Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Apúlia

Apúlia

Územie dnešnej Apúlie bolo považované za strategicky dôležité a snažili sa ho ovládnuť snáď všetky významné mocnosti, vystriedala sa tu nadvláda Grékov, Ríma, Arabov i Španielov. Všetci tu zanechali svoje stopy, či už v architektúre, miestnej kuchyni alebo v mentalite ľudí samotných. Nepochybne najkrajšou oblasťou Apúlie je polostrov Gargáno, ktorý je geograficky a kultúrne úplne odlišný od zvyšku Apúlie. Rozprávkovo krásne členité pobrežie s množstvom zátok, tyrkysovo-modré more a biele skalné útesy robia z Gargána obľúbený cieľ dovolenkárov. Práve kvôli veľkému prílivu turistov bol v roku 1991 celý polostrov vyhlásený za národný park, aby nedochádzalo k nekontrolovateľnému rozvoju turistického ruchu a zničeniu doposiaľ neporušenej a kľudnej krajiny.Gallipoli

Gallipoli

Prístavné historické mesto, gréckeho pôvodu, často nazývané Perla Iónskeho mora. Je pekne situované na skalnatom ostrove v Tarenskom zálive a je spojené mostom s moderným predmestím na pevnine. V posledný rokoch sa Gallipoli, pre svoje príjemné subtropické podnebie (leto trvá takmer 6 mesiacov) a pre svoju polohu na pobreží sa stáva obľúbeným cieľom návštevníkov z celého sveta. Milovníci nočného života si prídu na svoje v centre mesta, ktoré poskytuje dlho do noci otvorené obchody, bary, kluby, kiná, nočné podniky, divadlá, atd. Deti sa potešia návšteve aquaparku s rôznymi vodnými atrakciami. Nezabudnuteľné sú tiež čarokrásne západy slnka.prejsť na stránku: [1]
1. Rezidencia Baia Verde ***

1. Rezidencia Baia Verde ***

Rezidencia Baia Verde (Zelená zátoka) sa nachádza v modernom turistickom rezidenčnom letovisku Baia Verde, situovanom pozdĺž 1,5 km dlhej piesočnatej pláže na pobreží Jónskeho mora. V letovisku sa nachádzajú všetky služby a vybavenie potrebné pre strávenie príjemnej dovolenky, bary, reštaurácie, pizzérie, supermarkety a obchody.

Pláž:
200-500 m dlhá piesočnatá zátoka so svetlým jemným pieskom, 800 m súkromná pláž s plážovým servisom do 11.07. a od 29.08. v cene (1 slnečník a 2 plážové kreslá/apartmán).

Centrum:
2 km od centra Gallipoli.

Ubytovanie:
apartmány sa nachádzajú v jednoposchodových radových vilkách alebo malých dvojposchodových rezidenciách. Všetky sú vkusne a funkčne zariadené, vybavené kuchynským kútom v obývacej miestnosti, kúpeľňou, balkónom/terasou/predzáhradkou so záhradným nábytkom.

KÓD: APL017C

Typ B pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou. Typ C pre 6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
recepcia, bar na pláži.  Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).

Parkovisko:
súkromné, uzavreté, vyhradené 1 parkovacie miesto/apartmán.

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá/apartmán) v termíne 23.5.-11.7. a 29.8.-3.10., delegát (06.06.-11.7. a 29.8.-03.10.)
POVINNÉ PRÍPLATKY -
platba na mieste: pobytová taxa (max. 7 dní) 1 €/osoba nad 15 r./deň
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: posteľná bielizeň 8 €/osoba/výmena, uteráky 8 €/osoba/výmena, deky 8 €/osoba, záverečné upratovanie 32 € typ B, 38 € typ C, plážový servis 11.7.-29.8. (1 slnečník + 2 kreslá) 55 €/týždeň, malé zvieratá 50 €/týždeň.
KAUCIA:
 
50 €

2. Rezidencia Lido di Gallipoli ***

2. Rezidencia Lido di Gallipoli ***

Táto moderná jednoposchodová rezidencia sa nachádza na južnom okraji mestečka Gallipoli blízko piesočnatej pláže Iónskeho mora, cca 250 m od mestskej promenády a v prechádzkovej vzdialenosti od centra.

Pláž:
200 m, verejná dlhá pláž s jemným bielym pieskom, cca 900 m súkromná pláž s kyvadlovou dopravou a plážovým servisom do 25.07. a od 23.08. v cene (1 slnečník a 2 plážové kreslá/apartmán).

Centrum:
250 m od plážovej promenády, cca 700 m od historického centra Gallipoli.

Ubytovanie:
všetky apartmány sú priestranné a vkusne zariadené. Vybavené kuchynským kútom v obývacej miestnosti, kúpeľňou, TV a klimatizáciou (za poplatok). Apartmány na prízemí majú oplotenú predzáhradku so záhradným nábytkom, na 1. poschodí terasu so záhradným nábytkom.
Typ B pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou.
Typ C pre max. 6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami. Apartmán má naviac kúpeľňu s toaletou a umývadlom.

Stravovanie:
individuálne, možnosť doobjednať obedy/večere v reštaurácii (len celý týždeň), vždy 2 chody, nápoje.

Vybavenie a služby:
bar na pláži. V neďalekej rezidencii Porta d´Oriente je k dispozícii bar, beauty a fitness centrum, vírivka a sauna. V blízkosti rezidencie sa nachádza supermarket, bary, reštaurácie a obchody. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).

Šport a zábava:
átrium vhodné pre aerobik, animačný program.

Parkovisko:
parkovanie na ulici, garáž na vyžiadanie (za poplatok).

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.


KÓD: APL004C

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá/apartmán) v termíne 25.5.-19.7. a 23.8.-4.10., kyvadlová doprava na súkromnú pláž (31.5.-19.7. a 23.8.-13.9.), delegát (31.5.-19.7. a 23.8.-27.9.)
POVINNÉ PRÍPLATKY -
platba na mieste: pobytová taxa (max. 7 dní) 0,5 €/osoba nad 15 r./deň/jún a september, 1 €/osoba nad 15 r./deň/júl a august.
NA VYŽIADANIE -
 platba na mieste: posteľná bielizeň
 8 €/osoba/výmena, uteráky 8 €/osoba/výmena, deky 8 €/osoba, záverečné upratovanie 32 € typ B, 38 € typ C, klimatizácia 10 €/deň, garáž  (nutné objednať pri rezervácii) 45 €/týždeň, plážový servis 19.7.-23.8. (1 slnečník + 2 kreslá) 55 €/týždeň, malé zvieratá 50 €/týždeň.
KAUCIA: 
50 €

3. Rezidencia Porta d´Oriente***

3. Rezidencia Porta d´Oriente***

Táto trojposchodová rezidencia s výťahom sa nachádza na južnom okraji mestečka Gallipoli, iba 150 m od mora a cca 500 m od centra. 

Pláž:
150 m, pobrežie s nízkou plochou skalou a malou piesočnatou zátokou, cca 250 m sa nachádza dlhá piesočnatá pláž s bielym jemným pieskom, a cca 900 m sa nachádza súkromná pláž s plážovým servisom a kyvadlovou dopravou v cene v termíne 25.05-19.07 a 23.08.-04.10. (1 slnečník + 2 plážové kreslá/apartmán).

Ubytovanie:
všetky apartmány sú menšie, klimatizované (za poplatok), vkusne zariadené a vybavené kuchynským kútom v obývacej miestnosti, TV SAT, kúpeľňou so sprchou a balkónom so záhradným nábytkom (väčšina s bočným výhľadom na more).
Typ A1 pre max. 2 osoby: obývacia miestnosť s manželskou posteľou alebo rozkladacím gaučom pre 2 osoby.
Typ A2 pre max. 3 osoby: ako typ A1, naviac rozkladacie kreslo pre 1 osobu.
Typ A3 pre max. 4 osoby: ako typ A1, naviac poschodová posteľ.

Stravovanie:
individuálne, možnosť doobjednania obed alebo večere.

Vybavenie a služby:
vstupná hala s recepciou a barom. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú obchody, bary, reštaurácie a pizzerie. Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava:
animácie.

Parkovisko:
 áno, garáž za poplatok na vyžiadanie.

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00-19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

KÓD: APL016C

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá/apartmán) v termíne 25.5.-19.7. a 23.8.-4.10., delegát (31.5.-19.7. a 23.8.-27.9.), kyvadlová doprava na súkromnú pláž (31.5.-19.7. a 23.8.-13.9.).
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: pobytová taxa (max. 7 dní) 1 €/osoba nad 15 r./deň/jún a september, 1,5 €/osoba nad 15 r./deň/júl a august.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: posteľná bielizeň 8 €/osoba/výmena, uteráky 8 €/osoba/výmena, deky 8 €/osoba, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) 32 €/apartmán, plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka) + kyvadlová doprava na súkromnú pláž v termíne 19.7.-23.8. 55 €/týždeň, klimatizácia 10 €/deň, garáž (nutné objednať pri rezervácii) 45 €/týždeň.
KAUCIA: 50 €

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk