Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Sardínia

Ostrov Sardínia

Kúzelný ostrov v Stredozemnom mori s čarokrásnymi pieščitými plážami, azúrovým morom a nezničenou prírodou. Sardínia uspokojí požiadavky i tých najnáročnejších, ktorí hľadajú kľud, odpočinok v krásnej prírode, ale i komfort. Patrí k najmenej osídleným talianskym ostrovom. Tichá horská krajina a tisíce typických okrúhlych obytných veží z doby kamennej a bronzovej, okúzľujúce mestečká a rozprávkové pobrežie garantujú atraktívnu dovolenku.
Najlepšie sa na Sardíniu doplavíte z Janova, Livorna a Civitavecchia. Cesta trajektom trvá približne 10 hodín. Letisko sa nachádza v Cagliari, Olbia a Alghero.Budoni

Budoni

Nachádza sa na východnom pobreží Sardínie. Budoni je súčasťou provincie Nuoro.Tento región je veľmi vyhľadávaný, hlavne kvôli blízkosti letiska Olbia a Costa Smeralda.Jeho ekonomika je závislá hlavne od poľnohospodárstva a turistiky. V Budoni môžete obdivovať krásne pláže Cala de Budoni, Tanaunella, Sant'anna, Ottiolu, Porto Ainuet.           

           

 prejsť na stránku: [1]
1. Rezidencia Bouganvillage / Le Vele

1. Rezidencia Bouganvillage / Le Vele

Bouganvillage a Le Vele rezidencie sa nachádzajú asi 40 km od mesta Olbia (letisko a prístav), len 2 km od centra známeho Budoni a 8 km od San Teodoro. Rezidencie sú 500 metrov od seba a skladajú sa z dvojdomov a apartmánov na dvoch úrovniach s krásnou záhradou. Z tejto fantastickej polohy je veľmi ľahké sa dostať  na niektoré z najlepších pláží na Sardínii.

Pláž:
1,5 km sa nachádza zátoka Sant'Anna,1 slnečník/apartmán v cene.

Centrum:
2 km od centra známeho Budoni a 8 km od San Teodoro.

Ubytovanie: obe rezidencie sa nachádzajú buď na prízemí alebo na 1. poschodí, každý apartmán je s verandou alebo balkónom so stolom a stoličkami. Všetky sú viac než dobre vybavené: TV, klimatizácia, možnosť varenia s rúrou, sendvičovač, žehlička, žehliaca doska, fén.
typ A pre 2 osoby:  obývacia izba s dvojlôžkovou rozkladacou pohovkou, kúpeľňa a kuchynka (postieľky pre deti k dispozícii za poplatok).
typ B pre 4 osoby:  obývacia izba s dvojlôžkovou rozkladacou pohovkou, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa a kuchynský kút (postieľky pre deti k dispozícii za poplatok).
typ C pre 6 osôb: obývacia izba s dvojlôžkovou rozkladacou pohovkou, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s oddelenými lôžkami, kúpeľňa a kuchynský kút (postieľky pre deti k dispozícii za poplatok).

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
recepcia v Bouganvillage pobytu: od 09.00 do 16.30.
Bouganvillag: Wi - Fi Area, spoločný bazén, spoločná BB, detská herňa, spoločná práčovňa.
Residence Le Vele: súkromná BBQ, práčovňa, spoločný bazén (k dispozícii od 15 / 06 do 15 / 09).
Zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).

Šport a zábava:
bazén, pre viac aktívnych turistov - v tejto oblasti existuje mnoho archeologických a kultúrnych pamiatok, rovnako ako reštaurácie, bary a nočný život.

Parkovisko:
áno.

Nástupné dni:
príchod SO / NE / UT/ STR od 17:00 hodín do20:00 hodín, odchod najneskôr 10:00 ( minimálna dĺžka pobytu 7 nocí ) .

2. Hotel Club li Cupulatti

2. Hotel Club li Cupulatti

Tento nový rezort bol postavený v jednej z najkrajších častí severného pobrežia Sardínie, Agrustos-Budoni, neďaleko Olbie (35 km). Rezort je situovaný priamo pri krištáľovo čistom mori so širokou plážou s bielym jemným pieskom. 

PLÁŽ: priamo pri pláži s jemným bielym pieskom a plážovým servisom (1 slnečník a 2 lehátka/izba)

CENTRUM: 2 km Budoni.

UBYTOVANIE: k dispozícii je 160 izieb, ktoré sa nachádzajú v malých domčekoch obklopených záhradami plnými zelene. Všetky izby sú vybavené nábytkom v tradičnom sardínskom štýle, kúpeľňou, klimatizáciou, minibarom, TV, telefónom a trezorom. Izby pre 4 osoby majú aj vyvýšené poschodie.

STRAVOVANIE: „Soft“ all inclusive, „Hard“ all inclusive. Reštaurácia sa nachádza v hlavnej budove a ponúka rôzne národné a sardínske špeciality každý deň ako aj počas rôznych tématických večerov. „Soft“ all inclusive zahŕňa raňajky, obed a večeru formou bufetu (nápoje sú zahrnuté v cene - voda, víno, nealkoholické nápoje, čapované pivo), nealkoholické nápoje z automatu počas celého dňa, snacky od 11:30-12:30 a 16:30-17:30. „Hard“ all inclusive (za príplatok) zahŕňa víno, pivo a nealkoholické nápoje počas celého dňa, talianske alkoholické nápoje, kávu a čaj.

VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia v hlavnej budove, trafika, bar. Rezort ponúka tzv. „Detský balík“, ktorý zahŕňa: postieľku, ohrievač fliaš, prebaľovací pult, vaničku, vysokú stoličku, menu pre deti a detský príbor (za poplatok na mieste). Možnosť prenájmu áut, motoriek a bicyklov (za poplatok). Zvieratá nie sú povolené.

ŠPORT A ZÁBAVA: bazén s časťou pre deti, 3 tenisové kurty, basketbalové ihrisko, detské ihrisko, , bocce, stolný tenis. K dispozícii je aj mini klub pre deti (4-12 rokov) a junior klub pre deti (12-16 rokov), v ktorých je organizovaný denný aj večerný zábavný program (rôzne súťaže a predstavenia v amfiteátri).

BALÍČEK PRE RADOSŤ („Small privilages“): za poplatok, zahŕňa: košík s ovocím v izbe pri príchode, prvé naplnenie minibaru, extra upratovanie poobede, rezervovaný stôl v reštaurácii a plážový servis na pláži, plážové uteráky, 1 noviny denne.

PARKOVISKO: súkromné, nekryté a nestrážené.

NÁSTUPNÉ DNI: nedeľa (ľubovoľný v termínoch 1.6.-14.6. a 7.9.-21.9.), príchod 16:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

KOD: SAR140009E

3. Hotel Club Eurovillage***

3. Hotel Club Eurovillage***

Príjemný hotelový komplex v lokalite Agrustos, 3 km od Budoni obklopený zeleňou a borovicovým lesíkom, ktorý ho oddeľuje od piesočnatej pláže. Vzdialenosť od letiska Olbia je 40 km a trajektového prístavu Golfo Aranci 55 km.

PLÁŽ:
300 m, piesočnatá pláž obklopená bujnou zeleňou píniového lesíka. Plážový servis na súkromnej hotelovej pláži v cene klubovej karty.

CENTRUM:
3 km od centra Budoni, 5 km od obľúbeného letoviska San Teodoro s nádhernou plážou „La Cinta“.

UBYTOVANIE: komfortné izby sú umiestnené v hlavnej 3-poschodovej budove s výťahom alebo v prízemných bungalovoch. Vybavené sú telefónom, klimatizáciou, TV, kúpeľňou, verandou alebo balkónom. K dispozícií sú tiež rodinné izby, ktoré sa nachádzajú v susednom dependance a pozostávajú zo spálne s manželskou posteľou a spálne s 2 samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou.

STRAVOVANIE:
polpenzia, plná penzia. Raňajky, obedy a večere sú podávané formou bufetu. Nápoje (1/2 l vody + ¼ l vína) k jedlu v cene. Dvakrát do týždňa typické sardínske menu.

VYBAVENIE A SLUŽBY: 2 bary, TV miestnosť, obchodík, klimatizovaná reštaurácia, záhrada, biberonéria (miestnosť pre mamičky na prípravu čerstvej stravy pre bábätká, vybavená mikrovlnnou rúrou, k dispozícii tiež čerstvé mlieko, produkty pre bábätká). Zvieratá nie sú povolené.

ŠPORT A ZÁBAVA:
bazén pre dospelých a pre deti, tenisový kurt, futbalové a basketbalové ihrisko, stolný tenis, diskotéka, celodenný zábavný program. Za poplatok: potápačské centrum, požičovňa člnov, rybolov na otvorenom mori, motokárová dráha, možnosť výletov.

KLUBOVÁ KARTA (v cene) :
využívanie tenisového kurtu počas dňa (večerné použitie za poplatok), multifunkčné futbalové/basketbalové ihrisko, stolný tenis, bazén, slnečníky a lehátka (do vyčerpania), denné animácie, večerné animácie s predstaveniami, hry a turnaje, diskotéka pod holým nebom, baby klub (4-9 r.), miniklub (9-13 r.), Junior klub (13-18 r.), individuálne kurzy vybraných športov.

PARKOVISKO:
vonkajšie, nestrážené parkovisko.

Nástupné dni: nedeľa, príchod 15:00-19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk