Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Sicília

Ostrov Sicília

Tento najväčší ostrov Stredozemného mora bol kvôli svojej strategicky dôležitej polohe na križovatke námorných ciest často cieľom dobyvateľov. Na jeho kultúre zanechali stopy Gréci, Rimania, Arabi, Normani, Francúzi i Španieli. Aj preto je sicílska kultúra taká odlišná od zvyšku Európy. Krásne pobrežie s najväčším počtom slnečných dní v Európe prechádza vo vnútrozemí do hornatého, riedko osídleného a neprístupného územia. Na ostrove sa nachádza ešte stále činná sopka Etna, z ktorej lávy bolo znovu vybudované mesto Catánia.Marsala / Trapani

Marsala / Trapani

Prístav Marsala je domovom fortifikovaného, ťažkého vína, ktorého produkcia siaha až do 18. storočia. V roku 1798 po bitke na Níle si admirál Nelson objednal obrovské množstvo tohto lahodného moku a nechal tu zriadiť mnoho významných pivníc. V jednej zo starých pivníc dnes sídli archeologické múzeum s expozíciou významných fénických artefaktov. Najdôležitejšie fénické vykopávky totiž pochádzajú z blízkeho ostrova Mozia (starovekého Motya), ktorý bol významným obchodným centrom Feníčanov. Mozia bola založená v roku 397 pred n. l. Usadili sa tu ľudia, ktorí prečkali masaker Dionýza I. zo Syrakúz. Ostrov s vykopávkami a múzeum je možné navštíviť v ktorýchkoľvek denných hodinách. Z Marsaly a okresného prístavného mesta Trapani pravidelne plávajú lode na blízke Egadské ostrovy, kde doposiaľ vládne arabský duch. Do súostrovia patrí najväčší ostrov Favignana, Levanzo, kde objavíte maľby a rytiny z paleolitu a neolitu, a Marettimo - najmenší a civilizáciou najmenej narušený ostrovček.prejsť na stránku: [1]
1. Rezidencia Brezza di Grecale

1. Rezidencia Brezza di Grecale

Brezza di Grecale Rezidencia sa nachádza v dobrej lokalite a je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí chcú stráviť svoj ​​čas krátkou alebo dlhou dovolenkou v Trapani a v západnej Sicílii. Historické centrum mesta je len 5 minút chôdze od rezidencie pomocou  prechádzky pozdĺž pobrežia. Vďaka lanovke, ktorá je na iba 10 minút od rezidencie sa môžu hostia dostať na  vrch Erice. San Vito Lo Capo a všetkých prímorských letovísk (Pizzolungo, Bonagia, Mount Cofano rezerva, atď), len niekoľko kilometrov od rezidencie. Pre tých, ktorí cestujú bez auta je zastávka autobusu hneď vedľa rezidencie, s autobusovými linkami. 


Ubytovanie:
Pre hostí je k dispozícii 13 apartmánov rôzneho typu a veľkosti, všetky s oknom alebo balkónom s výhľadom na more. Všetky apartmány ponúkajú vysokú úroveň pohodlia v širokých a svetlých izbách. V apartmánoch (na prvom a druhom poschodí rezidencie) sú 2 balkóny, kde si môžete dať jedlo a taktiež si vychutnať výhľad na more a upokojujúci morský vánok. 

Apartmány pozostávajú zo: - spálne s manželskou posteľou alebo 2 samostatnými  lôžkami alebo trojlôžkové izby, všetky vybavené dizajnovým nábytkom, klimatizáciou, TV/LCD, interným telefónom, balkónom a / alebo oknom. -obývacej izby  s  kuchynkou s rozkladacou pohovkou, stolom a stoličkami, TV, klimatizáciou, balkónom a / alebo oknami. - kúpeľne so sprchovacím kútom, sušičom vlasov a  stenovým vykurovaním, vybavený kuchynský kút.  Typy apartmánov:

Classic pre max. 3 osoby: jednoizbový alebo dvojizbový apartmán
Superior (s výhľadom na more) max. pre 3 osoby: 1 izbové apartmány s výhľadom na more
Suite (s výhľadom na more) max. pre 3 osoby: 1 izbové  alebo 2 izbové apartmány s vybavenou terasou a balkónom s výhľadom na more.

Stravovanie:
indiviuálne, možnosť doobejdnania raňajok.

Vybavenie a služby:
Wi-Fi pripojenie (v cene), nezávislý vchod (24 hod), výťah, apartmány s bezbariérovým prístupom, slnečná terasa. V blízkosti prenájom bicyklov a skútrov (za poplatok).V blízkosti reštaurácie a pizzerie.Historické centrum sa nachádza len 5 minút chôdze pozdĺž pobrežia, od ubytovania. Vďaka lanovke, ktorá je iba 10 minút chôdze od bydliska,  sa môžete dostať na vrchol  Erice. San Vito Lo Capo a všetky prímorské letoviská (Pizzolungo, Bonagia, Mount Cofano, atď) len pár kilometrov od rezidencie. Pre tých, ktorí cestujú bez auta, je zastávka autobusu hneď vedľa rezidencie, s 3 autobusovými linkami (21,22 a 23), ktorým sa ľahko dostanete do historického centra Trapani, prístavu a k lanovke na Erice.

Parkovisko:
k dispozícii parkovisko v areáli rezidencie.

3. Rezidencia Delfino ***

3. Rezidencia Delfino ***

Poloha: Veľmi príjemný hotel s rezidenciou situovaný v juhozápadnej časti Sicílie 4 km od historického centra mesta Marsala, z ktorého jazdia turistické lode na krásne Egadské ostrovy. Elegantný hotel Delfino reštaurovaný v roku 2000 leží iba 300 m od dlhej piesočnatej pláže. Rezidencia sa skladá z dvojposchodových viliek, ktoré sú pravou perlou pre tých, ktorí si prajú stráviť komfortnú a pokojnú dovolenku v tejto časti Sicílie. V okolí doporučujeme navštíviť arabsko-normandské mestečko na kopci Erice, ostrovčeky Mozia, kostoly v Trapani, Palermo alebo grécke chrámy v Selinunte a v Segeste.

Vybavenie: bazén so slnečníkmi a lehátkami, bar, 2 klimatizované reštaurácie s výbornou kuchyňou (bohaté raňajky, obedy sú podávané v reštaurácii na pláži, večere v hoteli), recepcia, room-service, úschovňa cenných predmetov, privátna pláž, tenisový kurt, fitness, detský kútik, bezplatné zapožičanie kanoí, parkovisko.
Klubová karta: za povinný poplatok. Umožňuje použitie bazéna, slnečníkov a lehátok pri bazéne a na pláži, tenisového kurtu, stolného tenisu a účasť pri príjemnom zábavnom programe pre deti i dospelých.

Ubytovanie:
Typ A pre 2 osoby:
sú zariadené v elegantnom štýle, s vlastnou klimatizáciou, kúpeľňou, fénom, TV a telefónom. Skladajú sa z obývacej izby s manželským lôžkom a kuchynským kútom. Možnosť 1-2 prísteliek (za príplatok). Apartmány môžu byť na 1.poschodí alebo na prízemí. Majú záhradku so slnečníkmi, lehátkami a parkovacím miestom. Hostia ubytovaní v apartmánoch si môžu doobjednať tiež polpenziu alebo plnú penziu (ceny viď Marsallah).

 

4. Hotel Delfino****

4. Hotel Delfino****

Poloha: Veľmi príjemný hotel s rezidenciou situovaný v juhozápadnej časti Sicílie 4 km od historického centra mesta Marsala, z ktorého jazdia turistické lode na krásne Egadské ostrovy. Elegantný hotel Delfino reštaurovaný v roku 2000 leží iba 300 m od dlhej piesočnatej pláže. Rezidencia sa skladá z dvojposchodových viliek, ktoré sú pravou perlou pre tých, ktorí si prajú stráviť komfortnú a pokojnú dovolenku v tejto časti Sicílie. V okolí doporučujeme navštíviť arabsko-normandské mestečko na kopci Erice, ostrovčeky Mozia, kostoly v Trapani, Palermo alebo grécke chrámy v Selinunte a v Segeste.

Vybavenie: bazén so slnečníkmi a lehátkami, bar, 2 klimatizované reštaurácie s výbornou kuchyňou (bohaté raňajky, obedy sú podávané v reštaurácii na pláži, večere v hoteli), recepcia, room-service, úschovňa cenných predmetov, privátna pláž, tenisový kurt, fitness, detský kútik, bezplatné zapožičanie kanoí, parkovisko.
Klubová karta: za povinný poplatok. Umožňuje použitie bazéna, slnečníkov a lehátok pri bazéne a na pláži, tenisového kurtu, stolného tenisu a účasť na príjemnom zábavnom programe pre deti i dospelých.
BAR all inclusive:  zahŕňa konzumáciu drinkov v bare - čaj, kola, džús, alkoholické nápoje, káva a zmrzlina. Bar je odtvorený od 10:00-24:00.

Ubytovanie:
Hotelové izby „Lilibeo“
– nachádzajú sa v centrálnej časti hotela, zariadené v štýle „liberty“. Sú priestorné, majú kúpeľňu (niektoré s hydromasážnou vaňou), fén, vlastnú klimatizáciu, TV, telefón, minibar a pripojenie na internet.
Hotelové izby „Marsallah“ – nachádzajú sa 200 m od centrálnej časti hotela a reštaurácie. Majú 2-4 lôžka, vlastnú klimatizáciu, fén, TV, telefón, minibar, prístup k internetu. Pre rodiny sú k dispozícii i suite s 2 kúpeľňami. Väčšina izieb má balkón.

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk