Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Apúlia

Apúlia

Územie dnešnej Apúlie bolo považované za strategicky dôležité a snažili sa ho ovládnuť snáď všetky významné mocnosti, vystriedala sa tu nadvláda Grékov, Ríma, Arabov i Španielov. Všetci tu zanechali svoje stopy, či už v architektúre, miestnej kuchyni alebo v mentalite ľudí samotných. Nepochybne najkrajšou oblasťou Apúlie je polostrov Gargáno, ktorý je geograficky a kultúrne úplne odlišný od zvyšku Apúlie. Rozprávkovo krásne členité pobrežie s množstvom zátok, tyrkysovo-modré more a biele skalné útesy robia z Gargána obľúbený cieľ dovolenkárov. Práve kvôli veľkému prílivu turistov bol v roku 1991 celý polostrov vyhlásený za národný park, aby nedochádzalo k nekontrolovateľnému rozvoju turistického ruchu a zničeniu doposiaľ neporušenej a kľudnej krajiny.Lido Marini

Lido Marini

Lido Marini je pobrežná prázdninová dedinka, ktorá patrí pod správu vnútrozemského mestečka Ugento. Oblasť s rozvinutým poľnohospodárstvom a rozvíjajúcim sa cestovným ruchom leží iba pár kilometrov od mesta Gallipoli, nazývaného aj "Perla Iónskeho pobrežia", a to predovšetkým pre svoje veľmi čisté priezračné more, krásne historické centrum a malebný prístav naproti malému ostrovu Sv. Andrea.prejsť na stránku: [1]
1. Villaggio Arco Del Saracino****

1. Villaggio Arco Del Saracino****

Moderné a veľmi dobre vybavené rekreačné stredisko sa nachádza v upravenej záhrade v kľudnej časti s panoramatickou pozíciou na okraji letoviska Lido Marini. Letovisko leží na západnom pobreží salentského polostrova, ktorý je známy svojimi bielymi piesočnatými plážami a kryštáľovo priezračným morom.

Pláž:
300 m, malá piesočnatá pláž s jemným bielym pieskom ohraničená pobrežím a nizkou skalou s plážovým servisom za poplatok, 1,4 km sa nachádza denne udržiavaná súkromná pláž  s plážovým servisom (1 slnečník + 1 plážové lehátko + 1 plážová stolička/apartmán, vilka) za povinný príplatok, kyvadlová doprava v cene.

Centrum:
cca 10 km od mysu Sabta Maria di Leuca, 30 km od Gallipoli.

Ubytovanie:
komplex ponúka dve možnosti ubytovania, apartmány  a radové vilky. Apartmány v jednoposchodových vilkách sa nachádzajú v centrálnej časti strediska (typ B1), a apartmány v prízemných radových vilkách sa nachádzajú bližšie pri mori (typ B2 a C). Všetky apartmány sú veľmi pekne a komfortne zariadené, vybavené kuchynským kútom v obývacej miestnosti, kúpeľnou so sprchovacím kútom, klimatizáciou, TV, terasou alebo predzáhradkou so záhradným nábytkom.

Typ A pre 4 osoby: prvé poschodie , obývacia izba s kuchynským kútom, manželskou posteľou a poschodovou posteľou , kúpeľňa.
Typ B1 pre 4 osoby: na prízemí alebo na prvom poschodí, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a poschodovou posteľou, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa, záhrada/terasa alebo balkón.
Typ B2 pre max. 4 osoby: iba na prízemí, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa
Typ C pre max. 6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami, dve kúpeľne, záhrada.

Stravovanie:
individuálne

Vybavenie a služby:
hala s recepciou, reštaurácia, bar, pizzeria.Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava:
bazén, detské šmýkľavky, hydromasážny bazénik, športové centrum (tenisové kurty, futbalové ihrisko), priestranné a dobre vybavené detské ihrisko, amfiteáter pre večerné animačné programy, plážový volejbal.

Klubová karta:
v cene, zahŕňa vstup do bazéna a športového centra (večer za poplatok), animačné programy, kyvadlovú dopravu na súkromnú pláž.

Parkovisko:
v komplexe

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00 - 20:00, odchod 09:00 - 10:00, min. 7 nocí, v mimosezóne ľubovoľný nástup a min. 3 noci.

KÓD: APL019C

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí.
POVINNÉ PRÍPLATKY – platba na mieste: pobytová taxa (max. 7 nocí) 1,80 €/osoba/noc, deti 0-18 r. bez poplatku, spotreba energií+klimatizácia+posteľná bielizeň+uteráky 38 €/osoba/týždeň, deti 3-8 r. 25 €/osoba/týždeň, deti 0-3 r. bez poplatku, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) 50 €, klubová karta 42 €/osoba/týždeň od 25.05.-21.09., deto 0-3 r. bez poplatku.
NA VYŽIADANIE – platba na mieste: plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka) 55 €/apartmán/týždeň od 25.05.-28.06. a 24.08.-21.09., 75 € v ostatných termínoch, postieľka (deti 0-3 r.) 5 €/deň, malé zvieratá (iba v type C) 50 €.
KAUCIA: 100 €

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk