Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Sardínia

Ostrov Sardínia

Kúzelný ostrov v Stredozemnom mori s čarokrásnymi pieščitými plážami, azúrovým morom a nezničenou prírodou. Sardínia uspokojí požiadavky i tých najnáročnejších, ktorí hľadajú kľud, odpočinok v krásnej prírode, ale i komfort. Patrí k najmenej osídleným talianskym ostrovom. Tichá horská krajina a tisíce typických okrúhlych obytných veží z doby kamennej a bronzovej, okúzľujúce mestečká a rozprávkové pobrežie garantujú atraktívnu dovolenku.
Najlepšie sa na Sardíniu doplavíte z Janova, Livorna a Civitavecchia. Cesta trajektom trvá približne 10 hodín. Letisko sa nachádza v Cagliari, Olbia a Alghero.Cannigione

Cannigione

Cannigione, pôvodná rybárska dedinka leží na severovýchode Sardínie, v zálive Arzachena, ktorý ju chráni od nepriaznivých klimatických podmienok. Stredisko má vlastný turistický prístav. Nejde iba o turistické letovisko, ale mestečko celoročne obývané. Nájdete tu množstvo reštaurácií, barov, kaviarní - živé, pulzujúce, typické mestečko. Cannigione je rovnako aj športovým strediskom s mnohými hotelmi a dovolenkovými rezidenciami. Stedisko je vzdialené približne 20 minút od mesta Olbia.prejsť na stránku: [1]
1. Resort Cala di Falco a Residence "La Rotonda" ****

1. Resort Cala di Falco a Residence "La Rotonda" ****

Rezidencia „La Rotonda“ patrí do hotelového komplexu Cala di Falco. Apartmány sa nachádzajú pri druhom bazéne a s hotelovou časťou sú prepojené vnútornou cestičkou. Komfortné apartmány sú ideálne pre strávenie príjemných dovolenkových chvíľ s rodinou či priateľmi.

PLÁŽ: 100 m, verejná piesočnatá pláž Cannigione s možnosťou prenajatia plážového servisu (za poplatok). Kyvadlová doprava na pláž Mannena za poplatok.  

CENTRUM: 300 m Cannigione, 12 km Baia Sardinia, 15 km Porto Cervo.

UBYTOVANIE: všetky apartmány boli nedávno zrekonštruované a zariadené v mediteránskom štýle. Rezidencia pozostáva z 26 dvojizbových apartmánov (virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Appartamento%20Residence.html) a 4 trojizbových apartmánov na prízemí i prvom poschodí, všetky s nezávislým vchodom. Sú vybavené zariadenou verandou, obývacou miestnosťou s kuchynským kútom, kúpeľňou so sprchou a sušičom na vlasy, klimatizáciou, trezorom, TV SAT, telefónom, minichladničkou a plážovými osuškami.
Typ B pre 2+2 osoby: obývacia miestnosť s 2 samostatnými lôžkami, spálňa s manželskou posteľou. Vhodné pre max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov. Možnosť 5. osoby (infant) v postieľke zdarma (na vyžiadanie).
Typ C pre 4+2 osoby: obývacia miestnosť s 2 samostatnými lôžkami, spálňa s manželskou posteľou a spálňa s 2 samostatnými lôžkami. Vhodné pre max. 4 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov.

STRAVOVANIE: individuálne, možnosť stravovania v hotelovej reštaurácii.

VYBAVENIE A SLUŽBY: 24-hodinová recepcia v časti hotela „Il Borgo”, Wi-Fi pri recepcii/bare pre všetkých hostí s vlastným notebookom. Za poplatok: bar, piano bar, reštaurácie (potrebná rezervácia), transfer, prenájom detských kočiarov a stoličiek na vyžiadanie (za poplatok). Zvieratá nie sú povolené.

ŠPORT A ZÁBAVA: bezplatne: bazén s lehátkami v časti Rotonda (virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Piscina%20Rotonda.html), tenisové kurty, plážový volejbal. Za poplatok: baby klub (18 mesiacov-3 r.), miniklub (4-13 r.) od 25.5.-5.9., večerné stráženie detí (od 18 mesiacov do 5 rokov), využívanie centrálneho bazéna pri hotelovej časti „Il Borgo“ (podľa obsadenosti), výlety rýchloloďou „Delphina Express“ na okolité ostrovy La Maddalena alebo na pláže Costa Smeralda, transfer na verejnú pláž Mannena (každý deň okrem soboty). V ponuke sú aj rôzne výlety či už poldenné alebo celodenné.

Poldenné výlety: Národný park Archipelago, La Maddalena – neobývané ostrovy snov; Palau každého očarí jeho malými večernými trhmi a taktiež je východzím miestom plavieb na okolité ostrovy La Maddalena z ktorých sa odchádza na fascinujúci neobývaný ostrov Caprera, na ktorom býval a je pochovaný národný hrdina Garibaldi; Porto Cervo a Costa Smeralda sú preslávané svojim luxusom a jedným z najelegantnejších mediteránskych prístavov; Aggius – oblasť očarujúcich dediniek ponorených do dychvyrážajúcej hornatej krajiny plnej stredovekých tradícií, „Morské safari” – podmanivá plavba národným parkom okolo ostrovov Caprera a Budelli, kde je možné vidieť delfíny ako aj iné vzácne živočíchy či rastliny; Wellness v hoteli Capo d´Orso v Cala Capra – transfer je zabezpečovaný loďou.

Celodenné výlety: Výlet na ostrov Korzika – nazývaný taktiež „Mediteránske Maldivy” so zastávkou na nákupy v meste Bonifacio; Malé plavby na plachetnici okolo ostrovov La Maddalena a Korziky.

* z bezpečnostných dôvodov výlety loďou nie sú povolené pre deti do 3 rokov.

PARKOVISKO: súkromné, nekryté.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, nedeľa (na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 17:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, posteľná bielizeň (1 set na osobu/ týždeň), uteráky (2 sety na osobu/týždeň), plážové osušky, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), klubová karta.
NA VYŽIADANIE - 
platba na mieste: upratovanie počas týždňa typ B 25 €/upratanie, typ C 30 €/upratanie, plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka) 15 €/deň, 10 €/poldeň, výlet loďou 25 €/osoba nad 11 r., 20 €/osoba 3-11 r., (dieťa 0-3 r. nie je možné), požičanie kočíka 20 €/pobyt (nutné objednať vopred), požičanie detskej stoličky 20 €/pobyt, detská asistenčná služba (18 mes. - 5 r.) 20 €/dieťa/večer (20:30-23:00 hod)., Baby Club (18 mes.- 3 r.) 35 €/dieťa/týždeň, Mini Club (4-13 r.) 35 €/dieťa/týždeň, kyvadlová doprava na pláž (okrem sobôt) 5 €/spiatočný lístok, postieľka zdarma (nutné objednať vopred).
KAUCIA: 150 €
Pozn.:
klient musí odovzdať kuchynský kút kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 30 €.
 

2. Resort  Cala di Falco****

2. Resort Cala di Falco****

Pri bránach Costa Smeralda, na jednom z najlákavejších miest ostrova, len 100 m od letoviska Cannigione a naproti súostroviu La Maddalena sa nachádza skutočná oáza pokoja, elegancie, komfortu a zmyslu pre najmenší detail. Najbližšie letisko a prístav v Olbii sú od Cannigione vzdialené len 30 km. Rezort Cala di Falco bol v roku 2008 kompletne renovovaný s ohľadom na každý architektonický detail a pozostáva z 3 častí: hotel „Il Borgo“, hotel a rezidencia „La Rotonda“ a vily.

Pláž: pár krokov od hlavného bazéna hotela sa nachádza verejná piesočnatá pláž s plážovým servisom zdarma do vyčerpania voľných miest. Medzi plážou a hotelom je pobrežná komunikácia, vedúca okolo nádherných pláží zálivu Arzachena, na ktorú hotel zabezpečuje bezplatnú dopravu.
 Navyše je možné si zaplávať každý deň na inom krásnom mieste a využiť motorový čln „Delphina Express” (za poplatok), ktorý vás zavezie na nádherné okolité ostrovy alebo pláže Costa Smeralda.

Centrum: 300 m Cannigione, 12 km Baia Sardinia, 15 km Porto Cervo. 

Ubytovanie: hotelové izby sú zariadené v sardínskom štýle. Všetky izby sú vybavené zariadenou terasou alebo verandou, kúpeľňou so sprchovacím kútom a sušičom na vlasy, klimatizáciou, TV SAT, trezorom, telefónom, minibarom a plážovou osuškou. Hotelový komplex pozostáva z dvoch hotelových častí „Il Borgo“ a „La Rotonda“.

Hotelová časť „Il Borgo“ - má oficiálnu kategóriu 4* superior. Nachádza sa v centrálnej zóne, bližšie k hotelovým službám ako sú reštaurácia, bar, recepcia. Pozostáva zo 120 izieb situovaných na prízemí alebo prvom poschodí. Možnosť doobjednať výhľad na more.

Izba Standard pre 2 osoby: dvojlôžková izba s manželskou posteľou (2 samostatné lôžka na vyžiadanie). Možnosť jednolôžkovej izby na výžiadanie, za poplatok.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Camera%20Standard%20Borgo.html

Izba Junior suite pre 2+1+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s 1 samostatným lôžkom (nie sú oddelené dverami). Max. 2 dospelé osoby + 1 dieťa do 16 rokov + 1 infant do 2 rokov.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Junior%20Suite.html

Izba Suite pre 2+2 osoby: spálňa s manželskou posteľou (2 samostatné lôžka na vyžiadanie), obývacia miestnosť s 2 samostatnými lôžkami alebo zabudovanou posteľou v oddelenej časti. Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov. Možnosť 5. osoby (infant) na vyžiadanie.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Suite.html

Izba Senior suite pre 4+2 osoby: spálňa s manželskou posteľou (2 samostatné lôžka na vyžiadanie), spálňa s 2 samostatnými lôžkami, obývacia miestnosť s 2 samostatnými lôžkami alebo zabudovanou posteľou v oddelenej časti. Max. 4 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov (min. 3 plne platiace osoby).

Hotelová časť „La Rotonda“ - oficiálna kategória 4*. Situovaná na druhej časti pozemku v súkromnejšej časti okolo druhého bazéna.

Izba Standard pre 2 osoby: dvojlôžková izba s manželskou posteľou (2 samostatné lôžka na vyžiadanie), pre 2 dospelé osoby. Možnosť jednolôžkovej izby na výžiadanie, za poplatok.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Camera%20Standard%20Rotonda.html

Stravovanie: polpenzia, plná penzia. Raňajky formou bufetu pri bazéne na terase reštaurácie „La Poiana“. Obedy „Brunch Mediterraneo“ - ľahký teplý a studený bufet (cestoviny, zeleninové jedlá, šaláty, lokálne syry a ovocie). Mimo sezóny môže byť bufet nahradený servírovaným obedom.  Večere 2 alternatívy: v reštaurácii „La Poiana“ formou bohatého bufetu alebo v panoramatickej reštaurácii „La Terrazza“ formou servírovaného menu pripraveného šéfkuchárom (potrebná rezervácia, za poplatok) - virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Ristorante%20La%20Terrazza.htm. Bezlepková strava na vyžiadanie. Nápoje nie sú zahrnuté v cene. Rezort ponúka možnosť výmeny „Brunch Mediterraneo” za „Paket Lunch” alebo „Brunch Around” ktoré sú formami stravovania v partnerských 4 a 5-hviezdičkových hoteloch počas výletov (pri 5-hviezdičkových hoteloch za príplatok, rezervácia na mieste).

Vybavenie a služby: 24 hod. recepcia, 2 reštaurácie, bar pri bazéne, piano bar na terase (virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Veranda%20Piano%20Bar.html), Wi-Fi pri recepcii/bare zdarma pre všetkých hostí s vlastným notebookom, Internet point za poplatok, 24-hodinová biberonéria (od 25.5.-5.9.), konferenčná miestnosť pre 150 osôb, prenájom kočiarov a detských stoličiek (na vyžiadanie, za poplatok). Platby možné platobnou kartou (nie je možné platiť hotovosťou). Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava: bezplatne: 2 bazény pre dospelých (veľký bazén s lehátkami a slnečníkmi v centrálnej časti – virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Piscina%20Principale.html, menší v časti La Rotonda len s lehátkami – virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Piscina%20Rotonda.html), 1 bazén pre deti v zóne miniklubu, tenisové kurty s nočným osvetlením, plážový volejbal, herňa, detské ihrisko, baby klub a miniklub (25.5.-5.9.). Za poplatok: večerné stráženie detí (od 18 mesiacov do 5 rokov) aby si rodičia mohli užiť príjemnú večeru, prenájom áut, člnov, skútrov, športový rybolov z luxusnej lode s odborným kapitánom, výlety a jazdy na koni. V hoteli Capo d´Orso možnosť wellnessu: bazény s morskou vodou s rôznou teplotou, liečebné procedúry, masáže, okrášľujúce procedúry, turecké kúpele, relaxačná zóna (s rezerváciou na mieste, za poplatok) a využitie golfového ihriska. Neďaleko potápačské centrum a kurzy plachtenia. V ponuke sú aj rôzne výlety či už poldenné alebo celodenné.

Poldenné výlety: Národný park Archipelago, La Maddalena – neobývané ostrovy snov; Palau každého očarí jeho malými večernými trhmi a taktiež je východzím miestom plavieb na okolité ostrovy La Maddalena, z ktorých sa odchádza na fascinujúci neobývaný ostrov Caprera, na ktorom býval a je pochovaný národný hrdina Garibaldi; Porto Cervo a Costa Smeralda sú preslávané svojim luxusom a jedným z najelegantnejších mediteránskych prístavov; Aggius – oblasť očarujúcich dediniek ponorených do dychvyrážajúcej hornatej krajiny plnej stredovekých tradícií, „Morské safari” – podmanivá plavba národným parkom okolo ostrovov Caprera a Budelli, kde je možné vidieť delfíny ako aj iné vzácne živočíchy či rastliny; Wellness v hoteli Capo d´Orso v Cala Capra – transfer je zabezpečovaný loďou.

Celodenné výlety: Výlet na ostrov Korzika – nazývaný taktiež „Mediteránske Maldivy” so zastávkou na nákupy v meste Bonifacio; Malé plavby na plachetnici okolo ostrovov La Maddalena a Korziky.

* z bezpečnostných dôvodov výlety loďou nie sú povolené pre deti do 3 rokov.

Parkovisko: súkromné, nekryté.

Nástupné dni: ľubovoľný, príchod 16:00-20:00, odchod do 10:30, min. 7 nocí (ľubovoľný na vyžiadanie).

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou na osobu a noc, klubová karta.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: príplatok za 1/1 izba 372 €/osoba/týždeň 24.5.-13.6 a 6.9.-27.9., 466 €/osoba/týždeň 14.6.-20.6. a 30.8.-5.9., 559 €/osoba/týždeň 21.6.-11.7. a 23.8.-29.8., 652 €/osoba/týždeň 12.7.-1.9., 838 €/osoba/týždeň 2.8.-22.8., výhľad na more (okrem typu Standard La Rotonda)193 €/osoba/týždeň od 2.8.-22.8., 161 €/osoba/deň od 14.6.-1.8. a 23.8.-5.9., 113 €/osoba/deň v ostatných termínoch, „Brunch Mediterraneo“ 145 €/osoba/týždeň od 12.7.-22.8., 129 €/osoba/týždeň v ostatných termínoch, platba na mieste: výlet loďou 25 €/osoba nad 11 r., 20 €/dieťa 3-11 r. (dieťa 0-3 r. nie je možné), požičanie kočíka 20 €/pobyt (nutné objednať vopred), detská asistenčná služba (18 mes. - 5 r.) 20 €/dieťa/večer.
DETI DO 2 ROKOV: zdarma (možné iba v Il Borgo Junior Suite, Suite, Senior Suite), v izbe s 2 dospelými, postieľka zdarma (nutné objednať vopred).
DETI OD 2-12 ROKOV: 1. dieťa zdarma (možné iba v Il Borgo Junior Suite, Suite, Senior Suite), 2. dieťa zľava 50% (možné iba v Suite, Senior Suite) , 3. dieťa zľava 50% (možné iba Senior Suite); v izbe s 2 dospelými.
ŠPECIÁLNA PONUKA: 1 dospelý a 1 dieťa od 0-11 r. v izbe Il Borgo Standard a La Rotonda Standard = 1 dospelá osoba v 1/1 izbe, okrem termínu 2.8.-22.8.

3. Vily Cala di Falco ****

3. Vily Cala di Falco ****

Päť elegantných víl na najslávnejšom pobreží Sardínie, prestížne zariadených s dôrazom na najmenšie detaily. Ideálna voľba pre všetkých, ktorí hľadajú exkluzívnu dovolenku v súkromí, avšak s možnosťou využívania hotelových služieb rezortu Cala di Falco.

PLÁŽ: 100 m, verejná piesočnatá pláž s možnosťou prenajatia plážového servisu (za poplatok). Bezplatná doprava na pláž Mannena (plážový servis za poplatok).

CENTRUM: 300 m Cannigione, 12 km Baia Sardinia, 15 km Porto Cervo.

UBYTOVANIE: všetky vilky sú vybavené 2 kúpeľňami, vybavenou kuchyňou s rúrou na pečenie a umývačkou riadu, TV SAT, veľkou terasou a/alebo záhradkou so záhradným nábytkom, plážovými osuškami s jednou výmenou v strede týždňa. Možnosť objednania detskej postieľky a stoličky zdarma (na vyžiadanie vopred).
Vila Asfodelo (max. 5 osôb): obývacia miestnosť s rozkladacím kreslom a zabudovaným lôžkom, spálňa s manželskou posteľou a kúpeľňou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, druhá kúpeľňa so sprchou.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Asfodelo.html

Vila Corbezzolo (max. 8 osôb, výhľad na more): obývacia miestnosť s gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami a kúpeľňou so sprchou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, druhá kúpeľňa so sprchou.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Corbezzolo.html

Vila Erica (max. 5 osôb, výhľad na more): dvojposchodová vilka; horné poschodie: spálňa s manželskou posteľou a toaleta, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchou; prízemie: kuchyňa, obývacia miestnosť s 1 samostatným lôžkom.
Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Erica.html

Vila Ginestra (max. 8 osôb, výhľad na more): obývacia miestnosť, spálňa s manželskou posteľou a kúpeľňou, spálňa s manželskou posteľou, 2 spálne s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchou.
Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Villa%20Ginestra.html

Villa Dracena (max. 7 osôb): obývacia miestnosť s rozkladacím kreslom a zabudovaným lôžkom, toaleta s umývadlom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie), spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/CaladiFalco/Villa%20Dracena.html

STRAVOVANIE: individuálne, možnosť stravovania v hotelovej reštaurácii.

VYBAVENIE A SLUŽBY: 24-hodinová recepcia hotela „Il Borgo”, Wi-Fi zdarma pri recepcii/bare pre všetkých hostí s vlastným notebookom. Za poplatok: bar pri bazéne, piano bar, reštaurácie (potrebná rezervácia), Internet point. Zvieratá nie sú povolené.

ŠPORT A ZÁBAVA: bazén Hotela „Il Borgo“ alebo mimo sezóny v časti „ La Rotonda“, bezplatne: tenisové kurty, plážový volejbal, baby klub (18 mesiacov-3 r.), miniklub (4-13 r.) od 25.5.-5.9., transfer na verejnú pláž Mannena (každý deň okrem soboty). Za poplatok: večerné stráženie detí (od 18 mesiacov do 5 rokov), výlety rýchloloďou „Delphina Express“ na okolité ostrovy La Maddalena alebo na pláže Costa Smeralda. V ponuke sú aj rôzne výlety či už poldenné alebo celodenné.

Poldenné výlety: Národný park Archipelago, La Maddalena – neobývané ostrovy snov; Palau každého očarí jeho malými večernými trhmi a taktiež je východzím miestom plavieb na okolité ostrovy La Maddalena z ktorých sa odchádza na fascinujúci neobývaný ostrov Caprera, na ktorom býval a je pochovaný národný hrdina Garibaldi; Porto Cervo a Costa Smeralda sú preslávané svojim luxusom a jedným z najelegantnejších mediteránskych prístavov; Aggius – oblasť očarujúcich dediniek ponorených do dychvyrážajúcej hornatej krajiny plnej stredovekých tradícií, „Morské safari” – podmanivá plavba národným parkom okolo ostrovov Caprera a Budelli, kde je možné vidieť delfíny ako aj iné vzácne živočíchy či rastliny; Wellness v hoteli Capo d´Orso v Cala Capra – transfer je zabezpečovaný loďou.

Celodenné výlety: Výlet na ostrov Korzika – nazývaný taktiež „Mediteránske Maldivy” so zastávkou na nákupy v meste Bonifacio; Malé plavby na plachetnici okolo ostrovov La Maddalena a Korziky.

* z bezpečnostných dôvodov výlety loďou nie sú povolené pre deti do 3 rokov.

PARKOVISKO: súkromné, nekryté.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, nedeľa, príchod 17:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: prenájom vily na 7 nocí, spotreba energií, posteľná bielizeň (1 set na osobu/ týždeň), uteráky (2 sety na osobu/týždeň), záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), osušky, klubová karta.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka) 15 €/deň, výlet loďou 25 €/osoba nad 11 r., 20 €/osoba 3-11 r., (dieťa 0-3 r. nie je možné), požičanie kočíka 20 €/pobyt (nutné objednať vopred), detská asistenčná služba (18 mes. - 5 r.) 20 €/dieťa/večer (20:30-23:00 hod.)
KAUCIA: 300 €
Pozn.: klient musí odovzdať kuchynský kút kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 60 €.

4. Hotel Club Laconia****

4. Hotel Club Laconia****

Komfortne vybavený hotel, ideálny pre rodiny s deťmi je situovaný v zálive Arzachena pri Costa Smeralda, len 2 km od centra letoviska Cannigione, 15 km od Porto Cervo a 30 km od Olbie. Neďaleké súostrovie La Maddalena a nedotknutá príroda Costa Smeralda vytvárajú nezameniteľnú krajinu, ktorá je rovnako jedinečná ako jej ľudia a kultúra.

PLÁŽ: 300 m od najbližšej pláže, resp. 800 m od pláže „Barca Bruciata“, na ktorú je zabezpečená kyvadlová doprava (za poplatok). Plážový servis za poplatok. Piesočnatá pláž s nádhernou krištáľovo modrou farbou mora.

CENTRUM: 2 km centrum Cannigione,12 km Baia Sardinia, 15 km Porto Cervo.

UBYTOVANIE: k dispozícii 160 izieb v hlavnej budove alebo v priľahlých budovách. Izby sú príjemne zariadené a vybavené telefónom, TV a klimatizáciou, niektoré s balkónom. Izby Standard sú 2-4 lôžkové. K dispozícii na vyžiadanie „Demi-suite“ izby pre 2-4 osoby s výhľadom na more alebo bazén, ktoré pozostávajú zo spálne s manželskou posteľou prepojenou s ďalšou izbou s 2 samostatnými lôžkami.

STRAVOVANIE: polpenzia alebo plná penzia podávaná v bufetovom štýle (raňajky, obed, večera), nápoje (víno + minerálna voda) zahrnuté v cene.

VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia, TV miestnosť, reštaurácia, bar, piano bar, záhrada so stredomorskou vegetáciou. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).
ŠPORT A ZÁBAVA: bazén, multifunkčné ihrisko (tenis/futbal), petang, lukostreľba, detské ihrisko. Počas celého dňa sa usporadúvajú rôzne zábavné predstavenia, kabarety a miniklub pre deti (4-12 r.), babysitting (za poplatok). Možnosť lodného výletu na ostrov La Maddalena a potápania (za poplatok). V Baia Sardinia (12 km) vodný park.
KLUBOVÁ KARTA (v cene): zahŕňa celodenné a večerné animácie, miniklub, bazén, využitie športových zariadení.
PARKOVISKO: súkromné, nestrážené.

NÁSTUPNÉ DNI: nedeľa, príchod 15:00-19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou na osobu a noc.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: pobytová taxa 2 €/osoba/noc.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: príplatok za 1 osobu v 1/2 izbe +50%, plná penzia 65 €/osoba/týždeň, platba na mieste: posieľka 5 €/osoba/noc, malé zvieratá info na mieste.
DETI DO 16 ROKOV: zdarma na 3. lôžku, v izbe s 2 dospelými.

5. Hotel Morisco Blu ****

5. Hotel Morisco Blu ****

Štvorhviezdičkový hotel sa nachádza v centre Cannigione, v najluxusnejšej oblasti Costa Smeralda. Od Olbie a Golfo Aranci je vzdialený len 30 km.

Pláž:
300 m, pláž z jemného bieleho piesku so zeleňou. Kyvadlová doprava na pláže Barca Briciata alebo Tanca Manna od júla do septembra, vo vopred stanovených časoch (na vyžiadanie, za poplatok).

Ubytovanie:
165 hotelových izieb je vybavených telefónom, TV SAT, klimatizáciou a minibarom. Takmer všetky majú balkón alebo terasu. Výhľad na more možný (za poplatok).

Stravovanie:
raňajky, polpenzia, plná penzia formou bufetových stolov. Nápoje nie sú zahrnuté v cene.

Vybavenie a služby:
24- hod. recepcia, klimatizovaná reštaurácia, pianobar, malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).

Šport a zábava:
bazén so slnečníkmi a plážovými stoličkami, volejbal, vodný aerobik, posilňovňa (za poplatok), mini klub. V blízkosti sa nachádza potápačské centrum, požičovňa horských bicyklov a skútrov (za poplatok).

Parkovisko:
garáž (za poplatok).

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s plnou penziou na osobu a noc.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: pobytová taxa 2 €/osoba/noc.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: príplatok za 1 osobu v 1/2 izbe +50%, plná penzia 74 €/osoba/týždeň, platba na mieste: posieľka 5 €/osoba/noc, garáž 5 €/deň, malé zvieratá 5 €/deň.
DETI DO 13 ROKOV: zdarma na 3. lôžku, v izbe s 2 dospelými.

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk