Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Sicília

Ostrov Sicília

Tento najväčší ostrov Stredozemného mora bol kvôli svojej strategicky dôležitej polohe na križovatke námorných ciest často cieľom dobyvateľov. Na jeho kultúre zanechali stopy Gréci, Rimania, Arabi, Normani, Francúzi i Španieli. Aj preto je sicílska kultúra taká odlišná od zvyšku Európy. Krásne pobrežie s najväčším počtom slnečných dní v Európe prechádza vo vnútrozemí do hornatého, riedko osídleného a neprístupného územia. Na ostrove sa nachádza ešte stále činná sopka Etna, z ktorej lávy bolo znovu vybudované mesto Catánia.Taormina / Giardini Naxos / Letojanni

Taormina / Giardini Naxos / Letojanni

Taormina je jedným z najmalebnejších a turisticky najpríťažlivejších miest Talianska. Francúzsky spisovateľ Maupassant napísal, že toto miesto je obrazom, na ktorom nájdete všetko, čo bolo na zemi stvorené pre potešenie oka, ducha a fantázie. K založeniu Taorminy inšpirovala Kartágijcov v roku 396 pred n. l. strategicky výhodná poloha vysoko nad morom, na hore Monte Tauro s úchvatným výhľadom na dymiaci sa vrchol Etny, na azúrové more a pobrežie neďalekej Kalábrie. Staviteľskému umeniu Grékov Taormina vďačí za najkrajšie prírodné divadlo na svete z 3. storočia pred n. l., ktoré je po amfiteátri v Syrakúzach druhým najväčším. Osobité kúzlo majú tiež taorminské uličky, vyhliadkové terasy a hlavná promenáda Corso Umberto.
Neďaleké Giardini Naxos patrí k najvyhľadávanejším prázdninovým letoviskám s kvalitnými hotelovými službami. Naxos je tiež miestom kade kráčala história. Práve tu Grékovia v roku 735 pred n. l. založili svoje prvé mesto na sicílskej pôde. Zbytky antického Naxosu si môžete prehliadnuť v argeologickom parku.prejsť na stránku: [1] 2 3 4
1. Hotel San Vincenzo****

1. Hotel San Vincenzo****

Veľmi skoro od svojho otvorenia v roku 2006 sa hotel San Vincenzo stal jedným z najžiadanejších hotelov v Letojanni. Za svoju obľubu vďačí príjemnej rodinnej atmosfére, ochotnému personálu, kvalitným službám, vynikajúcej strave a výbornej polohe pri pláži, v malom sympatickom letovisku Letojanni, len 4 km od Taorminy.

PLÁŽ: priamo pri pláži (cez cestu), veľmi pekná súkromná pláž vybavená plážovým servisom v cene (1 slnečník a 2 plážové stoličky/izba). Pláž z pekného piesku v kombinácii s hrubším pieskom a okruhliakmi.

CENTRUM: v centre, 150 m od príjemného námestia.

UBYTOVANIE: komfortné izby zariadené v stredomorskom štýle, vybavené vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a sušičom na vlasy, LCD TV SAT, klimatizáciou, minibarom, telefónom, trezorom, rádiom, prípojkou na internet. Izby s balkónom alebo s balkónom s výhľadom na more za príplatok. Na vyžiadanie izby s bezbariérovým prístupom.

STRAVOVANIE: raňajky alebo polpenzia. Raňajky formou bohatého bufetu, servírované večere formou výberu zo 4 druhov menu 1. a 2. chodu. Nápoje nie sú zahrnuté v cene.

VYBAVENIE A SLUŽBY: piano bar, výťah, reštaurácia, Wi-Fi (za poplatok). Zvieratá nie sú povolené.

ŠPORT A ZÁBAVA:
2 slnečné terasy s nádherným výhľadom na more, sicílske tematické večery s bufetom. Neďaleko tenisový kurt, futbal.

PARKOVISKO:
cca 400 m od hotela je súkromné parkovisko (za poplatok).


NÁSTUPNÉ DNI:
sobota (na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 11:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

2. Hotel San Pietro ***

2. Hotel San Pietro ***

Moderný 3-hviezdičkový hotel sa nachádza v letovisku Letojanni priamo pri pláži a len niekoľko minút chôdze od všetkých hlavných turistických atrakcií a pamätihodností.

Pláž: priamo pri pláži (cez cestu), piesočnatá pláž v kombinácii s hrubším pieskom a okruhliakmi. Súkromná pláž vybavená plážovým servisom (za poplatok), časť pláže voľná.

Centrum: priamo v centre.

Ubytovanie: k dispozícií je 94 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky/postieľky. Sú pekne a pohodlne zariadené a vybavené sprchou, telefónom, chladničkou, klimatizácia, kúrenie,TV SAT a balkónom. Izby s výhľadom na more za poplatok.

Stravovanie: raňajky, polpenzia. Kontinentálne raňajky podávané formou bufetu. Servírované večere výberom z menu, šalátový a zeleninový bufet.

Vybavenie a služby:
recepcia s trezorom, reštaurácia, bar, TV miestnosť, výťah, terasa s výhľadom na Taorminu. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie.

Šport a zábava:
fitness, na pláži možnosť vodných športov.

Parkovisko:
súkromné parkovisko vzdialené cca 600 m od hotela (za poplatok).

NÁSTUPNÉ DNI:sobota (na vyžiadanie ľubovoľný), príchod od 15:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

3. Hotel Da Peppe ***

3. Hotel Da Peppe ***

Da Peppe 3 * je obľúbeným rodinným hotelom v letovisku Letojanni. Originalita a umelecký podpis majiteľa je citeľný v každej miestnosti.

Pláž: 30 m, piesočnatá pláž, kombinácia hrubšieho piesku a okruhliakov.

Ubytovanie: Izby sú komfortne zariadené a rozmanito dekorované, vybavené kúpeľňou so sprchou a sušičom na vlasy, TV SAT, klimatizáciou a trezorom, telefónom, balkónom.

Stravovanie: raňajky, možnosť polpenzie za príplatok.

Vybavenie a služby: bezbarierový prístup, výťah, Wi- Fi, zvieratá sú povolené na vyžiadanie.

Parkovisko: nestrážené.

NÁSTUPNÉ DNI: ľubovoľný, príchod od 15:00, odchod do 10:00, min. 3 noci.

5. Aparthotel Kalaskiso ***

5. Aparthotel Kalaskiso ***

Nový hotel postavený v roku 2010 sa nachádza v pokojnej a súkromnej lokalite len 20 m od pláže v letovisku Giardini Naxos. Klientom ponúka kvalitné služby a dovolenku plnú relaxácie a pohody. Od letiska v Catanii je vzdialený 45 km.

Pláž: 20 m od pláže Schiso, pláž s pekným sivobielym pieskom a okruhliakmi, relatívne postupné klesanie do mora, časť pláže voľná, časť s plážovým servisom za poplatok.

Ubytovanie:
k dispozícií sú 2, 3 a 4-lôžkové izby. Všetky izby sú priestranné, moderne a funkčne zariadené s dôrazom na detaily. Izby sú klimatizované s balkónom a bočným výhľadom na more, chladničkou, TV SAT, telefónom, trezorom, Wi-Fi, kúpeľňou so sprchou. Možnosť kuchynského kúta za poplatok. Bezbariérové izby na vyžiadanie.

Stravovanie: raňajky, polpenzia (za príplatok). Kontinentálne raňajky podávané formou bufetu. Večere podávané v reštaurácii vzdialenej 200 m od hotela.

Vybavenie a služby:
recepcia, výťah, práčovňa, Wi-Fi, internet point, babysitting. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).

Šport a zábava:
v spolupráci s wellness klubom Sporting Baia možné využiť bazén, vírivku, saunu, turecké kúpele, masáže (za poplatok). V blízkosti hotela sú obchody, reštaurácie, bary, nočné kluby a zábava pre deti.

Parkovisko: súkromné parkovisko.

NÁSTUPNÉ DNI:sobota (na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 13:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

6. Hotel Hellenia Yachting ****

6. Hotel Hellenia Yachting ****

Elegantný a v roku 2006 renovovaný 4-hviezdičkový hotel sa nachádza priamo pri pláži v turistickom letovisku Giardini Naxos v blízkosti prístavu a historického centra.

PLÁŽ:
priamo pri pláži, pláž s pekným sivobielym pieskom a okruhliakmi, relatívne postupné klesanie do mora, časť pláže voľná, časť s plážovým servisom za poplatok.

CENTRUM: 2 km od historického centra Giardini Naxos.

UBYTOVANIE:
všetkých 112 izieb je klimatizovaných, elegantne zariadených a vybavených TV SAT, telefónom, budíkom, minibarom, trezorom, kúpeľňou s „courtesy kit“ (mini hygienický balíček). Izby s bezbariérovým prístupom na vyžiadanie. K dispozícií sú 2 a 3-lôžkové izby Standard, Superior, Deluxe.

STRAVOVANIE: raňajky, polpenzia (za príplatok). Kontinentálne raňajky formou bufetu, servírované večere.

VYBAVENIE A SLUŽBY: vstupná hala s recepciou, reštaurácia, kongresové centrum, 3 výťahy, bar pri bazéne, piano bar, TV miestnosť, Wi-Fi, práčovňa (za poplatok), babysitting. Zvieratá nie sú povolené.

ŠPORT A ZÁBAVA:
bazén so slanou vodou, slnečná terasa, záhrada, telocvičňa, wellness.

PARKOVISKO:
nestrážené, do vyčerpania miest.

NÁSTUPNÉ DNI:sobota (na vyžiadanie ľubovoľný), príchod od 14:00, odchod do 10:00, min. 3 noci (v termíne 03.08.-23.08. min. 7 nocí).

7. Hotel La Plage*****

7. Hotel La Plage*****

Ak sa chcete ponoriť do očarujúcej scenérie prírodnej rezervácie Isola Bella, ktorá pripomína kúsok raja a má najexkluzívnejšiu pláž v Taormine, navštívte luxusný 5-hviezdičkový hotel La Plage, ktorý splní všetky vaše očakávania v pokojnom a elegantnom prostredí.

PLÁŽ: 90 m, jedna z najkrajších pláži v Taliansku, súkromná pláž s plážovým servisom v cene (1 slnečník + 2 plážové lehátka/bungalov/suita).

UBYTOVANIE: 48 bungalovov s vlastným vchodom a záhradkou, niektoré s vlastným jacuzzi. Bungalovy a suity sú vybavené kúpeľňou so sušičom na vlasy a županom, klimatizáciou, TV SAT, telefónom, trezorom, minibarom a Wi-Fi.
Bungalov s výhľadom na záhradu / s výhľadom na more - útulné a komfortné dvojlôžkové bungalovy s manželskou posteľou sa nachádzajú pod hustým borovicovým lesíkom, obklopené kvitnúcimi stromami. Možnosť postieľky.
Bungalov s výhľadom na more a s jacuzzi - elegantne zariadený dvojlôžkový bungalov s jacuzzi a fascinujúcim výhľadom na malý ostrov Isola Bella. Možnosť postieľky.
Suita s výhľadom na more – elegantne zariadené suity s výhľadom na more s 2 samostatnými spálňami, 2 priestrannými kúpeľňami so sprchou a vaňou, súkromnou vonkajšou terasou, 3 malými balkónmi s výhľadom na more aj do záhrady.
Suita s výhľadom na more a s jacuzzi - je kombináciou noblesného prostredia s moderným dizajnom. Spálňa s výhľadom na more, obývacia miestnosť s gaučom, 2 kúpeľne so sprchou a vaňou, záhrada so súkromnou jacuzzi. 

STRAVOVANIE: raňajky, polpenzia. Nápoje nie sú zahrnuté v cene.

VYBAVENIE A SLUŽBY: reštaurácie, bar, bar na pláži, recepcia, zmenáreň, miestnosť na batožinu, práčovňa, izbový servis, trezor, Wi-Fi, slnečná terasa s výhľadom na more. Zvieratá nie sú povolené.
ŠPORT A ZÁBAVA: potápanie, kurzy potápania, výlety loďou, ExPure SPA: wellness, masáže, beauty centrum, turecké kúpele, hydromasážne sprchy, terapia farbami, vonkajšia terasa, golf, tenis.
PARKOVISKO: súkromné, vonkajšie parkovisko.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota (na vyžiadanie ľubovoľný nástup), príchod od 14:00, odchod do 12:00, min. 1 noc (v auguste min. 5 nocí).
8. Villaggio Alkantara ***

8. Villaggio Alkantara ***

Villaggio je situované neďaleko dôležitej archeologickej zóny Naxos, prvej gréckej kolónie na Sicílii, ponorené do zelenej oázy plnej kvetov citrusových stromov. Tento obľúbený a ideálne umiestnený prázdninový komplex, otvorený od apríla roku 2000, spĺňa všetky očakávania tých, ktorí si prajú stráviť dovolenku blízko Taorminy - najkrajšieho mesta Sicílie.

Pláž: 750 m, zmiešaná pláž so sivobielym pieskom a okruhliakmi, relatívne postupné klesanie do mora, časť pláže voľná, časť s plážovým servisom za poplatok. Kyvadlová doprava na pláž počas letnej sezóny za poplatok na mieste.

Centrum: 400 m od nákupného centra, 1,5 km od centra Recanati (časť Giardini Naxos), 3 km od centra Giardini Naxos, 7 km od centra mesta Taormina, kam chodí pravidelná doprava (autobusová zastávka 700 m).

Ubytovanie: 75 moderných apartmánov v novopostavených apartmánových domoch obklopených voňavou mediteránskou vegetáciou. Apartmány sú vybavené kúpeľňou, kuchynským kútom a chladničkou, klimatizáciou, telefónom, balkónom alebo spoločnou verandou so záhradným nábytkom.
Typ A pre max. 2 osoby: obývacia miestnosť s manželským lôžkom alebo 2 samostatnými lôžkami.
Typ B pre 2/3/4 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom, spálňa s manželským lôžkom.

Stravovanie: individuálne, možnosť raňajok alebo polpenzie za poplatok (raňajky formou bufetu, večere výber z menu - 2 chody) nutné objednať vopred.

Vybavenie a služby: recepcia, pizzeria, TV miestnosť, reštaurácia, bar, detské ihrisko, práčovňa. Malé zvieratá povolené (na vyžiadanie).
Šport a zábava: bazén so slnečníkmi a lehátkami (až do vyčerpania miest), 2 tenisové kurty, detské ihrisko, animácie (júl-august).

Parkovisko: veľké parkovisko v komplexe.

NÁSTUPNÉ DNI:ľubovoľné, príchod od 13:00, odchod do 10:00, min. 3 noci (v termíne 11.08.-24.08. min. 7 nocí).

9. Hotel Tysandros ***

9. Hotel Tysandros ***

Veľmi príjemný, novozrekonštruovaný rodinný hotel so skvelou polohou priamo pri piesočnatej pláži v obľúbenom letovisku Giardini Naxos, je ideálnym východiskovým bodom pre poznávanie ostrova a priľahlých zákutí miestnou dopravou.

PLÁŽ: priamo pri pláži (20 m), piesočnatá s kamienkami, časť pláže voľná, časť s plážovým servisom za poplatok.

UBYTOVANIE: 2-lôžkové izby s možnosťou prístelky. Izby sú pohodlne a jednoducho elegantne zariadené s dôrazom na každý detail, tak aby sa hostia cítili príjemne. Izby Standard sú vybavené TV SAT, klimatizáciou, chladničkou, sušičom na vlasy, balkónom. Izby Economy nemajú balkón a ani panoramatický výhľad.

STRAVOVANIE: raňajky podávané formou bufetu.

VYBAVENIE A SLUŽBY: 24-hodinová recepcia, bar, internet point, transfer na letisko (za poplatok). Zvieratá nie sú povolené.

ŠPORT A ZÁBAVA:
za poplatok – výlety, exkurzie, požičiavanie áut, potápanie, tenisové kurty.

PARKOVISKO:
cca 500 m súkromné, nestrážené parkovisko alebo možnosť parkovania pri hoteli.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod po 13:00, odchod do 11:00, min. 7 nocí.

10. Hotel Capotaormina****

10. Hotel Capotaormina****

POLOHA: exkluzívny a elegantný hotel postavený na prímorskom skalnatom útese v pobrežnej časti Taorminy Hotelové bazény sú s centrálnou častou hotela prepojené výťahom vybudovaným v skale. Tento hotel s izbami s výhľadom na more doporučujeme predovšetkým náročnejšej klientele.

PLÁŽ: kamienková pláž, ktorá je prepojená s hotelom výťahom a prírodne vyhĺbeným tunelom v skale, plážový servis (slnečník a 2 plážové lehátka) v cene. 

CENTRUM: cca 3 km od historického centra Taorminy (hotelový bus zdarma).

UBYTOVANIE: 190 nadštandardne zariadených a klimatizovaných izieb je vybavených TV/SAT, telefónom, minibarom, Wi-Fi pripojením, trezorom, vstavaným šatníkom, kúpeľňou, balkónom. Možnosť jednej prísteľky. 

Izba Classic - s výhľadom do záhrady 
Izba Superior - väčšie izby s výhľadom na more 

STRAVOVANIE: raňajky - kontinentálne podávané formou bufetu - mlieko, káva, cappuccino, čaj, džúsy, pečivo, sucháre, maslo, džem, jogurty, cornflakes, keksy, croisanty. Možnosť doobjednania polpenzie. Večera servírovaná v panoramatickej reštaurácii (výber z 3 druhov menuň.

VYBAVENIE A SLUŽBY: vstupná hala s recepciou, tri bary, reštaurácia, internetová kaviareň, minimarket, butiky, vonkajší bazén s morskou vodou (lehátka a slnečníky zdarma), hydromasážny bazén, wellness centrum, kadernícky a estetický salón, sauna, fitness, krásna záhrada s tropickými rastlinami. 

PARKOVANIE: 
v areáli hotela. 

NÁSTUPNÉ DNI:
ľubovoľný, príchod od 15:00, odchod do 10:00, min. 3 noci (od 09.08.-22.08. min. 7 nocí).

KÓD: SIC009D

11. Hotel Villa Linda ***

11. Hotel Villa Linda ***

Hotel Villa Linda situovaný blízko pláže je vhodným riešením pre klientov, ktorí uprednostňujú aktívnu dovolenku a vyhovuje im stravovanie formou raňajok.

PLÁŽ:
50 m (cez cestu), súkromná aj verejná, piesočnatá pláž s plážovým servisom (za poplatok).

UBYTOVANIE: 42 izieb je komfortne zariadených a vybavených TV SAT, minibarom, trezorom, klimatizáciou, kúpeľňou so sprchou a sušičom na vlasy, telefónom. Viaceré izby Standard majú balkón s výhľadom na more, s výhľadom na Etnu a Taorminu v diaľke. Izby Economy sú len s oknom, nemajú balkón ani výhľad na more.

STRAVOVANIE:
raňajky formou bufetu.

VYBAVENIE A SLUŽBY: 24 hod. recepcia, bar, transfer na/z letiska (za poplatok), internet point. Hotel ponúka možnosť zabezpečenia tenisu, potápania a prenájmu áut (za poplatok). Zvieratá nie sú povolené.

PARKOVISKO:
nestrážené, pred a okolo hotela zdarma do vyčerpania miest, strážené parkovisko (za poplatok).


NÁSTUPNÉ DNI:
sobota (na vyžiadanie ľubovoľný), príchod od 13:00, odchod do 11:00, min. 7 nocí (na vyžiadanie ľubovoľný za príplatok).
prejsť na stránku: [1] 2 3 4

NAJ.sk
webdesign © bart.sk