Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Sardínia

Ostrov Sardínia

Kúzelný ostrov v Stredozemnom mori s čarokrásnymi pieščitými plážami, azúrovým morom a nezničenou prírodou. Sardínia uspokojí požiadavky i tých najnáročnejších, ktorí hľadajú kľud, odpočinok v krásnej prírode, ale i komfort. Patrí k najmenej osídleným talianskym ostrovom. Tichá horská krajina a tisíce typických okrúhlych obytných veží z doby kamennej a bronzovej, okúzľujúce mestečká a rozprávkové pobrežie garantujú atraktívnu dovolenku.
Najlepšie sa na Sardíniu doplavíte z Janova, Livorna a Civitavecchia. Cesta trajektom trvá približne 10 hodín. Letisko sa nachádza v Cagliari, Olbia a Alghero.Stintino

Stintino

Stintino je stredisko situované na vrchole severozápadnej Sardínie, neďaleko od Alghero, Porto Torres a Sassari. Stintino je charakteristická rybárska a turistická oblasť, zvlášť kvôli jeho nepochybne prirodzenej kráse. Číre krištáľové more, biele piesočnaté pláže, stredozemné rastlinstvo, to všetko prispieva k nádhernému zážitku z tejto malebnej krajiny. Je to pokojné miesto, spojené s okolitými mestami rýchlym a moderným komunikačným systémom. Nachádza sa 30 km od Porto Torres a 60 km od letiska v Alghero- Fertilia.    prejsť na stránku: [1]
1. Rezidencia Il Poggio

1. Rezidencia Il Poggio

Rezidencia Il Poggio s krásnym výhľadom na ostrovy Piana a Asinara je situovaná blízko turistického centra Roccaruja, 4 km od Stintina a len 1 km od známej pláže "La Pelosa". Vhodnú polohu má aj vzhľadom na letisko Alghero, ktoré je vzdialené len 50 km.

PLÁŽ: 500 m od piesočnatých a skalnatých pláži, 1 km od známej pláže „ La Pelosa“, plážový servis (za poplatok).
CENTRUM: 200 m.
UBYTOVANIE: malé dvojpodlažné radové vilky sú zariadené jednoduchým nábytkom, kuchynským kútom v obývacej miestnosti, kúpeľňou, TV, ventilátorom, terasou alebo verandou, mnohé s krásnym výhľadom.
Typ B1 pre max. 2 osoby: obývacia miestnosť, spálňa s manželskou posteľou.
Typ B2 pre max. 3 osoby: ako typ B1, ale navyše s rozkladacím lôžkom pre 1 osobu v obývacej miestnosti.
Typ B3 pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, spálňa manželskou posteľou.
Typ B4 pre max. 5 osôb: ako typ B3, ale navyše s rozkladacím lôžkom pre 1 osobu v obývacej miestnosti.
Typ B5 pre max. 6 osôb: ako typ B3, ale navyše poschodová posteľ v obývacej miestnosti.

STRAVOVANIE: individuálne.
VYBAVENIE A SLUŽBY: v blízkosti sa nachádza obchodné centrum, reštaurácie a pizzerie. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).
ŠPORT A ZÁBAVA: bazén. V blízkosti potápačské centrum, tenisové kurty.
PARKOVISKO: nestrážené, externé.

NÁSTUPNÉ DNI: nedeľa, príchod 16:00 – 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

KÓD: SAR007D
3. Hotel Club Roccaruja ****

3. Hotel Club Roccaruja ****

POLOHA: Hotel je obklopený krásnou prírodnou scenériou, ponúka nádherný výhľad na záliv Asinara. Nachádza sa 4 km od centra a iba pár minút chôdze od malebnej piesočnatej pláže.

VYBAVENIE: bar, klimatizovaná reštaurácia s panoramatickou terasou, spoločenská miestnosť s TV, parkovisko, pizzeria, snack bar, biliard, obchodíky, kaderníctvo, 2 bazény, tenisové kurty (večerné osvetlenie za poplatok), futbalové ihrisko, basketbalový a volejbalový kurt. Raz týždenne (júl/august) tradičná večera. Za poplatok: reštaurácia na pláži, potápačské centrum, požičiavanie bicyklov, motoriek, lodiek a windsurfing.

UBYTOVANIE: Hotel Club je súčasťou veľkého rezortu. V hlavnej budove sa nachádza 99 dvoj- a trojlôžkových izieb, komfortne zariadené a všetky vybavené telefónom, klimatizáciou, TV, kúpeľňou s vaňou alebo sprchovacím kútom a fénom, väčšinou s balkónom a výhľadom na more.

STRAVOVANIE: plná penzia (raňajky a obedy sú formou bufetových stolov, zahŕňajú aj nápoje).


4. Country Paradise Residence

4. Country Paradise Residence

Poloha: Exkluzívny komplex situovaný medzi Stintino a Capo Falcone, v zóne charakteristickej skalnatým pobrežím, s panoramatickým výhľadom na pláže Saline a Asinara. Vzdialenosť od letiska v Alghero 50 km, Porto Torres 34 km, Olbia 150 km. Skalnaté pobrežie je vzdialené cca 200 m rezidencie.

Služby: Počas celej sezóny je klientom k dispozícii bezplatný odvoz na všetky najkrajšie a najznámejšie pláže Stintina. Plážový servis (2 lehátka + slnečník) na apartmán zdarma - do 16.6. a od 8.9. na pláži La Pelosa (6 km), v ostatných obdobiach na Le Saline (2 km). Od 19.5.-29.9. bar, panoramatická reštaurácia a market. Za poplatok práčovňa, medicínske služby, baby sitting, vonkajšie parkovisko nestrážené. Malé zvieratá povolené (za poplatok). Klubová karta (povinná od 9.6.-8.9.) od 4 rokov zahŕňa: 3 bazény, z nich jeden detský, ping-pong, plážový volleyball, basketball, kolektívne kurzy plávania, aerobik, stretching, vodná gymnastika, lukostreľba, denné animácie s hrami a turnajmi, tanečné večery, škola salsy a merengue, piano bar a karaoke, miniclub pre deti 4-12 rokov a junior club pre mládež 12-17. Za poplatok v blízkom okolí potápačské centrum,windsurf, požičovňa kanoe, vodných bicyklov, motorových člnov, nafukovacích člnov...

Ubytovanie:

APARTMÁNY:
v 2-poschových budovách, dobre zariadené, všetky s TV, kúpeľňou so sušičom vlasov, zariadenou terasou alebo patiom.
Typ A pre 2 osoby: apartmán - obývacia izba s kuchynským kútom a dvojlôžkovým gaučom, kúpeľňa.
Typ B pre 4 osoby: apartmán - obývacia izba s kuchynským kútom a dvojlôžkovým gaučom, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa.
Typ C pre 6 osôb: apartmán - obývacia izba s kuchynským kútom a dvojlôžkovým gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou, kúpeľňa.

VILLY: apartmány vo vilkách pre niekoľko rodín, čiastočne renovované, s panoramatickou pozíciou nad útesom, obklopené bujnou zeleňou. Všetky s nezávislým vchodom, TV, kúpeľňou so sprchou alebo vaňou a sušičom na vlasy, vonkajšie priestory zariadené záhradným nábytkom.
Typ B1 pre 4 osoby: vila -obývacia izba s kuchynským kútom a dvojlôžkovým gaučom, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa. Na 1.poschodí s terasou, alebo na prízemí so spoločnou záhradkou.
Typ B2 pre 4 osoby SUPERIOR: vila - ako typ B4, ale so spoločnou záhradou a bazénom.
Typ C1 pre 6 osôb: vila - obývacia izba s kuchynským kútom a dvojlôžkovým gaučom, spálňa s 2 lôžkami, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa. Niektoré na 2-podlažiach. Všetky so spoločnou záhradkou.
Typ C2 pre 6 osôb DELUXE: vila -ako typ C6, ale s privátnou záhradkou a bazénom.
Typ D1 pre 8 osôb: vila - obývacia izba s kuchynským kútom a dvojlôžkovým gaučom, 2 spálne s 2 lôžkami, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa. Niektoré na 2-podlažiach. Všetky s privátnou záhradou a bazénom.
Typ D2 pre 8 osôb PRESIDENTIAL: vila - ako typ D8, ale s výhľadom na more.

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk