Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2017 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2015 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2011 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2017 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2017 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Lazio

Lazio

Región vo svete známy vďaka slávnemu futbalovému klubu je plný kontrastov, kde na jednej strane stojí bohaté hlavné mesto Talianska - Rím a na strane druhej chudobný a riedko osídlený zvyšok Lazia, ktorý sa nedokáže vymaniť z tieňa hlavného mesta. Krajina prechádza od mierne zvlnených zelených pahorkov na severe cez nevľúdne hornaté časti až po atraktívnejšie oblasti juhu v okolí stredísk Anzio a Netuno, kde nájdete prekrásne pláže. Samotné mesto Rím ponúka také množstvo historických pamiatok, aké nenájdete na jednom mieste nikde inde na svete.Rím

Rím

Rím je hlavné mesto Talianska a regiónu Lazio. Nachádza sa na riekach Tiber a Aniene neďaleko pobrežia Tyrrhenského mora. Mesto Vatikán je suverénna enkláva v Ríme. Nájdeme tu množstvo pamiatok s najslávnejším Koloseom. Hlavné pozoruhodnosti vrátane Vatikánu sú: Bazilika sv.Petra, Bazilika di Santa Maria Maggiore, námestie sv.Petra, Španielske námestie, Námestie ľudu, Benátske námestie, Sixtínska kaplnka, Fontána di Trevi, Panteón a mnohé ďalšie.
Najvýhodnejšie spojenie medzi letiskom a samotným mestom zabezpečujú vlaky. Na ľavej strane jazdia bežné vlaky, na strane pravej je možné využiť služby luxusných vlakov. Obidva však majú konečnú v centre mesta.
Orientácia v meste je jednoduchá a dopravu k jednotlivým pamiatkam zabezpečuje hustá sieť dopravných prostriedkov. Asi najrýchlejšiu variantu prepravy predstavuje metro, ktoré je tvorené dvomi podzemnými dráhami (Linea A a Linea B). Metrom je možné dostať sa do blízkosti takmer všetkých významnejších pamiatok v Ríme. prejsť na stránku: 1 [2] 3
11. Hotel Ars****

11. Hotel Ars****

POLOHA: Hotel má ideálnu polohu v Cittá Giardino, obytnej časti Ríma, v tichej a zelenej oblasti Montesacro. Hotel predstavuje 4-poschodová vila, ktorá je obklopená malou záhradou ponúkajúcou panoramatický výhľad.

UBYTOVANIE: Hotel ponúka pohodlné a svetlé spálne, vybavené privátnou kúpeľňou so sušičom vlasov. Vo všetkých izbách sa nachádza priama telefónna linka, klimatizácia, trezor, mini bar, satelitná TV, kúrenie a pripojenie na internet (ADSL). Jedna izba je zariadená pre imobilných.

STRAVOVANIE: Raňajky sú servírované v miestnosti na raňajky alebo na terase od 7:00-10:00.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Ďalšie vybavenie – slnečná terasa, fitness s parnými sprchami, spoločenská miestnosť, bar a pekný salónik na čítanie. Vonku je súkromné parkovanie. Príchod do hotela je možný od 14:00.

 

12. B&B Forus Inn

12. B&B Forus Inn

POLOHA: Hotel sa nachádza v krásnej scenérii starodávneho Ríma, v typickom paláci datujúcom sa do čias kráľa Umberta (neskoré 18. storočie). Tento mestský dom sa skladá z 5 elegantných a romantických suit, ktoré sú k dispozícii hosťom po celý rok. Foruss Inn je situovaný len niekoľko metrov od Cisárskeho fóra, metra a 15 minút chôdze od železničnej stanice Termini. To zabezpečuje možnosť jednoducho sa dostať na kľúčové miesta historického centra Ríma (námestie Spagna, Koloseum, fontána Trevi, námestie Venezia, Capitolium, kostol S. Maria Maggiore).

UBYTOVANIE: Každá izba je vybavená sprchou a hydromasážou. Faxové a e-mailové služby sú na vyžiadanie. Raňajky (národné a medzinárodné) sú servírované do každej izby. Na architektúre a zariadení každej izby sa odzrkadľuje láska k detailom. Spája sa tu inšpirácia histórie predstavená v drevených stropoch a štukových stenách s moderným svetom, ktorý predstavuje pripojenie na internet, plazmové TV a hydromasáže, čo uspokojí aj najnáročnejšiu klientelu. Podlahy sú pokryté parketami, čo svedčí o vyššom štýle, charakteristickom pre tento palác.

STRAVOVANIE: Raňajky na izbe.

EXTERIÉR: Kvôli výbornej polohe je hotel vhodný či už na dovolenky, služobné cesty, alebo pobyt z príležitosti konferencie.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Hotel ponúka – výťah, recepciu 24 hodín denne, garáž, informácie pre turistov, mnohojazyčný personál, parkovanie, prednáškovú miestnosť, miestnosť na odloženie batožiny. Príchod do hotela je možný od 14:00. Malé domáce zvieratá sú dovolené.

 

13. Cristoforo Colombo****

13. Cristoforo Colombo****

POLOHA: Hotel Cristoforo Colombo je úžasným 4-hviezdičkovým hotelom situovaným na predmestí Ríma. Vznikol v roku 2002. Je ideálnym miestom pre ľudí, ktorí chcú odísť z mesta ale zároveň je prístup do centra Ríma jednoduchý.

UBYTOVANIE: Hotel má 205 izieb, ktoré boli nedávno renovované. V každej je zabezpečený maximálny komfort a môžete sa tam cítiť ako doma.

STRAVOVANIE: Raňajky formou studených stolov. Hotelová reštaurácia každú noc privíta hostí zdravou stredomorskou kuchyňou. Používajú sa len čerstvé suroviny. V okolí hotela sa nachádza mnoho možností, kde sa dá najesť.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Počas letných mesiacov je k dispozícii bazén so slnečníkmi, lehátkami a stánkom na občerstvenie. Hotel má k dispozícii pre hostí súkromné parkovanie.

 

14. Blu Hotel Roma****

14. Blu Hotel Roma****

POLOHA: Nový hotel Blu Rome je situovaný na veľmi vhodnom mieste Ríma, neďaleko od vlakovej stanice Tiburtina, stanice metra, blízko bezplatného vonkajšieho okruhu mesta Rím nazývaného aj Gramdeaccordo Anulare a diaľničnej siete, ktorá poskytuje hotelu ľahkú dostupnosť autom a tiež vynikajúcu dostupnosť do centra mesta.

UBYTOVANIE: Hotel ponúka 80 moderných a príjemných izieb vybavených privátnou kúpeľňou, sprchou/vaňou, sušičom na vlasy, mini barom, satelitnou TV, klimatizáciou, vysoko-rýchlostným pripojením na internet, priamou telefónnou linkou a trezorom.

STRAVOVANIE: Hotel nemá reštauráciu ale má miestnosť kde sa podávajú raňajky. Začnite deň so zdravými a výdatnými americkými raňajkami, servírovanými od 7:00-10:00. V ponuke sú aj talianske cestoviny a koláče, toasty a džemy, vajíčka, studené nárezy, cereálie, jogurt, káva, kapučíno, čaj a ovocné džúsy.

LOBBY: Akonáhle dorazí hosť, náš srdečný a profesionálny personál je mu k dispozícii počas pobytu, 24 hodín denne. Ponúka odporúčania a pomoc s lístkami, požičaním auta a vybavenie iných požiadaviek hosťa.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Hotel ponúka – bar, 24-hodinú recepciu, požičanie auta, garáž, skupiny sú vítané, informácie pre turistov, mnohojazyčný personál, parkovanie, miestnosť na uloženie batožiny, prednáškovú miestnosť, opatrovateľskú službu, izbový servis, práčovňu. Príchod do hotela je možný od 13:00. Odhlásenie do 12:00.

15. American Palace****

15. American Palace****

POLOHA: Hotel má výbornú polohu, je vzdialený od metra len 50m, čo vám ponúka úžasnú dostupnosť ku všetkým atrakciám, ktoré Rím ponúka. Od vášho príchodu do hotela sa o vás postará priateľský a profesionálny personál, ktorý uspokojí vaše potreby ohľadom ubytovania a tým vám zabezpečí oddychový a bezstarostný pobyt v srdci Ríma.

UBYTOVANIE: Izby sú zariadené luxusne a tým vybavené najlepším zariadením. Všetky izby majú TV, sušič na vlasy, klimatizáciu a servis práčovne.

STRAVOVANIE: Zvýšená pozornosť sa dáva na raňajky, ktoré sú obohatené kombináciou slaných a sladkých chutí. Kuchár vás poteší tradičnými ale aj medzinárodnými jedlami. Hotel má vlastnú vinnú pivnicu vhodnú aj pre tých najnáročnejších klientov. K dispozícii je krásna záhrada a súkromné parkovanie.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Príchod do hotela je možný od 15:00.

 

16. Taormina**

16. Taormina**

POLOHA: Hotel je situovaný v historickom centre mesta, blízko dôležitých historických a umeleckých monumentov ako napríklad bazilika Santa Maria Maggiore a San Giovanni v Laterano. Za rohom sa nachádza Via Appia známa svojim lacnými a slávnymi obchodmi.

UBYTOVANIE: Hotel bol nedávno rekonštruovaný, čo zabezpečuje hosťom ten najlepší komfort. Všetky izby sú výborne zariadené, kúpeľňou, farebnou TV, klimatizáciou (nie v každej izbe – na vyžiadanie) a trezorom.

STRAVOVANIE: Miestnosť, kde sa podávajú raňajky ponúka potrebný oddych na štart do nového dňa.

LOBBY: Vo vstupnej hale hotela vás bude čakať personál, ktorý vám ukáže izbu a bude vám k dispozícii, keď budete niečo potrebovať.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Služby – parkovanie blízko hotela, výťah, bar, skupiny sú vítané, možnosť platby kartou, domáce zvieratá sú dovolené. Dôležité: hotel bude rekonštruovaný od 11. decembra, približne mesiac! Pracovné hodiny od 9:00-18:00.

 

17. Hotel Torre Rossa Park***

17. Hotel Torre Rossa Park***

POLOHA: Štýlový hotel sa nachádza v Ríme, neďaleko známej vatikánskej baziliky svätého Petra a blízko centra mesta.

UBYTOVANIE: V hoteli nájdete 250 veľmi pekných a komfortných izieb, ktoré sú rozdelené podľa počtu lôžok (1/1, 1/2 alebo 1/3). Izby majú individuálne nastaviteľnú klimatizáciu, SAT TV, priamu telefonickú linku, vlastnú kúpeľňu so sprchou a wireless pripojenie na internet (za príplatok). Niektoré izby sú špeciálne vybavené pre imobilných hostí a majú bezbariérový prístup. Nefajčiarske izby sú taktiež k dispozícii na vyžiadanie.

STRAVOVANIE: raňajky

VYBAVENIE: K dispozícii recepcia, reštaurácia "Il Borgo", konferenčné a banketové miestnosti, 2x internet point, možný check-in od 14:00 hod.

18. Hotel Palacavicchi***-Rím Ciampino

18. Hotel Palacavicchi***-Rím Ciampino

POLOHA: Hotel sa nachádza v Ríme, blízko letiska Ciampino, len 20 minút od historického centra mesta. Hotel je otvorený od roku 1999.

UBYTOVANIE: K dispozícii 138 izieb, ktoré majú individuálne nastaviteľnú klimatizáciu, minibar, priamu telefonickú linku, SAT TV, vlastnú kúpeľňu a sušič na vlasy.

STRAVOVANIE: bez stravy alebo raňajky

VYBAVENIE: V hoteli nájdete recepciu, reštauráciu a bar. Možnosť parkovania pre autá a autobusy. Možnosť využitia špeciálnej "shuttle" dopravy z/do hotela.

19. Hotel Jonico***

19. Hotel Jonico***

POLOHA: Nedávno renovovaný hotel je situovaný v Ríme, blízko parku a rímskeho diaľničného okruhu (G.R.A.)

UBYTOVANIE: Hotel ponúka 60 izieb, ktoré majú klimatizáciu, priamu telefonickú linku, SAT TV, prístup na internet, minibar, trezor, vlastnú kúpeľňu a sušič na vlasy. Izba pre imobilných hostí s bezbariérovým prístupom na vyžiadanie.

STRAVOVANIE: raňajky

VYBAVENIE: Vnútorné priestory hotela sú klimatizované, k dispozícii majú hostia recepciu so všetkými službami (fax, telefón, miestnosť na odkladanie batožiny) a krásnu záhradu. Hotel má výťah, spoločenskú miestnosť s TV, bar, kryté strážené parkovisko, garáže. Ďalšie služby pre hostí za poplatok: laundry servis, baby-sitting, izbový servis a internetové pripojenie vo vonkajších priestoroch hotela. Možný check-in od 15:00 hod.

20. Hotel Cascina Palace***

20. Hotel Cascina Palace***

POLOHA: Hotel je situovaný vo východnej časti Ríma medzi dvoma hlavnými ulicami Via Nomentana a Via Tiburtina.

UBYTOVANIE: V ponuke je 81 vkusne zariadených izieb, ktoré sú rozdelené podľa počtu lôžok (1/1, 1/2, 1/3 alebo 1/4). Všetky majú klimatizáciu/kúrenie, SAT TV, minibar, priamu telefonickú linku, trezor, vlastnú kúpeľňu a sušič na vlasy. K dispozícii sú aj izby s bezbariérovým prístupom pre imobilných hostí.

STRAVOVANIE: raňajky

VYBAVENIE: Hotel je plne klimatizovaný a spĺňa všetky požiadavky pre komfortný pobyt. V hoteli nájdete recepciu a spoločenskú miestnosť. K dispozícii je parkovisko, shuttle transfery na letiská Fiumicino alebo Ciampino. Okolie hotela je plné obchodov, barov, reštaurácií a taktiež sa metrom ľahko dostanete do centra mesta. Vzdialenosti z hotela: letisko Ciampino 26 km, letisko Fiumicino 54 km, Koloseum/Forum Romanum 10 km, Vatikán 14 km.

prejsť na stránku: 1 [2] 3

NAJ.sk
webdesign © bart.sk