Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Sardínia

Ostrov Sardínia

Kúzelný ostrov v Stredozemnom mori s čarokrásnymi pieščitými plážami, azúrovým morom a nezničenou prírodou. Sardínia uspokojí požiadavky i tých najnáročnejších, ktorí hľadajú kľud, odpočinok v krásnej prírode, ale i komfort. Patrí k najmenej osídleným talianskym ostrovom. Tichá horská krajina a tisíce typických okrúhlych obytných veží z doby kamennej a bronzovej, okúzľujúce mestečká a rozprávkové pobrežie garantujú atraktívnu dovolenku.
Najlepšie sa na Sardíniu doplavíte z Janova, Livorna a Civitavecchia. Cesta trajektom trvá približne 10 hodín. Letisko sa nachádza v Cagliari, Olbia a Alghero.Badesi

Badesi

Mestečko Badesi leží na severozápade Sardínie medzi mestečkami Santa Teresa di Gallura a Stintino, 50 km od prístavu Porto Torres. Z Badesi, malej dedinky na kopci, je prekrásny výhľad na záliv Asinara "Golfo dell´Asinara", ako aj na susedný ostrov Korzika. 14 km dlhé piesočné pláže Badesi Mare ležia približne 3 km od dediny. Je to krásna časť pobrežia s plážami a menšími letoviskami, tiahnucimi sa od Isola Rossy až ku Castelsardu. Vďaka dĺžke pláží je Badesi ideálnym miestom na tichý odpočinok, pretože vždy je možné nájsť si osamotené a neobsadené miesto. Nájdete tu aj kúpeľné mestečko Terme di Castel Doria, alebo známu pláž San Pietro okolo Valledorie. Badesi Mare je od mestečka Badesi vzdialené cca 3 km a je charakteristické širokou 8 km dlhou plážou s jemným bielosivým pieskom, ktorú omýva priezračne modré more.prejsť na stránku: [1]
1. Rezidencia Badus

1. Rezidencia Badus

Medzi mestami Castelsardo a Santa Teresa di Gallura, je Badesi pokojné mestečko a nachádza sa na dlhom nedotknutom pobreží  s 8 km dlhou plážou z bieleho piesku. Prostredie je typické mediteránske.

Pláž:
 200 - 300m, 2,5 km od pláže Li Junchi  a 3 km od pláže Li Mindi, plážový servis (1 slnečník/apartmán).

Centrum:
 200m, Badesi - obchody, bary, reštaurácie, lekárne a turistická lekárska služba.

Ubytovanie: Všetky apartmány sú veľmi pekne zariadené s kuchynským kútom, TV, trezorom, sušičom vlasov, žehliacou doskou, žehličkou, ventilátorom, mikrovlnnou rúrou, kúpeľňou so sprchou, zariadenou terasou alebo balkónom.
Typ A pre 2 osoby: obývacia izba s rozkladacou pohovkou pre dvoch.
Typ B pre 4/5 osôb: obývacia izba s dvojlôžkovou rozkladacou pohovkou + spálňa s manželskou posteľou. 5. lôžko možné na vyžiadanie (za príplatok).
Typ C pre 6 osôb: obývacia izba s dvojlôžkovou rozkladacou pohovkou + spálňa s manželskou posteľou + dvojposteľová izba.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
recepcia je otvorená od 9:00 do 13:00  a 17:00 do 20:00.  TV/SAT, práčovňa na žetóny, malé nákupné centrum s barom, panoramatická reštaurácia a rôzne obchody. Zvieratá sú povolené na vyžiadanie (za poplatok).

Šport a zábava:
bazén, detské ihrisko, bowling, gril, pikniková oblasť, Wi - Fi, možnosť prenajatia notebooku (za poplatok).

Klubová karta:
zahŕňa: plážový servis pre každý apartmán (1 slnečník),  uvítacie raňajky - v bare asi 20 metrov od komplexu, vstup do bazéna, detské ihrisko, playstation, Wi Fi.  Výlety a prenájom automobilu.

Parkovisko:
áno.

Nástupné dni:
príchod od 17:00 do 20:00, odchod pred 10:00.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, posteľná bielizeň, klubová karta.
POVINNÉ PRÍPLATKY – platba na mieste:
záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) typ A 40 €, typ B 50 €, typ C 60 €.
NA VYŽIADANIE – platba v CK: prístelka 58 €/osoba/týždeň, platba na mieste:
výmena posteľnej bielizne 8 €/osoba, uteráky 8 €/osoba/výmena, osušky 7 €/osoba/výmena, postieľka (0-2 r.) 30 €/týždeň, požičanie PC 5 €/poldeň, 10 €/deň, 50 €/týždeň, práčovňa 7 €/žetón, stravovanie v reštaurácii: voucher na 1 jedlo 18 €, voucher na 4 jedlá 68 €, voucher na 7 jedál 105 €, voucher na 14 jedál 203 € (zľava pre deti 0-3 r. 60%, 3-12 r. 40%).
KAUCIA: 150 €
Pozn.: klient musí odovzdať kuchynský kút kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 50 €.
Pozn.:
v prípade neohláseného neskorého príchodu poplatok 50 €.

 
2. Hotel Le Dune Resort a Spa ****

2. Hotel Le Dune Resort a Spa ****

Rezort sa nachádza neďaleko mestečka Badesi v zálive Golfo dell´Asinara, asi hodinu cesty autom od Olbie (80 km) či Alghera (55 km), cca 40 minút od prístavov Santa Teresa di Gallura a Porto Torres. Je jedným z najlepšie vybavených rezortov na Sardínii. Rezort Le Dune je situovaný v obrovskom parku a je rozdelený na 5 častí - Hotel I Ginepri, Hotel Le Palme, Hotel Le Rocce, Hotel & Spa Le Sabine a Hotel La Duna Bianca. Svojim hosťom ulahodí wellness centrom, 10 reštauráciami, 6 bazénmi, 6 barmi, vybavenou a bezpečnou zónou pre deti a širokým výberom športových a rekreačných aktivít. 

PLÁŽ: dlhá nádherná pláž s bielym pieskom tiahnúca sa 8 kilometrov okolo opustených útesov a v blízkosti ubytovacích kapacít. Na pláži je k dispozícii plážový servis pre hostí ubytovaných v „La Duna Bianca“ zdarma, pre ostatných hostí v 1. a 2. rade za poplatok a od 3. radu zdarma (1 slnečník a 2 lehátka/izba). Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/Spiaggia.html.

CENTRUM: 3 km Badesi, 10 km Isola Rossa, 12 km Valledoria.

UBYTOVANIE: 5 hotelov ponúka ubytovanie v 496 izbách. Všetky izby sú klimatizované a majú k dispozícii vybavenú verandu, kúpeľňu so sprchou, sušič na vlasy, trezor, TV SAT, telefón a minibar.

Hotel Le Palme: ideálne miesto pre mladých ľudí alebo pre rodiny s dieťaťom. K dispozícii 153 izieb. Plážové uteráky a detská postieľka na vyžiadanie. 

Izba Standard pre 2+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie) a rozkladacím lôžkom. Max. 2 dospelé osoby a 1 dieťa do 6 rokov. Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/Doppia%20Standard.html.

Izba Superior pre 2+1+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou a rozkladacím lôžkom. Max. 2 dospelé osoby + 1 dieťa do 16 rokov + 1 infant do 2 rokov. Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/Doppia%20Superior.html

Hotel I Ginepri: priestranné izby a suity sú rajom pre rodiny s deťmi. K dispozícii 205 izieb. Plážové uteráky a detská postieľka na vyžiadanie. 

Izba Superior pre 2+1+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou, rozkladacie lôžko. Max. 2 dospelé osoby + 1 dieťa do 16 rokov + 1 infant do 2 rokov. Taktiež možnosť prepojenia dvoch izieb Superior na vyžiadanie.

Izba Family suite pre 4+1+1 osôb: spálňa s manželskou posteľou, oddelená obývacia miestnosť s 2 samostatnými rozkladacími lôžkami alebo 2 vstavanými lôžkami, priestranná izba s funkčným nábytkom, 2 x TV. Možnosť 5. osoby na pridanom lôžku a 6. osoby (infant do 2 rokov v postieľke). 

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/Family%20Suite.html

Izba Senior Suite Family pre 4+2+1 osôb: spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, obývacia miestnosť s 2 samostatnými rozkladacími lôžkami alebo 2 vstavanými lôžkami, 2 x TV. Minimálne 3 plne platiace osoby. Max. pre 6 dospelých osôb + 1 infant do 2 rokov. Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/Senior%20Suite%20Family.html

Hotel Le Rocce: oáza pre páry túžiace po tichu a diskrétnom prostredí, keďže hotel ponúka ubytovanie pre hostí nad 12 rokov. K dispozícii 28 izieb. Plážové uteráky a župany pre dospelých, raňajky pri bazéne alebo na vlastnej verande (za poplatok). 

Izba Superior pre 2+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou a rozkladacím lôžkom pre 1 osobu. Max. 2 dospelé osoby + 1 dieťa od 12-16 rokov.

Hotel & Spa Le Sabine: tichá a jedna z najexkluzívnejších častí rezortu. K dispozícii je 94 izieb vybavených luxusným nábytkom.  K dispozícii plážové uteráky a župany pre dospelých. Možnosť detskej postieľky na vyžiadanie, zdarma.

Izba Deluxe pre 2+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou (samostatné lôžka na vyžiadanie). Max. 2 dospelé osoby + 1 infant do 2 rokov.

Izba Suite pre 2+2+1 osoby: spálňa s manželskou posteľou, oddelená obývacia miestnosť s rozkladacím lôžkom a vstavaným lôžkom, priestranná kúpeľňa, 2 x TV. Max. 4 dospelé osoby + infant do 2 rokov. Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/Suite%20Sabine.html

Hotel La Duna Bianca: jedna z najexkluzívnejších častí situovaná iba niekoľko metrov od pláže. Všetkých 16 izieb je elegantne zariadených, majú širokú súkromnú terasu s výhľadom na more a priestrannú luxusnú kúpeľňu so sprchou, niektoré s vaňou. Raňajky servírované na terase alebo v niektorej z reštaurácií v rezorte (formou bufetu). K dispozícii plážové uteráky a župany pre dospelých, plážové lehátka a slnečníky na rezervovanej pláži. Voľný vstup do wellness centra (iba pre dospelých). Možnosť detskej postieľky na vyžiadanie, zdarma.

Izba Royal pre 2+1 osoby : prestížna izba s manželskou posteľou a obývacou časťou. Výhľad na more na vyžiadanie (za poplatok). Max. 2 dospelé osoby a 1 infant do 2 rokov.
Izba Royal pre 2+2 osoby s výhľadom na more:
 ako izba Royal, ale väčšia a naviac 2 samostatné rozkladacie lôžka. Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/Royal%20Duna%20Bianca.html
Izba President s výhľadom na more: nadštandardná priestranná izba s exkluzívnym nábytkom a veľkou terasou s panoramatickým výhľadom. Spálňa s manželskou posteľou prepojená s obývacou miestnosťou s 2 samostatnými rozkladacími lôžkami. Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/President.html

STRAVOVANIE: polpenzia, plná penzia. V rezorte je na výber 10 rôznych reštaurácií (nutná rezervácia okrem „Nautilus“). 

Reštaurácie s jedlami bez poplatku (voda a domáce víno zahrnuté v cene): 

„Nautilus“ – hlavná reštaurácia s medzinárodnou kuchyňou, jedlo podávané formou bufetu, raňajky sa tu podávajú pre hostí hotela „I Ginepri“. 

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/RistoranteNautilus.html

„Carrimbanca“ – miestna sardínska kuchyňa, jedlo podávané formou bufetu. 

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/RistoranteCarrimbanca.html

„Pomodoro“ – národná reštaurácia, jedlo podávané formou bufetu, raňajky sa tu podávajú pre hostí hotela „Le Palme”. Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/RistorantePomodoro.html

„Alla Spiaggia“ – pri pláži, mediteránske predjedlá a prvý chod bufetovou formou so špecialitami a vyprážanými morskými plodmi.

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/RistoranteAllaSpiaggia.html

„Li Junchi“ – ponúka servírované špeciálne druhy pizze pripravené v peci, špagety, predjedlá a zmrzlinu (čapované pivo a nealkoholické nápoje sú zahrnuté v cene).

„Peter Pan“ – reštaurácia vhodná pre hostí baby klubu a miniklubu od 19:00-20:00, otvorené denne. Potrebná prítomnosť rodičov pri deťoch do 2 rokov.

Reštaurácie s jedlami a nápojmi za poplatok:

„Scorfano“ – podávané rôzne druhy grilovaných rýb formou bufetu, bez poplatku deti do 1 roka a pre hostí ubytovaných v „La Duna Bianca“. 

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/RistoranteScorfano.html

„Il Fico d´India“ – len pre dospelých (min. vek 12 r.), servírované vegetariánske menu navrhované šéfkuchárom, bez poplatku pre hostí ubytovaných v „La Duna Bianca“. 

„Romantico“ – len pre dospelých (min. vek 12 r.) jedlá sú servírované pri sviečkach v elegantnom prostredí. Šéfkuchár znamenite pripravuje rôzne vynikajúce tématické menu. Bez poplatku pre hostí ubytovaných v „La Duna Bianca“ a „La Rocce“.  Raňajky sa tu podávajú pre hostí hotela „Le Rocce“. Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/RistoranteRomantico.html

„Il Leccio“ – mediteránske jedlo je pripravované priamo pred hosťami a podávané bufetovou formou, bez poplatku deti do 1 roka a pre hostí ubytovaných v „Le Sabine“ a v „La Duna Bianca“. Raňajky su tu podávané pre hostí ubytovaných v „Le Sabine“. 

Virtuálna prehliadka: http://www.delphina.it/360/LeDune/RistoranteLeccio.html

Hostia hotela „La Duna Bianca” majú k dispozícii raňajky na izbe (od 8:00-10:30) alebo využívanie bufetových raňajok v ktorejkoľvek reštaurácii. V čase od 7:30-8:00 sú raňajky v reštaurácii „Nautilus“ k dispozícii pre všetkých hostí. Raňajky vo vyhradených reštauráciách od 8:00-10:30. Večere v čase od 19:30-22:00. Obedy „Brunch Mediterraneo“ (od 12:30-14:30) sa podávajú v reštauráciách „Nautilus“ alebo „Alla Spiaggia“ - ľahký teplý a studený bufet (cestoviny, zeleninové jedlá, šaláty, lokálne syry a ovocie). Bezlepková strava na vyžiadanie na mieste. Rezort ponúka možnosť výmeny „Brunch Mediterraneo” za „Brunch Around” ktorý je formou stravovania v partnerských 4 a 5-hviezdičkových hoteloch počas výletov (pri 5-hviezdičkových hoteloch za príplatok, rezervácia na mieste).

VYBAVENIE A SLUŽBY: wellness centrum „Le Sabine Spa“ – 3 vyhrievané, sladkovodné, vonkajšie, multifunkčné bazény (jacuzzi, vírivka s relaxačnými tryskami, hydromasážny bazén - virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/LeDune/PiscinaBenessere.html), masáže,  kozmetické procedúry, miestnosť kardio-fitnes, turecké kúpele, vonkajšia a vnútorná relaxačná zóna, prezliekareň. Na absolvovanie procedúr je potrebné potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti od lekára. Možnosť lekárskej prehliadky aj na mieste, za poplatok. K dispozícii sú taktiež špecifické programy pre tehotné ženy. Nie je povolený vstup neplnoletým osobám, resp. osoby nad 14 rokov sú povolené len v sprievode rodičov. Každý hotel má recepciu, okrem „La Duna Bianca“ kde sú hostia osobne vítaní. K dispozícii je Wi-Fi (na recepciách a v niektorých baroch) prvých 180 minút zdarma pre hostí s vlastným notebokom, Internet point za poplatok, konferenčná miestnosť s kapacitou 450 osôb (všetko technické vybavenie na vyžiadanie), 6 barov, oddychová zóna s postieľkami, amfiteáter, ambulancia v určitých hodinách zdarma (návštevy doktora za poplatok), kyvadlová doprava z/do Badesi v stanovených časoch (okrem soboty) za poplatok. V strede rezortu sa nachádza námestie s informačným centrom, obchodom s oblečením a suvenírmi, novinovým stánkom, požičovňou áut, skútrov a lodí, herňou s videohrami, fotografom, barmi so zmrzlinou a iné. Možnosť zapožičania kočiarov (za poplatok, na vyžiadanie vopred). V rezorte nie je možná platba v hotovosti. Pri príchode vám bude vystavená karta, s ktorou budete platiť počas celého pobytu. Zvieratá nie sú povolené.

ŠPORT A ZÁBAVA: 6 bazénov s plavčíkmi (z toho 2 detské) vybavených plážovými lehátkami a barom, bazén pre všetkých hostí je v „I Ginepri“ (Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/LeDune/PiscinaGinepri.html) a „Le Palme“ (s vyhradenou zónou pre deti – Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/LeDune/PiscinaLePalme.html), bazén v „Le Rocce“ pre hostí nad 12 rokov (Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/LeDune/PiscinaLeRocce.html) bazén v „Le Sabine“ pre hostí ubytovaných v „Le Sabine“ a „La Duna Bianca“ (Virtuálna prehliadka - http://www.delphina.it/360/LeDune/PiscinaSabine.html), bazén umiestnený vo „Villlaggio Fantasia“ s veľkým ihriskom je k dispozícii pre všetky deti. K dispozícii je takžiež 5 tenisových kurtov, 5 osvetlených futbalových ihrísk (umelý trávnik), basketbalové a volejbalové ihrisko, tanečná škola, lukostreľba, aerobik, gymnastika, jogging, kurzy plachtenia, windsurfingu, kanoe a iné. Šport a zábava pre deti: tancovanie pre deti, inšpirované magickým svetom rozprávok, zámok „Duneland” pre najmenších – detský kútik, miestnosť na pozeranie rozprávok, časť na jedenie aj pre najmenších, Baby club pre deti od 18 mesiacov do 3 rokov (zdarma starostlivosť o deti v baby clube; na trávenie času v baby clube je potrebné predložiť doklad, že dieťa nebolo choré minimálne 3 dni pred odchodom na dovolenku), Mini club pre deti od 4-8 rokov (rôzne zaujímavé aktivity ako napr. „Učenie hrou“ – deti spoznávajú prírodu hravou formou, možnosť obedov a večerí s kvalifikovaným personálom v reštaurácii „Peter Pan“), Junior Club pre deti od 9-13 rokov ponúka rôzne aktivity a športy, raz za týždeň aj tématickú párty s večerou, Teen club pre tínedžerov od 14-17 rokov ponúka exkluzívnu a rezervovanú časť, kde je dospelým vstup zakázaný a deti si môžu užiť veľa zábavy pri mixovaní nealkoholických miešaných nápojov, tancovaní a trávení výborných večerov so svojimi rovesníkmi. Neďaleko potápačské centrum, jazda na koni, športový rybolov (za poplatok). Možnosť poldenných a celodenných výletov a exkurzií.

Poldenné výlety: malá dedinka Castelsardo – nachádza sa 30 minút od rezortu a je preslávená svojimi ručne vyrobenými znamenitými výrobkami ako aj krásnym prostredím s výhľadom na more; Aggius – oblasť očarujúcich dediniek ponorených do dychvyrážajúcej hornatej krajiny plnej stredovekých tradícií; Isola Rossa – rybárska dedina vzdialená od rezortu len 15 minút; „Morské safari” – podmanivá plavba okolo malých ostrovov Isola Rossa a Costa Paradiso, kde je možné vidieť delfíny ako aj iné vzácne živočíchy či rastliny.

Celodenné výlety: Výlety autobusom odchádzajúcim z rezortu: Alghero – malé mesto katalánskych tradícií a tzv. „krajina koralov“, Pobrežie Costa Smeralda a prístav Porto Cervo – možnosť zažiť dotyk luxusu, ktorým dýchajú tieto miesta. Výlety loďou odchádzajúcou z Isola Rossa - Národný park Archipelago, La Maddalena – neobývané ostrovy snov,  Bonifacio a ostrov Lavezzi na juhu Korziky. 

 

* z bezpečnostných dôvodov výlety loďou nie sú povolené pre deti do 3 rokov.

PARKOVISKO: súkromné, nekryté parkovisko.

NÁSTUPNÉ DNI: ľubovoľný, príchod 16:30, odchod do 10:00, min. 7 nocí (ľubovoľný na vyžiadanie).

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou/plnou penziou na osobu a noc v príslušnej izbe, nápoje k jedlám (voda, víno), vstup do welness iba v type, La Duna Bianca Royal 2/4 a President.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: príplatok za 1/1 izba Standard Palme a Sabine Deluxe 335 €/osoba/týždeň 24.5.-20.6 a 30.8.-20.9., 466 €/osoba/týždeň 21.6.-4.7. a 23.8.-29.8., 559 €/osoba/týždeň 5.7.-1.8., 745 €/osoba/týždeň 2.8.-22.8., výhľad na more v izbe Duna Bianca Royal 2 161 €/osoba/týždeň 2.8.-22.8., 129 €/osoba/týždeň v ostaných termínoch, „Brunch Mediterraneo“ 129 €/osoba/týždeň, platba na mieste: požičanie kočíka 20 €/pobyt (nutné objednať vopred), plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka) v 1. rade 15 €, v 2. rade 10 €, zdarma pre hostí La Duna Bianca, vstup do wellness 22 €/osoba (možné iba pre osoby nad 14 r.).
DETI DO 2 ROKOV: zdarma na 3. a 4. lôžku (nie je možné v Le Rocce Superior), v izbe s 2 dospelými, postieľka zdarma (nutné objednať vopred).
DETI OD 2-6 ROKOV: zdarma na 3. a 4.lôžku (nie je možné v Sabine Deluxe, Duna Bianca Royal 2 a Le Rocce Superior); v izbe s 2 dospelými; postieľka zdarma (nutné objednať vopred).
DETI OD 2-6 ROKOV: v GinepriFamily Suite, Ginepri Senior Suite, Sabine Suite, Duna Bianca Royal 4, Duna Bianca President - 1. dieťa zdarma, 2. dieťa zľava 50%, 3. dieťa zľava 50% (možné iba v Ginepri Family Suite a Senior Suite); v izbe s 2 dospelými; postieľka v cene (nutné objednať vopred).
ŠPECIÁLNA PONUKA: 1 dospelý a 1 dieťa od 0-11 r. v izbe Palme Standard = 1 dospelá osoba v 1/1 izbe, okrem termínu 2.8.-22.8.

3. Rezidencia Le Onde

3. Rezidencia Le Onde

Rezidenčný komplex s panoramatickým výhľadom na more je lokalizovaný blízko centra mesta Badesi. Vzdialenosť 55 km od Porto Torres, 75 km od letiska Olbia a prístavu Golfo Aranci a 92 km od letiska Althero.

PLÁŽ: cca 1,9 km, dlhé biele piesočnaté pláže s prírodnými dunami, kyvadlová doprava zdarma.
CENTRUM: cca 200 m v blízkosti centra lokality Badesi.
UBYTOVANIE: dobre vybavené 2/3 poschodové apartmány sú vybavené kuchynským kútom v obývacej miestnosti, TV, kúpeľňou, terasou alebo balkónom.
Typ A pre max. 2 osoby: na 1. poschodí, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby.
Typ B pre max. 4 osoby: na prízemí, 1. alebo 2. poschodí, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou.

STRAVOVANIE: individuálne.
VYBAVENIE A SLUŽBY: bar, reštaurácie, supermarket, obchody v okolí. Zvieratá nie sú povolené.
ŠPORT A ZÁBAVA: bazén s vírivkou, slnečníky a plážové lehátka pri bazéne, barbecue. V blízkom okolí: tenisové kurty, futbalové ihrisko, windsurfing, požičovňa motoriek a bicyklov, potápačské centrum.
PARKOVISKO: v rámci komplexu, nestrážené.

NÁSTUPNÉ DNI: nedeľa, príchod 16:00 - 19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

5. Rezidencia Sa Ventana

5. Rezidencia Sa Ventana

POLOHA: Rezidencia sa nachádza v pokojnom prostredí s panoramatickým výhľadom na záliv Asinara, v blízkosti centra mestečka Badesi, asi 1800 m od piesočnatej pláže s prírodnými dunami. Má výhodnú pozíciu medzi mestečkom Stintino a Santa Teresa Gallura, ideálne východiskové miesto na výlety po severozápadnom pobreží. Odporúčame mať k dispozícii auto.

VYBAVENIE:
bar, bazén, windsurfing, kanoe, tenisový kurt a nestrážené parkovisko. Neďaleko možnosť požičania skútrov, bicyklov a potápačské centrum. V mestečku sú reštaurácie, pizzerie, lekáreň a rôzne obchody. Malé zvieratá sú povolené.

UBYTOVANIE: apartmány sa nachádzajú v radových domčekoch na prízemí alebo 1. poschodí, sú zrekonštruované a moderne zariadené, každý s vlastným vstupom, TV, verandou alebo terasou.
Typ B1 pre 2 osoby: obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa.
Typ B2 pre 3 osoby: obývacia izba s gaučom pre 1 osobu a kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa.
Typ B3 pre 4 osoby: ako typ B2, ale s rozkladacím gaučom pre 2 osoby v obývacej izbe.
Typ C pre 6 osôb: obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa.prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk