Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Lazio

Lazio

Región vo svete známy vďaka slávnemu futbalovému klubu je plný kontrastov, kde na jednej strane stojí bohaté hlavné mesto Talianska - Rím a na strane druhej chudobný a riedko osídlený zvyšok Lazia, ktorý sa nedokáže vymaniť z tieňa hlavného mesta. Krajina prechádza od mierne zvlnených zelených pahorkov na severe cez nevľúdne hornaté časti až po atraktívnejšie oblasti juhu v okolí stredísk Anzio a Netuno, kde nájdete prekrásne pláže. Samotné mesto Rím ponúka také množstvo historických pamiatok, aké nenájdete na jednom mieste nikde inde na svete.Rím - Ostia Lido

Rím - Ostia Lido

Rím, starobylé historické mesto, ktorého návšteva vo Vás zanechá hlboké spomienky. Koloseum, bazilika Sv. Pavla, Fora Romana, budovy starého Rímskeho parlamentu, Lateránska bazilika, Španielske schody, rímske baziliky, rímske fontány a mnohé ďalšie minulosťou dýchajúce pamiatky. V centre mesta je presun možný iba príslušnými linkami mestskej dopravy (metro).

25 km od Ríma je mestečko Lido di Ostia a jej pláže, ktoré sú obľúbeným miestom rímanov. Moderné mestečko leží na pobreží Tyrhénskeho mora a uchováva prekrásne ruiny približne zo 4. storočia pred naším letopočtom. Pri Rímskej bráne môžeme nájsť Kúpele Neptúna. Rozlohou je mesto Ostia tri krát väčšie ako Pompeje. Mnoho tovaru, ktoré Rím získal zo svojich kolónií a provincií sa nachádzajú v Ostii.
Vzdialenosť: - z Bratislavy 1170 km, - z Banskej Bystrice 1378 km, - z Košíc 1568 km.
Železničná stanica: Pomezia 40 km.

 prejsť na stránku: [1]
1. Country Club Castelfusano

1. Country Club Castelfusano

Obľúbený, výborne vybavený turistický komplex má rozlohu 33 hektárov a nachádza sa v srdci Pineta di Castelfusano, v starovekom poľovníckom veľkostatku princov z rodu Chigi. Predstavuje ideálne miesto pre kohokoľvek, kto túži spojiť kultúru a prírodu v jedno. Počas dňa je ideálnym východiskovým bodom pre nezabudnuteľné návštevy “večného mesta“ Rím, ale i pre príjemné kúpanie v mori, večer sa stáva útočiskom v zeleni pred hlučnou premávkou.

PLÁŽ: 1,5 km piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis za poplatok. Kyvadlová doprava zdarma.

CENTRUM: cca 1,5 km od centra Lido di Ostia, 25 km Rím (výborné vlakové spojenie, bezplatná doprava na železničnú stanicu).

UBYTOVANIE: turistická dedina so 420 bungalovmi a hotelovými izbami situovanými v tzv. „Casale“ (dvory) dokáže spolu prichýliť až do 2000 osôb. V areáli sa tiež nachádza kemping, mobilhomy a luxusné bungalovy (bližšie info v CK). Jednoduché ale funkčné ubytovanie umožňuje vychutnať si príjemné chvíle v neformálnom, medzinárodnom prostredí plnom mladých ľudí z celého sveta.

Hotelový typ:
Casale delle Mimose (Dvor mimóz) - izby Standard: 31 viaclôžkových izieb zariadených jednoduchým, ale funkčným spôsobom a vybavených kúpeľňou, trezorom a chladničkou.
Casale delle Rose (Dvor ruží) - izby Superior: kompletne renovovaný, ponúka hotelový komfort, avšak dbá na udržanie charakteru starobylej hospodárskej stavby. 23 izieb je vybavených kúpeľňou, TV, trezorom a chladničkou.

Bungalovy: 420 štvorposteľových izieb v drevených bungalovoch situovaných v srdci turistickej dedinky, v tieni storočných stromov. Sú zariadené dvoma poschodovými posteľami, kúpeľňou, kúrením/klimatizáciou, chladničkou, trezorom a verandou. Môže v nich bývať až 1680 osôb. Vďaka svojej kapacite predstavujú ideálny cieľ i pre veľké skupiny.

STRAVOVANIE: kontinentálne raňajky v cene. Možnosť polpenzie/plnej penzie na vyžiadanie (za poplatok). Počas obeda je reštaurácia otvorená iba skupinám s počtom najmenej 20 osôb, ktoré si ho rezervovali.

VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia, trezor na recepcii, reštaurácia, pizzeria s pecou na drevo (otvorená od marca do októbra), kamerový systém, počítač s internetom pri recepcii, Wi-Fi, supermarket, lekáreň, práčovňa (za poplatok), bar s biliardom, TV miestnosť, miestnosť na relax s vírivkou (vstup možný v letnom období), spoločenská sála a bazár. Zvieratá nie sú povolené. Kyvadlová doprava k najbližšej železničnej stanici zdarma, na letisko Rím Fiumicino/Ciampino (za poplatok).
ŠPORT A ZÁBAVA: 25-metrový bazén (vstup zdarma v období máj-október), 50-metrový bazén (otvorený v júli a auguste), multifunkčné ihriská na tenis, futbal a volejbal, pri vonkajšom kine sa v období jún až september konajú letné animácie a rôzne zábavné predstavenia, diskotéka pod holým nebom (júl, august). Sála hier a požičovňa bicyklov (za poplatok).
PARKOVISKO: veľké vnútorné parkovisko pre osobné autá a autobusy zdarma.

NÁSTUPNÉ DNI:ľubovoľné, príchod 13:00 - 22:00, odchod do 10:00, min. 3 noci (pobyt na 1 noc za príplatok).
prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk