reštauráciách. Len pár krokov od pláže sa nachádza snack-bar, v ktorom je možné si zakúpiť čerstvé sendviče, šaláty, rôzne mediteránske jedlá alebo zmrzlinu. Z reštaurácií je v blízkosti reštaurácia „Il Paguro“, ktorá ponúka jedlá „ả la carte“ a večer pri svetle sviečok aj rôzne grilované špeciality a výber z čerstvých plodov mora. Milovníci pizze si taktiež prídu na svoje v pizzérii „L´Approdo“ kde pečú pizzu v peci na drevo a v ponuke sú rôzne vynikajúce dezerty. Pizzu si môžete vziať aj so sebou a vychutnať si ju na terase svojho apartmánu.

 

VYBAVENIE A SLUŽBY: zdarma: recepcia, Wi-fi v pizzérii „L´Approdo“ (zdarma prvých 60 minút, potrebný vlastný notebook), prezliekáreň so sprchou pri bazéne (vhodná na využitie hlavne v deň príchodu a odchodu). Za poplatok: piano bar na terase blízkeho hotela Capo d´Orso. Zvieratá nie sú povolené.

 

ŠPORT A ZÁBAVA: zdarma: veľký bazén s morskou vodou a lehátkami. Za poplatok: možnosť rôznych športov a rekreačných aktivít v hoteli Cala di Lepre, kurzy golfu a wellness v neďalekom hoteli Capo d’Orso, potápačské centrum, tenisový kurt, požičovňa člnov, áut a skútrov, výlety loďou, športový rybolov, výlety spojené s jazdou na koni (stajne cca 1 km od rezidencie), súkromný dok, kde nájdete lodné taxi, prostredníctvom ktorých môžete navštíviť malé ostrovy a pláže na Costa Smeralda a ostrov La Maddalena. V ponuke sú aj rôzne výlety či už poldenné alebo celodenné.

 

Poldenné výlety: Národný park Archipelago, La Maddalena – neobývané ostrovy snov; Palau každého očarí jeho malými večernými trhmi a taktiež je východzím miestom plavieb na okolité ostrovy La Maddalena z ktorých sa odchádza na fascinujúci neobývaný ostrov Caprera, na ktorom býval a je pochovaný národný hrdina Garibaldi; Porto Cervo a Costa Smeralda sú preslávané svojim luxusom a jedným z najelegantnejších mediteránskych prístavov; Aggius – oblasť očarujúcich dediniek ponorených do dychvyrážajúcej hornatej krajiny plnej stredovekých tradícií, „Morské safari” – podmanivá plavba národným parkom okolo ostrovov Caprera a Budelli, kde je možné vidieť delfíny ako aj iné vzácne živočíchy či rastliny; Wellness v hoteli Capo d´Orso v Cala Capra – transfer je zabezpečovaný loďou.

 

Celodenné výlety: Výlet na ostrov Korzika – nazývaný taktiež „Mediteránske Maldivy” so zastávkou na nákupy v meste Bonifacio; Malé plavby na plachetnici okolo ostrovov La Maddalena a Korziky.

* z bezpečnostných dôvodov výlety loďou nie sú povolené pre deti do 3 rokov.

 

PARKOVISKO: súkromné, nekryté parkovisko.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, nedeľa (na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 17:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), posteľná bielizeň a uteráky s týždennou výmenou, vstup do bazéna.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: výhľad na more 16 €/apartmán/týždeň do 20.6. a od 6.9., 40 €/apartmán/týždeň od 21.6.-4.7. a 30.8.-5.9., 56 €/apartmán/týždeň od 5.7.-1.8. a 23.8.-29.8., 72 €/apartmán/týždeň od 2.8.-22.8., platba na mieste: plážové lehátko 15 €/osoba/deň, upratovanie počas týždňa typ B 25 €/upratanie, typ C 30 €/upratanie, výlet loďou 25 €/osoba nad 11 r., 20 €/osoba 3-11 r. (dieťa 0-3 r. nie je možné), postieľka zdarma (nutné objednať vopred).
KAUCIA: 150 €
Pozn.: klient musí odovzdať kuchynský kút kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 30 €.

3. Park Hotel Cala di Lepre****

3. Park Hotel Cala di Lepre****

Hotel je situovaný v krásnom prostredí na pobreží Costa Smeralda a neďaleko národného parku s nádhernými a nedotknutými ostrovmi La Maddalena. Neďaleko sa nachádza taktiež mestečko Palau (3 km) a Olbia (39 km). Všetky izby hotela sa nachádzajú na prízemí s vlastným vchodom, čo zaručuje súkromie pre každého hosťa. Ubytovanie v tomto hoteli je vhodné pre milovníkov prírody a ľudí, ktorí majú radi prechádzky, či jazdu na koni. Vrámci prechádzky je možné vidieť aj známy skalný útvar „Roccia dell´Orso“. Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/Lepre/RocciaOrsoLato.html.

 

PLÁŽ: nachádza sa len pár metrov od bazéna a 200-600 m od izieb. Pláž je verejná s plážovým servisom za poplatok. Hostia hotela majú vyhradenú časť pláže. Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/Lepre/Spiaggia.html.  Len pár minút autom od hotela sú vzdialené ďalšie malebné pláže v Palau alebo zálive Arzachena.

 

CENTRUM: 3 km Palau.

 

UBYTOVANIE: k dispozícii je 160 izieb na prízemí s vlastným vchodom. Všetky izby majú verandu s 2 lehátkami alebo 2 stoličkami so stolom, kúpeľňu so sprchou a sušičom na vlasy, klimatizáciu, SAT TV, telefón, minibar a trezor. K dispozícii sú aj plážové uteráky. Možnosť detskej postieľky na vyžiadanie. Izby sa nachádzajú v 2 zónach.

Zóna „Parco“: tieto izby sú situované v tichšej časti plnej zelene (400-600 m od mora).

Zóna „Golfo“: tieto izby sú bližšie hlavnej časti hotela (200-400 m od mora).

 

Izba Štandard pre 2+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie) a vstavaným gaučom. Max. 2 dospelé osoby + 1 dieťa do 16 rokov. Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/Lepre/Standard.html.

Izba Suite pre 2+2 osoby: spálňa s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s 2 rozkladacími kreslami, 2 terasy, 2 TV, 2 klimatizácie. Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov. Možnosť 5. osoby (infant do 2 rokov) na vyžiadanie. Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/Lepre/Suite.html.

Izba Senior Suite pre 2+2+2 osoby: spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostanými lôžkami (manželská posteľ na vyžiadanie), obývacia miestnosť s 2 rozkladacími kreslami, 2 terasy, 2 TV, 2 klimatizácie. Max. 4 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov. Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/Lepre/Senior%20Suite.html.

 

STRAVOVANIE: polpenzia, plná penzia. Raňajky sa podávajú formou bufetu na terasách s nádherným výhľadom na more (pre hostí ubytovaných v zóne „Parco“ v reštaurácii „Le Terrazze“ v čase 8:00-10:30 a v reštaurácii „L´Archipelago“ v čase 7:30-8:00 a hostí ubytovaných v zóne „Golfo“ v reštaurácii „L Archipelago“ v čase 7:30-10:30). Obed „Brunch Mediterraneo“ (od 13:00-14:30) je podávaný ako ľahký teplý a studený bufet (cestoviny, zeleninové jedlá, šaláty, lokálne syry a ovocie). Grilované špeciality, šaláty, chutné sendviče a zmrzlina sú podávané v bare pri bazéne. Večerať je možné v 2 reštauráciách: hlavná reštaurácia „L´Archipelago“ ponúka jedlá mediteránskej kuchyne formou bohatého bufetu – virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Lepre/Ristorante%20Arcipelago.html; reštaurácia „Le Terrazze“ s panoramatickým výhľadom ponúka tématické menu navrhované šéfkuchárom (za poplatok, potrebná rezervácia) – virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Lepre/Ristorante%20Le%20Terrazze.html. Bezlepková strava na vyžiadanie vopred. Rezort ponúka možnosť výmeny „Brunch Mediterraneo” za „Brunch Around” ktorý je formou stravovania v partnerských 4 a 5-hviezdičkových hoteloch počas výletov (pri 5-hviezdičkových hoteloch za príplatok, rezervácia na mieste).

 

VYBAVENIE A SLUŽBY: 24 hod. recepcia, snack bar s grilom a veľká krytá terasa pri bazéne, konferenčná miestnosť pre 220 osôb, ktorú je možné rozdeliť pomocou posuvných stien (všetko technické vybavenie na vyžiadanie), zdarma služby doktora v stanovených časoch (za poplatok mimo ordinačných hodín), Wi-Fi na recepcii, v reštaurácii „Le Terraze“ a pri bazéne (potrebný vlastný notebook), transfer vrámci hotela, ktorý prepravuje hostí po ťažšom kopcovitom teréne, prenájom kočiarikov (za poplatok). Zvieratá nie sú povolené.

 

ŠPORT A ZÁBAVA: bazén s morskou vodou s výhľadom na more a s lehátkami (virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/Lepre/Piscina.html), malý bazén pre deti s morskou vodou, drevené terasy pri mori vhodné na relax a opaľovanie, amfiteáter s programom pre deti aj pre dospelých, volejbalové ihrisko, 2 osvetlené tenisové kurty, lukostreľba – virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Lepre/TiroArco.html, osvetlené futbalové ihrisko, biberonéria, mini klub (detské ihrisko, starostlivosť o najmenších) – virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Lepre/Miniclub.html, junior klub (mnoho športových aktivít ako tenis, plážový volejbal, futbal, lukostreľba, tanec a taktiež možnosť učiť sa jazdiť na koni, ktoré je vhodné pre deti od 8-14 rokov), možnosť obedov a večerí pre deti s animátormi v oddelenej časti reštaurácie. Za poplatok: miestnosť s videohrami, Internet point, trensfery, golf v hoteli Capo d´Orso, športový rybolov, kurzy potápania a plachtenia, prenájom člnov, áut, jazda na koni, rôzne výlety a exkurzie.

Wellness centrum „D´Ea Marina Spa“ bolo postavené v harmónii s okolitou prírodou a je miestom kde nájde každý vytúžený oddych a regeneráciu tela i duše. V centre sa nachádzajú: multifunkčné bazény s teplejšou aj chladnejšou morskou vodou (využívané aj na rôzne procedúry a cvičenie vo vode), turecké kúpele, sauna, kardio fitnes centrum, relaxačná zóna, vonkajší altánok na poskytovanie masáží, elegantné kabíny vybavené na rôzne kozmetické a relaxačné procedúry. Na absolvovanie procedúr je potrebné potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti od lekára. Možnosť lekárskej prehliadky aj na mieste, za poplatok. K dispozícii sú taktiež špecifické programy pre tehotné ženy. Nie je povolený vstup neplnoletým osobám, resp. osoby nad 14 rokov sú povolené len v sprievode rodičov. Vstup do wellness centra je za poplatok. Virtuálne prehliadky: http://www.delphina.it/360/Lepre/Piscina%20Benessere.html, http://www.delphina.it/360/Lepre/Hammam.html, http://www.delphina.it/360/Lepre/Sauna.html, http://www.delphina.it/360/Lepre/Palestra.html.

Možnosť poldenných a celodenných výletov a exkurzií.

 

Poldenné výlety: Aggius – oblasť očarujúcich dediniek ponorených do dychvyrážajúcej hornatej krajiny plnej stredovekých tradícií; Palau každého očarí jeho malými večernými trhmi a taktiež je východzím miestom plavieb na okolité ostrovy La Maddalena z ktorých sa odchádza na fascinujúci neobývaný ostrov Caprera, na ktorom býval a je pochovaný národný hrdina Garibaldi; Porto Cervo a Costa Smeralda sú preslávané svojim luxusom a jedným z najelegantnejších mediteránskych prístavov; Národný park Archipelago, La Maddalena – neobývané ostrovy snov; „Morské safari” – podmanivá plavba národným parkom okolo ostrovov Caprera a Budelli, kde je možné vidieť delfíny ako aj iné vzácne živočíchy či rastliny.

 

Celodenné výlety: Výlet na ostrov Korzika – nazývaný taktiež „Mediteránske Maldivy” so zastávkou na nákupy v meste Bonifacio; Malé plavby na plachetnici.

* z bezpečnostných dôvodov výlety loďou nie sú povolené pre deti do 3 rokov.


PARKOVISKO: súkromné, nekryté, bezplatné parkovisko.

 

NÁSTUPNÉ DNI: ľubovoľný, príchod 16:00, odchod do 10:30, min. 7 nocí (ľubovoľný na vyžiadanie).

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou na osobu a noc v príslušnej izbe, športové aktivity, miniklub (3-14 r. od 25.05.-05.09.).
NA VYŽIADANIE - platba v CK: príplatok za 1/1 izba viď cenník, výhľad na more (okrem typu Senior Suite) viď cenník, plná penzia 161 €/osoba/týždeň, platba na mieste: plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka) 15 €/deň, výlet loďou 25 €/osoba nad 11 r., 20 €/dieťa 3-11 r. (dieťa 0-3 r. nie je možné), požičanie kočíka 20 €/pobyt (nutné objednať vopred), wellness 25 €/osoba/poldeň (vstup od 14 r.).
DETI DO 2 ROKOV: zdarma, v izbe s 2 dospelými, postieľka zdarma (nutné objednať vopred).
DETI OD 2-6 ROKOV: 1. dieťa zdarma, 2. dieťa zľava 50% (možné iba v Suite, Senior Suite), 3. dieťa zľava 50% (možné iba Senior Suite); v izbe s 2 dospelými.
ŠPECIÁLNA PONUKA: 1 dospelý a 1 dieťa od 0-11 r. v izbe Standard = 1 dospelá osoba v 1/1 izbe, okrem termínu 2.8.-22.8. 
4. Hotel Capo D´Orso *****

4. Hotel Capo D´Orso *****

Nachádza sa na jednom z najkrajších miest ostrova, s výhľadom na ostrovy La Maddalena a pobrežie Costa Smeralda. Len 4 km je vzdialené mestečko Palau a 40 km mesto Olbia. Hotel je výnimočným miestom s exkluzívnou, romantickou atmosférou a je ukrytý medzi olivovníkmi, borievkami a nádhernými plážami. Ponúka mnoho služieb ako napríklad raňajky pri melódiách harfy, ktorá očarí každého, wellness centrum či možnosť zahrať si golf.

 

PLÁŽ: hosťom sú k dispozícii 2 pláže Cala Capra (Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/capodorso/MoloSpiaggiaOrso.html) a Cala Selvaggia (Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/capodorso/CalaSelvaggiaOrso.html), ktoré sa nachádzajú len pár krokov od hotela. Jedna pláž je vybavená lehátkami a exkluzívne pre hostí hotela je vyhradených 5 drevených mól s plážovými matracmi a plážovými uterákmi. Navyše je možné si zaplávať každý deň na inom krásnom mieste a využiť motorový čln hotela, ktorý vás zavezie na nádherné okolité ostrovy alebo pláže Costa Smeralda (možnosť prenajať si aj nafukovací čln).

 

CENTRUM: 4 km Palau, 13 km Cannigione, 40 km Olbia.

 

UBYTOVANIE: hotel má 94 izieb, z toho 12 Junior Suite, jednu prestížnu izbu President s výhľadom na more a 20 okúzľujúcich a elegantných Junior Suite Executive a Cardinal. Izby sa nachádzajú len niekoľko metrov od wellness centra. Všetky izby sú vybavené verandou alebo terasou s malým stolom a stoličkami, kúpeľňou so sprchou, sušičom na vlasy, klimatizáciou, telefónom, Sky TV, trezorom, minibarom, županmi pre dospelých a plážovými uterákmi. Na vyžiadanie možnosť kozmetického balíčka, izby s výhľadom na more (za poplatok) a detskej postieľky (zdarma).

Izba Classic pre 2 osoby: spálňa s manželskou posteľou.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/capodorso/DoppiaClassicOrso.html

Izba Deluxe pre 2+1+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou prepojená s obývacou miestnosťou s gaučom/rozkladacím gaučom. Max. 2 dospelé osoby + dieťa do 16 rokov + 1 infant do 2 rokov.
Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/capodorso/DeluxeOrso.html

Izba Junior Suite pre 2+1+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie) prepojená s obývacou miestnosťou s gaučom, oddelená kúpeľňa a toaleta. Max. 2 dospelé osoby + dieťa do 16 rokov + 1 infant do 2 rokov.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/capodorso/JuniorSuiteOrso.html

Izba Suite Family pre 4+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou prepojená s obývacou miestnosťou s gaučom/rozkladacím gaučom, menšia spálňa s 2 samostatnými lôžkami, 1 kúpeľňa, 2 x TV. Max. 4 dospelé osoby + dieťa do 16 rokov.

Izba Junior Suite Executive pre 2+2 osoby: spálňa s manželskou posteľou (2 samostatné lôžka na vyžiadanie) prepojená s obývacou miestnosťou s 2 rozkladacími kreslami, priestranná kúpeľňa s oddelenou vaňou a sprchou. Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/capodorso/JuniorSuiteExecutiveOrso.html

Izba Junior Suite Cardinal pre 2+2 osoby: podobná ako izba Junior Suite Executive ale väčšia. Priamy vstup do wellness centra aj v župane, len 30 metrov od mora a drevenej terasy.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/capodorso/JuniorSuiteCardinalOrso.html

Izba President s výhľadom na more pre 2+2+1 osoby: prestížne a unikátne ubytovanie, kde sa prihliadalo na každý detail. Spálňa s manželskou posteľou, šatník, obývacia miestnosť so stolom a 2 rokladacími kreslami, nádherná veranda s panoramatickým výhľadom na more, luxusná kúpeľňa s hydromasážnou vaňou a priestrannou sprchou. Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov + 1 infant do 2 rokov.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/capodorso/PresidentOrso.html

 

STRAVOVANIE: raňajky, polpenzia. Raňajky sú servírované v sprievode melódií harfy na terase od 7:30-10:30 alebo je možné objednať si raňajky na izbu (za poplatok). Na večere si hostia môžu vybrať z dvoch reštaurácií, obe sa vyznačujú excelentou kuchyňou založenou na typických sardínskych produktoch: Rešturácia „Il Paguro“ – nachádza sa na terase s výhľadom na more a ponúka výborný výber čerstvých morských plodov (mušlí) – virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/capodorso/RistorantePaguroOrso.html; Reštaurácia „Gli Olivastri“ – situovaná medzi stáročnými stromami, vytvárajúce elegantnú a romantickú atmosféru – virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/capodorso/RistoranteOlivastriOrso.html. K dispozícii je aj pizzéria „L´Approdo“ kde je pizza pečená v peci na drevo - virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/capodorso/PizzeriaOrso.html. Možné objednanie bezlepkovej stravy vopred. Donesenie jedál na izbu za poplatok. Obed je možné zakúpiť si v reštaurácii „Il Paguro“ alebo pizzérii „L´Approdo“, ktoré sa nachádzajú len pár metrov od mora. Ponúkajú rôzne mediteránske jedlá, šaláty či sendviče. 

 

VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia, konferenčné centrum pre 150 osôb (všetko technické vybavenie na vyžiadanie), terasa s piano barom, bar pár metrov od pláže, Wi-fi zdarma na recepcii, v reštaurácii „Il Paguro“ a bare „L´Approdo“ (potrebný vlastný notebook), zapožičanie počítača (za poplatok), wellness centrum Thalasso & Spa „L´Incantu“ je vybavené recepciou, 2 multifunkčnými bazénami s morskou vodou s rôznou teplotou, 10 moderných kabín na procedúry, masáže a kozmetické služby, turecké kúpele, relaxačná zóna, lehátka na drevenej terase. Na absolvovanie procedúr je potrebné potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti od lekára. Možnosť lekárskej prehliadky aj na mieste, za poplatok. K dispozícii sú taktiež špecifické programy pre tehotné ženy. Nie je povolený vstup neplnoletým osobám, resp. osoby nad 14 rokov sú povolené len v sprievode rodičov. Vstup do wellness centra je za poplatok, okrem hostí ubytovaných v izbe President. Zvieratá v hoteli nie sú povolené.

Virtuálne prehliadky: 

Bazény - http://www.delphina.it/360/capodorso/PiscinaThalassoOrso.html;

Masážne sprchy - http://www.delphina.it/360/capodorso/DocciaGettoOrso.html;

Hammam - http://www.delphina.it/360/capodorso/HammamOrso.html;

Hydromasážna vaňa - http://www.delphina.it/360/capodorso/IdromassaggioOrso.html.

 

ŠPORT A ZÁBAVA: bez poplatku: bazén s morskou vodou obklopený drevenou terasou s výhľadom na more, priestranstvo s fitness vybavením s výhľadom na more (virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/capodorso/Palestra.html). Za poplatok: návšteva lekára (potrebná rezervácia), golf (virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/capodorso/GolfOrso.html) a mimo hotela je možný prenájom lodí a člnov, športový rybolov, prenájom áut, jazdenie na koni (1,5 km od hoetla), kurzy potápania, tennis a transfer. K dispozícii sú aj poldenné a celodenné výlety.

 

Poldenné výlety: Palau každého očarí jeho malými večernými trhmi a taktiež je východzím miestom plavieb na okolité ostrovy La Maddalena, z ktorých sa odchádza na fascinujúci neobývaný ostrov Caprera, na ktorom býval a je pochovaný národný hrdina Garibaldi; Porto Cervo a Costa Smeralda sú preslávané svojim luxusom a jedným z najelegantnejších mediteránskych prístavov; Aggius – oblasť očarujúcich dediniek ponorených do dychvyrážajúcej hornatej krajiny plnej stredovekých tradícií, „Morské safari” – podmanivá plavba národným parkom okolo ostrovov Caprera a Budelli, kde je možné vidieť delfíny ako aj iné vzácne živočíchy či rastliny; Národný park Archipelago, La Maddalena – plavba na neobývané ostrovy snov.

 

Celodenné výlety: Výlet na ostrov Korzika – nazývaný taktiež „Mediteránske Maldivy” so zastávkou na nákupy v meste Bonifacio; Malé plavby na plachetnici okolo ostrovov La Maddalena a Korziky.

* z bezpečnostných dôvodov výlety loďou nie sú povolené pre deti do 3 rokov.

 

PARKOVISKO: súkromné, nekryté, na vyžiadanie garáž (za poplatok).

NÁSTUPNÉ DNI: ľubovoľný, príchod 15:30, odchod do 11:30, min. 7 nocí (ľubovoľný na vyžiadanie).

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk