Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Apúlia

Apúlia

Územie dnešnej Apúlie bolo považované za strategicky dôležité a snažili sa ho ovládnuť snáď všetky významné mocnosti, vystriedala sa tu nadvláda Grékov, Ríma, Arabov i Španielov. Všetci tu zanechali svoje stopy, či už v architektúre, miestnej kuchyni alebo v mentalite ľudí samotných. Nepochybne najkrajšou oblasťou Apúlie je polostrov Gargáno, ktorý je geograficky a kultúrne úplne odlišný od zvyšku Apúlie. Rozprávkovo krásne členité pobrežie s množstvom zátok, tyrkysovo-modré more a biele skalné útesy robia z Gargána obľúbený cieľ dovolenkárov. Práve kvôli veľkému prílivu turistov bol v roku 1991 celý polostrov vyhlásený za národný park, aby nedochádzalo k nekontrolovateľnému rozvoju turistického ruchu a zničeniu doposiaľ neporušenej a kľudnej krajiny.Otranto

Otranto

Historické mestečko žijúce prevažne nočným životom. V historickom centre je široký výber výborných rybacích reštaurácií a barov. Nachádza sa tu hrad z 15. storočia. V katedrále, ktorá sa stala vzorom všetkých sakrálnych stavieb 11. storočia, sú uchované pozostatky obyvateľov mesta. Tiež vás tu očarí mozaika z obdobia stredoveku.
Pozdĺž leží Santa Maria di Leuca "špička talianského podpätku". Tento mys je nazvaný podľa bielej vápencovej skaly. Mestečko má krásnu promenádu vedúcu k turistickému prístavu. Západne od mysu ležia malé prímorské kúpele. Zážitkom sú plavby na člne pozdĺž veľmi členitého pobrežia s početnými jaskyňami.prejsť na stránku: [1]
1. Village Koinè

1. Village Koinè

Rezort sa nachádza len 2 km od mesta Otranto a blízko chránenej oblasti jazier Alimini. Je obklopený nádhernou prírodou Salenta a ideálnym východzím bodom na rôzne výlety, na miesta ako napríklad Lecce, Gallipoli či Santa Maria di Leuca. Takže toto miesto ulahodí aj ľuďom, ktorí majú túžbu objavovať krásy okolia. Najbližšie letisko je v Brindisi a je vzdialené 90 km.

PLÁŽ: 4000 m od rezortu sa nachádza piesočnatá pláž s krištáľovo čistým morom. Hostia rezortu majú rezervovanú časť s plážovým servisom (1 slnečník a 2 lehátka/izba). Možnosť plávania je aj 500 m od rezortu, kde sa nachádzajú malé skalnaté zátoky. Plážové uteráky sú za poplatok (na mieste).

CENTRUM: 2 km Otranto.

UBYTOVANIE: k dispozícii je 82 izieb, ktoré sú vhodné pre 2-4 osoby. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou so sušičom na vlasy, TV, klimatizáciou a telefónom. Detská postieľka je na vyžiadanie (za poplatok na mieste). K dispozícii sú aj 4 izby pre imobilných hostí (len dvojposteľové).

STRAVOVANIE: plná penzia. Jednotlivé jedlá zahŕňajú predjedlá formou bufetu a hlavné chody, ktoré sú servírované. Voda a víno je zahrnuté v cene. K dispozícii je hlavná reštaurácia a „indiánska“ reštaurácia pre deti. Pripravované sú rôzne tématické večery, ukážky varenia, gala večere alebo tzv. „Happy hours“ pred odchodom.

VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia, 2 bary, neobmedzená doprava na pláž (zastávka 25 m od rezortu), požičiavanie horských bicyklov, taxi, predaj novín, potápačské a tenisové centrum (pre hostí rezortu za zvýhodnené ceny), možnosť zabezpečenia rôznych výletov a exkurziií. V blízkosti je viacero kostolov a najbližšia kaplnka je vzdialená len 500 m. Zvieratá nie sú povolené.

ŠPORT A ZÁBAVA: relaxačná zóna s lehátkami, altánok, bazén pre dospelých aj deti, detské ihrisko, futbalové ihrisko s pieskom, plážový tenis, plážový volejbal, amfiteáter, mini klub a junior klub v stanovených časoch v rezorte aj na pláži.

PARKOVISKO: nestrážené.

NÁSTUPNÉ DNI: nedeľa, príchod 17:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

KOD: APU140008E

2. Alimini Villiage

2. Alimini Villiage

Jedná sa o jedno z najznámejších a najnavštevovanejších villaggií na Apúlii. Nachádza sa kúsok od mora medzi nádhernými záhradami, cca 10 km od Ortana a 90 km od Brindisi. 

Pláž:
pri pláži, piesočná pláž, súkromná pláž s plážovým servisom (slnečník + 2plážové lehátka).

Ubytovanie:
Hotelové izby: 2-3 lôžkové, sociálne zariadenie, TV, telefón, klimatizácia, minibar (na vyžiadanie, za poplatok), trezor. Väčšina izieb má malú terasu s posedením.

Stravovanie:
HB - raňajky, večera formou bufetu, vrátane nápojov (nealko, voda, víno). All Inclusive - raňajky, obed, večera formou bufetu, nealko, minerálna voda, pivo, víno k jedlu. Konzumácia Open bar - nealko nápoje, minerálka, ovocné džúsy, pivo, víno, čaj, káva, miestne likéry. V hlavnej reštaurácii - jedlo formou bufetu, nealko nápoje, voda, víno. Večera je 2x týždenne špeciálna - ochutnávka miestnej kuchyne. Vybavenie a služby:
bar, reštaurácia, recepcia, WiFi, parkovisko, novinový stánok, tabak, obchodík s lokálnymi suvenírmi, vonkajšie pódium pre večerné predstavenie, zasadacia miestnosť, zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava:
bazén so sladkou vodou a časťou vyhradenou pro deti s hlbkou vody 50 – 60 cm, 5 tenisových kurtov, streetball, ihrisko na minifotbal, plážový tenis, plážový volejbal, spinning, aquagym, aerobic, stolný tenis, vodné pólo, petanque, šípky, lukostrelba, kyte, windsurfing, golf, potápanie, animačné programy –Bimbo Village. Mini Bimbo (0-1,99 rokov) – sterilizátory, ohrievanie fľaší, varná doska, mikrovlnná rúra, mixér,chladnička. Potraviny ako vývar, zeleninová polievka, čerstvé ovocie, mäso, ryby, kojenecká výživa, mlieko, sušienky, jogurt, voda, ovocné šťavy alebo i plienky, stráženie detí, herňa, Baby Bimbo (3 – 6 r.) a J Bimbo (6 – 12 r.), AW Young Village (13- 17 let) – športové kurzy, hry.

Parkovisko:
áno

Nástupné dni:
príchod  po 16.00.hod., odchod do 10.00.hod.
CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou na osobu a pobyt, voda a víno k jedlu, športové zariadenia, animácie, parkovisko.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: All inclusive 140 €/osoba/týždeň (14.6.-6.9.), 93 €/osoba/týždeň (v ostatných termínoch), platba na mieste: služba Mini Bimbo 60 €/dieťa/týždeň.
DETI DO 2 ROKOV: zdarma na 3. a 4. lôžku v izbe s dvoma dospelými.
DETI DO 12 ROKOV: zdarma na 3. lôžku v izbe s dvoma dospelými.
ŠPECIÁLNA AKCIA: 1 dospelý a 1 dieťa 2-12 r. zľava 50% pre dieťa na 2. lôžku (do 12.7. a od 30.8.).
3. Rezidencia Villa Belvedere***

3. Rezidencia Villa Belvedere***

Dvojposchodová rezidencia sa nachádza v tichšej časti mestečka Otranto, v panoramatickej pozíciis prekrásnym výhľadom na záliv a historické centrum, priamo nad piesočnatou plážou a cca 200 metrov od promenády a historického centra.

Pláž:
priamo pri pláži (cca 20 schodov). Dlhá pláž s jemným svetlým pieskom vzdialená len pár krokov od rezidencie. Pre milovníkov potápania a šnorchlovania sú v okolí aj divoké skalné útesy s morskými jaskyňami.

Centrum:
200 m od promenády a historického centra Otranto.

Ubytovanie:
všetky apartmánz sú priestranné, vkusne a komfortne zariadené a disponujú vybaveným kuchynským kútom v obývacej miestnosti, vlastným sociálnym zariadením, TV a parkovacím miestom. Klimatizácia možná za poplatok (nutné rezervovať vopred). Väčšina s priestrannou terasou so záhradným nábytkom. Apartmány bez terasy majú veľké okná s prekrásnym výhľadom na záliv.
Apartmány VIP (za príplatok na vyžiadanie) majú garantovanú terasu s výhľadom na more a garáž. 
Typ B1 pre 3 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 1
 osobu, spálňa s manželskou posteľou. 
Typ B2 pre 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou. 
Typ C1 pre 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou a spálňa s dvomi lôžkami.
Typ C2 pre 6 osôb: obývacej miestnosti s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a spálňa s dvomi lôžkami.


Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
práčovňa, v blízkosti sa nachádza supermarket, bary, reštaurácie a obchody rôzneho druhu.
Malé zvieratá povolené za poplatok (na vyžiadanie).


Šport a zábava:
 Átrium vhodné pre aerobik v areáli rezidencie.

Parkovisko:
uzavreté parkovisko, vyhradené 1 parkovacie miesto/apartmán, apartmány VIP garáž.

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00 – 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

KÓD: APL020C

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, parkovisko.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) typ B 20 €/apartmán, typ C 30 €/apartmán, klimatizácia 30 €/apartmán, pobytová taxa (max. 7 dní) 1 €/osoba nad 12 r./deň.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: posteľná bielizeň 10 €/manželská posteľ/výmena, 5 €/samostatné lôžko/výmena, uteráky 10 €/osoba/výmena, malé zvieratá 40 €/pobyt, prístelka 10 €/deň, postieľka 5 €/deň.
KAUCIA: 150 €

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk