Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Ischia

Ostrov Ischia

Ostrov sopečného pôvodu ležiaci na začiatku Neapolského zálivu. Sever ostrova s vinicami, ovocnými sadmi a píniovými hájmi a juh s Poseidonovými záhradami sú veľmi príjemným miestom na strávenie dovolenky. Navyše na ostrove sa nachádzajú horúce a mierne rádioaktívne pramene, ktoré sú vhodné na liečbu reumatizmu.Ischia

Ischia

Je centrom ostrova a leží v severnej časti. Časť Ischia Porto je pomenovaná podľa prístavu, druhá časť Ischia Ponte sa nachádza neďaleko Aragónskeho hradu, ktorý je najväčšiou atrakciou ostrova, známy veľkolepou históriou. V súčasnosti je Ischia moderným nákupným a rekreačným centrom s množstvom obchodov, galérií, vinární, kafetérií, reštaurácií a hotelov, ale tiež borovicových parkov a zelene.
Vzdialenosť: - z Bratislavy 1 380 km, - z Banskej Bystrice 1 560 km, - z Košíc 1 757 km.prejsť na stránku: [1] 2
1. Hotel Aragonese***- Ischia Ponte

1. Hotel Aragonese***- Ischia Ponte

Príjemný rodinný hotel sa nachádza v obci Ischia Ponte, len niekoľko minút pešou prechádzkou do historického centra mestečka i k impozantnému Aragonskému hradu. Jeho výhodou je pokojná ale zároveň centrálna pozícia.

Pláž:
cca 600 m piesočná pláž „dei Pescatori“, cca 1 km a 150 schodov sa nachádza druhá pláž „Cartaromana“ s termálnymi prameňmi a prekrásnym výhľadom na protiľahlý Aragonský hrad. Možnosť vziať si taxi loďku (za poplatok). Časť pláže voľná, časť s plážovým servisom za poplatok. 

Centrum:
cca 400 m od historického centra.

Ubytovanie:
2-4 lôžkové izby majú vlastnú kúpeľňu, telefón, TV, väčšina má balkón alebo terasu. Izby s panoramatickým výhľadom alebo výhľadom na bazén možné za poplatok. 
Izby Family pre 4 osoby majú dve spálne a 2 kúpeľne.

Stravovanie:
polpenzia, na mieste možnosť doobjednať si plnú penziu. Kontinentálne raňajky (pečivo, maslo, marmeláda, sucháre, saláma/šunka, syr, káva, cappuccino, čaj, mlieko, džús, na vyžiadanie vajíčka, ovocie atď.), večere - servirované, jednotné menu (1. chod, 2. chod s prílohou, dezert, na vyžiadanie možné variácie).

Vybavenie a služby:
spoločenská miestnosť s TV, reštaurácia, bar, slnečná terasa. Neďaleko hotela sa nachádza autobusová zastávka, potraviny, trafika. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie, nemajú prístup do spoločných priestorov. 

Šport a zábava:
vonkajší termálny bazén s teplotou vody 34°C s vybavenou terasou.

Parkovisko:
menšie vnútorné parkovisko (zdarma), možnosť parkovania pred hotelom na ulici.

Nástupné dni:
sobota  (na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 17:00 - 20:00, odchod do 9:00, min. 3 nocí (okrem mesiaca august).

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou na osobu a pobyt v príslušnej izbe, TV, telefón, vstup do bazéna, Wi-Fi.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: 1/1 izba 65 €/osoba/týždeň, výhľad na bazén 16 €/osoba/týždeň, panoramatický výhľad 16 €/osoba/týždeň.
DETI DO 2 ROKOV: zdarma bez nároku na lôžko v izbe s dvoma dospelými.
DETI DO 12 ROKOV: zdarma na 3. lôžku v izbe s dvoma dospelými.
Pozn.: Izba Family: možná len pre 4 osoby: 2 x plná cena a 2x zľava 10%.
2. Il Moresco Grand Hotel*****

2. Il Moresco Grand Hotel*****

Poloha: Hotel sa nachádza v prekrásnom kúte ostrova, Lido, v zelenom parku, ktorý obklopuje termálny bazén. Niekoľko krokov od hotela je hotelová pláž a neďaleko Corso Vittoria Colona, najobľúbenejšia ulica ostrova.

Vybavenie: Obdivuhodná maurská architektúra, vkusné interiéry, perfektne zariadené kúpele, dôkladné služby, ktoré uspokoja každé prianie, prispievajú k tomu, že Hotel Il Moresco navštevujú klienti z celého sveta. Termálna voda obohatená o minerálne soli, sulfáty, alkália a jód je odoberané priamo z termálnych prameňov s teplotou 40°C. Príjemné chvíle počas pobytu strávite v slnečných kútoch parku, snackbare neďaleko bazénu, na priestrannej terase a v piano bare.

Stravovanie: Reštaurácia La Pergola, pri bazéne, ponúka široký výber jedál, pripravených z čerstvých prírodných produktov s nevyčerpateľnou fantáziou a podávané s pohárom chutného vína. Možnosť polpenzie alebo raňajok. Raňajky formou bufetu, večere výber z niekoľkých menu + bufet.

Ubytovanie: Pri zariadzovaní izieb a apartmánov sa zohľadňovali všetky detaily, ktoré môžu prispieť k prežitiu príjemnej dovolenky. V hoteli sú izby rôznych typov, ale všetky majú balkón alebo terasu s výhľadom na záhradu alebo more. 56 izieb je typu Snadard, 4 junior suite, 3 suite a 4 1/1.
Izba Standard: 18 m2 - klimatizácia, TV SAT, minibar, trezor, telefón, malý balkón.
Izba Comfort: 24 m2 - balkón alebo terasa, výhľad do záhrady alebo čiastočný výhľad na more, klimatizácia, TV SAT, minibar, trezor, telefón.
Izba Superior: 29 m2 - sú umiestnené na vyšších poschodiach s balkónom alebo s terasou s priamym alebo čiastočným výhľadom na more,

klimatizácia, TV SAT, minibar, trezor, telefón.
Izba Junior Suite: 32 m2 - obývací kút, balkón alebo terasa s priamym alebo čiastočným výhľadom na more, klimatizácia, TV SAT, minibar, trezor, telefón.
Izba Suite (v záhrade alebo vo veži): 55 m2 - na prízemí vo vile "Moreschino" alebo vo veži "Torre" s pristrannou obývacou miestnosťou, spálňa, dve kúpeľne, vaňa s jacuzzi, cd stereo, súkromná záhrada na prízemí alebo panoramatická terasa vo veži, klimatizácia, TV SAT, minibar, trezor, telefón.
Izba 1/1: 17 m2 - klimatizácia, TV SAT, minibar, trezor, telefń, malý balkón.
3. Hotel Continental Mare****

3. Hotel Continental Mare****

Poloha: Vďaka svojej polohe na útese ponúka nádherný výhľad na Neapolský záliv.

Vybavenie: Pre tých, ktorý chcú odbúrať napätie všedných dní pomocou masáží a iných moderných liečebných procesov, sú k dispozícii kúpele v Hotel Continental Terme, kde sa dostanete pomocou bezplatnej kyvadlovej dopravy. V ponuke sú kúpele (bahenné kúpele, ozonoterapia, aerosolterapia, atď.), fyzioterapia, fitness a salón krásy.

Stravovanie: Možnosť polpenzie a plnej penzie.

Ubytovanie: Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, mini barom, SAT TV, telefónom, trezorom a fénom. Nadštandardné izby majú výhľad na more a junior (rodinné) apartmány majú priestranný sedací kút. Mnohé izby sú z balkónom alebo terasou.

4. Hotel Parco Cartaromana ***

4. Hotel Parco Cartaromana ***

Poloha: Hotel sa nachádza v zátoke Cartaromana v historickom centre Ischia Ponte, s krásnymi výhľadmi na Aragónsky hrad a Neapolský záliv. Hotel je vzdialený 2 km od prístavu Ischia Porto a modernej časti mesta, kam jazdia pravidelné autobusové spoje. V blízkosti hotela sa nachádza krásna zátoka Baia di Cartaromana a autobusová zastávka.

Vybavenie: K dispozícii sú 2 vonkajšie bazény, 1 krytý s hydromasážami, 4 slnečné terasy s lehátkami, 2 tenisové kurty, reštaurácia, lounge bar (otvorený 24 hodín), recepcia, parkovanie - zdarma.

Ubytovanie: Každá z izieb stredomorského štýlu má svoju terasu. Niektoré sú s priamym výhľadom na Aragónsky hrad a záliv. Izby sú vybavené TV/sat, TEL, stropný fén, topenie, kúpeľňa so sprchovacím kútom, sušič na vlasy. Hotel ponúka izby vhodné pre rodiny s deťmi s názvom Family.

Stravovanie: Stravovanie je v hotelovej panoramatickej reštaurácii s typickou talianskou kuchyňou. Stravovanie prebieha formou predkrmu (cestoviny), hlavného jedla (ryby / mäso), dezertu ( napr. jeden z miestnych typických zákuskov - pastiera), výber z vín.
Raňajky - výber z bufetu. Večere - výber z 3 menu.

Vzdialenosti: od mora 600 m, od Ischia Porto 2 km, od Ischia Ponte - centrum 500 m, autobusová zastávka priamo pri hoteli, zátoka / pláž Cartaromana 600 m.

5. Grand Hotel Excelsior*****

5. Grand Hotel Excelsior*****

Poloha: Hotel je u miestnený uprostred zelene plnej kvetov, s očarujúcim výhľadom na Neapolský záliv. V blízkosti sa nachádza promenáda Corso Vittoria Colonna a nákupná zóna .

Vybavenie: Medzinárodnej klientele hotel ponúka príjemný pobyt v zariadení vysokej kvality, exkluzívnu hotelovú pláž, salón krásy a kúpele, vynikajúcu kuchyňu v reštaurácii s panoramatickou terasou, 2 bazény (jeden vnútorný, jeden vonkajší), piano bar, fitness centrum, súkromné parkovisko, 78 izieb a apartmánov, niektoré s výhľadom na more, niektoré na borovicový park. Kúpele poskytujú klientom možnosť využitia Beauty balíka: lekárska prehliadka, 5 bahenných kúpeľov s termálnou sprchou, 5 termálnych liečebných procedúr, 5 masáží celého tela.

Stravovanie:
raňajky formou bufetových stolov a večera

Ubytovanie:
Všetky izby sú renovované s klimatizáciou, mini barom, SAT TV, telefónom, trezorom a fénom na vlasy. Nadštandardné izby a rodinné apartmány majú obývací kút a sú väčšie ako štandardné izby. V apartmánoch sa nachádza spálňa a obývacia izba a väčšinou sú umiestnené v podkroví, odkiaľ si môžete vychutnať nádherný výhľad na zámok Aragona, Capri a Vesuv.

6. Hotel Floridiana****

6. Hotel Floridiana****

Poloha: Historický hotel sa nachádza v strede pešej zóny v časti Ischia. 200 m od hotela sa nachádza pláž.

Vybavenie: Hotel je vybavený reštauráciou, snackbarom, termálnym bazénom, krytým bazénom, hydromasážou, konferenčnou miestnosťou, kúpeľmi, salónom krásy, masážami, fitness centrom, parkoviskom. Okolo bazénu sa rozprestiera záhrada s palmami a rôznofarebnými kvetmi.

Stravovanie: Reštaurácia sa výhľadom na bazén ponúka prvotriedne jedlá národnej aj medzinárodnej kuchyne. Snackbar pri bazéne ponúka široký výber ľahkých a rýchlych jedál.

Ubytovanie: V hoteli sa nachádza 52 dvojlôžkových izieb, 4 rodinné apartmány a 8 jednolôžkových izieb. Všetky sú moderne a komfortne zariadené.

7. Hotel Continental Terme****

7. Hotel Continental Terme****

Poloha: Tento fascinujúci hotel v juhoeurópskom štýle sa nachádza v časti Ischia v srdci ostrova Ischia. Nachádza sa v lokalite nazývanej „Fondo Bosso“, známej vďaka termálnemu zdroju, ktorý vyviera na osi spájajúcej vyhasnutú sopku Fiaiano s plážou „Fishermen´s Beach“ v Ischia Ponte. Je iba 100 m vzdialený od športového centra a hraničí s borovicovým lesíkom, ktorý je ideálnym miestom na prechádzka a jogging.

Vybavenie: Okolo hotel sa na ploche 30 000 m2 rozprestiera park, ktorý spolu s priestrannými interiérmi, butikmi a neobvykle širokou ponukou služieb vytvárajú miesto oddychu, pokoja a krásy. Hotel je vybavený salónikmi na oslavy a stretnutia, konferenčnými miestnosťami, spoločenskou miestnosťou a herňou, reštauráciou, priestrannou halou, americkým barom s terasou pri bazéne, piano barom. 5 termálnych bazénov rôznej veľkosti a s rôznou teplotou vody (28° - 37°) je umiestnených medzi okrasnými kríkmi a exotickými kvetmi v parku.
Vďaka prameňu „Tifeo“ si tu môžete zregenerovať svoje telo s pomocou najmodernejšej techniky: masáže, fyzioterapia a ostatné liečebné postupy, ktoré sú ušité na mieru každého hosťa skupinou špecializovaných lekárov.

Stravovanie: Reštaurácia s výhľadom na park ponúka možnosť ochutnať špeciality miestnej i medzinárodnej kuchyne. Možnosť polpenzie a plnej penzie.

Ubytovanie: Všetkých 244 izieb a apartmánov poskytujú lôžka pre 450 osôb. Sú moderne a komfortne zariadené podľa požiadaviek medzinárodnej klientely. Izby majú klimatizáciu, SAT TV, minibar, telefón, balkón alebo terasu s výhľadom na park alebo bazén.

8. Hotel Ambasciatori****

8. Hotel Ambasciatori****

Poloha: Hotel Ambasciatori sa nachádza priamo na pláži v Ischia Porto.

Vybavenie: V hoteli pocítite príjemnú rodinnú atmosféru spojenú s moderným komfortom. Nájdete tam terasy s výhľadom na more, elegantnú halu, bar, slnečnú terasu s termálnym bazénom a barom, vnútorný bazén s termálnou vodou a masážou, saunu.

Stravovanie: Možnosť polpenzie.

Ubytovanie: Všetky izby majú kúpelňu, balkón, telefón, SAT TV, minibar, kúrenie, klimatizáciu.

9. Hotel Mareblu****

9. Hotel Mareblu****

Poloha: Hotel s výhľadom na more má výhodnú pozíciu oproti zámku Aragonese Castle a ostrovčekov Vivara a Procida.

Vybavenie: V úplne zrenovovanom hoteli sa nachádza hala, bar, televízna miestnosť a herňa, výťah, 2 slnečné terasy, dobre vybavená telocvičňa, kúpele, súkromné parkovisko. Hotel má tiež k dispozícii 2 bazény, jeden s termálnou vodou z vlastného termálneho prameňa a s masážou a súkromnú pláž.

Stravovanie: Reštaurácia ponúka vynikajúce jedlá talianskej a medzinárodnej kuchyne. Možnosť polpenzie a plnej penzie.

Ubytovanie: Všetky izby majú súkromnú kúpelňu s vaňou alebo sprchou, klimatizáciu, telefón, rádio, SAT TV, minibar a fén.

10. Hotel Solemar Terme Beach & Beauty****

10. Hotel Solemar Terme Beach & Beauty****

Poloha: Nachádza sa neďaleko jednej z najkrajších pláží na Ischia Port, iba 50 m od exkluzívneho centra ostrova.

Vybavenie: V hoteli je k dispozícii hosťom klimatizovaná reštaurácia, americký bar, TV, výťah, hala, snackbar pri bazéne, trezor, panoramatická terasa s výhľadom na more, 2 vonkajšie bazény (menší s teplotou vody 36°, druhý 28°), parkovisko, súkromná pláž, cvičenie, každotýždenná zábava.

Stravovanie: V reštaurácii si môžete vychutnať výborné jedlá, raňajky formou bufetu. Možnosť polpenzie a plnej penzie.

Ubytovanie: V hoteli je 78 renovovaných izieb s telefónom, SAT TV, minibarom, fénom, sociálnym zariadením, klimatizáciou (1.6.-30.9.)a vykurovaním. Izby s výhľadom na more majú tiež stropné ventilátory.

prejsť na stránku: [1] 2

NAJ.sk
webdesign © bart.sk