Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Kalábria

Kalábria

V súčasnosti zaostalá a vinou vysťahovalectva riedko osídlená poľnohospodárska oblasť, ktorá bola paradoxne v staroveku bohatou a vyspelou gréckou kolóniou. Turistov láka predovšetkým dobrosrdečnosťou miestnych ľudí a nádhernou prírodnou scenériou s množstvom útesov, zálivov a strmým pobrežím, na ktorom sú skryté pláže a prekrásne jaskyne. Kalábria je z východu obmývaná Iónskym a zo západu Tyrhenským morom. Pobrežie Iónskeho mora je menej zaľudnené a turisti sem prichádzajú najmä kvôli pozostatkom antických osád, ktoré boli kedysi mocnými mestskými štátmi. Predkami miestnych obyvateľov boli Feníčania, Gréci, Rímania, Normani a Arabi. Najviac návštevníkov však priťahujú brehy Tyrhenského mora so svojimi strmými útesmi a skalnatými zátokami, ktoré ešte masová turistika neobjavila.Diamante - Cirella

Diamante - Cirella

Diamante je očarujúce mestečko, ktoré je známe pestovaním feferoniek. V septembri sa tu každoročne koná feferonkový festival a je tu množstvo obchodíkov, kde sa dajú kúpiť suveníry s papričkami, najmä likéry. Mesto je starobylé, s krásnymi plážami, lemovanými palmovou promenádou obklopenou útulnými kaviarňami a obchodíkmi so suvenírmi. K prechádzke patrí aj romantická atmosféra malého prístavu a úzkych uličiek vyzdobených tzv. Murales - maľbami na stenách starých domov, na ktorých vzniku sa podieľalo 180 maliarov z celého sveta. Tradícia Murales pokračuje a naďalej sem prichádzajú maliari a ozdobujú mesto ďalšími maľbami.

Zhruba 4 km severne od centra Diamante leží malé turistické stredisko Cirella, nad ktorým sa nachádza už dnes opustené historické mesto. Pobrežie zdobí i malý ostrov Cirella (1,5 km od pobrežia).prejsť na stránku: [1]
1. Hotel Parthenius

1. Hotel Parthenius

Nedávno zrekuonštruovaný hotel sa nachádza priamo pri mori na pobreží tzv. Cedrové riviéry. Svojim hosťom ponúka príjemné a rodinné prostredie. K dispozícii má 30 izieb.

Pláž:
450m, jónske more, pláž je z jemného štrku a kamienkov, plážový servis (slnečník, kreslo a lehátko/izba).

Ubytovanie:
Hotelové izby sú 2-4 lôžkové, vybavené sociálnym zariadením, klimatizáciou, TV, telefónom, minibarom a sušičom na vlasy. Niektoré izby sú s balkónom.

Stravovanie:
Plná penzia alebo polpenzia, kontinentálne raňajky formou bufetu, obed a večera servírovaná, výber z dvoch druhov jedál (prvého a druhého chodu), 2 druhy príloh, ovocie alebo dezert. 1/2 l vody, 1/4 l vína.

Vybavenie a služby:
recepcia, reštaurácia, americký bar, bar, za poplatok je k dispozícii práčovňa, stráženie detí, možnosť požičania auta, motorky alebo bicykla. Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava:
bazén, animácie, miniklub (od 1.6. - 30.9.).

Parkovisko:
nestrážené

Nástupné dni:
príchod v sobotu po 17:00, odchod v sobotu do 10:00.
CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s plnou penziou na osobu a 7 nocí, klimatizácia, plážový servis (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážové kreslo/izba), vstup do bazéna a animácie (1.6.-30.9.), parkovisko.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: postieľka 50 €/týždeň.
DETI do12 rokov: na 3. a 4. lôžku zdarma v izbe s dvoma dospelými.
2. Villaggio Rezidencia Holiday Beach****

2. Villaggio Rezidencia Holiday Beach****

POLOHA: Villaggio obkolesené zeleňou sa nachádza na okraji mestečka cca 100-150 m od pláže a cca 1 km od malého turistického mestečka Cirella, nad ktorým sa na kopci nachádza dnes už opustené historické mestečko a cca 1,5 km od malého ostrova Isola di Cirella a cca 4 km od centra Diamante.

PLÁŽ: tyrhénske more, vzdialenosť od pláže cca 150 m, pláž je z malých kamienkov, plážový servis za poplatok (1 slnečník + 2 plážové stoličky), sprchy, vodné bicykle, kanoe, plážový volejbal, plážový mikrobus, z villaggia na pláž vedie podchod pod cestnou komunikáciou.

UBYTOVANIE: Vo villaggiu sa nachádzajú prízemné apartmány s terasou alebo poschodové vilky s balkónom. Majú chladničku bez mrazničky, klimatizáciu, trezor, TV, sociálne zariadenie, sušič na vlasy a balkón alebo terasu.
Typ A pre 2-3 osoby: obývacia miestnosť bez kuchynského kúta s manželskou posteľou a rozkladacím lôžkom pre 1 osobu.
Typ B pre 3/4/5 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom (väčšinou v skrini)  a rozkladacím gaučom alebo s vysúvacím dvojlôžkom alebo poschodovou posteľou, spálňa s manželskou posteľou a 1 lôžkom.
Typ C pre 6/7 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a s vysúvacím dvojlôžkom alebo poschodovou posteľou, spálňa s manželskou posteľou, malá izba s 2 lôžkami, 7. rozkladacie lôžko sa dá umiestniť v obývacej miestnosti.

STRAVOVANIE: individuálne

VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia, parkovisko, bankomat, bar. V blízkosti sa nachádza supermarket a reštaurácia s pizzériou. Delegát v oblasti je klientom k dispozícii podľa potreby. Menšie zvieratá sú povolené na vyžiadanie (za poplatok).

ŠPORT A ZÁBAVA: bazén, bazénu s hydromasážou spojený s detským bazénom, detský kútik, stolný tenis, bocce, cca 200 m od villaggia tenisový kurt a futbalové ihrisko, plážový volejbal, animácia a miniklub v talianskom jazyku.

PARKOVISKO: áno

NÁSTUPNÉ DNI: príchod v sobotu po 17:00, odchod v sobotu do 10:00

KÓD: TYR002D

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk