Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Ischia

Ostrov Ischia

Ostrov sopečného pôvodu ležiaci na začiatku Neapolského zálivu. Sever ostrova s vinicami, ovocnými sadmi a píniovými hájmi a juh s Poseidonovými záhradami sú veľmi príjemným miestom na strávenie dovolenky. Navyše na ostrove sa nachádzajú horúce a mierne rádioaktívne pramene, ktoré sú vhodné na liečbu reumatizmu.Sant´Angelo

Sant´Angelo

Vďaka prevažne hornatému povrchu, je známa ako "Švajčiarsko ostrova Ischia".  Okrem dubových lesov a jaskýň, kde sa aj cez leto udržiava sneh, tu nájdete obrovské skaly. Na jednej z nich je postavený kamenný dom "casa di pietra", ktorý je na mnohých pohľadniciach. Jediným pobrežným strediskom je Sant´Angelo s množstvom hotelov, termálnych záhrad a súkromných domov. Centrom tohto strediska je krásne námestie Trofa, za ktorým sú stará rybárske domčeky v pastelových farbách a úzke uličky s množstvom butikov, obchodíkov s ručne robenou bižutériou a keramikou, príjemných reštaurácií a kaviarní. Vzdialenosť: - z Bratislavy  1 388 km, - z Banskej Bystrice 1 569 km, - z Košíc 1 765 km.prejsť na stránku: [1]
2. Hotel Penzión Casa Nicola**

2. Hotel Penzión Casa Nicola**

Malý rodinný penzión postavený pred viac ako 50 rokmi, leží v centre mestskej časti Succhivo a skladá sa z niekoľkých budov. Bol postavený medzi prvými hotelmi v tejto časti, v tradičnom štýle ostrova a nachádza sa v južnej časti, iba 800 m od presláveného rybárskeho mestečka Sant´ Angelo medzi pomarančovníkmi a vinicami.

PLÁŽ: cca 800 m piesočná pláž Cava Grado v mestečku Sant´Angelo, časť pláže voľná, časť s plážovým servisom (za poplatok).
UBYTOVANIE: 20 elegantných a príjemných izieb, vybavených telefónom, centrálnym kúrením a kúpeľňou so sprchou. Väčšina izieb má balkón alebo terasu, niektoré s výhľadom na more. Trezor, ventilátor a klimatizácia možné na vyžiadanie (za poplatok).

STRAVOVANIE: polpenzia, na vyžiadanie vegetariánska alebo bezlepková kuchyňa. Raňajky rozšírené kontinentálne servírované (pečivo, maslo, džem, čokoláda, syr, jogurty, croissanty). Večera výber z 2 druhov jedál 1. a 2. chodu, zeleninový šalát a dezert. Nápoje nie sú zahrnuté v cene.
VYBAVENIE A SLUŽBY: vstupná hala s TV, bar, neďaleko sa nachádza internetová kaviareň (za poplatok). Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).
ŠPORT A ZÁBAVA: vonkajší bazén s termálnou vodou 36-38°C, malý vnútorný bazén s termálnou vodou, tenisový kurt (za poplatok).
PARKOVISKO: verejné, nestrážené.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, nedeľa ( na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 14:00-20:00, odchod do 9:00, min. 3 nocí (okrem mesiaca august).

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk