Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Abruzzo

Abruzzo

Kraj Abruzzo tvorí akúsi pomyselnú hranicu medzi severom a juhom Talianska. Kraj je hornatý a riedko obývaný. Na pobreží nájdete dobre vybavené prosperujúce letoviská, kam sa každé leto vracajú tisícky spokojných turistov. Keď sa vydáte len niekoľko desiatok kilometrov smerom do vnútrozemia, objavíte divokú a neporušenú prírodu s tichými údoliami, dedinkami učupenými na úpätí vysokých hôr Abruzzkého národného parku a stredoveké mestečká, ktorých obyvatelia ešte stále veria v mágiu a povery. Nájdete tu miesta, kde život nie je jednoduchý a kde vo voľnej prírode ešte stále žijú medvede, vlci, kamzíky a iná divá zver. Abruzzo je kraj, z ktorého pred mnohými rokmi odišli za lepším životom do Ameriky aj predkovia Madonny.Silvi Marina

Silvi Marina

Silvi Marina je prímorské mestečko, ktoré sa nachádza v strednom Taliansku na Jadranskom pobreží, približne 60 km južne od mestečka San Benedetto del Tronto a iba 13 km severne od Pescary - hlavného mesta provincie. Historické jadro Silvi Marina bolo postavené na vŕškoch lemujúcich pobrežie. Je tu priaznivé podnebie, teplé a vrúcne ľudské prostredie a zároveň vysoká hotelová a turistická úroveň. Piesočnú pláž s pozvoľným vstupom do mora oddeľuje od centra letoviska krásna promenáda s malými obchodíkmi, pizzériami a cukrárňami s chutnou talianskou zmrzlinou.prejsť na stránku: [1]
1. Rezidencia Timoteo

1. Rezidencia Timoteo

Táto rezidencia sa nachádza v tichšej severnej časti letoviska, v blízkosti nádherného píniového lesíka. Určená všetkým, ktorí vyhľadávajú pokojnú dovolenku priamo pri pláži.

Pláž: 30 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, pred rezidenciou plážový servis zdarma (1 slnečník + 2 kresielka/apartmán), iné pláže s plážovým servisom (za poplatok).

Ubytovanie: všetky apartmány disponujú veľkými balkónmi s nádherným výhľadom na more.
Typ B pre 4/5 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou, TV a práčka (na vyžiadanie za poplatok). Možnosť 5. lôžka na vyžiadanie (za poplatok).

Stravovanie: individuálne, možnosť zabezpečenia raňajok, polpenzie alebo plnej penzie v reštaurácii za poplatok s úhradou na mieste (nutné objednať vopred).

Vybavenie a služby: malé zvieratá povolené (na vyžiadanie, za poplatok).

Parkovisko: nemá vlastné parkovacie miesta, možnosť parkovania na ulici pri rezidencii.

Nástupné dni: sobota, príchod 16:00 -19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), malé zvieratá, plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka/apt.).
POVINNÝ PRÍPLATOK - platba na mieste: pobytová taxa max. 2 €/osoba/deň.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: práčka 40 €/týždeň, TV 30 €/týždeň, postieľka 40 €/týždeň, posteľná bielizeň 10 €/osoba/týždeň, prístelka 46 €/týždeň, platba na mieste: strava na pláži Nido D´Ape raňajky 15 €/osoba/týždeň (dieťa do 10 r 12 €), polpenzia 100 €/osoba/týždeň (deti do 10 r. 80 €), plná penzia 175 €/osoba/týždeň (deti do 10 r. 140 €).

2. Vilky Silville

2. Vilky Silville

Vilky obklopené zeleňou sa nachádzajú v pokojnej časti letoviska, vzdialené pár minút príjemnou prechádzkou od centra.

Pláž: 50-500 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, časť pláže voľná, časť s plážovým servisom (za poplatok). Na pláži Nido d´Ape plážový servis (1 slnečník + 2 kresielka/ apartmán) a kyvadlová doprava zdarma.

Ubytovanie: vilky s vlastným vchodom, balkónom a na prízemí s vlastnou záhradou.
Typ C pre 6/7 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, menšia spálňa s 2 samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou, kúpeľňa so sprchou (niektoré apartmány majú 2 kúpeľne), balkón/záhradka so záhradným nábytkom, TV a práčka (na vyžiadanie za poplatok). Možnosť 7. lôžka na vyžiadanie (za poplatok).

Stravovanie: individuálne, možnosť zabezpečenia raňajok, polpenzie alebo plnej penzie v reštaurácii za poplatok s úhradou na mieste (nutné objednať vopred).

Vybavenie a služby: malé zvieratá povolené (na vyžiadanie, zdarma).

Šport a zábava: v okolí sa nachádza množstvo obchodov, reštaurácií, barov, obchodné centrum.

Parkovisko: bezplatné, nekryté parkovanie na ulici.

Nástupné dni: sobota, príchod 16:00 -19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), malé zvieratá, plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka/apt.).
POVINNÝ PRÍPLATOK - platba na mieste: pobytová taxa max. 2 €/osoba/deň.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: prístelka 46 €/týždeň, postieľka 40 €/týždeň, TV 30 €/týždeň, práčka 40 €/týždeň, posteľná bielizeň10 €/osoba/týždeň, platba na mieste: strava na pláži Nido D´Ape raňajky 15 €/osoba/týždeň (dieťa do 10 r 12 €), polpenzia 100 €/osoba/týždeň (deti do 10 r. 80 €), plná penzia 175 €/osoba/týždeň (deti do 10 r. 140 €).

3. Rezidencia Leonardo

3. Rezidencia Leonardo

Najpredávanejší rezidenčný komplex v letovisku, zasadený do oázy tropických paliem a dokonale upraveného trávnika priamo pri pláži, v srdci Silvi Marina.

Pláž: priamo pri pláži, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, časť pláže voľná, časť s plážovým servisom (za poplatok). Na pláži Nido d´Ape plážový servis (1 slnečník + 2 kresielka/ apartmán) a kyvadlová doprava zdarma.

Ubytovanie: apartmány sú lokalizované v 3 budovách, vybavené obývacou miestnosťou s kuchynským kútom, kúpeľňou so sprchou, balkónom na poschodí/terasou na prízemí. TV a práčka (na vyžiadanie za poplatok). Niektoré apartmány sú s výhľadom na more.
Typ A pre 2/3 osoby: obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby. Možnosť 3. lôžka na vyžiadanie (za poplatok).
Typ B pre 4/5 osôb: obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby alebo s 2 samostatnými lôžkami, spálňa s manželskou posteľou. Možnosť 5. lôžka na vyžiadanie (za poplatok).
Typ C pre 6/7 osôb: obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou. Možnosť 7. lôžka na vyžiadanie (za poplatok).

Stravovanie: individuálne, možnosť zabezpečenia raňajok, polpenzie alebo plnej penzie v reštaurácii za poplatok s úhradou na mieste (nutné objednať vopred).

Vybavenie a služby: malé zvieratá povolené (na vyžiadanie, zdarma).

Šport a zábava: v okolí sa nachádza množstvo barov, reštaurácií, obchodné centrum, tenisové kurty a futbalové ihrisko.

Parkovisko: zdarma pri rezidencii, podzemná garáž na vyžiadanie (za poplatok).

Nástupné dni: sobota, príchod 16:00 -19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), malé zvieratá, plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka/apt.).
POVINNÝ PRÍPLATOK - platba na mieste: pobytová taxa max. 2 €/osoba/deň.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: prístelka 46 €/týždeň, postieľka 40 €/týždeň, garáž 10 €/deň, TV 30 €/týždeň, práčka 40 €/týždeň, posteľná bielizeň10 €/osoba/týždeň, platba na mieste: strava na pláži Nido D´Ape raňajky 15 €/osoba/týždeň (dieťa do 10 r 12 €), polpenzia 100 €/osoba/týždeň (deti do 10 r. 80 €), plná penzia 175 €/osoba/týždeň (deti do 10 r. 140 €).
4. Rezidencia Green Marine

4. Rezidencia Green Marine

Turistami veľmi obľúbená rezidencia Green Marine pozostáva z 2 nízkych budov. Nachádza sa v južnej časti letoviska Silvi Marina.

Pláž: cca 50 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, časť pláže voľná, časť s plážovým servisom (za poplatok). Na pláži Nido d´Ape plážový servis (1 slnečník + 2 kresielka/ apartmán) a kyvadlová doprava zdarma.

Ubytovanie: všetky apartmány majú vlastnú kúpeľňu, obývaciu miestnosť s kuchynským kútom, na prízemí majú terasu, na poschodí balkón, TV a práčka (na vyžiadanie za poplatok), klimatizácia v jednom apartmáne typu C (na vyžiadanie za poplatok).
Typ A pre 2/3 osoby: obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, balkón/terasa. Možnosť 3. lôžka na vyžiadanie (za poplatok).
Typ B pre 4/5 osôb: obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou. Možnosť 5. lôžka na vyžiadanie (za poplatok). Typ C pre 6/7 osôb: obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou. Možnosť 7. lôžka na vyžiadanie (za poplatok).

Stravovanie: individuálne, možnosť zabezpečenia raňajok, polpenzie alebo plnej penzie za poplatok s úhradou na mieste v reštaurácii (nutné objednať vopred).

Vybavenie a služby: záhrada. Malé zvieratá povolené (na vyžiadanie, zdarma).

Šport a zábava: z vonkajšej strany rezidencie sa nachádzajú obchody, bary a reštaurácie.

Parkovisko: nekryté parkovacie miesta vo vnútri komplexu (za poplatok).

Nástupné dni: sobota, príchod 16:00 -19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), malé zvieratá, plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka/apt.).
POVINNÝ PRÍPLATOK - platba na mieste: pobytová taxa max. 2 €/osoba/deň.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: prístelka 46 €/týždeň, postieľka 40 €/týždeň, garáž 10 €/deň, TV 30 €/týždeň, práčka 40 €/týždeň, posteľná bielizeň10 €/osoba/týždeň, platba na mieste: strava na pláži Nido D´Ape raňajky 15 €/osoba/týždeň (dieťa do 10 r 12 €), polpenzia 100 €/osoba/týždeň (deti do 10 r. 80 €), plná penzia 175 €/osoba/týždeň (deti do 10 r. 140 €).

5. Rezidencia Blue Sea

5. Rezidencia Blue Sea

POLOHA: Novopostavená rezidencia (r. 2007) v srdci Silvi Marina, pri plážovej promenáde ponúka všetok  komfort pre ideálnu dovolenku.

PLÁŽ: 30 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, časť pláže voľná, časť s plážovým servisom za poplatok.

UBYTOVANIE: Rezidencia sa skladá z 2 budov, v ktorých sa nachádza 15 apartmánov. Všetky apartmány majú výhľad ma more.
Typ A pre 3 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, divánom pre 2 osoby a rozkladacím lôžkom, kúpeľňa, balkón.
Typ C pre 6/7 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou, kúpeľňa, zariadený balkón. Možnosť 7. lôžka za poplatok.

STRAVOVANIE: individuálne, možnosť zabezpečenia večerí v reštaurácii (informujte sa v CK)
VYBAVENIE A SLUŽBY: malé zvieratá povolené (na vyžiadanie)
ŠPORT A ZÁBAVA: Promenáda je vzdialená 15 m, centrum letoviska 200 m, najbližšie obchody cca 100 m, veľké nákupné centrum cca 800 m.
PARKOVISKO: nemá vlastné parkovacie miesta, možnosť parkovania na ulici pri rezidencii

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod 16:00 – 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

6. Hotel Abruzzo Marina ****

6. Hotel Abruzzo Marina ****

Kompletne zrekonštruovaný hotel sa nachádza priamo pri prekrásnej pláži so svetlým pieskom a veľmi obľúbeného prázdninového letoviska Silvi Marina. Hotel je ideálnym miestom na relax ale taktiež na užívanie si dovolenky plnej zábavy.

Pláž: pri pláži, súkromná piesočnatá pláž s plážovým servisom v cene (slnečník + lehátko + plážové kreslo/izba).

Ubytovanie: hotel má k dispozícií 2-4 lôžkové izby. Všetky sú moderne a elegantne zariadené, vybavené TV SAT, telefónom, klimatizáciou, minibarom, trezorom, internetovým pripojením, sušičom na vlasy a balkónom. V izbe je manželská posteľ alebo 2 samostatné lôžka. Možnosť 3. a 4. lôžka na vyžiadanie. Izby s bezbariérovým prístupom na vyžiadanie.
Izba Classic pre 2-3 osoby: výhľad na zeleň.
Izba Superior pre 2-4 osoby: bočný výhľad na more.
Izba Prestige pre 2-4 osoby: priamy výhľad na more. Apartmán Junior Suite pre 2-4 osoby: výhľad na more alebo zeleň.

Stravovanie: raňajky alebo  polpenzia. Raňajky formou bufetových stolov, večere výberom z menu, nápoje nie sú zahrnuté v cene.

Vybavenie a služby: recepcia, 3 kongresové miestnosti, výťah, bar, reštaurácia, Wi-Fi, biberonéria (miestnosť pre mamičky na prípravu detských jedál), menšie wellness centrum so saunou. Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava: bazén so slnečníkmi a lehátkami, miniklub pre deti (od 15.06. do 31.08.).

Klubová karta: zdarma, zahŕňa miniklub pre deti (3-12 r.) v talianskom a nemeckom jazyku 10.06.-02.09., plážový servis (1 slnečník + 1 lehátko + 1 kreslo/izba), využívanie bazéna, požičiavanie bicyklov (obmedzený počet), Wi-Fi (zdarma na vyžiadanie).

Parkovisko: nestrážené pred hotelom (do vyčerpania voľných miest) alebo kryté parkovisko neďaleko hotelu (za poplatok).

Nástupné dni: sobota, na vyžiadanie ľubovoľný, príchod 15:00 -20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

7. Apartmány Silvi

7. Apartmány Silvi

Poloha: Apartmány knows nachádzajú rôznych rezidenciách v v centrálnej areas, 400 m od plaže.

Vybavenie: Apartmány v 3 to 5 poschodových budovách modern to komfortne zariadení, s balkónom to miestom na parkovania. V blízkom okolí knows nachádzajú Tenisové kurty, futbalové ihrisko, prenájom praises škola surfovania.

UBYTOVANIE:
TYPE B PRE OSOBA 4-5: Spálňa s manželskou posteľou, obývací miestnosť s gaučom pre dve osoby, kuchynský Kut, kúpeľňa. Možnost prístelky.
TYPE C PRE 6-7 OSOBA: S obývací miestnosť kuchynským kútom to gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, izba s dvoma samostatnými lôžkami, kúpeľňa. Možnost prístelky.

 

8. Apartmány Ideal

8. Apartmány Ideal

Poloha: Apartmány sa nachádzajú v rôznych rezidenciách v  centrálnej časti Silvi Marina, Priamo pri mori (resp. max 100 m).

Vybavenie: Apartmány v dvoj alebo trojposchodových budovách, na  prízemí s veľkou terasou a výhľadom do záhrady,na vyšších poschodiach s výhľadom na more. TV antena, parkovisko, garáž.

UBYTOVANIE:
TYP A PRE 3 OSOBY: Obývacia miestnosť s gaučom pre 2 osoby s rozkladacou posteľou pre jednu osobu, kuchynský kút, kúpeľňa.
TYPE B PRE 4-5 OSOBY: Spálňa s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s gaučom pre 2 osoby, kuchynský kút, kúpeľňa. Možnosť prístelky.
TYPE C PRE 6-7 OSOBY: Obývacia miestnosťs kuchynským kútom a gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, izba s dvoma samostatnými lôžkami, kúpeľňa. Možnost prístelky.

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk