Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Sardínia

Ostrov Sardínia

Kúzelný ostrov v Stredozemnom mori s čarokrásnymi pieščitými plážami, azúrovým morom a nezničenou prírodou. Sardínia uspokojí požiadavky i tých najnáročnejších, ktorí hľadajú kľud, odpočinok v krásnej prírode, ale i komfort. Patrí k najmenej osídleným talianskym ostrovom. Tichá horská krajina a tisíce typických okrúhlych obytných veží z doby kamennej a bronzovej, okúzľujúce mestečká a rozprávkové pobrežie garantujú atraktívnu dovolenku.
Najlepšie sa na Sardíniu doplavíte z Janova, Livorna a Civitavecchia. Cesta trajektom trvá približne 10 hodín. Letisko sa nachádza v Cagliari, Olbia a Alghero.Golfo di Marinella

Golfo di Marinella

Golfo di Marinella sa nachádza na severovýchode Sardínie, 15 km severne od Olbie, 3 km od Porto Rotondo. Tento záliv je vynikajúce miesto pre rodiny s deťmi. Je obklopený kopcami, pokrytý typickým stredozemným rastlinstvom. Nájdeme tu extrémne bielu piesočnatú pláž a nádherné priezračné more. V tejto oblasti sú umiestnené niektoré hotely a prázdninové sídla priamo na pláži. Prístav pre športové lode je ďalšou atraktívnou vlastnosťou tohto zálivu.prejsť na stránku: [1]
1. Rezidencia Il Borgo Di Punta Marana

1. Rezidencia Il Borgo Di Punta Marana

Novopostavená rezidencia so 45 apartmánmi, situovaná v srdci Punta Marana, neďaleko mora, turistického prístavu a športových možností. Vzájomne prepojené apartmánové domčeky sú postavené z vysokokvalitných tehál, žuly a vzácneho dreva, zariadené s dôrazom na najmenšie detaily. Sú zoskupené okolo pekného námestíčka s malou kaplnkou, niekoľkými obchodíkmi a barom. Len 5 km vzdialené Porto Rotondo je vstupnou bránou na najkrajšie a najluxusnejšie pobrežie Európy - Costa Smeralda. Rezidencia je mimoriadne vyhľadávaná pre svoju kvalitu, blízkosť Smaragdového pobrežia ale napriek tomu prijateľné ceny.

PLÁŽ: 100-350 m, resp. 500 m. K rezidencii patria 3 malé súkromné piesočnaté pláže s jemným pieskom (100-350 m), dve z nich vybavené slnečníkmi a lehátkami pre hostí (za poplatok). Slávny záliv „Golfo di Marinella“ s nádhernou širokou plážou s jemnulinkým bielym pieskom je vzdialený cca 500 m. Plážový servis je možné zakúpiť si na mieste (03.06.-16.09.).

CENTRUM: centrum Golfo di Marinella cca 500 m (malé centrum), 5 km od centra Porto Rotondo, 15 km Olbia.

UBYTOVANIE: apartmány sú starostlivo udržiavané a situované na prízemí s verandou, na 1. a 2. poschodí s verandou alebo krytou terasou, niektoré s výhľadom na more na krásny záliv Golfo di Marinella. Všetky apartmány sú komfortne zariadené v typickom sardínskom štýle, vybavené obývacou miestnosťou s kuchynským kútom, kúpeľňou, TV, práčkou, umývačkou riadu, stoličkami a stolíkom na terase. K dispozícii sú tiež VIP apartmány nachádzajúce sa v 3 nových budovách. Exkluzívne a prestížne VIP apartmány sú zariadené najkvalitnejším nábytkom, vybavené obývacou miestnosťou s kuchynským kútom, TV, práčkou, umývačkou riadu, klimatizáciou, stoličkami a stolíkom na terase. Na prízemí s terasou a záhradou, na 1. poschodí s terasou a výhľadom na záliv Golfo di Marinella.
Typ A1 pre max. 3 osoby: veľká obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, 1 rozkladacie lôžko.
Typ A2 (VIP) pre max. 3 osoby: ako A1, ale novopostavené, s luxusným zariadením a klimatizáciou.
Typ B1 pre 4/5 osôb: obývacia miestnosť s 2 samostatnými rozkladacími lôžkami (alebo gaučom pre 2 osoby), spálňa s manželskou posteľou. Možnosť 5. lôžka na vyžiadanie (za poplatok).
Typ B2 (DS) pre 4/5 osôb: ako typ B1, ale má dve sociálne zariadenia.
Typ B3 (VIP) pre 4/5 osôb: ako typ B1, ale novopostavené s luxusným zariadením a klimatizáciou.
Typ C1 (DS) pre 6/7 osôb: veľká obývacia miestnosť s rozkladacím divánom (príp. 2 samostatnými rozkladacími lôžkami), spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 lôžkami, dve sociálne zariadenia. Možnosť 7. lôžka na vyžiadanie (za poplatok).
Typ C2 (VIP) pre 6/7 osôb: veľká obývacia miestnosť s rozkladacím divánom (príp. 2 samostatnými rozkladacími lôžkami), spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 lôžkami, sociálne zariadenie. Apartmány sú novopostavené, majú luxusné zariadenie a klimatizáciu.
Typ C3 (VIP DS) pre 6/7 osôb: ako typ C2, ale má dve sociálne zariadenia.

STRAVOVANIE: individuálne.

VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia, bar, obchod s novinami a tabakom, kaplnka, supermarket, detská zóna (všetky služby otvorené od polovice mája do konca septembra). V okolí cca 200 m od rezidencie sa nachádza niekoľko reštaurácií, zmrzlinární, kaderníctvo, lekárska pomoc a turistický prístav. Zvieratá nie sú povolené.
ŠPORT A ZÁBAVA: vo vzdialenosti do 150 m sa nachádza súkromná pláž „Hollywood Beach“ (vstup za poplatok), kde je reštaurácia s pizzeriou a hudobný bar.
PARKOVISKO: nestrážené, nečíslované parkovisko.

NÁSTUPNÉ DNI:
štvrtok, (na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 17:00-20:00, odchod do 10:00, min. 3 noci.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, posteľná bielizeň a uteráky s týždennou výmenou, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), plážový servis na súkromnej pláži 1.6.-30.9. (1 slnečník + 2 lehátka/apartmán).
NA VYŽIADANIE -
 platba na mieste: výmena posteľnej bielizne/ uterákov
 10 €/osoba/výmena, postieľka 5 €/deň (možná vlastná, max. 1 v apartmáne), prístelka 10 €/deň (okrem typu A).
KAUCIA: 100 €
Pozn.:
klient musí odovzdať kuchynský kút kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 25 €.

2. Rezidencia Baia de Bahas Exclusive

2. Rezidencia Baia de Bahas Exclusive

Komplex Baia de Bahas sa nachádza iba pár krokov od mora v excelentnej lokalite s nádherným výhľadom no Golfo di Marinella. Pozostáva z niekoľkých radových jednotiek oddelených kvetinovými záhonmi, iba 4 km od mesta Porto Rotondo.

Pláž:
100 - 350 m, malé piesočnaté zálivy ohraničené žulovými skalami. Plážový servis (1 slnečník + 1 lehátko) za poplatok.

Centrum:
4 km od Porto Rotondo, 5 km od prístavu Golfo Aranci, 15 km od letiska Olbia Costa Smeralda. 139 km od Porto Torres.

Ubytovanie:
Atraktívne apartmány s plne zariadeným kuchynským kútom, klimatizáciou, TV, kúpelňou a fénom na vlasy. Lokalizované v centrálnych blokoch, alebo budované v terasách na prízemí alebo prvom poschodí, väčšina z nich s verandou alebo balkónom s výhľadom na more.

Typ A pre max. 3 osoby (30/40m2): obývacia miestnosť s kuchynským kútom a 3 lôžkami.
Typ B pre max. 4 osoby (40/50m2): obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou.
Typ C pre max. 6 osôb (50/60m2): obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, izba s 2 oddelenými lôžkami.
Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
recepcia od 9.00 do 14.00 a 17.00 do 21.00 hod., wifi vo verejných zónach, reštaurácia, pizzéria, bar, market, trafika a predaj novín (od mája do septembra), služba prvej pomoci. Malé zvieratá sú povolené za poplatok (mimo verejných priestranstiev).

Šport a zábava:
za poplatok: bazén, tenisový kurt, bicykle, vodné športy a potápanie.

Parkovisko:
nestrážené.

Nástupné dni:
príchod: SO/NE/UT/STR od 17.00 do 20.00, odchod: do 10.00, min. 7 nocí. Do 07.06. a od 06.09. príchody a odchody denne, min. 5 nocí.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí.
POVINNÉ PRÍPLATKY – platba na mieste: spotreba energií + posteľná bielizeň + uteráky 40 €/osoba/týždeň, deti 3-12 r. 10 €/osoba/týždeň. deti 0-3 r. bez poplatku, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) typ A 38 €, typ B 48 €, typ C 58 €.
NA VYŽIADANIE – platba na mieste: denné upratovanie typ A 20 €, typ B 25 €, typ C 35 €, výmena posteľnej bielizne 10 €/osoba, výmena uterákov 10 €/osoba, vstup do bazéna 10 €, postieľka 30 €/týždeň, malé zvieratá 30 €/pobyt.
KAUCIA: 150 €
Pozn.: klient musí odovzdať kuchynský kút kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 50 €.
Pozn.: v prípade neohláseného neskorého príchodu poplatok 50 €.

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk