Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Abruzzo

Abruzzo

Kraj Abruzzo tvorí akúsi pomyselnú hranicu medzi severom a juhom Talianska. Kraj je hornatý a riedko obývaný. Na pobreží nájdete dobre vybavené prosperujúce letoviská, kam sa každé leto vracajú tisícky spokojných turistov. Keď sa vydáte len niekoľko desiatok kilometrov smerom do vnútrozemia, objavíte divokú a neporušenú prírodu s tichými údoliami, dedinkami učupenými na úpätí vysokých hôr Abruzzkého národného parku a stredoveké mestečká, ktorých obyvatelia ešte stále veria v mágiu a povery. Nájdete tu miesta, kde život nie je jednoduchý a kde vo voľnej prírode ešte stále žijú medvede, vlci, kamzíky a iná divá zver. Abruzzo je kraj, z ktorého pred mnohými rokmi odišli za lepším životom do Ameriky aj predkovia Madonny.Montesilvano

Montesilvano

Obľúbené pobrežné letovisko nachádzajúce sa asi 5 km severne od Pescary, kam vedie pobrežná cesta s promenádou lemovanou hotelmi, reštauráciami, barmi, pizzériami a letnými discotékami. S Pescarou i ďalšími mestečkami je spojené autobusovou dopravou. Pescara leží na pobreží Jadranu, na brehoch rieky Pescara. Počas druhej svetovej vojny bola ťažko poškodená, ale dnes už zrekonštruované hlavné mesto provincie ponúka najrôznejšie služby a možnosti zábavy. Z Montesilvana je možné uskutočniť výlety do hôr, národných parkov alebo do Ríma, kde sa po diaľnici dostanete za 2,5 hodiny.prejsť na stránku: [1]
1. Hotel Rezidencia Serena Majestic****

1. Hotel Rezidencia Serena Majestic****

Elegantný hotelovo rezidenčný komplex sa nachádza len niekoľko metrov od svojej súkromnej pláže.

PLÁŽ: priamo pri piesočnatej, súkromnej pláži so sprchami, plážovým servisom v cene. Pre imobilné osoby je k dispozícií vozík J.O.B., ktorý ich pohodlne dopraví na pláž ba dokonca i do mora nízkych hĺbok.

UBYTOVANIE:
hotel disponuje 200 hotelovými izbami, rezidencia 280 apartmánmi s balkónom.
Hotelové ubytovanie: 2-4 lôžkové izby vybavené vlastnou kúpeľňou , TV SAT, telefónom, trezorom, sušičom na vlasy, barovou chladničkou, klimatizáciou a balkónom. V 4-lôžkovej izbe je 3. a 4. lôžko rozkladacia poschodová posteľ.

Apartmány: všetky apartmány majú vlastnú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou, obývaciu miestnosť s kuchynským kútom, telefón, TV SAT. Apartmány majú len okná, takže klienti využívajú spoločné priestory villaggia. Niektoré majú verandu za príplatok.
Typ A1 pre max. 3 osoby: obývacia miestnosť s manželskou posteľou a rozkladacím lôžkom, kúpeľňa so sprchou.
Typ A2 pre max. 3 osoby: obývacia miestnosť s manželskou posteľou a rozkladacím lôžkom, kúpeľňa so sprchou alebo vaňou.
Typ A3 pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť s manželskou posteľou a rozkladacím dvojlôžkom.

STRAVOVANIE: apartmány – individuálne, hotel – plná penzia – kontinentálne raňajky, obed a večera výber z 3 druhov jedál, 1. a 2. chodu, čapovaná minerálka a víno. VYBAVENIE A SLUŽBY: bar, reštaurácia, recepcia. Zvieratá nie sú povolené.
ŠPORT A ZÁBAVA: 3 bazény (plavecký, bazén s toboganom a detský bazén), tenisový kurt, futbalové a volejbalové ihrisko, stolný tenis, animácie, detské hry. Na pláži možnosť plážového volejbalu, prenájom vodných bicyklov, plachetníc a kanoe v určitých hodinách, kedy sa nekonajú kurzy.
PARKOVISKO: vyhradené 1 parkovacie miesto na apartmán / izbu.


NÁSTUPNÉ DNI:
Hotel Serena Majestic ****– nedeľa, príchod po 17:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.
NÁSTUPNÉ DNI: Rezidencia Serena Majestic **** sobota, príchod po 17:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.
2. Rezidencia Eurhotel

2. Rezidencia Eurhotel

Poloha: Komfortný rezidenčný a hotelový komplex leží na pobreží obľúbenej turistickej lokality Montesilvano Lido, ktorá nadväzuje na mesto Pescara, dosiahnuteľné po dlhej pobrežnej promenáde lemovanej barmi, reštauráciami a obchodíkmi. Výhodná poloha tohto strediska umožňuje hosťom využívať služby priľahlej hotelovej pláže s jemným pieskom, stráviť voľné chvíle pri bazéne či vychutnávať príjemné prechádzky turistickým mestečkom Montesilvano. Moderná deväťposchodová rezidencia je zložená z 130 komfortne zariadených apartmánov.
Vybavenie: bazén pre dospelých a deti, recepcia s úschovňou cenných predmetov, reštaurácie, bary, spoločenská sála, tenisový kurt (použiteľný taktiež ako minifutbalové ihrisko), privátna hotelová pláž s možnosťou zapožičania vodných plavidiel, výťah, parkovisko a zábavný program. Za poplatok: lehátka pri bazéne.
Klubová karta: v hlavnej sezóne je nutné si v mieste pobytu zakúpiť klubovú kartu, ktorá vám umožňuje zúčastniť sa bohatého, všestranne zameraného celodenného programu a výuky množstva rôznych športov. O cenách karty info v CK. Apartmány sú novo a moderne zariadené, majú telefón, terasu, kúpeľňu so sprchou a WC a kuchynský kút. Na vyžiadanie je možný televízny príjímač (za príplatok).

Ubytovanie:

Typ A1, A2, A3 pre 2-4 osoby: obývacia izba s dvoj- alebo jednolôžkovou rozkladacou pohovkou a spálňa s manželským lôžkom oddelená od obývacej izby vysokou drevenou stenou.
Typ B1 pre 2-4 osoby: obývacia izba s dvoj- alebo jednolôžkovou rozkladacou pohovkou a spálňa s manželským lôžkom.
Typ B2 pre 5 osôb: ako typ B1 s možnosťou 5. lôžka.

3. Hotel Sea Lion ****

3. Hotel Sea Lion ****

Poloha: Hotel renovovaný v roku 2003, leží priamo pri mori, ponúka svojim hosťom luxusný pobyt a čarovnú dovolenku. Hotel sa nachádza cca 1 km od centra letoviska Montesilvano a cca 6 km od väčšieho mesta Pescara.

Vybavenie a služby: K dispozícii recepcia, bar, reštaurácia, spoločenská TV miestnosť, uzavreté parkovisko, možný transfer z/do neďalekého letiska (nutné vopred objednať).

Ubytovanie: hotelové izby sú 2-lôžkové. Všetky izby majú k dispozícii: TV-SAT, pay TV, priamy telefón, ADSL-internetové pripojenie, klimatizáciu, trezor, minibar, vlastné sociálne zariadenie, balkón alebo okno s výhľadom na bazén alebo na parkovisko.

Stravovanie: polpenzia alebo plná penzia (raňajky – kontinentálne, formou bufetu, obedy a večere – s výberom teplého a studeného jedla).

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk