Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Sardínia

Ostrov Sardínia

Kúzelný ostrov v Stredozemnom mori s čarokrásnymi pieščitými plážami, azúrovým morom a nezničenou prírodou. Sardínia uspokojí požiadavky i tých najnáročnejších, ktorí hľadajú kľud, odpočinok v krásnej prírode, ale i komfort. Patrí k najmenej osídleným talianskym ostrovom. Tichá horská krajina a tisíce typických okrúhlych obytných veží z doby kamennej a bronzovej, okúzľujúce mestečká a rozprávkové pobrežie garantujú atraktívnu dovolenku.
Najlepšie sa na Sardíniu doplavíte z Janova, Livorna a Civitavecchia. Cesta trajektom trvá približne 10 hodín. Letisko sa nachádza v Cagliari, Olbia a Alghero.Santa Teresa di Gallura

Santa Teresa di Gallura

Santa Teresa di Gallura je situovaná na severe Sardínie, 30 km od Olbie a pol hodiny od Korziky. Je to veľmi dôležité historické mesto, v milej oblasti Gallura. Ešte dnes tu nájdete archeologické stopy z tejto doby. Oplýva tradičným rybolovom a ponukou turistických zariadení, ktoré vám spríjemnia pobyt v tejto krásnej lokalite. Pláže sú pokryté jemným bielym pieskom, obkolesené pestrými skalami. Návštevníci si môžu vybrať z ponuky nočných pianobarov, diskoték a rozmanitých športových možností. V meste nájdete supermarkety, rôzne obchody, jachtársky klub, prenájom lodí, tenisové kurty aj školu potápania.prejsť na stránku: [1]
1. Rezidencia Punta Falcone

1. Rezidencia Punta Falcone

Rezidencia Punta Falcone sa nachádza v letovisku Teresa di Gallura. Celá lokalita je oblkobené dubovými lesmi a prináša typickú stredomorskú atmosféru s najkrajšími plážami. Okrem podmanivej prírody toto miesto ponúka široké možnosti pre poznávanie miestnej histórie, či umenia. Punta Falcone je miestom, kde si hostia môžu vychutnať kvalitnú dovolenku bez toho, aby boli obmedzovaní masami turistov a zároveň majú k dispozícii kvalitné služby, ktoré korešpondujú s požiadavkami modernej doby. Byť v Punta Falcone znamená byť nablízku všetkému, čo stojí za to vidieť – prestížnych golfových ihrísk, krásnych pláží, vychytených lokalít Gallura a Costa Smeralda, ako aj prístavov, ktoré dotvárajú magickosť tohto miesta.

Pláž:
300 m, vyhradená piesočnatá pláž so svetlým jemným pieskom. Plážový servis (1 slnečník + 2 plážové lehátka + 2 plážové osušky) na vyžiadanie za poplatok.  Kyvadlová doprava na vyžiadanie.
K dispozícii je však viacero rozličných pláží, od malých tichých zátok, skrytých pláží  po aktívne pláže plné života, kde sa snúbi piesok, kryštáľovo čistá voda a očarujúce žulové útvary. Tieto pláže sú  dostiahnuteľné peši alebo výletom loďou.

Ubytovanie:
Komplex je terasovito vystavaný a skladá sa z deviatich samostatných budov, z ktorých každá je pomenovaná po jednom z ostrovov v súostroví La Maddalena - Lavezzi, Cavallo, Municca, Gabbiano, Pintadera, Spargi, Spargiotto, Santa Maria a Razzoli. Každý apartmán sa nachádza na prízemí so samostatným vchodom a záhradou. Všetky apartmány sú veľmi komfortne,  vkusne a plne zariadené v  typickom Sardínskom štýle, veľká obývacia miestnosť s plne zariadeným  kuchynským kútom, klimatizáciou/kúrením, kúpeľňou a TV–SAT, trezorom, požiarnym hlásičom, zariadenou terasou (stôl, stoličky, ležadlá), kúpelňa so sprchovacím kútom. Niektoré apartmány majú slnečnú terasu.  

Typ B1 pre 2 osoby: obývacia izba , veľká spálňa s manželskou posteľou.
Typ B2 pre 3 osoby: ako typ B1, ale pre 3 osoby.
Typ B3 pre 4 osoby: : ako typ B1, ale pre 4 osoby.
Typ C1 pre 4 osoby: obývacia izba, dve veľké spálne.
Typ C2 pre 5 osôb: ako typ C1, ale pre 5 osôb.
Typ C3 pre 6 osôb: ako typ C1, ale pre 6 osôb.

Stravovanie:
individuálne, v bare malé ranné občerstvenie  (káva alebo kapučíno, alebo džús, croissant)  

Vybavenie a služby:
recepcia 12 hod., bazén s lehátkami a uterákmii, bar, bussines point, Wi-Fi, kyvadlová doprava (presun batožiny), balíček Courtesy Kit na privítanie (toaletné potreby, obrúsky, uteráky, fľaša minerálnej vody neperlivej a perlivej), bezpečnostný servis. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie za poplatok.

Šport a zábava:
wellnes &  SPA „La Perla del Porto“ na Piazza del Chiostro, golfové ihrisko,  kurzy potápania, výlety loďou do okolia, prenájom bicyklov na vyžiadanie za poplatok.

Parkovisko:
áno, v areáli rezidencie.

Nástupné dni:
SOBOTA, príchod od 16:00 do 20:00 hod. (príchod po 20:00 hlásiť vopred, príchod po 22:00 za poplatok) Odchod do 10:00. Minimálne 7 nocí.

2. Rezidencia Porto Quadro

2. Rezidencia Porto Quadro

Porto Quadro komplex sa nachádza len 4 km od obľúbeného mesta Santa Teresa a iba niekoľko sto metrov od mora. Rezidencia má moderný architektonický štýl.  Nachádza sa v nádhernej polohe, odkiaľ je možné sa dostať pešo pozdĺž ciest, cez voňajúcu stredomorskú vegetáciu k jednej z mnohých krásnych piesočných pláží v oblasti. Je ideálnym miestom ako pre milovníkov prírody, tak pre tých, ktorí dávajú prednosť nočnému životu.

Pláž:
100 m -  800 m piesočnatá pláž. V tejto oblasti je pláž so vstupom pre domáce zvieratá (Porto Fido).

Centrum:
4 km od populárneho mesta Santa Teresa.

Ubytovanie:
apartmány sú veľmi komfortne a vkusne zariadené s kuchynským kútom, s mikrovlnnou rúrou, klimatizáciou, kúpeľňou a TV.
typ A pre 3 osoby: obývacia izba s dvojlôžkovou rozkladacou pohovkou, jedným samostatným lôžkom  bez výhľadu na more).
typ B pre 4 osoby: obývacia izba s dvojlôžkovou rozkladacou pohovkou, dvojposteľová izba, výhľad na more.
typ C pre 6 osôb: obývacia izba s dvojlôžkovou rozkladacou pohovkou, dvojposteľová izba, izba s oddelenými lôžkami (niektoré z nich s dvojitými kúpeľňami),výhľad na more.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
recepcia v hoteli Corallaro v Santa Teresa di Gallura (4 km), bezobslužné parkovisko, reštaurácia, bar. Neďaleko  Santa Teresa sú rôzne obchody. Zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).

Šport a zábava:
možnosť prenajať motorový čln, oblasť je tiež populárna pre svoje archeologické náleziska. Krásne, čisté more priťahuje veľa potápačov a je skvelé pre šnorchlovanie a pre podmorský rybolov (je možné najať si odborného sprievodcu).

Parkovisko:
áno.

Nástupné dni:
príchod UT/STR/ŠTV/SOB od 17:00. odchod do 10:00. Minimálne 7 nocí.
CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí.
POVINNÉ PRÍPLATKY – platba na mieste: 
spotreba energií typ A 45 €/týždeň, typ B 50 € /týždeň, typ C 60 €/týždeň, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) typ A 45 €, typ B 50 €, typ C 60 €.
NA VYŽIADANIE – platba na mieste:
posteľná bielizeň 15 €/osoba/výmena, uteráky 12 €/osoba/výmena, prístelka 90 € od 26.07.-23.08., 50 € od 21.06.-26.07. a 23.08.-06.09., 30 € v ostatných termínoch.
KAUCIA: 150 €
Pozn.: klient musí odovzdať kuchynský kút kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 25 €.
Pozn.:
v prípade neohláseného neskorého príchodu poplatok 30 €.
3. Rezidencia Baia Santa Reparata

3. Rezidencia Baia Santa Reparata

Rezidencia s prekrásnym panoramatickým výhľadom sa nachádza 3 km od centra Santa Teresa, 22 km od Palau a 40 km od svetoznámeho pobrežia Costa Smeralda. Vhodnú polohu má aj vzhľadom k blízkemu letisku v Oblii (60 km).

PLÁŽ: 200-600 m, piesočnatá pláž s bielym pieskom a pozvolným vstupom do mora, plážový servis (za poplatok).

CENTRUM: cca 3 km od centra Santa Teresa Gallura.
UBYTOVANIE: jednoducho zariadené apartmány sa nachádzajú v dvojposchodových radových domčekoch. Sú vybavené kuchynským kútom v obývacej miestnosti, práčkou (okrem typu A), TV, kúpeľňou, samostatným vchodom. Apartmány typu B1 a B2 sú rozložené na 2 poschodiach, s použitím vnútorného schodiska a kúpeľňou s vaňou.
Typ A pre max. 2 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby.
Typ B1 pre max. 3 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom, spálňa s manželskou posteľou.
Typ B2 pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa manželskou posteľou.
Typ C1 pre 4 osoby: obývacia miestnosť, 2 spálne, 2 kúpeľne.

Typ C2 pre 6 osôb: ako typ C2 ale s rozkladacím gaučom pre 2 osoby v obývacej miestnosti. Možnosť prístelky. 

STRAVOVANIE: individuálne.

VYBAVENIE A SLUŽBY: snack bar, reštaurácia, market, piano bar. Zvieratá nie sú povolené.
ŠPORT A ZÁBAVA: bazén. V blízkosti rezidencie je možnosť windsurfingu, potápania, jazda na koni, prenájom lodi, diskotéky. Na pláži  prenájom kanoe a vodných bicyklov. Možnosť výletov na ostrovy La Maddalena a Lavezzi.
PARKOVISKO: nestrážené.

NÁSTUPNE DNI: nedeľa, príchod 16:00 – 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí

4. Rezidencia Baia Santa Reparata

4. Rezidencia Baia Santa Reparata

Rezidencia s prekrásnym panoramatickým výhľadom na veľké pobrežné zátoky sa nachádza 3 km od centra Santa Teresa, 22 km od Palau a 40 km od svetoznámeho pobrežia Costa Smeralda. Vhodnú polohu má aj vzhľadom k blízkemu letisku v Oblii (60 km).

PLÁŽ: 200-600 m, piesočnatá pláž s bielym pieskom a pozvolným vstupom do mora, plážový servis (za poplatok).

CENTRUM: cca 3 km od centra Santa Teresa Gallura.
UBYTOVANIE: jednoducho zariadené apartmány sa nachádzajú v dvojposchodových radových domčekoch. Sú vybavené kuchynským kútom v obývacej miestnosti, práčkou a TV (okrem typu A), kúpeľňou, samostatným vchodom, verandou/terasou. 
Typ A pre max. 2 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby.
Typ B1 pre max. 3 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom, spálňa s manželskou posteľou.
Typ B2 pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa manželskou posteľou.
Typ C1 pre 4 osoby: obývacia miestnosť, 2 spálne s 2 lôžkami, 2 sociálne zariadenia.

Typ C2 pre 6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, 2 spálne s 2 lôžkami, 2 sociálne zariadenia.

STRAVOVANIE: individuálne.

VYBAVENIE A SLUŽBY: snack bar, reštaurácia, minimarket, piano bar. Zvieratá nie sú povolené.
ŠPORT A ZÁBAVA: bazén. V blízkosti rezidencie je možnosť windsurfingu, prenájom lodiek, diskotéky. Na pláži  prenájom kanoe a vodných bicyklov. Možnosť výletov na ostrovy La Maddalena a Lavezzi.
PARKOVISKO: nestrážené.

NÁSTUPNE DNI: nedeľa, príchod 16:00 – 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

KOD: SAR005D

5. Hotel Club Shardana****

5. Hotel Club Shardana****

Poloha: hotel sa nachádza na pokojnom, panoramatickom mieste medzi borovicami a myrtovníkmi, v rezidenčnom komplexe Baia Santa Reparata. Od Santa Teresa di Gallura je vzdialený 3 km, od Capo Testa 1 km. Prístav a letisko v Olbii a prístav v Golfo Aranci je vzdialený 60 km.

Vybavenie: v tesnej blízkosti je kamenná terasa so slnečníkmi a ležadlami, piesočnato- kamienková pláž delená skalnými útesmi je vzdialená 150 od hlavnej budovy, plážový servis za poplatok na mieste, bar, spoločenská miestnosť s biliardom a TV, nestrážené parkovisko

Ubytovanie: 75 izieb s 2 – 4 lôžkami sa nachádza v murovaných bungalovoch alebo v hlavnej budove. Všetky majú samostatný vchod s malou terasou, kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, , TV, telefón, klimatizáciu a minibar. Niektoré s výhľadom na more.

Stravovanie: pllná penzia – raňajky a obedy podávané formou bufetu, servírované večere s predjedlovým a šalátovým bufetom. 1 x v týždni typická sardínska večera

6. Apartmány Santa Teresa di Gallura

6. Apartmány Santa Teresa di Gallura

Poloha: Novopostavené alebo renovované apartmány rozmiestnené v rôznych vilkách pozdĺž celého mestečka Santa Teresa di Gallura sú vzdialené 500 až 1000 m od nádhernej pláže s jemným pieskom - Rena Bianca a 3 km od úchvatných pláží Capo Testa.

Vybavenie a služby:
v mestečku sú k dispozícii reštaurácie, pizzerie, bary, zmrzlinárne a obchody rôzneho druhu. Malé zvieratá povolené (na vyžiadanie a za poplatok). Za poplatok fakultatívne výlety, centrum potápania, požičiavanie člnov, tenisové ihriská, amfiteáter, diskotéka, zariadené wellness centrum s vonkajším bazénom a masážami.

Ubytovanie: apartmány zariadené podľa vkusu ich majiteľov, takmer všetky s terasou, malou záhradkou alebo verandou.
Typ A pre 2 osoby: obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, kúpeľňa.
Typ B pre 4 osoby: obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa.
Typ C pre 6 osôb: obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, spálňa s manželskou posteľou, izba s dvoma lôžkami alebo s poschodovou posteľou.

Stravovanie: individuálne

7. Colonna Capo Testa Grand Hotel ***** - Santa Teresa di Gallura

7. Colonna Capo Testa Grand Hotel ***** - Santa Teresa di Gallura

Poloha: Hotel je situovaný na najsevernejšom mieste Sardínie, 3 km od mestečka Santa Teresa, 25 km od Palau. Vďaka svojej polohe je vhodný pre nerušenú, romantickú dovolenku. Hostia, túžiaci po zábave môžu využiť hotelový mikrobus, ktorý jazdí do Santa Teresy. Do mestečka sa môžu dostať i pešo prechádzkou po panoramatickej ceste, ktorá vedie národným parkom. Hotel leží pri súkromnej pláži s bielym pieskom. 200 m od hotela je druhá piesková pláž.

Vybavenie: Hotel je postavený v typickej stredomorskej architektúre, ponorený do záhrady, ponúka reštaurácie s výhľadom na more, bar, pianobar, bazén s hydromasážou a lehátkami so slnečníkmi, parkovisko, posilňovňu, miniclub pre deti do 12 rokov, ihrisko pre deti, vodné športy, požičovňa vodných bicyklov, kanoe, lodičiek, škola potápania.

Stravovanie: možnosť polpenzie alebo plnej penzie

Ubytovanie: 130 luxusných izieb, ktoré sú vkusne zariadené v typickom sardínskom štýle, vybavené klimatizáciou, telefónom s priamou linkou, trezor, TV SAT, minibar, sprcha alebo vaňa, fén, balkón alebo terasa.

8. Club hotel Alba di Luna

8. Club hotel Alba di Luna

POLOHA: Hotel je situovaný v načarovnejšej oblasti Galluri, ďaleko od hluku. Je obklopený prírodou a ponúka nádherný výhľad na Lido dei  Coralli. Letisko Olbia je vzdialené 75 km. Rezidencia sa nachádza 4 km od centra Vignola a 12 km od centra Santa Teresa di Gallura. V okolí sa nachádza lekáreň, lekár, supermarket a obchodné centrum.

PLÁŽ: Niekoľko voľných piesočnatých a kamienkových pláží, iné malé privátne pláže vybavené plážovým servisom.
Vignola - panenská pláž; Rena Majore (plážový servis za poplatok) - dostupné bezplatnou kyvadlovou dopravou v stanovených časoch.
Monti Russo - voľná pláž (možné zakúpenie plážového servisu) - vzdialená cca 2000 m možnosť dostupnosti prenajatými bicyklami alebo vlastnou dopravou. 

UBYTOVANIE: Hotel disponuje 250 izbami, z ktorých väčšina má záhradu alebo terasu.
Izba "Štandard" pre 2/3 osoby: samostatný vchod, kúpeľňa, klimatizácia, minibar (nápoje a občerstvenie za poplatok na mieste), TV, fén a telefón. Trojlôžkové izby s poschodovou posteľou.
Izba "Family" pre 4/5 osôb: vybavená rovnako ako štandardná izba. 4-lôžkové izby - všetky lôžka sú v jednej izbe. Niektoré 5-lôžkové izby sú 2 prepojené miestnosti s 1 kúpeľňou. 
Niektoré izby sú vhodné pre imobilných.

STRAVOVANIE: Hotel ponúka služby reštaurácie, ktorá má výhľad na more a nachádza sa blízko recepcie. Raňajky a večere formou bufetu, nápoje v cene (perlivá a neperlivá voda, víno, nealkoholické nápoje a pivo k jedlu). Možnosť obedového balíčeka na požiadanie  pre hostí, ktorí si želajú zostať na pláži celý deň.

VYBAVENIE A SLUŽBY: Priestor na športové aktivity - tenis, volejbal, minifutbal, basketbalové ihrisko.

 

9. Marmorata Village***

9. Marmorata Village***

Hotel so službami All inclusive (za poplatok)sa nachádza na severe Sardínie, 5 km od centra mesta Santa Teresa di Gallura a 65 km od letiska Olbia. Leži priamo pri azúrovom mori, oproti Korzike a je obklopený dosiaľ nenarušenou prírodou.

PLÁŽ: pri pláži, siesočnatá hotelová pláž priamo pod villaggiom, plážový servis v cene (1 slnečník + 2 plážové kreslá/izba)..
CENTRUM: cca 5 km od centra Santa Teresa di Gallura.

UBYTOVANIE:

Hotelové izby:  k dispozícii 598 priestranných izieb pre 1-5 osôb. Vybavené sú klimatizáciou, telefónom, sušičom na vlasy, TV, kúpeľňou so sprchou, terasa so záhradkou a krásnym výhľadom na more.

STRAVOVANIE: plná penzia - formou bufetu, typické rybie, mäsové a zeleninové špeciality, pokrmy na grile, ovocie a zákusky, víno a minerálka v cene. ALL INCLUSIVE za poplatok (musia si ho ale zaplatiť všetky osoby v izbe).
ALL INCLUSIVE LIGHT: zahŕňa open bar od 10:00 do 24:00 hod. s nealko nápojmi, čajom a kávou.
ALL INCLUSIVE CLUB:  zahŕňa open bar od 10:00 do 24:00 hod. s nealko nápojmi, čajom a kávou, talianskými likérmi, vínom a koktejlami.
ALL INCLUSIVE INTERNATIONAL DRINKS:  zahŕňa všetky typy alkoholických a nealkoholických nápojov, likérov a koktejlov (okrem vybraných typov whisky, koňakov a šampanského).

VYBAVENIE A SLUŽBY: 2 bary, 4 reštaurácie, recepcia, TV miestnosť, konferenčná miestnosť, tanečná sála. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie.
ŠPORT A ZÁBAVA: 2 bazény, bazén pre deti, 15 tenisových kurtov, lukostreľba, kanoe, plachetnice, basketbalové, volejbalové a minifutbalové ihrisko, stolný tenis, bocce, bohatý animačný program, detský klub. Za poplatok možné: požičovňa áut, motoriek, bicyklov, výlety, internet point, nočné osvetlenie ihrísk, kyvadlová preprava na letisko.
PARKOVISKO: pred komplexom, zdarma.

NÁSTUPNÉ DNI: ľubovoľné, príchod 14:00–20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

KÓD: SAR001P

10. Cala Blu Club ****

10. Cala Blu Club ****

Hotelový komplex so službou All inclusive (za poplatok) sa nachádza na severe Sardínie v zálive Santa Reparata, cca 3,5 km od Santa Teresa di Gallura - ktoré bolo pôvodne rybárske mestečko, ktoré sa v priebehu pár rokov stalo slávnou turistickou lokalitou. Komplex je obklopený zeleňou a postavený je v tipyckom štýle Sardínie s úžasným pohľadom na more. Od kľudnej hotelovej zátoky je vzdialený cca 300 m. Letisko v Olbii je vzdialené cca 35 km. 

PLÁŽ: cca 300 m, hotelová piesočnatá pláž, plážový servis v cene.

UBYTOVANIE:

Hotelové izby:  k dispozícii 168 izieb umiestneých na prízemí alebo na 1. poschodí v radových vilkách obklopených zelenou. Izby sú 2-4 lôžkové, vybavené klimatizáciou, telefónom,  TV, trezorom, chladničkou, kúpeľňou so sprchou, sušičom na vlasy, veranda alebo záhradka.

STRAVOVANIE: plná penzia - formou bufetu, typické rybie, mäsové a zeleninové špeciality, pokrmy na grile, ovocie a zákusky, víno a minerálka v cene.  ALL INCLUSIVE za poplatok (musia si ho ale zaplatiť všetky osoby v izbe).
ALL INCLUSIVE LIGHT: zahŕňa open bar od 10:00 do 24:00 hod. s nealko nápojmi, čajom a kávou.
ALL INCLUSIVE CLUB:  zahŕňa open bar od 10:00 do 24:00 hod. s nealko nápojmi, čajom a kávou, talianskými likérmi, vínom a koktejlami.
ALL INCLUSIVE INTERNATIONAL DRINKS:  zahŕňa všetky typy alkoholických a nealkoholických nápojov, likérov a koktejlov (okrem vybraných typov whisky, koňakov a šampanského).

VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia, klimatizované verejne priestory, bar, reštaurácia. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie.
ŠPORT A ZÁBAVA: bazén so slnečníkmi a lehátkami, viacúčelové ihrisko na tenis, volejbal a minifutbal, kanoe, stolný tenis, bocce, bohatý animačný program, detský klub, diskotéka. Za poplatok možné: internet point, požičovňa áut, motoriek a bicyklov, výlety, možnosť dopravy do mestečka Santa Teresa di Gallura a na letisko.
PARKOVISKO: áno.

NÁSTUPNÉ DNI: ľubovoľné, príchod 14:00–20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

KÓD: SAR002P

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk