Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Sardínia

Ostrov Sardínia

Kúzelný ostrov v Stredozemnom mori s čarokrásnymi pieščitými plážami, azúrovým morom a nezničenou prírodou. Sardínia uspokojí požiadavky i tých najnáročnejších, ktorí hľadajú kľud, odpočinok v krásnej prírode, ale i komfort. Patrí k najmenej osídleným talianskym ostrovom. Tichá horská krajina a tisíce typických okrúhlych obytných veží z doby kamennej a bronzovej, okúzľujúce mestečká a rozprávkové pobrežie garantujú atraktívnu dovolenku.
Najlepšie sa na Sardíniu doplavíte z Janova, Livorna a Civitavecchia. Cesta trajektom trvá približne 10 hodín. Letisko sa nachádza v Cagliari, Olbia a Alghero.Isola Rossa

Isola Rossa

Isola Rossa je malá rybárska dedina s priľahlým piesočným zálivom a červeno-porfýrovými skalami. Miesto je ideálne pre snorchling. Letovisko Isola Rossa sa rozprestiera na čarovnom úseku pobrežia na severozápade Sardínie v zálive Asinara, cca 50 km od prístavu Santa Teresa di Gallura a 76 km od prístavu Olbia.
Útesy ktoré kontrastujú s priezračným a smaragdovo zafarbeným morom, nadobúdajúcim až červené odtiene, okúzľujú obzvlášť pri západe slnka. Sú tu známe reštaurácie, pripravujúce lahôdky z langúst, ktoré sa tu bohato lovia. Isola Rosa ponúka klientom reštaurácie, bary, pizzeriu, diskotéku, menšie obchodíky. Isola Rossa je výhodným východiskovým miestom na výlety za historickými a archeologickými pamiatkami, do známych turistických oblastí - Costa Smeralda, Santa Teresa, Castelsardo, Alghero, poloostrov Stintino.prejsť na stránku: [1]
1. Hotel Relax Torreruja Thalasso a Spa **** a Vily Torreruja

1. Hotel Relax Torreruja Thalasso a Spa **** a Vily Torreruja

Hotel Relax Torreruja Thalasso & Spa a vily Torreruja sú situované v malebnej rybárskej dedinke Isola Rossa. Májú vynikajúcu polohu, nachádzajú sa len 1 hodinu jazdy autom od mesta Olbie (80 km) a Alghera (60 km) a 40 minút od prístavu Santa Teresa di Gallura a Porto Torres. Neďaleko sa nachádza malý prístav, Aragonská veža, prímorská promenáda a predovšetkým nádherné pláže. Klientom sa ponúka dovolenka plná oddychu, relaxu a romantiky s nádherným výhľadom na zapadajúce slnko nad hladinou mora.

PLÁŽ: hotel ponúka hosťom 3 pláže: pár krokov od hotela sa nachádzajú malé zálivy s červenými útesmi s drevenou slnečnou terasou na opaľovanie vrátane matracov a slnečníkov, s možnosťou šnorchlovania v krištáľovo čistom mori. Cca 200 m sa nachádza verejná piesočnatá pláž „Longa“ s jemným pieskom a pláž „Nuova“ blízko promenády a turistického prístavu, na jednej z pláží plážový servis za poplatok. Cca 800 m od hotela sa nachádza slávna, široká biela piesočnatá pláž „Marinedda“ prístupná po prírodných cestičkách popri mori lemovanom útesmi.

CENTRUM: cca 200 m od centra Isola Rossa.

UBYTOVANIE: 
Hotelové ubytovanie: 
124 izieb zariadených v mediteránskom štýle. Všetky hotelové izby sú vybavené verandou s malým stolom a stoličkami, kúpeľňou so sprchou, sušičom na vlasy, klimatizáciou, telefónom, TV SAT, trezorom, minibarom, plážovými osuškami. Možnosť výhľadu na more v izbách Suite a Master Suite (za poplatok). K dispozícii postieľka zdarma (na vyžiadanie).
Izba Standard pre 2+1 osoby: dvojlôžková izba s manželskou posteľou (2 samostatné lôžka na vyžiadanie). Max. 2 dospelé osoby + 1 infant do 2 rokov. 
Virtuálna prehliadka:
http://www.delphina.it/360/Torreruja/Standard.html

Izba Standard Special pre 2+1 osoby: ako izba Standard ale s hydromasážnou vaňou a sprchou. Izba Deluxe pre 2+2 osoby: izba s manželskou posteľou a 2 samostatné rozkladacie lôžka. Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 11 rokov. 
Izba Suite pre 2+2 osoby:
 prestížna suita s veľkou verandou, spálňou s manželskou posteľou a obývacou miestnosťou so 2 zabudovanými alebo samostatnými rozkladacími lôžkami. K dispozícii župany pre dospelých. 
Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov. 
Izba Gran Relax pre 2+1 osoby:
 izba s manželskou posteľou, veľká terasa so súkromným malým bazénom a panoramatickým výhľadom. K dispozícii župany pre dospelých. Na vyžiadanie možnosť prepojenia izby s izbou Standard (za poplatok). Max. 2 dospelé osoby + 1 infant do 2 rokov.

Izba Relax Family pre 2+2 osoby: spálňa s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s 2 samostatnými rozkladacími lôžkami (alebo spalňa s 2 samostatnými lôžkami). Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov. 
Izba Relax Family Special pre 2+2+2 osoby:
 ako izba Relax Family ale väčšia a naviac s 1 izbou s 2 rozkladacími lôžkami a 2 kúpeľne. Max. 4 dospelé osoby + 2 deti do 11 rokov.
 
Izba Master Suite pre 2+2+2 osoby: exkluzívna suita s priestrannou panoramatickou verandou, spálňou s manželskou posteľou, druhou spálňou s 1 alebo 2 samostatnými lôžkami a obývacou miestnosťou s 2 samostatnými rozkladacími alebo zabudovanými lôžkami. K dispozícii župany pre dospelých. 
Max. 4 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov. 
Izba President s výhľadom na more pre 2+2+2 osoby :
 luxusná suita s veľkou obývacou miestnosťou s 2 samostatnými rozkladacími lôžkami, spálňa s manželskou posteľou, druhá spálňa s manželskou posteľou a vlastnou kúpeľňou, veľká zariadená veranda s výhľadom na more. K dispozícii župany pre dospelých. Max. 4 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov. Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/Torreruja/President.html

Vily: všetky sú vybavené klimatizáciou, trezorom, telefónom, kuchyňou s rúrou a umývačkou riadu, TV SAT, DVD prehrávačom, veľkou verandou s výhľadom na more a vybavenou terasou so stolom, stoličkami a grilom. K dispozícii sú plážové uteráky (výmena 1 x týždenne). Možnosť detskej postieľky a stoličky na vyžiadanie vopred. 

Vily Torreruja: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom alebo 2 rozkladacími kreslami, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchou.
Vila „Canneddi“:
obývacia miestnosť, 2 spálne s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie), každá spálňa má kúpeľňu so sprchou, ďalšia spálňa s manželskou posteľou, s vlastným vchodom a kúpeľňou. Vila má priestranné verandy s grilom a vlastný bazén.
Vila „Gli Olivastri“: exkluzívne vybavená, obývacia miestnosť so zabudovaným gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou, kúpeľňa so sprchou, spálňa s vlastným vchodom a kúpeľňou so sprchou.
 Na streche sa nachádza slnečná terasa s lehátkami a slnečníkom a výhľadom na more. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Torreruja/Villa%20Gli%20Olivastri.html
.

STRAVOVANIE: 

Hotel - polpenzia, plná penzia. Raňajky formou bohatého bufetu podávané na panoramatickej terase (od 7:30-10:30). Obedy „Brunch Mediterraneo“ - ľahký teplý a studený bufet (cestoviny, zeleninové jedlá, šaláty, lokálne syry a ovocie). Večere možné v 2 reštauráciách - v reštaurácii „Tramonto Rosso“, ktorá ponúka bohaté večere formou bufetu, spojené s ukážkou varenia mediteránskej a sardínskej kuchyne (virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Torreruja/Ristorante%20Tramonto%20Rosso.html); v reštaurácii „Sotto le Stelle“ sú ponúkané servírované večere na terase s romantickou atmosférou a panoramatickým výhľadom na záliv Asinara (za poplatok, potrebná rezervácia). Na vyžiadanie možnosť bezlepkovej stravy. Hotel ponúka možnosť výmeny „Brunch Mediterraneo” za „Brunch Around” ktorý je formou stravovania v partnerských 4 a 5-hviezdičkových hoteloch počas výletov (pri 5-hviezdičkových hoteloch za príplatok, rezervácia na mieste).

Vily - individuálne, možnosť objednania stravovania v hotelovej reštaurácii.

VYBAVENIE A SLUŽBY: 24 hod. recepcia, 2 reštaurácie, konferenčné centrum pre 150 osôb, menšia miestosť pre 30 osôb (technické vybavenie na vyžiadanie), piano bar, Wi-Fi pri recepcii (zdarma pre všetkých hostí s vlastným notebookom), prenájom detských kočiarov na vyžiadanie (za poplatok), stráženie detí od 4-11 rokov (6 dní v týždni). Len cca 200 m od hotela sa nachádzajú obchodíky, pizzérie a bary so živou večernou hudbou. Zvieratá nie sú povolené. V hoteli nie je možná platba v hotovosti. Pri príchode vám bude vystavená karta, s ktorou budete platiť počas celého pobytu.

ŠPORT A ZÁBAVA: bazén s morskou vodou, lehátkami, slnečníkmi a barom – virtuálne prehliadky - http://www.delphina.it/360/Torreruja/Piscina.html, http://www.delphina.it/360/Torreruja/Bar%20Piscina.html. Za poplatok: Thalasso & Spa centrum „Venere“ - vyhrievaný multifunkčný bazén s morskou vodou (virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Torreruja/Piscina%20Multifunzionale.html), niekoľko kabín s procedúrami s morskou vodou, sauna a turecké kúpele, masáže, kozmetické služby, kardio-fitnes a relaxačná zóna. Na absolvovanie procedúr je potrebné potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti od lekára. Možnosť lekárskej prehliadky aj na mieste, za poplatok. K dispozícii sú taktiež špecifické programy pre tehotné ženy. Nie je povolený vstup neplnoletým osobám, resp. osoby nad 14 rokov sú povolené len v sprievode rodičov. K dispozícii sú taktiež vodné bicykle na pláži, tenisové kurty, futbalové ihrisko (cca 150 m), potápanie, športový rybolov, požičovňa člnov, áut a skútrov. 2 km od hotela sa nachádza aquapark, ktorý ponúka veľa zábavy pre každého. Možnosť poldenných a celodenných výletov a exkurzií.

Poldenné výlety: malá dedinka Castelsardo – nachádza sa 30 minút od hotela a je preslávená svojimi ručne vyrobenými znamenitými výrobkami ako aj krásnym prostredím s výhľadom na more; Aggius – oblasť očarujúcich dediniek ponorených do dychvyrážajúcej hornatej krajiny plnej stredovekých tradícií; „Morské safari” – podmanivá plavba okolo malých ostrovov Isola Rossa a Costa Paradiso, kde je možné vidieť delfíny ako aj iné vzácne živočíchy či rastliny.

Celodenné výlety: Výlety autobusom odchádzajúcim z hotela: Alghero – malé mesto katalánskych tradícií a tzv. „krajina koralov“, Pobrežie Costa Smeralda a prístav Porto Cervo – možnosť zažiť dotyk luxusu, ktorým dýchajú tieto miesta. Výlety loďou odchádzajúcou z Isola Rossa - Národný park Archipelago, La Maddalena – neobývané ostrovy snov, Bonifacio a ostrov Lavezzi na juhu Korziky; Piknik na prírodnej, ničím nenarušenej pláži (transfer nafukovacím člnom). 

* z bezpečnostných dôvodov výlety loďou nie sú povolené pre deti do 3 rokov.

PARKOVISKO: súkromné, kryté, bezplatné parkovisko.

NÁSTUPNÉ DNI: 
Hotel: ľubovoľný, príchod 15:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (kratší pobyt na vyžiadanie).

Vily: sobota, nedeľa, príchod 17:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

Vily:
CENA ZAHŔŇA: prenájom vily na 7 nocí, spotreba energií, posteľná bielizeň (1 set na osobu/ týždeň), uteráky (2 sety na osobu/týždeň), záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), plážové osušky, vstup do bazéna, detská asistenčná služba (4-11 r.) od 16.06.-06.09..
NA VYŽIADANIE - 
platba na mieste: požičanie kočíka 20 €/pobyt (nutné objednať vopred), postieľka a detská stolička zdarma (nutné objednať vopred), plážový servis 13 €/deň (príplatok 5 € za 1. a 2. rad), vstup do wellness 
22 €/osoba (iba osoby nad 14 r.).
KAUCIA:
 300 €
Pozn.:
klient musí odovzdať kuchynský kút kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 60 €.

Hotel:
CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou na osobu a 7 nocí, vstup do welness iba v President.
NA VYŽIADANIE -
 
platba v CK: príplatok za 1/1 izba Standard 279 €/osoba/týždeň 17.5.-20.6 a 30.8.-27.9., 372 €/osoba/týždeň 21.6.-4.7 a 23.8.-29.8., 559 €/osoba/týždeň 5.7.-1.8., 745 €/osoba/týždeň 2.8.-22.8., výhľad na more (iba v Suite a Master Suite) 129 €/osoba/týždeň od 2.8.-22.8., 113 €/osoba/týždeň od 21.6.-1.8. a 23.8.-29.89., 81 €/osoba/týždeň v ostatných termínoch, Brunch Mediterraneo“ 129 €/osoba/týždeň, Standard Special +15% z ceny izby Standard, platba na mieste: požičanie kočíka 20 €/pobyt (nutné objednať vopred), plážový servis 13 €/deň, (príplatok 5 € za 1. a 2. rad), vstup do wellness
 22 €/osoba (iba osoby nad 14 r.).
DETI DO 2 ROKOV: zdarma na 3. a 4. lôžku, v izbe s 2 dospelými, postieľka zdarma (nutné objednať vopred).
DETI OD 2-6 ROKOV: 1. dieťa zdarma v izbe s 2 dospelými; postieľka zdarma (nutné objednať vopred); ďalšie dieťa zľava 50%.
ŠPECIÁLNA PONUKA:
1 dospelý a 1 dieťa od 0-11 r. v izbe Standard = 1 dospelá osoba v 1/1 izbe, okrem termínu 2.8.-22.8.

2. Apartmány Isola Rossa (NO NAME)

2. Apartmány Isola Rossa (NO NAME)

Apartmány sa nachádzajú v malebnej rybárskej dedinke Isola Rossa, 30-250 m od nádhernej piesočnatej pláže obklopenej červenými útesmi. Táto príjemná rekreačná oblasť je pomenovaná podľa blízkeho rovnomenného ostrovčeka z červeného granitu. Útesy kontrastujú s priezračným a smaragdovo zafarbeným morom. Tunajšie more je rajom pre milovníkov potápania. Letovisko Isola Rossa je vzdialene 45 km od Santa Teresa di Gallura, 60 km od Porto Torres, 93 km od prístavu Golfo Aranci, 80 km od letiska Olbia a 97 km od letiska Alghero.

PLÁŽ: 30-250 m od najkrajších piesočnatých pláži „Longa“ a „Marinedda“ oddelené útesmi s plážovým servisom (za poplatok).

CENTRUM: 50-500 m centrum Isola Rossa.

UBYTOVANIE:
v súkromných apartmánoch pozdĺž letoviska Isola Rossa. Apartmány sú vo vlastníctve privátnych majiteľov, všetky majú vlastnú kúpeľňu a vybavený kuchynský kút. Možnosť TV, práčky a klimatizácie na vyžiadanie (za poplatok).
Typ A pre max. 2 osoby: obývacia miestnosť, spálňa s manželskou posteľou.
Typ B1 pre max. 3 osoby: obývacia miestnosť s divánom, spálňa s manželskou posteľou.
Typ B2 pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou.
Typ C1 pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou.
Typ C2 pre max. 6 osôb: ako typ C1, ale v obývacej miestnosti je navyše diván pre 2 osoby.
Typ D pre max. 8 osôb: obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, 2 spálne s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou.

STRAVOVANIE: individuálne.

VYBAVENIE A SLUŽBY: malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok). V letovisku sa nachádza široký výber reštaurácií, pizzeria, bar, supermarket, obchodíky.
ŠPORT A ZÁBAVA: v letovisku možnosť školy windsurfingu, tenisové kurty, kanoe, posilňovňa.
PARKOVISKO: bez vyhradených parkovacích miest (parkovanie možné v okolí ubytovania).

NÁSTUPNÉ DNI: nedeľa, príchod 17:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

obývacia miestnosť, spálňa s manželskou posteľou.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí.
POVINNÉ PRÍPLATKY -
 platba na mieste: spotreba energií 35 €/osoba nad 3 r./týždeň, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) typ A, B a C 60 €, typ D 70 €.
NA VYŽIADANIE -
 platba na mieste: posteľná bielizeň 12 €/manželská posteľ/výmena, 10 €/samostatné lôžko/výmena,  uteráky 10 €/osoby/výmena  postieľka (0-3 r.) 30 €/týždeň, prístelka (iba v type C2) 50 €/týždeň, TV 30 €/týždeň, práčka 35 €/týždeň, malé zvieratá 50 €/pobyt.
KAUCIA: 100 €
Pozn.:
klient musí odovzdať kuchynský kút kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 30 €. V prípade nenahlásenia neskorého príchodu (po 22:00 hod.) bude účtovaný poplatok 7 €/hodina.

3. Rezidencia Tanca della Torre

3. Rezidencia Tanca della Torre

Rezidenčný komplex je situovaný v malebnej rybárskej dedinke Isola Rossa, kde sa nachádzajú pláže z bieleho piesku lemované útesmi z červenej žuly, ktoré kontrastujú s priezračným a smaragdovo zafarbeným morom.

PLÁŽ: cca 200 m od verejnej piesočnatej pláže a cca 300 m od pláže „Longa“.

CENTRUM: cca 250 m centrum Isola Rossa.

UBYTOVANIE: apartmány v radových domoch vzájomne prepojených chodníčkami, v panoramatickej pozícii pri vstupe do Isola Rossa. Apartmány sú vybavené kuchynským kútom, kúpeľňou, terasou alebo záhradkou.
Typ C1 pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami.
Typ C2 pre max. 6 osôb: obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami.

STRAVOVANIE: individuálne.
VYBAVENIE A SLUŽBY: malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok). V letovisku sa nachádza široký výber reštaurácií, pizzeria, bar, supermarket, obchodíky.

ŠPORT A ZÁBAVA:
v letovisku možnosť školy windsurfingu, tenisové kurty, kanoe, posilňovňa.

PARKOVISKO:
vyhradené 1 parkovacie miesto/apartmán.

Nástupné dni: nedeľa, príchod 17:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí.
POVINNÉ PRÍPLATKY -
 platba na mieste: spotreba energií 35 €/osoba nad 3 r./týždeň, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) 60 €.
NA VYŽIADANIE -
 platba na mieste: posteľná bielizeň 12 €/manželská posteľ/výmena, 10 €/samostatné lôžko/výmena,  uteráky 10 €/osoby/výmena  postieľka (0-3 r.) 30 €/týždeň, TV 30 €/týždeň, práčka 35 €/týždeň, malé zvieratá 50 €/pobyt.
KAUCIA: 100 €
Pozn.:
klient musí odovzdať kuchynský kút kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 30 €. V prípade nenahlásenia neskorého príchodu (po 22:00 hod.) bude účtovaný poplatok 7 €/hodina.

4. Hotel Marinedda**** Thalasso Spa

4. Hotel Marinedda**** Thalasso Spa

Hotel je situovaný neďaleko rybárskej dediny Isola Rossa v zálive Asinara. Hosťom ponúka svojou polohou možnosť pobytu na unikátnom mieste s nádherným výhľadom na more a nádhernými plážami. Mestá Olbia a Alghero sú vzdialené od hotela cca 80 km a prístavy Santa Teresa Gallura a Porto Torres cca 60 km. Tento hotel je tou najlepšou voľbou pre milovníkov mora a wellnessu, či už páry, nezadaných alebo rodiny.

PLÁŽ: 300-500 m je vzdialená hlavná verejná pláž Marinedda, s možnosťou plážového servisu (prenájom slnečníkov a lehátok) za poplatok. Virtuálna prehliadka -http://www.delphina.it/360/Marinedda/Spiaggia.html. Hostia, ktorí majú radšej súkromie a prírodnejšie prostredie si môžu zaplávať v nádherných zálivoch pozdĺž pobrežia. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Marinedda/Mare%20e%20Natura.html.

CENTRUM: 1 km Isola Rossa, 10 km Badesi, 18 km Valledoria.

UBYTOVANIE: k dispozícii je 195 izieb zariadených v typickom mediteránskom štýle. Všetky izby majú veľkú verandu s 2 lehátkami (alebo 2 stoličkami s malým stolom), kúpeľňu so sprchou a sušičom na vlasy, klimatizáciu, telefón, SAT TV, trezor, minibar, plážové uteráky a župany pre dospelých. Detská postieľka na vyžiadanie, zdarma.

Izba Standard pre 2 osoby: spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie). Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Marinedda/Doppia%20Standard.html.

Izba Superior pre 2+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie) a vstavaným gaučom. Max. 2 dospelé osoby + 1 dieťa do 11 rokov. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Marinedda/Doppia%20Superior.html.

Izba Relax pre 2+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou a rozkladacím kreslom pre 1 osobu. K dispozícii je aj vonkajšia sprcha. Max. 2 dospelé osoby + 1 dieťa do 16 rokov.

Izba Suite pre 2+2 osoby: spálňa s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s 2 rozkladacími kreslami/2 vstavanými gaučami. Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov. Možnosť 5. osoby (infant do 2 rokov) na vyžiadanie. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Marinedda/Suite.html.

Izba Royal pre 2+2 osoby: prestížna izba s manželskou posteľou a 2 rozkladacími kreslami. Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Marinedda/Royal.html.

Izba President s výhľadom na more pre 2+2 osoby: luxusná spálňa s manželskou posteľou prepojená s obývacou miestnosťou s 2 rozkladacími kreslami a veľká veranda s panoramatickým výhľadom na more. Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Marinedda/President.html.

Izba Executive s výhľadom na more pre 2 osoby: exkluzívna izba pre páry vyhľadávajúce súkromie. Spálňa s manželskou posteľou prepojená s obývacou časťou, terasa vybavená súkromným vyhrievaným menším bazénom s morskou vodou a hydromasážou (hlboký 1,3 m). Max. 2 osoby nad 14 rokov. Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Marinedda/Executive%20Elicriso.html.

STRAVOVANIE: polpenzia, plná penzia. Raňajky formou bohatého bufetu na terase pri jednom z bazénov s panoramatickým výhľadom (od 7:30-10:30). Obed „Brunch Mediterraneo“ (od 12:30-14:00) je podávaný ako ľahký teplý a studený bufet (cestoviny, zeleninové jedlá, šaláty, lokálne syry a ovocie). Večere sú podávané v troch reštauráciách: dvojposchodová hlavná reštaurácia „Petra Ruja“ s úžasným výhľadom na more ponúka vynikajúce jedlá regionálnej a mediteránskej kuchyne formou bufetu; dve reštaurácie s jedlami servírovanými pri svetle sviečok – „Punta Canneddi“ (bez poplatku, potrebná rezervácia), „Tramonto“ (za poplatok, potrebná rezervácia). Bezlepková strava na vyžiadanie na mieste. Rezort ponúka možnosť výmeny „Brunch Mediterraneo” za „Brunch Around” ktorý je formou stravovania v partnerských 4 a 5-hviezdičkových hoteloch počas výletov (pri 5-hviezdičkových hoteloch za príplatok, rezervácia na mieste). Virtuálne prehliadky: http://www.delphina.it/360/Marinedda/Ristorante%20Petra%20Ruja.html, http://www.delphina.it/360/Marinedda/Ristorante%20Punta%20Canneddi.html, http://www.delphina.it/360/Marinedda/Ristorante%20Il%20Tramonto.html.

VYBAVENIE A SLUŽBY: 24 hod. recepcia, bar pri recepcii, bar pri bazéne, piano bar, možnosť využívať konferenčné centrum hotela Torreruja (800 m od hotela), Wi-fi na recepcii a v baroch zdarma na vlastnom notebooku. Za poplatok: internet na hotelovom PC, návšteva lekára, prenájom detských kočiarov (na vyžiadanie). V hoteli nie je možná platba v hotovosti. Pri príchode vám bude vystavená karta, s ktorou budete platiť počas celého pobytu. Zvieratá nie sú povolené.

ŠPORT A ZÁBAVA: 2 bazény s barom - jeden s morskou vodou, blízko pláže a s rôznymi službami ako napr. reštaurácia s výhľadom na more – virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Marinedda/Piscina%20Acqua%20Marina.html; druhý bazén so sladkou vodou a je situovaný v hlavnej časti hotela s terasami s panoramatickým výhľadom – virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Marinedda/Piscina%20La%20Cascata.html. K dispozícii sú taktiež tenisový kurt, futbalové ihrisko, mini a junior klub (od 8.6.-5.9.) so starostlivosťou o deti od 3-11 rokov (6 dní v týždni v určitých časoch) – virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/Marinedda/Miniclub.html. Vstup do prestížneho wellness centra Thalasso & Spa „L´Elicriso“, ktoré slúži na rozmaznávanie hostí, udržiavanie tela fit, odbrúranie stresu a prinavrátenie vzácnej energie. Centrum sa rozprestiera na 2500 m2 a ponúka za poplatok: čiastočne krytý vyhrievaný hydromasážny bazén s morskou vodou, nekryté multifunkčné bazény s morskou vodou rôznej teploty, jacuzzi, kardio fitness centrum, turecké kúpele, saunu, relaxačnú zónu, kozmetické služby, recepciu, butik a ambulanciu. Na absolvovanie procedúr je potrebné potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti od lekára. Možnosť lekárskej prehliadky aj na mieste, za poplatok. K dispozícii sú taktiež špecifické programy pre tehotné ženy. Nie je povolený vstup neplnoletým osobám, resp. osoby nad 14 rokov sú povolené len v sprievode rodičov. Virtuálne prehliadky: http://www.delphina.it/360/Marinedda/Piscine%20Thalasso.html, http://www.delphina.it/360/Marinedda/Cabina%20Biostart.html, http://www.delphina.it/360/Marinedda/Bellezza%20e%20Benessere.html, http://www.delphina.it/360/Marinedda/Hammam.html, http://www.delphina.it/360/Marinedda/Reception%20Elicriso.html. Za poplatok: hodiny windsurfingu a potápania, prenájom člnov, skútrov a áut, športový rybolov, transfery. 2 km od hotela sa nachádza aquapark, ktorý ponúka veľa zábavy pre každého. Možnosť poldenných a celodenných výletov a exkurzií.

Poldenné výlety: malá dedinka Castelsardo – nachádza sa 30 minút od hotela a je preslávená svojimi ručne vyrobenými znamenitými výrobkami ako aj krásnym prostredím s výhľadom na more; Aggius – oblasť očarujúcich dediniek ponorených do dychvyrážajúcej hornatej krajiny plnej stredovekých tradícií; „Morské safari” – podmanivá plavba okolo malých ostrovov Isola Rossa a Costa Paradiso, kde je možné vidieť delfíny ako aj iné vzácne živočíchy či rastliny.

Celodenné výlety: Výlety autobusom odchádzajúcim z hotela: Alghero – malé mesto katalánskych tradícií a tzv. „krajina koralov“, Pobrežie Costa Smeralda a prístav Porto Cervo – možnosť zažiť dotyk luxusu, ktorým dýchajú tieto miesta. Výlety loďou odchádzajúcou z Isola Rossa - Národný park Archipelago, La Maddalena – neobývané ostrovy snov, Bonifacio a ostrov Lavezzi na juhu Korziky; Piknik na prírodnej, ničím nenarušenej pláži (transfer nafukovacím člnom). 

* z bezpečnostných dôvodov výlety loďou nie sú povolené pre deti do 3 rokov.

PARKOVISKO: súkromné, kryté, bezplatné parkovisko.

NÁSTUPNÉ DNI: ľubovoľný, príchod 15:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (ľubovoľný na vyžiadanie).

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou na osobu a pobyt, vstup do welness iba v President a Executive Elicriso.
NA VYŽIADANIE - 
platba v CK: príplatok za 1/1 izba Standard 279 €/osoba/týždeň 17.5.-13.6 a 6.9.-27.9., 466 €/osoba/týždeň 14.6.-27.6 a 30.8.-5.9., 652 €/osoba/týždeň 28.6.-1.8. a 23.8.-29.8., 745 €/osoba/týždeň 2.8.-22.8., výhľad na more 161 €/osoba/týždeň od 2.8.-22.8., 129 €/osoba/týždeň od 28.6.-1.8. a 23.8.-29.8., 113 €/osoba/týždeň od 14.6.-27.6. a 30.8.-5.9., 81 €/osoba/týždeň v ostatných termínoch (v izbe President a Executive Elicriso bez poplatku), „Brunch Mediterraneo“ 161 €/osoba/týždeň, platba na mieste: požičanie kočíka 20 €/pobyt (nutné objednať vopred), plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka) 15 €/deň od 3. radu (príplatok 5 € pre 1. a 2. rad).
DETI DO 2 ROKOV:  zdarma na 3. a 4. lôžku (nie je možné v Standard a Executive Elicriso), v izbe s 2 dospelými, postieľka zdarma (nutné objednať vopred).
ŠPECIÁLNA PONUKA:
 1 dospelý a 1 dieťa od 0-11 r. v izbe Standard = 1 dospelá osoba v 1/1 izbe, okrem termínu 2.8.-22.8.

 

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk