Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Sardínia

Ostrov Sardínia

Kúzelný ostrov v Stredozemnom mori s čarokrásnymi pieščitými plážami, azúrovým morom a nezničenou prírodou. Sardínia uspokojí požiadavky i tých najnáročnejších, ktorí hľadajú kľud, odpočinok v krásnej prírode, ale i komfort. Patrí k najmenej osídleným talianskym ostrovom. Tichá horská krajina a tisíce typických okrúhlych obytných veží z doby kamennej a bronzovej, okúzľujúce mestečká a rozprávkové pobrežie garantujú atraktívnu dovolenku.
Najlepšie sa na Sardíniu doplavíte z Janova, Livorna a Civitavecchia. Cesta trajektom trvá približne 10 hodín. Letisko sa nachádza v Cagliari, Olbia a Alghero.Orosei

Orosei

Orosei je stredisko umiestnené medzi morom a horami Tuttavista, na vnútornom okraji roviny utvorenej ústim rieky Cedrino River. Jeho zjav je podmienený klenutými pasážami, ktoré spájajú úzke ulice a krásne kostoly, zvlášť San Antonio Abate, chrám chránený starovekou pevnosťou Pisan. Kostol San Giacomo Maggiore, postavený medzi 17. a 18. storočím je tiež zaujímavý. Okolie je bohaté na turistické atrakcie a prírodné pamiatky. Južnejšie leží Orosei Marina a Cedrino Pond, ktoré sú obývane rôznorodým vtáctvom. Osalla Beach, 5 km dlhá pláž, je veľmi pokojné miesto aj  počas najväčšej sezóne.
Pláže: Marina di Orosei vzdialené 3 km, Fuile Mare vzdialená 7 km, Cala Liberotto vzdialená 12 km.prejsť na stránku: [1]
1. Hotel Club Marina Country ****

1. Hotel Club Marina Country ****

Hotel Club Marina Country je obklopený sviežim a voňavým borovicým lesom a nachádza sa na pár krokov od pláže v Marina di Orosei. Pobrežíie zálivu Orosei sa tiahne na míle ďaleko, pláže sú obmývané smaragdovo zelenou vodou, nachádzajú sa tam kúzelné zátoky, morské jaskyne a nádherné útesy s výhľadom na more.

Pláž:
neďaleko pláže.

Ubytovanie:
Hotel ponúka 102 izieb ideálne pre rodiny s deťmi v typickom Sardínskom štýle a vybavené  krytou verandou, klimatizáciou, minibarom, TV, telefónom, sušičom vlasov a trezorom. Nachádzajú sa tu klasické dvoj, troj alebo štvorposteľové izby.  Možnosť výhľadu na more za píprlatok.

Stravovanie:
soft All Inclusive.

Vybavenie a služby:
parkovisko, TV miestnosť, amfiteáter, veľký bazén s časťou pre deti, viacúčelové ihriská, volejbalový kurt, vodné športy.

Nástupné dni:
nedeľa, príchod po 14:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.
CENA ZAHŔŇA: ubytovanie so soft all inclusive na osobu a noc.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: príplatok za 1 osobu v 1/2 izbe 40% (15.06.-07.09.) viď cenník, hard all inclusive 72 €/osoba/týždeň, platba na mieste: detská súprava 7 €/osoba/noc.
DETI DO 2 ROKOV: zdarma, v izbe s 2 dospelými.
ŠPECIÁLNA PONUKA: 1 dospelý a 1 dieťa od 2-17 r. = 1 dospelá osoba + 50% zľava na dieťa, okrem termínov 15.06.-07.09.
2. Hotel Club Cala Ginepro ****

2. Hotel Club Cala Ginepro ****

Elegantný, kompletne zrenovovaný hotel sa nachádza v pokojnej lokalite Cala Ginepro, v nádhernom zálive Orosei. Je príznačný svojou jednoduchou eleganciou a harmóniou s prírodným prostredím, ktoré ho obklopuje. V blízkosti sa nachádza jedno z najväčších lákadiel Sardínie - „ostrov na ostrove“ Cala Gonone.
PLÁŽ: 300-500 m, nádherná široká pláž s bielym pieskom, s postupným klesaním do mora oddelená od hotela hustým borovicovým lesom. Plážový servis na hotelovej pláži (v klubovej karte za poplatok).

CENTRUM: 12 km Orosei, 30 km Cala Gonone.

UBYTOVANIE: komfortné a elegantné izby v typickom sardínskom štýle sú vybavené telefónom, TV, sušičom na vlasy, klimatizáciou, trezorom, minibarom a balkónom.
Izby Classic pre 2-4 osoby: 2 samostatné lôžka alebo manželská posteľ, prístelka pre 3. a 4. osobu, možnosť bočného výhľadu na more (za poplatok).
Izby Family pre 2-4 osoby: 2 spálne vzájomne prepojené (jedna s manželskou posteľou alebo s 2 samostatnými lôžkami a druhá s 2 rozkladacími lôžkami).
Izby Comfort pre 2 osoby: 2 samostatné lôžka alebo manželská posteľ s možnosťou postieľky.
Izby Superior pre 2-3 osoby: priestrannejšie, 2 samostatné lôžka alebo manželská posteľ, prístelka ako 3. lôžko.

STRAVOVANIE: polpenzia, plná penzia. Raňajky formou bufetu, obed a večera servírované. Nápoje nie sú zahrnuté v cene.

VYBAVENIE A SLUŽBY: 2 klimatizované reštaurácie, piano bar vo vedľajšom hoteli I Giardini di Cala Ginepro, snack bar, TV miestnosť, spoločenská miestnosť, detská zóna, novinový stánok, trafika, obchodík, práčovňa. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).

ŠPORT A ZÁBAVA:
tenisový kurt, 2 bazény (1 z nich detský), bocce, stolný tenis, vodné bicykle, kanoe, plážový volejbal, plachtenie, windsurfing, diskotéka, miniklub, kolektívne kurzy tenisu, plávania, aerobiku, animácie. K dispozícii tiež potápačské centrum, požičovňa bicyklov a motorových člnov (za poplatok).

KLUBOVÁ KARTA (za poplatok):
plážový servis od 3. radu (1 slnečník + 2 plážové lehátka), bazény, animácie, diskotéka, miniklub (4-12 rokov), hry, súťaže, používanie športových zariadení, volejbal, windsurfing, kanoe, vodné bicykle

PARKOVISKO:
vonkajšie, nestrážené.


Nástupné dni:
nedeľa, príchod 15:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

 

3. Rezidencia Marina Palace

3. Rezidencia Marina Palace

POLOHA: Trojposchodové budovy sa nachádzajú v centre mesta, 1500 metrov od mora. Auto je odporúčané.

SLUŽBY, ŠPORT A ZÁBAVA: …, klimatizovaná miestnosť s televízorom, parkovisko. V blízkosti sú bary, reštaurácie, obchody a požičovňa bicyklov. Je možné využiť bazén v hotely Maria Rosaria vzdialenom 500 metrov. Výlety sú za poplatok. Domáce zvieratá nie sú dovolené.

UBYTOVANIE: Dobre zariadený v typickom sardínskom štýle, vybavený klimatizáciou, televízorom, telefónom, trezorom, terasou alebo balkónom. Apartmány typu A sú umiestnené na prvom poschodí, typ B na prvom a druhom poschodí.
Typ A pre dve osoby: obývacia izba s kuchynským kútom, dve postele, kúpeľňa
Typ A pre tri osoby: obývacia izba s kuchynským kútom, dve postele a gauč, kúpeľňa
Typ B pre tri osoby: obývacia izba s kuchynským kútom a gaučom, spálňa, kúpeľňa
Typ B pre štyri osoby: obývacia izba s kuchynským kútom a dvoma posteľami, spálňa, kúpeľňa
Typ B pre päť osôb: ako pri type B pre štyri osoby, naviac jedno lôžko

STRAVOVANIE: individuálne.


4. Hotel club I Giardini di Cala Ginepro****

4. Hotel club I Giardini di Cala Ginepro****

POLOHA: Elegantný dvojposchodový hotel sa nachádza v nádhernom zálive Orosei, 12 km od centra dediny "Cala Ginepro" a 300-500 m od veľkej piesočnej pláže. Plážový servis je zahrnutý v klubovej karte, plážové uteráky a slnečníky v prvej línii sú na vyžiadanie za poplatok.


SLUŽBY, ŠPORT A ZÁBAVA: Klimatizovaná reštaurácia (v cene nie sú nápoje), bar, mietnosť s TV, spoločenská miestnosť,  novinový stánok, trafika, parkovisko. Cena záhŕňa plážový servis, vodné bicykle, windsurfing, kanoe, petang,3 bazény, kolektívne kurzy tenisu, plávanie, telocvičňu a ihrisko, piano bar, diskotéku v hotely Cala Ginepro, vzdialenom 500 m. V blízkosti je potápačske centrum a jazdecká škola. Domáce zvieratá su dovolené, na požiadanie.


UBYTOVANIE: V dobre zariadených izbách a apartmánoch sa nachádza telefón, TV-sat, fén, klimatizácia, trezor, chladnička a balkón alebo veranda. Family room (rodinná izba) je zariadená ideálne pre rodiny (na požiadanie s príplatkom), skladajú sa z spálne prepojenej s ďalšou izbou, v ktorej sa nechádza rozkladací gauč pre dve osoby.

STRAVOVANIE: plná penzia.

5. Rezidencia Sos Alinos***

5. Rezidencia Sos Alinos***

Poloha: Nedávno otvorená rezidencia (jún 2001), ktorá sa nachádza na preslávenom turistickom pobreží, blízko Cala Liberotto, 10 km od Orosei, 80 km od Olbie a 95 km Golfo Aranci. Piesočnatá pláž sa od rezidencie nachádza 1000 m.

Vybavenie: miestnosť, kde si môžete dať raňajky, bar, práčovňa, parkovisko, bazén. V okolí sa nachádzajú reštaurácie – bar, zmrzlináreň, stánok s novinami, obchod, pizzeria, požičovňa bicyklov, lodí, jazda na koni, potápačské centrum. Niektoré apartmány majú balkón a samostatný vchod.

Ubytovanie:
Typ A1 pre 2 osoby:
obývacia izba/jedáleň, kuchynský kút s mikrovlnou rúrou, kúpeľňa, telefón, klimatizácia, TV, chladnička, trezor, fén.
Typ A2 pre 3 osoby: obývacia izba/jedáleň, kuchynský kút s mikrovlnou rúrou, kúpeľňa, telefón, klimatizácia, TV, chladnička, trezor, fén, + jedno lôžko.
Typ B1 pre 3 osoby: obývacia izba/jedáleň, kuchynský kút s mikrovlnou rúrou, samostatné lôžko, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa, telefón, klimatizácia, TV, chladnička, trezor, fén.
Typ B2 pre 4 osoby: obývacia izba/jedáleň s gaučom, kuchynský kút s mikrovlnou rúrou, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa, telefón, klimatizácia, TV, chladnička, trezor, fén.
Typ C pre 5 osôb:
obývacia izba/jedáleň s gaučom, kuchynský kút s mikrovlnou rúrou a samostatným lôžkom, 2 spálne, kúpeľňa, telefón, klimatizácia, TV, chladnička, trezor, fén.

Stravovanie: raňajky.

6. Apartmány Le Ginestre e gli Oleandri

6. Apartmány Le Ginestre e gli Oleandri

POLOHA: Dve nové budovy, ktoré sú od seba vzdialené 300 metrov, situované v tichom a peknom prostredí v rezidenčnej časti "Sos Alinos", 12 km od "Orosei". Cca 1 km, medzi útesmi a zálivmi, sa nachádzajú nádherné pláže a borovicový les "Cala Liberotto". Auto je odporúčané.

SLUŽBY, ŠPORT A ZÁBAVA: V blízkosti sú supermarkety, kaderníctvo, bar, novinový stánok, trafika, fotograf, lekáreň a autobusová zastávka. V cene je: prenájom bicyklov a člnov, centrum potápania a jazdecká škola. Malé domáce zvieratá sú dovolené, na požiadanie a platí sa na mieste.

UBYTOVANIE: Dobre zariadené apartmány sú rozložené v dvoj až trojposchodových budovách. Ku každému apartmánu patrí veranda alebo terasa, TV, chladnička, práčka a elektrická rúra.
Typ B pre 3 osoby: obývacia izba s kuchynským kútom a gaučom pre jednu osobu, dvojposteľová spálňa, kúpeľňa.
Typ C pre 5 osoby: obývacia izba s kuchynským kútom a gaučom pre jednu osobu, dve dvojposteľové spálne, kúpeľňa.
Typ D pre 8 osôb: obývacia izba s kuchynským kútom, gaučom pre jednu osobu a rozkladacou posteľou, tri dvojposteľové spálne, kúpeľňa.

STRAVOVANIE: individuálne.

7. Hotel Le Quattro Lune***

7. Hotel Le Quattro Lune***

POLOHA: Veľmi príjemný hotel sa nachádza v čarokrásnom zálive Sas Linnas Siccas, časti Orosei.

UBYTOVANIE: Hotelové izby sú väčšinou dvojlôžkové (možnosť 3. lôžka) a sú vybavené chladničkou, telefónom, farebným TV, vlastnou kúpeľňou so sprchou a klimatizáciou.

STRAVOVANIE: polpenzia (raňajky a večere)

VYBAVENIE: K dispozícii reštaurácia/pizzéria ponúkajúca vynikajúce jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne. V hoteli nájdete recepciu, halu, TV miestnosť, predajňu novín a tabaku so suvenírmi, supermarket, práčovňu, súkromné parkovisko a bazén vybavený slnečníkmi a lehátkami. Možnosť využitia rôznych športov ako stolný tenis, biliard, tenisové ihrisko, futbalové ihrisko, detské ihrisko. Check-in od 17:00 hod.

KLUBOVÁ KARTA: je povinná v období od 1.6. do 30.9.2010 s úhradou na mieste. Karta umožňuje využívať bazén a zúčastňovanie sa na rôznych kultúrnych predstaveniach. Karta obsahuje aj plážový servis.

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk