Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Apúlia

Apúlia

Územie dnešnej Apúlie bolo považované za strategicky dôležité a snažili sa ho ovládnuť snáď všetky významné mocnosti, vystriedala sa tu nadvláda Grékov, Ríma, Arabov i Španielov. Všetci tu zanechali svoje stopy, či už v architektúre, miestnej kuchyni alebo v mentalite ľudí samotných. Nepochybne najkrajšou oblasťou Apúlie je polostrov Gargáno, ktorý je geograficky a kultúrne úplne odlišný od zvyšku Apúlie. Rozprávkovo krásne členité pobrežie s množstvom zátok, tyrkysovo-modré more a biele skalné útesy robia z Gargána obľúbený cieľ dovolenkárov. Práve kvôli veľkému prílivu turistov bol v roku 1991 celý polostrov vyhlásený za národný park, aby nedochádzalo k nekontrolovateľnému rozvoju turistického ruchu a zničeniu doposiaľ neporušenej a kľudnej krajiny.Torre dell'Orso / Lecce

Torre dell'Orso / Lecce

Letovisko, ktorého pobrežie je obmývané jedným z najkrajších morí Talianska. Široké pláže sa tu vyznačujú zlatistvým jemným pieskom a niekoľkými vápencovými útesmi, ktorým sa potešia najmä milovníci potápania. Neďaleko leží Otranto, mesto žijúce prevažne nočným životom. Nesmieme zabudnúť ani na najkrajšie mesto talianského baroka - Lecce. Tu doporučujeme prechádzku v nádhernom barokovom centre - od námestia Sant'Oronzo (Svätý Oronzo - patrón mesta) s rímskym amfiteátrom z 2. storočia pred n.l. cez Corso Vittorio Emanuele až k Dómskemu námestiu. Špecialitou v miestnych reštauráciách sú prevažne morské plody (dary mora).prejsť na stránku: [1]
1. Apartmány Barone di Mare

1. Apartmány Barone di Mare

Tento novopostavený hotel sa nachádza len 1 km od Torre dell´Orso, jedného z najznámejších rezortov na Salente. Hotel sa skladá z terasovitých dvojposchodových domčekov a spoločných priestorov, ktoré sú prepojené sieťou chodníkov. Toto miesto je ideálne pre rodiny s deťmi keďže ponúka priestranné spoločné priestory, rôzne športové aktivity a bohatý program pre deti aj dospelých. Hotel je prispôsobený aj pre imobilných hostí.

PLÁŽ: cca 1000 m od súkromnej piesočnatej pláže v zátoke Torre dell´Orso tzv. „Baron beach“ s plážovým servisom, barom a samoobslužnou reštauráciou. Pre imobilných hostí je na pláži k dispozícii stolička na uľahčenie kúpania. Na pláž premáva pravidelná doprava (v cene klubovej karty). K dispozícii sú aj uteráky (potrebná záloha), možná výmena nadrámec za poplatok.

UBYTOVANIE: všetky apartmány sú vybavené klimatizáciou, TV, telefónom, kuchynským kútom, kúpeľňou so sprchou, balkónom, terasou alebo malou záhradkou, vonkajšou sprchou.

Typ B pre 3-4 osoby: obývacia miestnosť s gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou.

Typ C1 pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami.

Typ C2 Duplex pre 5-6 osôb: apartmán na 2 poschodiach, 1. poschodie – obývacia miestnosť s gaučom pre 2 osoby, kúpeľňa; 2. poschodie – spálňa s manželskou posteľou, menšia spálňa so samostatným lôžkom alebo poschodovou posteľou, kúpeľňa.

STRAVOVANIE: individuálne.

VYBAVENIE A SLUŽBY: vstupná hala s recepciou a časťou na rezervovanie exkurzií, bar, obchod, butik, trafika, kaplnka s nedeľnou omšou, Wi-fi zdarma v spoločných priestoroch. Za poplatok: zapožičanie kočiara, práčovňa na mince. Zvieratá nie sú povolené.

ŠPORT A ZÁBAVA: 3 bazény (1 z toho pre deti a 1 pre dospelých s relaxačnou zónou za poplatok), amfiteáter, herňa, 2 tenisové kurty, 2 futbalové ihriská (1 pre mini klub), plážový volejbal, plážové bocce, vodný aerobik, aerobik, salsa, škola tanca merengue, zábava a súťaže na pláži, večerný program v amfiteátri, večery s tancom a hudbou, baby klub (pre deti od 3-8 rokov), mini klub (pre deti od 8-12 rokov), teen klub (pre deti od 12-17 rokov). Za poplatok: vonkajšia relaxačná zóna pre dospelých (súkromný bazén, hydromasáž, umelo vytvorená jaskyňa s jacuzzi a chromoterapiou, masáže tváre i tela), wellness centrum (sauna, parný kúpeľ, jacuzzi, relaxačné sprchy).

KLUBOVÁ KARTA: povinná, za poplatok, zahŕňa: využívanie 3 bazénov, skupinové športové kurzy, denný a nočný program, preprava na a z pláže v stanovených časoch. K dispozícii je aj karta PRESTIGE, ktorá zahŕňa: plážový servis v 1. a 2. rade, využívanie plážových uterákov, neskorý odchod o 12:00, vstup do wellness centra (poobede) a do relaxačnej zóny (ráno).

PARKOVISKO: nestrážené, vnútorné.

NÁSTUPNÉ DNI: nedeľa (na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 17:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (min. 3 noci v termínoch 15.6.-22.6. a 7.9.-14.9.).

KOD: APU140021N

2. Araba Fenice ****

2. Araba Fenice ****

Tento prestížny hotel sa nachádza v nádhernom prostredí plnom zelene, len niekoľko kilometrov od historického mesta Otranto a medzi národným parkom Cesine a oázou jazier Alimini. V blízkosti sa nachádza pláž, ktorá bola ocenená európskou modrou vlajkou. Hotel tvoria 2 budovy a to centrálna budova a tzv. „Casbah“. Rozprestiera sa v parku s rozlohou až 60 000 m2.

PLÁŽ: cca 1,5 km od súkromnej piesočnatej pláže s výhľadom na známe skaly Torre dell´Orso s plážovým servisom (za poplatok) a barom. Pre imobilných hostí je na pláži k dispozícii stolička na uľahčenie kúpania. Na pláž premáva pravidelná preprava (v cene klubovej karty).

UBYTOVANIE: k dispozícii je 130 apartmánov na prízemí, prvom a druhom poschodí. Všetky sú vybavené kuchynským kútom, kúpeľňou so sprchou, posteľným prádlom, uterákmi, klimatizáciou, telefónom, SAT TV, trezorom.   

Typ A pre 2/3 osoby: izba s manželskou posteľou a možnosťou pridania rozkladacieho lôžka, terasa.

Typ B pre 4/5 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom (ako poschodová posteľ), spálňa s manželskou posteľou, balkón alebo malá terasa.

Typ C pre 6/7 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom (ako poschodová posteľ), spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou, malá terasa. K dispozícii aj izby pre imobilných hostí.

STRAVOVANIE: soft all inclusive. Raňajky, obedy a večere formou bufetu (2. chody servírované) a tzv. „Wellness Bufett“ so zeleninou, šalátmi a ovocím. Od 10:00-22:00 sú v bare k dispozícii nealkoholické nápoje, ovocné džúsy a ľadový čaj. K jedlám sú k dispozícii voda a lokálne vína. Reštaurácia ponúka aj jedlá pre celiatikov (na vyžiadanie vopred).

VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia, bar, reštaurácia, výťah, malé vnútorné nádvorie, supermarket a rôzne obchody v blízkosti. Wi-fi zdarma v spoločných priestoroch. Malé zvieratá sú povolené, okrem spoločných priestorov (za poplatok).

ŠPORT A ZÁBAVA: 3 bazény (z toho 1 pre deti), fitnes cestička lesom a záhradou, zábavný denný aj večerný program (športové kurzy, turnaje, jóga, fitnes, karibské tance, večerné show, večery v piano bare, diskotéky pre tínedžerov). Deti čaká veľa zábavy v mini klube (3-12 rokov) a junior klube (12-18 rokov) v špeciálnej časti zvanej „Puffolanda“, ktorá zahŕňa časť parku so šmýkalkami a hojdačkami. Za poplatok: zapožičanie športového náčinia, lezenie, jazdenie na koni, potápanie, kanoe, windsurfing, stráženie detí, turistická cyklistická cesta pozdĺž pláže. Vedľa pláže sa nachádza bar, samoobslužná reštaurácia, pizzéria, reštaurácia s grilovanými špecialitami, reštaurácia a diskotéka. 

KLUBOVÁ KARTA: povinná, za poplatok, zahŕňa: drink pri príchode, využívanie 3 bazénov, denný a večerný program, hodiny plávania, tenis, lukostreľba, aerobik, stolný tenis, bocce, futbalové ihrisko, mini klub a junior klub, piano bar, preprava na a z pláže v stanovených časoch. K dispozícii je aj karta PRESTIGE, ktorá zahŕňa: plážový servis v 1.-3. rade, využívanie plážových uterákov, neskorý odchod do 15:00.

PARKOVISKO: vonkajšie.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod 17:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (min. 3 noci v termínoch 24.5.-21.6. a 6.9.-20.9.).

KOD: APU140004N

3. Hotel Barone di Mare ****

3. Hotel Barone di Mare ****

Tento novopostavený hotel sa nachádza len 1 km od Torre dell´Orso, jedného z najznámejších rezortov na Salente. Hotel sa skladá z terasovitých dvojposchodových domčekov a spoločných priestorov, ktoré sú prepojené sieťou chodníkov. Toto miesto je ideálne pre rodiny s deťmi keďže ponúka priestranné spoločné priestory, rôzne športové aktivity a bohatý program pre deti aj dospelých. Hotel je prispôsobený aj pre imobilných hostí.

PLÁŽ: cca 1000 m od súkromnej piesočnatej pláže v zátoke Torre dell´Orso tzv. „Baron beach“ s plážovým servisom, barom a samoobslužnou reštauráciou. Pre imobilných hostí je na pláži k dispozícii stolička na uľahčenie kúpania. Na pláž premáva pravidelná doprava (v cene klubovej karty). K dispozícii sú aj uteráky (potrebná záloha), možná výmena nadrámec za poplatok.

UBYTOVANIE: k dispozícii je 113 izieb a 58 apartmánov. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, TV, telefónom, trezorom, minibarom, kúpeľňou so sprchou a sušičom na vlasy (niektoré s vonkajšou sprchou).

Izba Classic pre 2-4 osoby: manželská posteľ, samostatné lôžko alebo poschodová posteľ, balkón alebo terasa. K dispozícii sú aj izby pre imobilných hostí.

Izba Family pre 2-4 osoby: spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, obývacia miestnosť, balkón, terasa alebo malá záhradka.

STRAVOVANIE: soft all inclusive. Raňajky, obedy a večere formou bufetu s nápojmi v cene (nealkoholické nápoje, pivo, minerálna voda a domáce víno). Od 10:00-12:00 sú k dispozíci nealkoholické nápoje, ovocné džúsy, pivo, káva, národné alkoholické nápoje a počas dňa snacky v stanovených časoch. Za poplatok sú zmrzlina, alkoholické medzinárodné nápoje, fľaškové nápoje, nápoje v plechovkách a balené snacky. V reštaurácii je vymedzená časť na prípravu jedál pre deti, ktorá je vybavená mikrovlnkou, ohrievačom fliaš a základnou stravou ako sú cestoviny, zeleninová polievka či paradajková omáčka. Reštaurácia ponúka aj jedlá pre celiatikov.

VYBAVENIE A SLUŽBY: vstupná hala s recepciou a časťou na rezervovanie exkurzií, bar, obchod, butik, trafika, kaplnka s nedeľnou omšou, Wi-fi zdarma v spoločných priestoroch. Za poplatok: zapožičanie kočiara, práčovňa na mince. Zvieratá nie sú povolené.

ŠPORT A ZÁBAVA: 3 bazény (1 z toho pre deti a 1 pre dospelých s relaxačnou zónou za poplatok), amfiteáter, herňa, 2 tenisové kurty, 2 futbalové ihriská (1 pre mini klub), plážový volejbal, plážové bocce, vodný aerobik, aerobik, salsa, škola tanca merengue, zábava a súťaže na pláži, večerný program v amfiteátri, večery s tancom a hudbou, baby klub (pre deti od 3-8 rokov), mini klub (pre deti od 8-12 rokov), teen klub (pre deti od 12-17 rokov). Za poplatok: vonkajšia relaxačná zóna pre dospelých (súkromný bazén, hydromasáž, umelo vytvorená jaskyňa s jacuzzi a chromoterapiou, masáže tváre i tela), wellness centrum (sauna, parný kúpeľ, jacuzzi, relaxačné sprchy).

KLUBOVÁ KARTA: povinná, za poplatok, zahŕňa: využívanie 3 bazénov, skupinové športové kurzy, denný a nočný program, preprava na a z pláže v stanovených časoch. K dispozícii je aj karta PRESTIGE, ktorá zahŕňa: plážový servis v 1. a 2. rade, využívanie plážových uterákov, neskorý odchod o 12:00, vstup do wellness centra (poobede) a do relaxačnej zóny (ráno).

PARKOVISKO: nestrážené, vnútorné.

NÁSTUPNÉ DNI: nedeľa (na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 17:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (min. 3 noci v termínoch 15.6.-22.6. a 7.9.-14.9.).

KOD: APU140005N

4. Villaggio The Village

4. Villaggio The Village

Veľmi dobre vybavený rezidenčný komplex leží v subtropickej zeleni cca 400 m od pobrežia Torre dell´Orso, ktoré je známe jednou z najkrajších pláži na južnom Jadrane.

Pláž:
cca 400 m, prekrásna romantická zátoka s bielym pieskom lemovaná píniovým hájom a vysokými vápencovými útesmi s plážovým servisom v cene (pondelok-piatok do 20.06. a od 01.09..), v ostatným termínoch za poplatok. Odvoz na pláž výletným vláčikom zdarma.

Centrum:
cca 400 m.

Ubytovanie: veľmi pekné a moderne zariadené klimatizované apartmány v jednoposchodových radových vilkách sú vybavené kuchynským kútom v obývacej miestnosti, kúpeľňou, TV, trezorom, predzáhradkou/terasou so záhradným nábytkom.
Typ A pre 2 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a manželskou posteľou.
Typ B pre 2/4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a dvojlôžkovou pohovkou, spálňa s manželským lôžkom.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
vstupná hala s recepciou a barom, reštaurácia, pizzeria, supermarket. Obchodné centrum so supermarketom, barmi, reštauráciami, cukrárňami a obchodmi sa nachádza cca 400 m. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).

Šport a zábava:
2 bazény, 2 tenisové kurty, 2 futbalové ihriská, 2 ihriská na bowling, detské ihrisko, amfi teáter pre zábavu a večerné animácie.

Klubová karta:
(zdarma): vstup do bazénov a športového centra, kyvadlová doprava na pláž a späť, animačné programy.

Parkovisko:
uzavreté, vyhradené 1 parkovacie miesto/apartmán.

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.
CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, posteľná bielizeň, klimatizácia, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), klubová karta, plážový servis na súkromnej pláži pondelok - piatok (do 20.6. a od 1.9.).
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: pobytová taxa (max. 7 dní) 1 €/osoba nad 12 r./deň.
NA VYŽIADANIE –platba na mieste: uteráky 6 €/osoba/výmena, postieľka 70 €/týždeň, malé zvieratá 50 €/týždeň.
KAUCIA: 100 €
5. Hotel Villaggio The Village (ex Blue Area ) ***

5. Hotel Villaggio The Village (ex Blue Area ) ***

Veľmi dobre vybavený rezidenčný komplex leží v subtropickej zeleni cca 400 m od pobrežia Torre dell´Orso, ktoré je známe jednou z najkrajších pláži na južnom Jadrane.

Pláž:
cca 400 m, prekrásna romantická zátoka s bielym pieskom lemovaná píniovým hájom a vysokými vápencovými útesmi s plážovým servisom v cene (pondelok-piatok do 28.06. a od 30.08.), v ostatným termínoch za poplatok. Odvoz na pláž výletným vláčikom zdarma.

Centrum:
cca 400 m.

Ubytovanie:
veľmi pekné a moderne zariadené klimatizované apartmány v jednoposchodových radových vilkách sú vybavené kuchynským kútom v obývacej miestnosti, kúpeľňou, TV, trezorom, predzáhradkou/terasou so záhradným nábytkom.

Typ B pre 2/4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a poschodovou posteľou,  spálňa s manželským lôžkom.
Typ C pre 4/5 osôb:  obývacia miestnosť s kuchynským kútom a jednolôžkovou pohovkou, spálňa s manželskou posteľou, malá izba s poschodovou posteľou.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
vstupná hala s recepciou a barom, reštaurácia, pizzeria, supermarket. Obchodné centrum so supermarketom, barmi, reštauráciami, cukrárňami a obchodmi sa nachádza cca 400 m. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).

Šport a zábava:
2 bazény, 2 tenisové kurty, 2 futbalové ihriská, 2 ihriská na kuželky, detské ihrisko, amfi teáter pre zábavu a večerné animácie.

Klubová karta:
(zdarma): vstup do bazénov a športového centra, kyvadlová doprava na pláž a späť, animačné programy.

Parkovisko:
uzavreté, vyhradené 1 parkovacie miesto/apartmán.

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

KóD: APL018C

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziu na 7 nocí, spotrebu energií,  klimatizácia, posteľnú bielizeň,  klubová karta, plážový servis (1 slnečník + 2 kresielka/apartmán na súkromnej pláži pondelok - piatok (do 28.6. a od 30.8.).
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: pobytová taxa (max. 7 dní) 1 €/osoba nad 12 r./deň.
NA VYŽIADANIE –platba na mieste: postieľka 70 €/týždeň, malé zvieratá 50 €/týždeň.
Kaucia: 100

7. Prázdninový komplex Sairon Club Rezort****

7. Prázdninový komplex Sairon Club Rezort****

Veľmi dobre vybavený prázdninový komplex ležiaci uprostred dobre udržiavanej subtropickej záhrady v centre obľúbeného letoviska Torre dell´Orso, ktoré je preslávené jednou z najkrajších pláží južného Jadranu. Nachádza sa len 4 km od prírodnej rezervácie Laghi Alimini, 13 km od historického mesta Otranto a necelých 20 km od krásneho barokového mesta Lecce.

Pláž: 800 m, prekrásna romantická zátoka s bielou piesočnatou plážou lemovanou píniovým hájom a vysokými vápencovými útesmi bizarných tvarov, kyvadlová doprava na pláž zdarma.

Centrum: cca 300 m od centra Torre dell´Orso.

Ubytovanie: veľmi pekné a moderne zariadené klimatizované apartmány v 1-poschodových radových vilkách. Všetky disponujú obývacou miestnosťou s plne vybaveným kuchynským kútom, kúpeľňou so sprchovacím kútom, TV, klimatizáciou, trezorom a predzáhradkou alebo terasou so záhradným nábytkom.
Typ A pre max. 2 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby.
Typ B pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou.

Stravovanie: individuálne.

Vybavenie a služby: vstupná hala s recepciou a stráženými bezpečnostnými schránkami, bar, kaviareň, 2 klimatizované reštaurácie, pizzerie, supermarket a uzavreté parkovisko. V okolí cca 400 m sa nachádza obchodné centrum so supermarketom, bary, reštaurácie, cukrárne a obchody. Malé zvieratá povolené za poplatok (na vyžiadanie).

Šport a zábava: 3 bazény (1 pre deti), hydromasážny bazénik, 2 tenisové kurty, futbalové ihrisko, 2 ihriská na kolky, detské ihrisko a amfiteáter pre zábavu s večernou animáciou. Ponuka fakultatívnych výletov.

Klubová karta: zdarma, zahŕňa: vstup do bazénu a športového centra, kyvadlovú dopravu na pláž, animačné programy.

Parkovisko: vyhradené 1 parkovacie miesto na apartmán, uzavreté parkovisko.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod 17:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

KÓD: APL001C

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk