Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Sardínia

Ostrov Sardínia

Kúzelný ostrov v Stredozemnom mori s čarokrásnymi pieščitými plážami, azúrovým morom a nezničenou prírodou. Sardínia uspokojí požiadavky i tých najnáročnejších, ktorí hľadajú kľud, odpočinok v krásnej prírode, ale i komfort. Patrí k najmenej osídleným talianskym ostrovom. Tichá horská krajina a tisíce typických okrúhlych obytných veží z doby kamennej a bronzovej, okúzľujúce mestečká a rozprávkové pobrežie garantujú atraktívnu dovolenku.
Najlepšie sa na Sardíniu doplavíte z Janova, Livorna a Civitavecchia. Cesta trajektom trvá približne 10 hodín. Letisko sa nachádza v Cagliari, Olbia a Alghero.Costa Rei

Costa Rei

Nádherná prírodná oblasť juhovýchodnej Sardínie, obmývaná priezračným Tyrhénskym morom. Táto časť ostrova bola v minulosti nazývaná Sarrabus. Vyznačuje sa zvláštnymi prírodnými úkazmi, ako sú skupiny veľkých kamenných útvarov s astrálnou symbolikou. Mierne členitá krajina, ktorá sa z veľkej časti stala prírodnou rezerváciou, vám ponúka množstvo príjemných prechádzok v takmer panenskej prírode. Costa Rei je miesto, kde ešte stále môžete stráviť kľudnú a ničím nerušenú dovolenu na plážach ukrytých v malých zátokách.prejsť na stránku: [1]
1. Apartmány Costa Rei (No Name)

1. Apartmány Costa Rei (No Name)

Niekoľko desiatok apartmánov rozmiestnených pozdĺž známeho pobrežia Costa Rei. Lokalita je vyhľadávaná predovšetkým vďaka voľne prístupným a súkromným plážam s jemným zlatobielym pieskom, ktoré obmýva krištáľovo priezračné more. Vzdialenosť apartmánov od obchodného centra Costa Rei je približne 50-500 m. Najbližšie väčšie letovisko je Villasimius (15 km), najväčšie mesto Sardínie Cagliari je vzdialené len 70 km. Ak máte radi prírodu, navštívte blízky Regionálny park Sette Fratelli, prírodnú rezerváciu Colostrai, Torre Salinas a mnoho iných.

PLÁŽ: 8 km dlhá piesočnatá pláž s jemným pieskom a nádhernou farbou mora, pozvoľný vstup do mora, plážový servis je možné zakúpiť si na mieste. Apartmány v 1. línii od pláže vzdialené 100-400 m, apartmány v 2. línii 500-1200 m.

CENTRUM: 50-500 m centrum Costa Rei (menšie centrum), väčšie letovisko Villasimius cca 15 km.

UBYTOVANIE: apartmány zasadené medzi kopcami do typickej zelenej stredomorskej vegetácie vhodné pre všetkých, ktorí si chcú dopriať nezabudnuteľný pobyt na jednom z najkrajších talianskych ostrovov. Apartmány sú rôzne rozmiestnené pozdĺž pobrežia Costa Rei a nachádzajú sa vo vilkách či radových domoch, na prízemí s verandou/záhradkou alebo na 1. poschodí s balkónom. Majú vybavený kuchynský kút, kúpeľňu, záhradku/balkón so stolíkom a stoličkami, záhradný gril. Možnosť TV SAT, práčky a klimatizácie na vyžiadanie (za poplatok). Na vyžiadanie možnosť apartmánov typu D pre 6-8 osôb s 3 spálňami.

Apartmány v 1.línii (100 - 400 m od mora):
Typ B1 pre 2-4 osoby: obývacia miestnosť s divánom (alebo 2 lôžkami), spálňa s manželskou posteľou.
Typ C1 pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s divánom (alebo 2 lôžkami), spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami (alebo poschodová posteľ).

Apartmány v 2.línii (500 - 1200 m od mora):
Typ B2 pre 2-4 osoby: obývacia miestnosť s divánom (alebo 2 lôžkami), spálňa s manželskou posteľou.
Typ C2 pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s divánom (alebo 2 lôžkami), spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami (alebo poschodová posteľ).

STRAVOVANIE: individuálne, možnosť stravovania v okolitých reštauráciách.

VYBAVENIE A SLUŽBY: malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).
ŠPORT A ZÁBAVA: v okolí široké športové možnosti ako napr. plážový volejbal, potápanie, futbal, jazda na koni, windsurfing. Neďaleké obchodné centrum ponúka obchodíky, množstvo reštaurácií, barov, pizzerií, diskoték, piano bar. K dispozícii tiež cestovná a informačná kancelária, ambulancia, požičovňa áut, motoriek, bicyklov, potápačské centrum.
PARKOVISKO: vyhradené 1 parkovacie miesto/apartmán.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota (ľubovoľný v termínoch do 07.07.2013 a od 15.09.), príchod 17:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta).
NA VYŽIADANIE -
 platba na mieste: posteľná bielizeň/uteráky 10 €/osoba/týždeň, postieľka 50 €/týždeň, prístelka 75 €/týždeň, malé zvieratá 25 €, TV/práčka/klimatizácia 50 €/týždeň.
KAUCIA: 100 €

2. Apartmány Le Ginestre

2. Apartmány Le Ginestre

Niekoľko desiatok apartmánov rôzne rozmiestnených po krásnom pobreží Costa Rei s neďalekými ostrovmi Serpentara a Isola dei Cavoli. Lokalita je vyhľadávaná predovšetkým kvôli svojmu okoliu a voľne prístupným a súkromným plážam s bielym a jemným pieskom, ktoré obmýva kryštálovo priezračné more. Samostatné i radové vilky, kde sa nachdzajú jednotlivé apartmány, sú podľa vzdialenosti k moru rozdelené. Apartmány Le Ginestre majú výhľad na more, vzdialené 200-650 m. Vzdialenosť apartmánov od obchodného centra Costa Rei je približne 50-600 m. Najbližšie väčšie letovisko je Villasimius (15 km) a najväčšie mesto Sardínie Cagliari leží 70 km od Costa Rei. Ak máte radi prírodu, navštívte blízky Regionálny park Sette Frateli, prírodnú rezerváciu Colostrai, Torre Salinas a mnoho iných.

Pláž:
200-700 m.

Ubytovanie:
Typ B pre 2-4 osoby:
obývacia izba s dvojlôžkovou rozkladacou pohovkou, spálňa s manželským lôžkom.
Typ C pre 4-6 osôb: obývacia izba s dvojlôžkovou rozkladacou pohovkou, spálňa s manželským lôžkom, izba s gaučom alebo 2 samostatnými lôžkami.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
obchodné centrum s obchodíkmi, reštaurácie, bary, pizzeria, pianobar, cestovná a turistická kancelária, požičovňa áut, motoriek, bicyklov, potápačské centrum, diskotéka atď. Milovníci športov si môžu dovolenku spestriť surfovaním, plachtením, vodným lyžovaním, potápaním či hraním tenisu, futbalu alebo jazdou na koni. Na miestnych súkromných plážach je možné prenajať si slnečník, lehátka a rôzne plavidlá. Apartmány sú rôzne rozmiestnené a nachádzajú sa vo vilkách či radových domoch na prízemí s verandou a záhradkou alebo na 1.poschodí s balkónom. Majú kuchynské kúty, vlastné príslušenstvo, verandu/balkón so stolíkom a stoličkami, barbecue.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta).
NA VYŽIADANIE -
 platba na mieste: posteľná bielizeň/uteráky 10 €/osoba/týždeň, postieľka 50 €/týždeň, prístelka 75 €/týždeň, malé zvieratá 25 €, TV/práčka/klimatizácia 50 €/týždeň.
KAUCIA: 100 €

3. Vilky Rei Sole

3. Vilky Rei Sole

POLOHA: novopostavený exkluzívny rezidenčný complex Rei Sole sa nachádza 350-400 m od nádhernej pláže s bielym pieskom “Piscina Rei”. Je vhodný pre náročnejších klientov a pre tých, ktorí chcú prežiť nezabudnuteľnú dovolenku v jednom z najkrajších a najpôsobivejších miest Sardínie - Costa Rei.

VYBAVENIE A SLUŽBY: v blízkosti je nákupné centrum, reštaurácie, bary, pizzérie, požičovňa áut, skútrov a bicyklov, lodí. Možnosť vodných športov, tenis, futbal, jazdenie, surfovanie, kanoe, člny.

UBYTOVANIE: tieto luxusné vilky majú nezávislý vchod, parkovacie miesto, veľkú zahradu na slnenie a barbeque. Sú nadštandardne vybavené, všetky s klimatizáciou, práčkou, TV sat, kuchyňou s umývačkou riadu, sporákom a mikrovlnnou rúrou a 2 kúpeľňami.
TYP C PRE 4/6 OSÔB (80m2): obývacia izba, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami (niekedy s poschodovou posteľou s možnosťou pridania 3. lôžka). Možnosť prístelky pre 5. a 6. osobu za príplatok.
TYP D PRE 6/8 OSÔB (120m2): obývacia izba, 2 spálne s manželskými posteľami, spálňa s 2 samostatnými lôžkami (niekedy s poschodovou posteľou, s možnosťou pridania 3. lôžka). Možnosť prístelky pre 7 a 8. osobu za príplatok.

 

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), klimatizácia, TV SAT, práčka.
NA VYŽIADANIE -
 platba na mieste: posteľná bielizeň/uteráky 10 €/osoba/týždeň, postieľka 50 €/týždeň, prístelka 75 €/týždeň.
KAUCIA: 200 €
Pozn: Pri neskorom príchode (po 20:00 hod) bude účtovaný poplatok 50 €/vila.
5. Hotel Sant Elmo Beach ****

5. Hotel Sant Elmo Beach ****

Poloha: Hotel je situovaný na juhovýchodnom pobreží Sardínie, len 4 km od Costa Rei a 14 km od Villasimins v priestrannej zelenej oblasti stredomorského charakteru. Vzdialenosť od Cagliari je 70 km a od Olbia 270 km.

Vybavenie a služby: Hotel je postavený v stredomorskom štýle a pozostáva z hlavnej budovy a menších budov s terasami (vhodné pre rodiny). Hotel bol renovovaný na vyššiu úroveň v službách. V hlavnej budove sa nachádza recepcia, TV miestnosť, butiky, bazén, terasy, reštaurácie, detské ihrisko, 2 tenisové kurty, viacúčelové ihrisko (basketbal, volejbal), kongresové centrum (pre 300 ľudí). 175 izieb sú vybavené TV sat, klimatizáciou, telefónom, mini barom, trezorom, kúpeľňou so sprchou, sušičom na vlasy.

Ubytovanie: Klasické izby: pre 2 / 3 osoby. Dvojposteľové izby s extra posteľou na požiadanie. Izby sú v terasovitých menších budovách, sú zariadené a majú k disozícii záhradu. Rodiné izby: pre 4 osoby. Dvojposteľové izby s dvoma extra posteľami - ideálne pre deti do 11 rokov. Izby sú v hlavnej budove a sú zariadené. Rodinné izby - suite: pre 4 osoby. Dve dvojposteľové izby nachádzajúce sa v terasovitých budovách. K dispozícii je záhrada. Junior - suite: pre 2 - 4 osoby. Dvojposteľové izby s oddelenou obývačkou s gaučom pre dve osoby, kúpeľňa s hydro masážou. Suity sú situované na prvom poschodí hlavnej budovy.

Stravovanie: polpenzia (raňajky a večere formou bufetu). K dispozícii je aj detské menu.

6. Rezidencia Reale Marina

6. Rezidencia Reale Marina

Poloha: Rezidenčný komplex Reale Marina sa nachádza na pobreží Costa Rei, na juhovýchodnom okraji Sardínie. Dlhé piesočnaté pláže, zátoky s útesmi sú vzdialené 750 – 950 m od strediska. Cagliari je vzdialené 70 km.

Vybavenie a služby: Bazén so slnečníkmi a ležadlami, reštaurácia, bar, tenisový kurt a ihrisko na minifutbal. 500 m od komplexu je potápačské centrum. V blízkosti sa nachádza obchodné centrum, požičovňa áut, motoriek a bicyklov, diskotéka, súkromné pláže s možnosťou prenájmu slnečníkov, ležadiel a vodných plavidiel (platba na mieste).
Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. V termínoch s nástupom 11.08. a 18.08. je minimálna dĺžka pobytu 14 nocí.

Ubytovanie: Apartmány sa nachádzajú vo vilkách alebo v radových domoch s terasou a záhradkou na prízemí alebo balkónom na 1. poschodí. Apartmány majú kuchynský kútik, kúpeľňu so sprchou a WC, SAT TV, pračku, terasu alebo balkón.
Typ A pre 2-4 osoby: pozostáva z obývacej miestnosti s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom a spálne s manželskou posteľou alebo otvoreným podkrovím s manželskou posteľou.
Typ B pre 4-6 osôb: pozostáva z obývacej miestnosti s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, spálne s manželskou posteľou a otvoreným podkrovím s manželskou posteľou.
Typ C pre 4-6 osôb: pozostáva z obývacej s jedno – alebo dvojlôžkovým rozkladacím gaučom, spálne s manželskou posteľou a spálne s poschodovou posteľou.
Typ D pre 6-8 osôb: pozostáva z obývacej miestnosti, spálne s manželskou posteľou, ďalšej spálne s poschodovou posteľou alebo dvomi samostatnými lôžkami, otvoreným podkrovím s manželskou posteľou. Možnosť 1. prístelky v obývacej miestnosti za príplatok.

Stravovanie: Individuálne

7. Hotel club Free Beach ****

7. Hotel club Free Beach ****

Rozsiahly rezort sa nachádza na Costa Rei, jednom z najkrajších regiónov východného pobrežia Sardínie, ľahko dostupný z letiska v Cagliari (65 km). Hotel je obklopený hustou stredomorskou vegetáciou, priamo pri bielej piesočnatej pláži s krištáľovo čistým morom.

PLÁŽ: 50-500 m, široká pláž s bielym pieskom, plážový servis od 4. radu v cene (1 slnečník + 1 plážové lehátko + 1 plážová stolička/izba).

CENTRUM: cca 500 m.

UBYTOVANIE: 410 izieb 2-4 lôžkových, rozmiestnených v luxusných bungalovoch je vybavených klimatizáciou, sušičom na vlasy, trezorom, minibarom, TV, telefónom.
Izby Oleandri: sú kompletne renovované s verandou alebo balkónom. Niektoré z nich majú výhľad na more.
Izby Superior: majú verandu, záhradku alebo terasu s výhľadom na more, plážový servis v 1. a 2. rade a rezervovaný stôl v reštaurácii Moby Dick.

STRAVOVANIE: polpenzia, plná penzia. Raňajky a obedy formou bufetu, večere servírované, nápoje v cene.

VYBAVENIE A SLUŽBY: 2 reštaurácie (Il Centrale - formou bufetu, Moby Dick), piano bar, bar, pizzeria, TV miestnosť, babysitting. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).
ŠPORT A ZÁBAVA: 4 tenisové kurty, 2 multifunkčné ihriská (futbal, tenis), bazén, windsurfing, bocce, požičovňa člnov, vodné lyžovanie, potápanie, jazda na koni, beauty centrum s wellness časťou a masážami, fitnes centrum a vírivka.
PARKOVISKO: v rámci komplexu, nestrážené, zdarma.

NÁSTUPNÉ DNI: nedeľa, príchod 16:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.
prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk