Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Sicília

Ostrov Sicília

Tento najväčší ostrov Stredozemného mora bol kvôli svojej strategicky dôležitej polohe na križovatke námorných ciest často cieľom dobyvateľov. Na jeho kultúre zanechali stopy Gréci, Rimania, Arabi, Normani, Francúzi i Španieli. Aj preto je sicílska kultúra taká odlišná od zvyšku Európy. Krásne pobrežie s najväčším počtom slnečných dní v Európe prechádza vo vnútrozemí do hornatého, riedko osídleného a neprístupného územia. Na ostrove sa nachádza ešte stále činná sopka Etna, z ktorej lávy bolo znovu vybudované mesto Catánia.Agrigento / Sciacca

Agrigento / Sciacca

Agrigento založila v roku 581 pred n. l. ako Agragos grécka kolónia Gela. Dnes, na mieste bývalého akropolisu, vyrástlo krásne moderné mesto s bohatou históriou, ktoré bolo Pindarosom považované za "najkrajšie mesto smrtelníkov". Z jeho hradieb a chrámov sa zachovalo mnoho zrúcanín. Vládci mesta boli väčšinou tyrani. Pod vedením Empedokla (meno dnešného významného prístavu) zažil bohatý Agragas ako slobodý štát najväčší mocenský rozmach, ale už v roku 406 pred n. l. pohľahol Kartágu. Mesto bolo vyplienené, chrámy vypálené. "Valle dei Templi" je dnes názov bývalého antického mesta, ktoré sa zachovalo na svahu pod akropolisom, zvažujúcim sa pozvoľna k moru. Je tu archeologický park s najbohatším zoskupením zachovalých gréckych chrámov na svete.
Sciacca je krásne historické mesto, s veľkým rybárskym prístavom. Najmä večer v centre prúdi bohatý spoločenský život. Doporučujeme navštíviť niektorú z miestnych reštaurácií alebo vinární. Známe sú tiež miestne kúpele.prejsť na stránku: [1]
1. Rezidencia Baia Renella

1. Rezidencia Baia Renella

Rekreačný komplex s komfortne zariadenými apartmánmi sa nachádza na stále slnečnom mieste a je určený pre milovníkov antických pamiatok a archeológie vôbec. Nachádza sa na polceste medzi najvýznamnejšími archeologickými parkmi Agrigento a Selinunte. Ubytovanie odporúčame nielen individuálnym klientom ale i skupinkám, pretože toto miesto je východiskovým bodom pre cestovanie po južnej časti Sicílie, ktorá sa pýši mnohými ďalšími nádhernými kultúrnymi pamiatkami, ako sú staré mozaikové námestia v Piazza Armerina, zachovalé ruiny mesta Eraclea Minoa z 1. storočia p.n.l. a mnoho iných.

PLÁŽ: 130 m, voľne prístupná piesočnatá pláž so skalnatými útesmi, možnosť plážového servisu (za poplatok).

CENTRUM: cca 4 km od historického mesta Sciacca.

UBYTOVANIE: apartmány sú veľmi priestranné, komfortne zariadené a majú moderne zariadený kuchynský kút s veľkou chladničkou, kúpeľňu, verandu alebo balkón s výhľadom na more. TV možné na vyžiadanie (za poplatok).
Typ B1 pre 2-4 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacou pohovkou pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou.
Typ B2 pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacou pohovkou pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a 2 lôžka na otvorenom vyvýšenom poschodí.
Typ C pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacou pohovkou pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami.
Typ D pre 6-8 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacou pohovkou pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, spálňa s poschodovou posteľou.

STRAVOVANIE: individuálne.

VYBAVENIE A SLUŽBY: Wi-Fi, barbecue zdarma. V meste Sciacca sa nachádzajú kúpele s termálnymi bazénmi. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie.
ŠPORT A ZÁBAVA: viacúčelové ihrisko na tenis a minifutbal, bocce, detský kútik.
PARKOVISKO: uzatvorené.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, do 02.06. a od 15.09. ľubovoľný, príchod od 17:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

2. Hotel Akrabello ***

2. Hotel Akrabello ***

POLOHA: Hotel sa nachádza v malebnom predmestí Agrigenta Villaggio Mosé, taktiež nazývanom ako "Parco Angeli". Hotel je situovaný asi 3 km od sicílskeho pobrežia (piesočnatá pláž). Budova hotela je vybudovaná v typickom stredomorskom štýle bielej farby.

VYBAVENIE: Recepcia, trezor, zmenáreň, čistenie obuvi, možnosť objednania novín do izby, laundry a dry cleaning servis, k dispozícii 3 reštauračné miestnosti, 2 bary, možnosť využitia kongresových miestností, diskotéka, pub, bazén v píniovej záhrade, súkromné oplotené parkovisko pre hostí zdarma, tenisový kurt, ihrisko na bocciu, stolnotenisový stôl, ihrisko pre deti, internetová miestnosť (e-mail, fax), shuttle autobus pre hostí z hotela na pláž ZDARMA. Možný príchod od 14:00 hod. Možný odchod do 12:00 hod.

UBYTOVANIE: Izby sú vkusne vybavené, každá z nich má SAT-TV a internetové pripojenie a kúpeľňu. Izby sa delia podľa veľkostí.

STRAVOVANIE: Raňajky. K dispozícii sú 2 reštaurácie, z ktorých jedna sa nachádza na prízemí hotela a využíva sa ako raňajková miestnosť. Ďalšia reštaurácia je situovaná na prvom poschodí. Obidve ponúkajú miestne, ale i medzinárodné špeciality.

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk