Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Sicília

Ostrov Sicília

Tento najväčší ostrov Stredozemného mora bol kvôli svojej strategicky dôležitej polohe na križovatke námorných ciest často cieľom dobyvateľov. Na jeho kultúre zanechali stopy Gréci, Rimania, Arabi, Normani, Francúzi i Španieli. Aj preto je sicílska kultúra taká odlišná od zvyšku Európy. Krásne pobrežie s najväčším počtom slnečných dní v Európe prechádza vo vnútrozemí do hornatého, riedko osídleného a neprístupného územia. Na ostrove sa nachádza ešte stále činná sopka Etna, z ktorej lávy bolo znovu vybudované mesto Catánia.Portorosa

Portorosa

Prístav Portorosa - Ružový prístav - je meno veľkej prázdninovej dediny, rozkladajúcej sa medzi Tindari a Capo Milazzo v okrese Messina. Toto moderné, sympatické prímorské letovisko s umelo vyrobenými kanálmi je jedným z najväčších turistických prístavov na Sicílii. Má výhodnú polohu, pretože leží priamo oproti Liparským ostrovom, kam z neďalekého prístavu Milazzo pravidelne vyrážajú lode. Je obklopený krásnou zeleňou a piesčitou plážou.prejsť na stránku: [1]
1. Blu Hotel Portorosa *****

1. Blu Hotel Portorosa *****

Luxusný 5* hotelový komplex je umiestnený v zálive Patti v mestečku Furnari.  Ponúka pestré možnosti a zariadenia na športové a voľnočasové využitie. Komplex spája kultúru, komfort a najnovšiu technológiu, je strategicky umiestnený v blízkosti dvoch hlavných cestných ťahov Sicílie a je tiež ľahko dostupný súkromnými jachtami. Hotel ponúka nádherný výhľad na prístav Portorosa (najdôležitejší turistický prístav na Sicílii) a Eolské ostrovy.

Pláž: pri pláži, súkromná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis na 1 izbu (1 slnečník + 2 plážové stoličky od 4 radu) v cene all inclusive.

Ubytovanie: deväť poschodová budova ponúka 263 priestranných, svetlých, elegantných a moderne zariadených izieb. Sú vybavené klimatizáciou, balkónom (alebo terasou), TV SAT, telefónom, minibarom, trezorom, sušičom na vlasy a prístupom na internet (Wi-Fi).
Izba Standard pre 2/3 osoby - manželská posteľ, balkón s výhľadom na more a kúpeľňa s vaňou.
Izba Plus pre 2/4 osoby - obývacia miestnosť s manželskou posteľou, rozkladací diván, výhľad na bazén a kúpeľňa s vaňou.

Stravovanie: all inclusive zahŕňa: obedy a večere podávané v reštaurácii "Re Ruggero" formou menu, ktoré pozostáva zo 4 chodov, zahrnuté sú nápoje (fľaša vína, pivo a nealkoholické nápoje). Možnosť čerpať nápoje z baru od 10:00 do 23:00 (pivo, káva, cappuccino, nealkoholické nápoje a voda). Od 18:00 do 23:00 možnosť čerpať alkoholické nápoje. Nápoje z minibaru nie sú zahrnuté v cene all inclusive.

Vybavenie a služby: recepcia 24 hodín, výťah, prístav pre súkromné jachty, lobby bar, plážový bar, 2 reštaurácie, moderne zariadené a priestranné kongresové centrum (jedno z najprestížnejších v Taliansku), ktoré dokáže hostiť až 1000 návštevníkov, priestory na schôdzky a bankety. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok). Možnosť kolektívneho transferu z letísk Catania a Palermo.

Šport a zábava: vonkajší bazén, windsurfing, miniclub (od 01.06 do 14.09) iba 4 hodiny, animácie (od 01.06 do 14.09), fitnes, požičovňa áut a motorových člnov, slnečná terasa a tenis.

Parkovisko: bezplatné súkromné parkovisko na mieste.

NÁSTUPNÉ DNI:ľubovoľný, príchod od 15:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

2. Rezidencia Portorosa

2. Rezidencia Portorosa

Obľúbený turistický komplex, ktorý sa stal uzatvoreným turistickým mestečkom je zložený z radových viliek so záhradkami a terasami a leží medzi mestami Milazzo a Tindari. Nachádza sa v romantickom a moderne postavenom jachtárskom komplexe Portorosa (ružový prístav) s unikátnym výhľadom na Liparské ostrovy, ktoré sú odtiaľ takmer na dosah ruky. Celý komplex je obklopený hustými exotickými rastlinami, palmami, oleandrami, píniami, fikusmi a je popretkávaný moderne vytvorenými kanálmi s luxusnými jachtami, ktoré vás zavedú do obchodného centra alebo na krásnu piesočnatú pláž obmývanú azúrovo sfarbeným morom.

PLÁŽ: 100-800 m, súkromná aj verejná piesočnatá pláž s plážovým servisom (za poplatok).

UBYTOVANIE: v radových dvojpodlažných vilkách rôzne rozmiestnených v parku. Apartmány na prízemí majú záhradku s verandou, na 1. poschodí veľkú terasu. Každý apartmán má svoj vlastný vchod, kuchynský kút a kúpeľňu. Niektoré apartmány typu B a C majú aj klimatizáciu na vyžiadanie (za poplatok).
Vilka typ A pre 2-3 osoby: obývacia miestnosť s manželskou posteľou a samostatným lôžkom.
Vilka typ B pre 4/5 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou. 5. lôžko možné na vyžiadanie (za poplatok).
Vilka typ C pre 6/7 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, 2 spálne s dvoma lôžkami. 7. lôžko možné na vyžiadanie (za poplatok).

STRAVOVANIE: individuálne.

VYBAVENIE A SLUŽBY: hosťom je k dispozícii veľký bazén (za poplatok), obchodné centrum s rôznymi obchodíkmi, reštauráciami, barmi atď. Za poplatok je možný výlet na Liparské ostrovy priamo z vlastnej pláže, prenájom bicyklov, lodí, motorových člnov. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie.
PARKOVISKO: súkromné, uzatvorené.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota (na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 17:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.


3. Rezidencia Baia Dei Delfini

3. Rezidencia Baia Dei Delfini

POLOHA: Moderne zariadená rezidencia situovaná v centre veľkého turistického rezortu Portorosa. Skladá sa z malebných radových viliek obklopených palmami a subtropickou zeleňou. Z piesočnatej hotelovej i verejnej pláže je nazabudnuteľný výhľad na Liparské ostrovy, kam priamo odtiaľ odchádzajú výletné lode.

VYBAVENIE: Malý bazén a recepcia. V Portorosa je hosťom k dispozícii veľký bazén (za poplatok), obchodné centrum s obchodíkmi, reštauráciami, barmi

UBYTOVANIE: Radové dvojposchodové vilky s kuchynským kútom, vlastným príslušenstvom, TV a parkoviskom. Prízemné apartmány majú záhradky s verandou, na prvom poschodí sú velké terasy
Vilka TYP A pre 2-4 osoby: obývacia izba s manželskou posteľou a rozkladacím gaučom pre 1-2 osoby
Vilka TYP B pre 4-5 osôb: obývacia izba s dvojposteľovou rozkladacou pohovkou a spálňa s manželskou posteľou. Možnosť 5 lôžka (za príplatok

4. Rezidencia Laguna Azzurra

4. Rezidencia Laguna Azzurra

Poloha: Obľúbená rezidencia, zložená z malebných radových viliek a apartmánov so záhradkami a terasami na slnenie. Nachádza sa v romantickom a moderne vystavanom turistikom prístave Portorosa (Ružový prístav) s unikátnym výhľadom na Liparské ostrovy, ktoré sú odtiaľ takmer na dosah ruky. Celý komplex je obklopený hustými exotickými porastmi paliem, oleandrov, pínií, fikusov a je pretkaný moderne vytvorenými kanálmi, ktoré vás zavedú do obchodného centra alebo na krásnu piesočnatú pláž, ktorá je od viliek vzdialená približne 450 m. Známy komlpex Portorosa, ktorý sa stal malým uzavretým turistickým mestečkom, leží blízko jazier Marinello, medzi mestom Milazzo a Tindari. Svojim hosťom najmä v letnej sezóne ponúka mnoho služieb a zábavy a taktiež pondelkové dopoludňajšie trhy v dedinke Tonnarellla. Portorosa má ideálnu polohu, pretože je východiskovým bodom pre uskutočnenie výletov do krásnych miest Sicílie. Pár kilometrov odtiaľ leží Milazzo s pekným historickým centrom, odtiaľ je najlepšie lodné spojenie na Liparské ostrovy, Tindari s pútnickým kostolom a bohatým archeologickým parkom, najmladšia grécka kolónia Sicílie, Etna, Taormina, Naxos, veľmi navštevované rokliny Gole dell Alcantara atď.

Vybavenie: V Portorosa je hosťom k dispozícii veľký bazén (za poplatok), recepcia, verejná a súkromná pláž, obchodné centrum s minimarketom a rôznymi obchodíkmi, kaderníkom, reštauráciami a barmi atď. Za poplatok je možný prenájom bicyklov, lodí, motorových člnov, vodných plavidiel a tenisového kurtu. Vilky – ide o radové dvojpodlažné vilky, harmonicky rozmiestnené v parku. Prízemné apartmány majú záhradku s verandou a na 1.poschodí je veľká terasa na slnenie. Každý apartmán má svoj vlastný vchod, farebný TV, kuchynský kút, vlastné príslušenstvo a miesto na parkovanie. Možnosť prenájmu TV, klimatizácie (typ A) alebo kúrenia (za poplatok).

Ubytovanie:
Typ A1, typ A2, typ A3, pre 2-4 osoby: skladá sa z obývacej izby s manželským lôžkom a rozkladacej pohovky pre 1-2 osoby. Možnosť 5.lôžka (za príplatok).
Typ C1, typ C2 pre 4-6 osôb: skladá sa z obývacej izby s dvojlôžkovou rozkladacou pohovkou a z 2 spální. Možnosť 7. a 8.lôžka (za príplatok).

/strong
prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk