Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Lazio

Lazio

Región vo svete známy vďaka slávnemu futbalovému klubu je plný kontrastov, kde na jednej strane stojí bohaté hlavné mesto Talianska - Rím a na strane druhej chudobný a riedko osídlený zvyšok Lazia, ktorý sa nedokáže vymaniť z tieňa hlavného mesta. Krajina prechádza od mierne zvlnených zelených pahorkov na severe cez nevľúdne hornaté časti až po atraktívnejšie oblasti juhu v okolí stredísk Anzio a Netuno, kde nájdete prekrásne pláže. Samotné mesto Rím ponúka také množstvo historických pamiatok, aké nenájdete na jednom mieste nikde inde na svete.Rím

Rím

Rím je hlavné mesto Talianska a regiónu Lazio. Nachádza sa na riekach Tiber a Aniene neďaleko pobrežia Tyrrhenského mora. Mesto Vatikán je suverénna enkláva v Ríme. Nájdeme tu množstvo pamiatok s najslávnejším Koloseom. Hlavné pozoruhodnosti vrátane Vatikánu sú: Bazilika sv.Petra, Bazilika di Santa Maria Maggiore, námestie sv.Petra, Španielske námestie, Námestie ľudu, Benátske námestie, Sixtínska kaplnka, Fontána di Trevi, Panteón a mnohé ďalšie.
Najvýhodnejšie spojenie medzi letiskom a samotným mestom zabezpečujú vlaky. Na ľavej strane jazdia bežné vlaky, na strane pravej je možné využiť služby luxusných vlakov. Obidva však majú konečnú v centre mesta.
Orientácia v meste je jednoduchá a dopravu k jednotlivým pamiatkam zabezpečuje hustá sieť dopravných prostriedkov. Asi najrýchlejšiu variantu prepravy predstavuje metro, ktoré je tvorené dvomi podzemnými dráhami (Linea A a Linea B). Metrom je možné dostať sa do blízkosti takmer všetkých významnejších pamiatok v Ríme. prejsť na stránku: [1] 2 3
1. Flaminio Village****

1. Flaminio Village****

Poloha: Flaminio Village sa nachádza v srdci zeleného prírodného parku Vejo, neďaleko centera. Do centra Ríma sa ľahkodostanete autobusom alebo metrom. Je tam aj cyklistický chodník na ľavej strane rieky Tiber, ktorým sa Dostana do Vatikánu cez Historik Ponte Milvio do Olympic Stadium. Village vám ponúkne prijemné a rozľahlé miesto na strávenie príjemnej dovolenky. Patrí k najpopulárnejším rezidenčným komplexom to poskytuje ubytovanie v pekných a udržiavaných bungalovoch, prípadné v campingu.

Vybavenie: Bazén s terasou a lehátkami, Reštaurácia, bar, info point (kde môžete získat mapy, baskets. Lístky a iné info). Camping je vybavený el. prípojkami, sprchami a sociálnymi zariadeniami. V blízkosti je supermarket, reštaurácia, pizzeria, internet, bazén s koktail Barom a priestorom na slnenie.

Ubytovanie: Všetky Bungalovy sú moderné s funkčním zariadením, so samostatnými vchodmi na verandu so záhradným nábytkom.
Bungalovy bez kuchynky:
Bungalow FIRENZE 1-2 pre osoby:  spálňa s dvoma samostatnými lôžkami, kúpeľňa, klimatizácia / kúrenie, chladnička, parkovisko
Bungalow VENICE pre 1-2 osoby: monolokál - spálňa s manželskou posteľou alebo 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa, sat TV, klimatizácia / kúrenie, chladnička, veranda, parkovisko
Bungalovy s kuchynkou:
Bungalow CAPRI pre 1-4 osoby: bilokál - spálňa s manželskou posteľou alebo 2 samostatnými lôžkami + 2 lôžkami, obývacia miestnosť so zariadeným kuchynským kútom, kúpeľňa, sat TV, klimatizácia / kúrenie, chladnička, veranda, parkovisko
Bungalow POSITANO pre osôb 2-5: S trilokál dvoma izbami + 2 lôžkami, obývací izba so zariadeným kuchynským kútom, sat TV, 2 kúpeľne, bez KLIMATIZACE, chladnička, veranda, parkovisko
Bungalow Ischia pre osôb 2-5: Trilokál - spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými posteľami, obývacia izba s kuchynským kútom a gaučom, sat TV, 2 kúpeľne, klimatizácia / kúrenie, chladnička, veranda, parkovisko

Stravovanie: raňajky formou bufetu,  možnost zakúpenia polpenzie za príplatok

2. Camping  Village Happy***

2. Camping Village Happy***

POLOHA: Nachádza sa priamo pred bránami majestátneho Ríma, na pahorku, pred sto rokmi obývaného Etruskami. Ideálne miesto mimo ruchu veľkomesta, uprostred bohatej zelene. Veľmi dobrá dostupnosť z Ríma.

VYBAVENIE A SLUŽBY: 2 bazény (pre dospelých a pre deti, v prevádzke od mája do septembra), terasa, slnečníky a lehátka, reštaurácia s panoramatickým výhľadom, pizzéria, bar, market, TV miestnosť, obchodík, barbecue, miesto vyhradené na piknik, detské ihrisko, práčovňa, úschovňa cenných predmetov, veľké parkovisko, poskytovanie informácií o Ríme a okolí, bezplatný hotelový minibus k neďalekej stanici metra.

UBYTOVANIE: bungalovy, mobilné domy, kemping - rovná, tienistá čistinka pre stany, karavány alebo tábory, k dispozícii sú fontány s pitnou vodou, prístup k elektrine.
Bungalovy s kuchynkou:
TYP “TEVERE 1” PRE 2-3 OSOBY: izba s manželskou posteľou alebo 2 lôžkami, kúpeľňa so sprchou, kuchynský kút na verande so stolom a stoličkami, kúrenie, klimatizácia.
TYP “ANIENE” PRE 4-5 OSÔB: malá obývacia miestnosť s kuchyňou a chladničkou, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, obývačka s gaučom, kúpeľňa so sprchou, kúrenie, klimatizácia, malá záhradka so stolom a stoličkami.
Bungalovy bez kuchynky:
TYP “TEVERE 2” PRE 2-3 OSOBY: izba s manželskou posteľou alebo 2 lôžkami, kúpeľňa so sprchou, kúrenie, klimatizácia, malá záhradka so stolom a stoličkami.
TYP “ARNO” PRE 3-4 OSOBY: 2 spálne, kúpeľňa so sprchou, kúrenie, klimatizácia, malá záhradka so stolíkom a stoličkami.
TYP “ADIGE” PRE 2-3 OSOBY: izba s 3 samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchou, kúrenie, malá terasa so stolíkom a stoličkami.
Domček TYP PRE max. 4 OSOBY: miestnosť so manželskou posteľou alebo samostatnými lôžkami, malá terasa so stolíkom a stoličkami. Nemá vlastné sociálne zariadenie.

3. L´Angolo di San Pietro hotel

3. L´Angolo di San Pietro hotel

Poloha: moderné a elegantné ubytovanie v historickej budove v srdci Ríma s výhľadom na baziliku sv. Petra a iba niekoľko krokov od Vatikánu. Hotel sa nachádza v blízkosti všetkých hlavných turistických atrakcií i Vatikánskych múzeí.

Vybavenie: panoramatická záhrada na streche, kde sa podávajú aj raňajky

Ubytovanie: 8 útulne zariadených izieb a suít (4 z nich majú výhľad na baziliku sv. Petra a ostatné 4 na ulice mesta Rím)

4. Hotel Giotto ***

4. Hotel Giotto ***

POLOHA: Hotel bol nedávno rekonštruovaný a je situovaný v obytnej oblasti, neďaleko Vatikánu a centra mesta, len niekoľko minút od borovicového parku Sacchetti.

UBYTOVANIE: Ponúka 80 izieb, zahŕňajúcich súkromnú kúpeľňu, sušič vlasov, sprchu alebo vaňu, klimatizáciu, TV, mini bar, trezor a priamu telefónnu linku.

STRAVOVANIE: Hotel nemá reštauráciu, ale má miestnosť, kde je možné sa naraňajkovať. Je svetlá s bohato a lákavo prestretými stolmi. Môžete si vybrať medzi mliekom, kávou, rôznymi typmi nápojov, jogurtom, cornfleksmi, čerstvým ovocím, ovocným šalátom, croissantami a cukrovinkami. Raňajky sa podávajú od 7:00 – 10:00.

EXTERIÉR: Hotel je 5-poschodovou, modernou budovou. Exteriér vyzerá ako dva spojené kruhy.

LOBBY: Recepcia hotela vám poskytne rôzne druhy služieb, ako sekretárske služby, faxové služby, úschovňa batožiny, práčovňa, informácie a online rezervácie v rôznych reštauráciách, divadlách, na rôzne výstavy, prehliadky mesta a udalosti. Je známa prívetivým privítaním jeho zdvorilým personálom.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Hotel ponúka – bezbariérový prístup, výťah, skupiny sú vítané, park, akceptovanie kreditných kariet, domáce zvieratá sú dovolené, úschovňa batožiny, informácie pre turistov, na recepcii sa dorozumiete po anglicky, francúzsky a nemecky, recepcia je otvorená 24 hodín denne, vybavenie pre konferencie, kongresová a spoločenská hala, úložný priestor, prednášková miestnosť, izbová služba, práčovňa. Na piatom poschodí si hostia môžu užívať veľkú terasu, ktorá je v lete slnečná a nachádza sa tam bar. Príchod do hotela je od 12:00.

5. Hotel Scheppers ***

5. Hotel Scheppers ***

Poloha: Trojhviezdičkový hotel Scheppers sa nachádza na Via Aurelia, len pár krokov od Vatikánu a od Sixtínskej kaplnky, v tichej a zelenej oblasti obklopenej  nekonečnou krajinou.

Vybavenie: viac parkovacích miest okolo hotela, bar, raňajková miestnosť, klienti tohto hotela majú možnosť využiť vonkajší bazén v hoteli Black.

Ubytovanie: 43 izieb je komfortne zariadených s TV, sušičom na vlasy a klimatizáciou.

Stravovanie: Možnosť obeda a večere v Black Hoteli, ktorý sa nachádza len pár krokov od hotela

6. Hotel Athena ***

6. Hotel Athena ***

Poloha: Hotel Athena sa nachádza v pokojnej, mestskej univerzitnej oblasti s ľahkým prístupom do historického centra. Prístupne zo železničnej stanice Termini a Tiburtina, hotel sa nachádza v centre Ríma.

Vybavenie: Hotel nemá reštauráciu, ale má miestnosť na podávanie raňajok. Vybavený je barom, recepciou, parkoviskom, práčovňou, nefajčiarskymi izbami,  transfer na/z letiska, verejné garáže.

Ubytovanie:
30 hotelových izieb je moderne zariadených s vlastnou kúpeľňou s vaňou alebo so sprchovacím kútom, sušičom na vlasy, balkónom, telefónom, TV sat a platenými kanálmi, mini- barom, klimatizáciou, trezorom a internetovým pripojením.

 

7. Hotel Bright****

7. Hotel Bright****

POLOHA: Ideálne miesto pre businessmanov a turistov. Hotel je vzdialený pár kilometrov od Grande Raccordo Anulare (hlavnej diaľnice Ríma) a okolo 7km od historického centra mesta.

UBYTOVANIE: Hotel má 55 izieb. Všetky sú vkusne zariadené, zvukotesné a klimatizované. Sú vybavené – privátnou kúpeľňou, sprchou, sušičom na vlasy, balkónom (v niektorých izbách), písacím stolom, klimatizáciou, mini barom, elektronickým trezorom, satelitnou TV, pripojením na internet cez Wi-Fi a priamou telefónna linka.

STRAVOVANIE: Hotel nemá reštauráciu, ale má miestnosť kde je možné sa naraňajkovať. Každé ráno sa podávajú mezdinárodné raňajky s miestnymi produktmi, ktoré vám dodajú potrebnú energiu do nového dňa. Za poplatok je možné dostať raňajky na izbu.

EXTERIÉR: Hotel má vonku krásne zákutie, kde je možné popíjať kávu, rôzne nápoje a koktaily.

LOBBY: Má elegantné lobby s pohodlnými gaučami.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Ponúka – bar, 24 hodinová recepciu, garáž, informácie pre turistov, mnohojazyčný personál, parkovanie, prednášková miestnosť, batožinovú miestnosť, spoločenskú miestnosť, izbový servis (24 hodín denne), práčovňu (na vyžiadanie). Príchod do hotela od 16:00. Domáce zvieratá sú dovolené.

8. Tempio Di Pallade***

8. Tempio Di Pallade***

POLOHA: Hotel je situovaný v historickom centre, blízko železničnej stanice a univerzitného mesta „la Sapienza“. Len niekoľko minút sú vzdialené vzácne rímske historické monumenty ako Coloseum, Piazza Venezia, Rímske fórum a dve najkrajšie rímske katedrály – Basilica Santa Maria Maggiore a San Giovanni v Laterano.

UBYTOVANIE: V 50 izbách (typy – s manželskou posteľou, trojlôžkové a štvorlôžkové na vyžiadanie), ktoré sú vkusne zariadené. Sú vybavené privátnou kúpeľňou, telefónom, satelitnou TV, trezorom, klimatizáciou a sušičom na vlasy. Deti od 0-3 rokov majú ubytovane zdarma, pričom spia na posteli s rodičmi alebo v postieľke, ak je k dispozii. 2 rodičia a 1 dieťa (4-10 rokov) – v izbe s manželskou posteľou a jednym ďalším lôžkom. 2 rodičia a 2 deti – trojlôžková izba s jednym ďalším lôžkom.

STRAVOVANIE: Reštaurácia, je okrovej farby s krásnymi rímskymi tehlami na klenutých stropoch. Kapacita je 60 osôb. Na vyžiadanie je možné podávať špeciálne vegetariánske, moslimské a iné jedlá.

EXTERIÉR: 10 minút od hotela sa nachádzajú najkrajšie rímske parky ako Villa Celimontana a Colle Oppio, kde môžete relaxovať medzi antickými monumentami a storočia starými stromami.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Hotel ponúka – výťah, klimatizáciu, 24-hodinovú recepciu, informácie pre turistov a mnohojazyčný personál. Príchody do hotela sú možné do 11:00.
9. B&B Casa Vicenza

9. B&B Casa Vicenza

POLOHA: „B&B Casa Vicenza“ je malý dom, kde sa môžu hostia cítiť ako doma. Skladá sa zo 4 poschodí, nemá výťah. Nachádza sa v centre Ríme, v blízkosti je centrálna stanica.

UBYTOVANIE: Všetky izby majú súkromnú kúpeľňu so sprchou a sušičom na vlasy, TV (LCD), telefón, pripojenie na internet cez Wi-Fi, TV na vyžiadanie, súkromný minibar, elektronický trezor, klimatizácia.

STRAVOVANIE: Raňajky sa podávajú od 7:30 do 9:30.

EXTERIÉR: Dom je situovaný za hlavnou železničnou stanicou „Roma Termini“ a odtiaľ je možné zastihnúť všetky autobusy a metro smerujúce do mesta. Je možné sa prejsť ku kostolu St. Mary Major, Colosseum a Cisárske fórum.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: 3 spálne sa nachádzajú na štvrtom poschodí bez výťahu. K dispozícii je kuchyňa s chladničkou slúžiaca na samoobslužné raňajky. Príchod je možný od 6:00. 
10. B&B Hotel Mamiani

10. B&B Hotel Mamiani

POLOHA: Tento útulný hotel sa nachádza blízko železničnej stanice Termini. Okolo hotela sa nachádza Bazilika di Santa Maria Maggiore, divadlo Ambra Jovinelli, Koloseum a bazilika di San Giovanni v Laterano, ktoré sú jednými z hlavných atrakcií Ríma.

UBYTOVANIE: Izby sú pohodlné a sú zariadené síce jednoducho, ale so všetkým, čo hosť potrebuje. Všetky izby majú privátnu kúpeľňu so sprchou a sušičom na vlasy, klimatizáciu, satelitnú TV, trezor, pripojenie na internet cez Wi-Fi, mini-bar, telefón a dvojité okná.

STRAVOVANIE: Hotel nemá reštauráciu, ale má miestnosť kde je možné raňajkovať.

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Hotel ponúka – 24-hodinovú recepciu, informácie pre turistov, mnohojazyčný personál, trezor, izbový servis, práčovňu. Domáce zvieratá sú dovolené. Príchod do hotela od 14:00.
prejsť na stránku: [1] 2 3

NAJ.sk
webdesign © bart.sk